PDA

Zobrazit normální verzi : [ demo k posouzení ] Reznik (WH) --> Zoyer



Reznika
30-08-14, 09:24
Vypis z konzole:



[AMXBANS] ================================================
[AMXBANS] Mas BAN pro tento server! (id 116786)
[AMXBANS] Mas PERMANENTNI ban!
[AMXBANS] Duvod banu: 'Wallhack'
[AMXBANS] Zabanovany nick(1): < Reznik >
[AMXBANS] Tvuj nick: Reznik
[AMXBANS] Zabanovane SteamID(1): STEAM_0:1:86975547
[AMXBANS] Tvoje SteamID: STEAM_0:1:86975547
[AMXBANS] Zabanovana IP adresa(1): 90.177.226.98
[AMXBANS] Tvoje IP adresa: 90.177.226.98
[AMXBANS] V banlistu na www.csko.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
[AMXBANS] Ban dal admin: < Zoyer >
[AMXBANS] Server: csko.cz | Deathmatch





Poznamka:






Ahoj, v minuly zadosti jsem si neobhajil casy. Mohl by mi tu admin prosim hodit demo a vycasovat ? Chci si casy obhajit protoze jsem necheatoval.

matis
30-08-14, 19:29
myslis, ze sa ti to podari?

http://csko.cz/forum/showthread.php?19059-%9E%E1dost-o-uban-PARADOXX

http://csko.cz/forum/showthread.php?30835-Reznik-%28WH%29-gt-Zoyer

Reznika
30-08-14, 21:53
Ano... vše se dá logicky vysvětlit...

matis
30-08-14, 22:07
Ano... vše se dá logicky vysvětlit...

OK, tak je logicke, ze ked potvrdilo dostatok skusenych adminov, ze si pouzival cheaty, tak si ich pouzival...co tu chces este vysvetlovat?

Reznika
31-08-14, 08:03
Nechci špekulovat.. ale to že jeden admin i myslí že mam tak samozřejmě další s ním souhlasí.. a navíc ten třetí se nekoukl ani na demo říká tam mapu na které jsem se vůbec nepřipojil...

Zoyer
31-08-14, 09:51
Nechci špekulovat.. ale to že jeden admin i myslí že mam tak samozřejmě další s ním souhlasí.. a navíc ten třetí se nekoukl ani na demo říká tam mapu na které jsem se vůbec nepřipojil...

co to meleš ? radši si kukni ty hltv. odkaz na stáhnutí pořád funguje

Reznika
31-08-14, 11:12
Zoyer já se kouknul i více lidí na základě podnětů a názorů ostatních hráčů jsem podal znovu ub... kdyby se todle mnělo banovat tak půl kotelny je pryč... žádám tě o vyčasování hltv teda... vím že ty si za tím stojíš...nechci nikoho urážet... ale myslíš že mam zapotřebí v osumnácti letech hackrovat... hraju cs od deseti let(to už jsem zminoval... a nikdy jsem nepoužil cheaty ale na základě pár hodinového dema z hltv že najdeš pár zvláštních momentů... mno chápu že to máte težké ale to chabé vysvětlení že si mně sledoval několik měsíců.. to se snažíš jen obhájit.. a neuznáš že si udělal chybu...

Zoyer
31-08-14, 12:33
časy dostaneš dneska večer nebo zitra odpoledne. dřív to nestíhám

několik měsíců jsem tě vůbec nesledoval. jen jsem stáhl hltv, pořešil s adminama, kteří to chtěli řešit a zabanoval.

E:
casy
inferno : 21:47;21:57;23:04:23:41
nuke : 2:10;3:54;8:50;10:17;10:39;10:56;13:25;14:50;17:15 ;17:47;22:09;21:38-22:57 - reseno jinak. proc ?;23:57
je jasne, ze minimalne polovinu casu vysvetlis uplne normalne, protoze je to DM, ale za me to jsou divne resene situace. ty hltv jsem znovu nekoukal. nasel jsem ty casy napsane u sebe.

Maly Buu
31-08-14, 21:33
flameri

Reznika
06-09-14, 10:57
inferno:
21:47- po respawnutí proti hráč dupal... druhý kill logicky když du allejí tak nebudu rushovat ale počkám si..
21:57- dupe a když vejdu do otevřeného prostoru mezi CT spawen a B tak si pojstím před kempami..
23:04- když tam vyběhli tří z té strany.. a pořád slyším kroky.. tak jsem instiktivně čekal že příde z leva..
23:41-vyběhnu z tunelu od T spawu... a napravo vidím CT.. vetšinou se tak dělá napřed pravá strana a pak levá alej na A..
nuke:
2:10-kroky střlba...plus ten T nebo CT za tou zdí je tam vidět jeho tlumič..
3:54-vyjdu z podzemí z b na pravo se respawvne CT a stříli.. kulky byly vidět na té krabici tak logicky musel vidět tam..
8:50-respawnu se na CT spawu... a hned po mně de slyšet další hráč.. nevýhodná pozice otáčím se abych nedostal do zad..a vyhledávám vhodnou pozicina útok..
10:17-jsem na A jdu směrem na T spaw.. jdu okolo žlutého kontejneru a begripnu a v okně vidím jak tam proběhl CT tak střílim ale byl tam další v rohu..
10:39-vyjdu z A a ze všech stran střelba a dupot..panikařím a snažím si najít výhodnou pozici...
10:56-vyjdu z B držím se při pravé straně aby mně nemohl nikdo překvapit z leva.. a hned pokryju pravou stranu..
13:25-jdu směrem od T spawu a stříli po mně awp záhlédnu odkud a respawnu se mu za zády..
14:50-jdu směrem od CT spawu bednám a boxům..vystřelí z awp.. podle výstřelu jsem poznal že je bud za boxem nebo bednou..
17:15- jdu okolo A a vidím něco černého v tunelu střílim nic.. a pak vyběhne CT...
17:47-stojím u a u žebříku vidím jak ne pravo umře T tak logicky musí být na levo..
21:38-jsem na B vidim jak se mihla hlava.. tak vyčkávam až vyleze z kempu..
22:09-vyjdu na A a děruju hore vetšinou tam kempí u žebříku..nevyšlo ale..
22:57-respawnu se na b a vidím CT střílim.. zase logicky když ho hitnu na jeho místě bych taky čekal až příde nepřítel...
23:57-vyjdu z A zabiju CT na pravo a na mapě de_nuke je nejlepší kemp.. v tich oknech dole.. vždy je třeba se pojistit jestli tam nikdo neni..
To je vše k mé obhajobě..to je můj názor..

Kotel
09-09-14, 10:31
To je celkem logické vysvětlení.

Zoyer
11-09-14, 15:38
tedkom nemam moc casu na detailni projizdeni dem ( vlastne nemam vubec cas. zahrat si zahraju uz jen vzdy chvilku), ale za svym banem si stojim. potvrdili mi to 3 admini v af, takze pockam co napisou ostatni admini, kteri si to kouknou

Reznika
11-09-14, 16:11
No to je právě ono nemáš čas a ani ostatní admini na detailní projíždění kdyby si udělal a ostatní AT taky tak zjístite že ty situace jsou naprosto jasné...je třeba taky u shlédnutí dema trochu myslet bez urážky ale to po vás chci asi moc chlapci :) je jasné že neuznáš chybu ani ostatní admini co potvrdili vaše ego už je moc ve stádiu déra.. skoukli ste jen tak okem demo a řikáte za svým názorem si stojím tak co to je todle.. ale todle už jsou jen tvé výmluvy.. co to je neprojížděl jsem detailně demo tak naco si tu prosimtě bez urážky a ty admini co počítáš tam i sebe co.. ach byl jsem trpělivý celkem dost měsíc čekám na prosté vyjádření takže další měsíc na vyjádření dalšího admina co.. je jasné že je to celkom slušný komplot.. ale co když vám to dělá dobře já vysvětlení podal je celkem logické a vše vysvětluje.. budu teda dál čekat na vyjádření ale už mi je vše jasné proti sobě nepudete.. budete držet při sobě.. :) ach moc smyslupné vyjádření :)

Kotel
11-09-14, 16:29
Každý nemá hodiny na projíždění dem. Před měsícem jsi měl jiný steam, kde jsi měl podle adminů jasný wh, takže bys v tomto případě obcházel ban a zřejmě ne poprvé.

Reznika
11-09-14, 16:34
Tak to by mně zajímalo jaký já hraju půl roku na jednom steamu... to co je za nesmysl... a tenhle příspek co tam někdo přidal http://csko.cz/forum/showthread.php?19059-%9E%E1dost-o-uban-PARADOXX celkem nesmysl že bych byl já vždyt je to slovák schodná IP adresa..

Nihilia
11-09-14, 17:01
[AMXBANS] Zabanovany nick(1): Morfeus
[AMXBANS] Duvod banu: 'Wallhack'
[AMXBANS] Zabanovane SteamID(1): STEAM_0:0:5416552
[AMXBANS] Zabanovana IP adresa(1): 90.177.226.98

[AMXBANS] Zabanovany nick(1): < Reznik >
[AMXBANS] Duvod banu: 'Wallhack'
[AMXBANS] Zabanovane SteamID(1): STEAM_0:1:86975547
[AMXBANS] Zabanovana IP adresa(1): 90.177.226.98

Je to snad náhoda že ty i ten Morfeus máte oba dva bany za WH, na Steamu a přitom na jedné a té samé IP?

Říkáš že CS hraješ od 10-ti let. Nyní ti je 18 a z toho vyplívá že CS hraješ 8 let.

STEAM_0:0:5416552 - založený 24. listopadu 2004
STEAM_0:1:86975547 - založený 6.června 2013

Co si o tom myslím osobně já? Že nás jenom pěkně taháš za nos.

Reznika
11-09-14, 17:42
takže podlé tvé logiky jsem začal hrát v osmi ještě lepší :) není problém prokázat totožnost :)

Byznis
11-09-14, 18:39
tu je vsetko CLEAR , ja som ho parkrat tiez sledoval a zdalo sa aj mne ze nieco ma no podla mna nema nic , mozno rozum , skusenosti a sluchatka
E: naco by sa tu vlastne ako cheater (steamer) obhajoval a snazil sa domoct toho ze je cisty...

inferno:
21:47- po respawnutí proti hráč dupal... druhý kill logicky když du allejí tak nebudu rushovat ale počkám si..
21:57- dupe a když vejdu do otevřeného prostoru mezi CT spawen a B tak si pojstím před kempami..
23:04- když tam vyběhli tří z té strany.. a pořád slyším kroky.. tak jsem instiktivně čekal že příde z leva..
23:41-vyběhnu z tunelu od T spawu... a napravo vidím CT.. vetšinou se tak dělá napřed pravá strana a pak levá alej na A..
nuke:
2:10-kroky střlba...plus ten T nebo CT za tou zdí je tam vidět jeho tlumič..
3:54-vyjdu z podzemí z b na pravo se respawvne CT a stříli.. kulky byly vidět na té krabici tak logicky musel vidět tam..
8:50-respawnu se na CT spawu... a hned po mně de slyšet další hráč.. nevýhodná pozice otáčím se abych nedostal do zad..a vyhledávám vhodnou pozicina útok..
10:17-jsem na A jdu směrem na T spaw.. jdu okolo žlutého kontejneru a begripnu a v okně vidím jak tam proběhl CT tak střílim ale byl tam další v rohu..
10:39-vyjdu z A a ze všech stran střelba a dupot..panikařím a snažím si najít výhodnou pozici...
10:56-vyjdu z B držím se při pravé straně aby mně nemohl nikdo překvapit z leva.. a hned pokryju pravou stranu..
13:25-jdu směrem od T spawu a stříli po mně awp záhlédnu odkud a respawnu se mu za zády..
14:50-jdu směrem od CT spawu bednám a boxům..vystřelí z awp.. podle výstřelu jsem poznal že je bud za boxem nebo bednou..
17:15- jdu okolo A a vidím něco černého v tunelu střílim nic.. a pak vyběhne CT...
17:47-stojím u a u žebříku vidím jak ne pravo umře T tak logicky musí být na levo..
21:38-jsem na B vidim jak se mihla hlava.. tak vyčkávam až vyleze z kempu..
22:09-vyjdu na A a děruju hore vetšinou tam kempí u žebříku..nevyšlo ale..
22:57-respawnu se na b a vidím CT střílim.. zase logicky když ho hitnu na jeho místě bych taky čekal až příde nepřítel...
23:57-vyjdu z A zabiju CT na pravo a na mapě de_nuke je nejlepší kemp.. v tich oknech dole.. vždy je třeba se pojistit jestli tam nikdo neni..
To je vše k mé obhajobě..to je můj názor..

because
12-09-14, 00:02
Takže: Ja som za to, že tam WH je.

Zaujímala by ma otázka:
Táto žiadosť --> http://csko.cz/forum/showthread.php?30835-Reznik-(WH)-gt-Zoyer bola založená 07.08.2014
A teraz žiadosť --> http://csko.cz/forum/showthread.php?31660-AIM-Reznik-(star%FD-ban)-gt-Zoyer bola založená 30.8.2014

Takže prečo si nedal tú obhajobu už predtým? Keď by ja som dostal neprávom ban tak by som vedel vysvetliť všetko na deme hneď, bez toho, že by som to pozrel ďaľší krát.


Tak to by mně zajímalo jaký já hraju půl roku na jednom steamu... to co je za nesmysl... a tenhle příspek co tam někdo přidal http://csko.cz/forum/showthread.php?19059-%9E%E1dost-o-uban-PARADOXX celkem nesmysl že bych byl já vždyt je to slovák schodná IP adresa..

A tento príspevok si písal ty. Keďže neni to slovák, je to česky písané (steam ID je taktiež nejákeho čecha) a je to písané z účtu z ktorého je písané aj toto:
http://csko.cz/forum/showthread.php?30835-Reznik-(WH)-gt-Zoyer

Reznika
12-09-14, 06:30
Because pro tvojí informaci každý nemá čas sedět u kompu dvacetčtyři hodin taky mám svůj osobní život,školu,práci.. a jinak mně nejde o to co si ty myslíš tvůj názor je u mně naprosto ovlivněný a nestřídmý ..mi jsme spolu už mněli neschody a akorát takhle mi to chceš vrátit a kompenzovat si to .. si na omylu chlapče.. mně de jen o princip... dokázat že jsem čistý byl a budu... (a jen tak pro zajímavost... vím že je to slovák protože je to můj strejda :) tomu taky všichni křivdí..

Nihilia
12-09-14, 06:48
Nick na fóru: morfeus981
Zabanovany nick(1): Morfeus
Žádost o UB: 25-07-13

Tady o tom tvrdíš že není tvůj a že to je Slovák.
- Není to žádný Slovák.
- Stejné IP je jen náhoda že?

--

Nick na fóru: morfeus981
Zabanovany nick(1): < Reznik >
Žádost o UB: 07-08-14
- to je ale sakra pech, že má někdo stejný nick na fóru 2x (když ten původní morfeus981 nejsi údajně ty) a najednou nick ve hře <Reznik>

--

Nick na fóru: Reznika
Zabanovany nick(1): < Reznik >
Žádost o UB: 30-08-14
- nick na fóru morfeus981 začal být nepohodlný, tak to zkoušíš s novým účtem, pod nickem Reznicka

Reznika
12-09-14, 07:13
Nihilia si opravdu důvtipný...ale vysvětlím ti ale nevím jestli na tebe nejdu moc rychle.. asi pomalejš na tebe.. bez urážky :) já nikdy nebyl regnutý na kotelně.. takže zase se opakuju po dozvědění té skutečnosti že mám ban za wh jsem hned chtěl řešit ale v práci a ve škole byl fofr.. tak jsem požádal strejdu :) neni problém dokázat totožnost :) po uzavření ub hned teen den nebyl čas řešit.. a není to slovák zajímavé jak všechno víš :O :D a shodná ip ten pojem je a tebe asi taky moc.. čemu si nerozumněl na tich slovech shodná nebo ip :) a k vysvětlení dalšímu logika ub je na mně tak proč bych dělal ze strejdy založeného účtu.. :)

because
12-09-14, 09:27
Because pro tvojí informaci každý nemá čas sedět u kompu dvacetčtyři hodin taky mám svůj osobní život,školu,práci.. a jinak mně nejde o to co si ty myslíš tvůj názor je u mně naprosto ovlivněný a nestřídmý ..mi jsme spolu už mněli neschody a akorát takhle mi to chceš vrátit a kompenzovat si to .. si na omylu chlapče.. mně de jen o princip... dokázat že jsem čistý byl a budu... (a jen tak pro zajímavost... vím že je to slovák protože je to můj strejda :) tomu taky všichni křivdí..

Nech sme mali aké koľvek nezhody (viem iba o jednom, že si prešiel všetky T kvôli tomu, že si nestrážil simona), tak nikdy nezhody nezasahujú do toho či je niekto zapatý alebo ne. Sám som pridal jedno demo, do témy, kde si sa riešil.

Reznika
12-09-14, 09:45
Becaus zajímavý názor :) ale nesouhlasím s tvým názorem pokuď vím všechny hltv co patřili k mé maličkosti jsem obhájil... a zajímalo by mně kde to demo je jak si přidal proč jsi jsem nedal odkaz ? Když se to už tady řeší už...to mi nepřijde moc logické.. ale je to tvůj názor beru to ale nesouhlasím :)

because
12-09-14, 10:10
Ale tak ok (bude ti to aj tak nanič ten odkaz lebo je v AF) ale hodím ti ho sem: http://csko.cz/forum/showthread.php?30659-reznik

Reznika
12-09-14, 10:16
Pokud by ses lépe kouknul do obhajoby tak bys viděl že jsem obhájil obě dvě mapy... ale to už je tvoje mínus pečlivěji si čti tému než se začneš vyjadřovat o nečem... o čem nemáš správné informace...

because
12-09-14, 10:20
A hej, sorry ja že všetko to bolo o inferne. Sorry tak tým pádom nemám žiadne namietky.
PS: http://leteckaposta.cz/124405777 - Demo z nuke. (Reupload)

Reznika
12-09-14, 10:31
Ehm... aspoň že uznáš že si se spletl... to je uspokojivé :) bůh ví jestli si koukal demo vůbec když si neviděl moji obhajobu...

Eso./digl
14-09-14, 19:07
NUKE: Su tam momenty kde zastane a pocka 2:10;3:54 ale aj take kde vbehne rovno do rany, 8:50 bolo pocut ako sa spawne 10:17 nic zvlastne ked mu zbada hlavu.. 10:39 co ako? nic zvlastne, 10:56 uz zaujimavejsie, 13:25.. 14:50 co ako..17:15 zaujimave, 17:47 celkom na istotu ked uz mohol davno prebehnut, 22:09 .. tiez sa to podla mna neda pocitat ako cas ked sa to tam normalne dieruje, 21:38 zas co ako? :D tak zabehol tam hrac tak dieruje..22:57 zas tam nic nevidim.. moj pohlad na nuke na zaklade ktoreho by som ne banoval, idem pozret aj to druhe hltv


FERNO: 21:47 zaujimave, 21:57 nemohol pocut, 23:04... ,23:41 tam mu liezol do chrbta..

celkovo je tam dost zaujimavych casov ktore asi nahoda nebudu

Reznika
14-09-14, 21:34
Konečne někdo kdo má smysluplné myšlení... a ochotu se kouknout na hltv pořádně.. přesně o tom jsem mluvil na základě pár momentu z hodinového hltv dal ban..

fnyy
18-09-14, 12:43
potvrzuji wallhack

Reznika
19-09-14, 10:31
Ehm stručné vyjádření.. soudím že už ste se domluvili mezi sebou.. ale co už holt někdo je arogantní a egojistický s tím já nic neudělám ale vy by ste se mněli zamyslet nad sebou..

fnyy
27-09-14, 12:38
casy mas vypsane a potvrzene.ted se snad jen cekalo na tve obhajeni casu,coz si neucinil.coz pridava tomu,ze ban je opravneny...

E:koukal jsem dve mapy.proste si dalsi zaplej blb co si tu dokazuje to co ani snad sam nevi.A jestli si myslis,ze mi tvy decke keci neco udelaji,tak si na omylu.nazdar

Reznika
28-09-14, 22:34
Další expert... prosím nevyjadřuj se když nevíš vůbec nic je vidět že ses na tému ani nekoukl a demo určitě taky ne... časy jsem si všechny obhájil... víš ona ta téma má víc než jeden list... achjo... hlavně že potvrzuješ něco o čem nevíš zhola nic...

metriox
29-09-14, 01:29
inferno:
23:41-vyběhnu z tunelu od T spawu... a napravo vidím CT.. vetšinou se tak dělá napřed pravá strana a pak levá alej na A..
nuke:
23:57-vyjdu z A zabiju CT na pravo a na mapě de_nuke je nejlepší kemp.. v tich oknech dole.. vždy je třeba se pojistit jestli tam nikdo neni..
To je vše k mé obhajobě..to je můj názor..

Tvoja obhajoba ma zaujala. Hovoríš rozumne, a vyzerá že pri hre premýšlaš. Ale tieto 2 časy sú úplná sprostosť. To inferno nechápem načo sa tam vôbec pozeráš, vidíš tam 2 svojich, jeden kuká s awpčkom mid, a druhý lezie dole z rebríka a pozerá sa smerom kde bol enemy. Neviem prečo nevystrelil, ale tak tým by ti malo napadnúť že tam nik nieje a rovno si môžeš kukať mid alebo banán.
A to nuke tvrdíš že vždy sa treba poistiť. Pozrel som si celé demo iba kvôli tomuto času, 5krát si išiel von, kde si nemohol vedieť či tam niekto je, iba raz si sa tam pozrel a práve vtedy keď tam niekto bol.
10:56-vyjdu z B držím se při pravé straně aby mně nemohl nikdo překvapit z leva.. a hned pokryju pravou stranu.. Keby si povedal že si ho počul ako sa respawnol tak nechám tento čas tak. Týmto som si musel znova pozrieť celé hltv (už asi 4x kvôli takýmto momentom) a nikdy si si to nepozeral, ani naľavo ani napravo, proste si išiel asi 5x bez uistenia aby ťa niekto prekvapil, a raz keď tak ideš, tak tam akurát je.
Za mňa WH, pozeráš si vtedy keď tam niekto je a to vysvetlenie môže znieť logicky, ale zato nemusí byť hneď čistý.

because
29-09-14, 08:14
Tvoja obhajoba: 2:10-kroky střlba...plus ten T nebo CT za tou zdí je tam vidět jeho tlumič..

Myslim, ze kazdy ten tlmic videl.
Skus obhajit nie to kde si mu videl tlmič ale ako si ho zabil a nasledne si vyckal toho za cervenou krabicou. Zoyer tym casom myslel podla mna toto.

Reznika
29-09-14, 08:54
Konečne je vidět že někdo přemýšlí než píše....metriox tvůj názor beru je rozumný ale kdyby si měl banovat z hodinového hltv na základě dvou momentů.. to je celkem fascinující...
Because... vycházím z podzemí z B na proti A.. na pravo se respawne CT a vidím jak střílí.. kouknu a roztřílená bedna tak logicky nestřílí jen tak vyčkám...

matis
30-09-14, 13:44
No ja som sa nato nakoniec teda pozrel, aj napriek casovej tiesni...

kedze ide o DM treba brat vela faktorov do uvahy a kedze sa nejedna o nejakeho novacika ci neznameho hraca, tak som sa nato dival ako ked to hra clovek co pozna spawny a orientuje sa podla zvuku a radaru...hlavne pri hre premysla...ak som toto vsetko vylucil, tak mi na tej hre v podstate nic divne neprislo, a samy dobre viete, ze na DM padne casto krat nejaka haluz...nemyslim, ze hrac chodi na istotu

takze ja osobne aj napriek tomu, ze som len druhorady admin a v podstate classu ani nerozumiem, tak sa skor priklanam ku clear

dakujem za kazdy hodeny kamen...

Reznika
01-10-14, 22:20
Matis celkem rozumné argumenty... vskutku i když si druhořadý admin je vidět že máš něco už nahráno..což o všech AT řici nemohu ke všem se vyjadřuju slušně a tolerantně ale aby AT nadával.. cituji : zapatý blbec je vidět jací členové jsou v této organizaci..

fnyy
02-10-14, 03:43
ano celkem rozumne argumenty,souhlasim s matisem.ale stejne si zapnutej,ano nehrajes to tyden,ale nehrajes to bez cheatu,nemuzu si pomoct...Ano si pro me blb(podle tebe blbec promin),protoze si haxor.

piratjo
02-10-14, 09:24
Zdravim. WH.

Reznika
02-10-14, 10:52
Fnyy ty si nevyjadřuj ani si neviděl obhajobu je třeba číst celou tému ... piratjo hádam to samé ani neviděl demo jen potvrzuješ ako Fny...

fnyy
02-10-14, 11:29
Ja ti kaslu na naky casy, ty ti vypsal banujici admin.koukal jsem na cele dema, a potvrdil sem wallhack, tim by to melo pro me skoncit a cekat na vyjadreni dalsich adminu a to, ze me napadas v prispevcich me at uz se ti to libi ne vubec nesere.dema jsem koukal dvakrat a si pro me zapnutej.tak prosim te vyckej na dalsi adminy a neurazej adminteam, dekuji a sbohem

Reznika
02-10-14, 11:48
Fnyy akce reakce.... když se vůči mě vyjadřuješ absolutně nemorálně... neurážím AT team jen je překvapující že se někteří AT vyjadřují ani neví co v té témě je... což jsou holá fakta...jen konstatuji neurážím..

Zoyer
02-10-14, 12:43
Takze vlastne chces rict, ze 7 adminu kteri potvrdili wh ty hltv ani nekoukali a koukali to jen ti 2 co napsali ze clear a jeden ktery by nebanoval za nuke a za inferno nenapsal.

E: ja je ani neprosil o to, aby to koukli a nijak jsem je neovlivnoval a samozrejme jim dekuji za potvrzeni

Reznika
02-10-14, 14:23
Ne ale je celkem zvláštní že dvá admini si obhajovali wh tim že řekli že jsem nenapsal obhajobu.. co si pod tim asi mam představit.. když obhajoba tam je... tak todle jestli bereš jako potvrzení tak se to vůbec nemusí řešit..

because
02-10-14, 16:41
Aby bolo jasne ja som svoju chybu uznal, a napísal som ze aj tak nie si cisty, a nie preto ze by som kukal nejaké nuke, inferno. Raz som hral proti tebe na dust2 DM a sorry tam si sa mi nezdal vôbec, dal som HLTV aj do AF ale zial to HLTV uz tam neni, mozem sa pokusit ho najst v kompe ale pochybujem, ze to najdem. Pochopim, ze ma niekto stastie ale ta tvoja hra neni stastie ale program. Este aj z dovodu toho, ze pri prvom steame co si dostal ban ta nahlasil hrac, co tu je teraz adminom /zase potvrdil, ze wh mas) a potvrdil to admin ktory z 1000 banov nedal ani fail. A velmi si sa nebil o to, že si cistý, dalsia vec čo ma utvrdzuje, že to WH mas.. A teraz na novom steame to potvrdilo x ludi a 2ja napisali clear. A to, ze si az po 20 dňoch spomenies, ze ides casovat demo, ma zase iba utvrdzuje v tom, ze si zapnuty. Priznam, ze INF som ani nekukal, ani som sa k INF nevyjadroval, ale nuke mi uplne stacilo + ten dust, ktory sa pokusim este najst.
Prajem priemne poobedie :)

PS: Tema v AF: http://csko.cz/forum/showthread.php?30659-reznik

Eso./digl
02-10-14, 17:13
vysvetli cas na inferne 23:41 kde su pred peklom dvaja tvoji spoluhraci ktory nevedia o tom enemy a ty si nanho uz z pekla predmieris, toto by normal hrac bez wh nikdy nespravil

E: tvoja obhajoba - vyběhnu z tunelu od T spawu... a napravo vidím CT.. vetšinou se tak dělá napřed pravá strana a pak levá alej na A..


vecsinou sa to tak robi ano, ked si tam sam ale ked tam mas dvoch svojich naco cumet do prava??

Reznika
02-10-14, 21:11
Eso možná kdyby byl clasic tak možná pochopím.. ale deathmacht nepřítel se může objevit odkudkoliv... hrál jsem šest hodin denně na deathmacht a mapy se pořád opakují a vetšinou tam bylo klidně i pět kolegů a za zády mněli plno nepřatel.. ale co to nemůže nikdo chápat kdo hraje několik let hodinu denně....

Eso./digl
02-10-14, 21:46
cakal som ako si to obhajis, toto je podla mna logicke vysvetlenie, viem ze na dm je tam spawn takze ked si zvyknuty logicky sa tam pozres.. na classicu nie ako pises takze za mna tiez clear

Reznika
02-10-14, 22:50
No díky za názor... tak už to je sedm ku třem..

Zoyer
02-10-14, 22:59
inferno:
21:47- po respawnutí proti hráč dupal... druhý kill logicky když du allejí tak nebudu rushovat ale počkám si..
21:57- dupe a když vejdu do otevřeného prostoru mezi CT spawen a B tak si pojstím před kempami..
23:04- když tam vyběhli tří z té strany.. a pořád slyším kroky.. tak jsem instiktivně čekal že příde z leva..
23:41-vyběhnu z tunelu od T spawu... a napravo vidím CT.. vetšinou se tak dělá napřed pravá strana a pak levá alej na A..
nuke:
2:10-kroky střlba...plus ten T nebo CT za tou zdí je tam vidět jeho tlumič..
3:54-vyjdu z podzemí z b na pravo se respawvne CT a stříli.. kulky byly vidět na té krabici tak logicky musel vidět tam..
8:50-respawnu se na CT spawu... a hned po mně de slyšet další hráč.. nevýhodná pozice otáčím se abych nedostal do zad..a vyhledávám vhodnou pozicina útok..
10:17-jsem na A jdu směrem na T spaw.. jdu okolo žlutého kontejneru a begripnu a v okně vidím jak tam proběhl CT tak střílim ale byl tam další v rohu..
10:39-vyjdu z A a ze všech stran střelba a dupot..panikařím a snažím si najít výhodnou pozici...
10:56-vyjdu z B držím se při pravé straně aby mně nemohl nikdo překvapit z leva.. a hned pokryju pravou stranu..
13:25-jdu směrem od T spawu a stříli po mně awp záhlédnu odkud a respawnu se mu za zády..
14:50-jdu směrem od CT spawu bednám a boxům..vystřelí z awp.. podle výstřelu jsem poznal že je bud za boxem nebo bednou..
17:15- jdu okolo A a vidím něco černého v tunelu střílim nic.. a pak vyběhne CT...
17:47-stojím u a u žebříku vidím jak ne pravo umře T tak logicky musí být na levo..
21:38-jsem na B vidim jak se mihla hlava.. tak vyčkávam až vyleze z kempu..
22:09-vyjdu na A a děruju hore vetšinou tam kempí u žebříku..nevyšlo ale..
22:57-respawnu se na b a vidím CT střílim.. zase logicky když ho hitnu na jeho místě bych taky čekal až příde nepřítel...
23:57-vyjdu z A zabiju CT na pravo a na mapě de_nuke je nejlepší kemp.. v tich oknech dole.. vždy je třeba se pojistit jestli tam nikdo neni..
To je vše k mé obhajobě..to je můj názor..

nuke:
2:10 byla myšlena ta rychlá reakce na hráče za červenou.
10:17 vysvetleni nechapu. kdyby jsi napsal ze jsi ho slysel strilet a vydedukoval ze je nekdo jeste u unimy podle toho jak padalo to Tcko na plant z catu a tim padem bylo jasne ze bude nekde tam, ale ne ty tu pises neco o probihajicim ct a dalsim ktere bylo v rohu.
10:39 střelba všude kolem ? to je snad nonstop na dm ne ? to jsi nonstop v panice ? zajimave ze jsi se ani potom neotocil za sebe jestli tam neco neni v te panice
10:56 zajimave. to delas jen kdyz tam je hrac? protoze jsi to potom uz z mapu neudelal 3:18 ; 4:22(hlavne nepis ze tam bylo CTcko, protoze v postu 49 pises ze neveris spoluhracum) ; 5:05 ; 5:21 ; 7:00 ; potom uz jdes na rampu ze spodniho az v 22:40 kdy je to sice ovlivneno tou strelbou napravo ale stejnak to misto i tak ignorujes;
13:25 uz ani nevim co jsem timhl casem myslel, ale rozhodne to nebylo na toho wipare
14:50 kdy za tou cervenou vystrelil s wipem ? jsi sounder ? tohne vubec nezni jako strelba za cervenou
17:15 tak to máš asi jinačí rejle než já
17:47 to je jasne ze jsi vedel ze je nekde tam ale takhle presnou bulletu na cloveka ktereho vidis ani ne pul sekundy ti neverim.
21:38-22:57 jsou to vpodstate 2 stejne casy a ke kazdemu jsi napsal to co jsi udelal. proc jsi neudelal v prvnim case to same jako v druhem case ? toto jsem chtel
22:09 ale zas jsi to udelal je nejdnou za celou mapu. urcite bylo vic prilezitosti to tam derovat

pri koukani jsem jeste narazil na jeden cas.
7:39 sice nemuzeme vedet co bylo predtim protoze hltv laglo ale jde videt ze te nekdo proste prekvapil do zad a ty jsi reflexne strilel nejdriv po hracovi za tou zdi.

inferno:
21:47 mame ten stejny cas kdy jsi se chtel vyhnout stretu z oci do oci, ale nevyslo to ?
21:57 pojistis pred kempami ? takze ty by jsi necekal kempu pod obloukem ( kterej vlastne ignorujes a jdes hned nalevo ) ale kempu nalevo
23:04 ja slysim kroky jen z plantu ktere by za me vedly na modrou. na cervene nic dalsiho neslysim
pojistovani pred kempami je docela smesne. 3/4 kempicich mist ignorujes
vubec me to nepresvedcilo. za me jsi porad bud nadbuh ktery slysi vsechno nebo cheater

Reznika
03-10-14, 14:11
Zoyer jsem rád že vypsal co přesně těmi časy myslíš :)
2:10-vysvětlení mířil jsem tam celou dobu v 2:07 tam někdo vyskočí za žlutou bednou vedle červené..
10:17-situace na A zabiju jednoho v okně žlutého boxu jdu dál a další CT přímo předemnou..logicky když jdu směrem okolo boxu kde je okno kouknu tam begrip a byl vidět CT děruju ale toho CT který kempí v pravém rohu boxu..
10:39-nevím jak reaguješ ty když si pod tlakem ale já jdu jen do předu a střílim a nažím se najít vhodné místo na uklidnění situace.
10:56-Nevím co je na tom zajímavé myslíš že po šesti hodinách hry mě baví se pořád valkovat... a díky tomu že jsem mněl za ten den za sebou tak 700 killů tak už mě nák zvlášt netrápila náká ta smrt..
13:25- tak když nevíš co si tím myslel tak proč ho jsem píšeš..
14:50-to wipo je slyšet uplně zřetelně nevím teda co máš za sluchátka.. a navíc uplně na levo bylo další CT proč bych nemířil napřed na něj když byl přímo u mě ?..
17:15-myslel si asi brýle.. ale taky nechápu co řešíš půl těla CT je vidět..
17:47-Mě to příde jako uplně normální reflex.. ale chápu že tobě ne ty moc nehraješ jak si sám řekl..
21:38-22:57= myslím že je naprosto logické v čase 21:38 CT umře tak nemá smysl na někoho vyčkávat a v čase 22:57 neumře tak beru to z té strany jako kdybych byl já tam..
22:09- a zas se opakuju po šesti hodinách hraní nevím jestli tebe by bavilo pořád děrovat.. taky uplně bezvýznamný čas..
7:39-čas je přesněji v 7:37 ale je to jen prosté děrování nikdo po mě nestřilel..
21:47- nerozumím tvé formulci nevím co tam vidíš slyšet střelba s wipa normální kill..
21:57-ingnoruju ho kvůli tomu že slyším kroky logicky...
23:04-Já tam teda slyším něco jako kroky.. pokud ty ne tvoje mínus.. no ono jako po šesti hodinách... chtěl bych vidět tebe jak si pořád pečlivě kryješ záda a vše děláš uplně stoprocentně na jedničku.. a to že už tří admini napsali clear asi náhoda nebude.. to vše k tvým připomínkám..

Zoyer
03-10-14, 16:43
nevim jestli jsi natvrdlej ale jeste pisu ,,7:39 sice nemuzeme vedet co bylo predtim protoze hltv laglo" a ty napises ten cas pred tim lagem. se tomu casu vyhejbas nebo co ?
další 10:39 budu reagovat ještě na tu první ,,obhajobu". střelba ze všech stran.. jak už jsem psal střelba je všude nonstop na dm a zrovna v tu chvíli byl za tebou klid a jde střelba jen z catu/pod catem/A a takovejhle míst, takže být pod tlakem mi přijde jako blbá výmluva + ten reflex na toho čupícíhobyl taky nějakej rychlej
10:56 :D takže vlastně jsi to naspal tak jak já. jdu si takhle jen když tam vidím hráče, které normálně vidět nemůžu.
14:50 ještě schválně máš hltv aby jsi si to mohl ověřit. to wipo za červenou nestřílí. střílí wipo někde za tebou a o tom hráči na levo jsi věděl. musel jsi přece vědět, když od tamtud střílel, ale stejnak si hlídáš někoho o kom nevíš
17:15 když jdeš tak vidět nejde. on vyleze až ty si tam na něho čekáš a ano myslel jsem brýle. klávesnice mi vynechává
17:47 ano.. já to pochopit nemůžu, protože teďkom už nemám čas na hraní
21:38-22:57 jde vidět, že polovinu časů asi nechápeš. nekoukám na to jestli jsi někoho zabil. koukám na ten styl. jednou si ho vyčekáváš na té šikmé a podruhé si ho rushujes
22:09 takže se taky budu opakovat. prostě si tyhle věci budu dělat jen když tam mám ty protivníky.

21:47 jo takže já nedokážu určit pozici hráče podle soundu.. v čase 21:47 to wipo střílí zhruba z mostu nebo pod mostem a né z midu. přidáváš si do těch časů věci, které do toho vůbec nepatří

nejsou to zas všechny časy, protože nestíhám. zbytek doplním pozdějš

a to že už 7 adminů tam to wh taky potvrdilo taky asi náhoda nebude.

Reznika
03-10-14, 17:13
7:39-No teda nevím kdo je natrvdlý podle dema v 7:39 je ta situace kterou jsem popsal jiná neni a to že ty řikáš že je tam náký lag.. výmluva...mě beží uplně normálně..
10:39- Jak jsem si mohl všimnout tobě připadá rychle cokoliv.. takže hádat se tady nebudu.. uplně normální reflexi..
10:56-ach... ty asi na nečem jedeš ne.. :) už jsem vysvětloval několikrát.. u hry je třeba přemýšlet a chovat se tak jak bych se zachoval já v té situaci..
14:50-Zase.. nevím co tam slyšíš ale já to awo slyším tam.. byl tam jen jeden výstřel s awp.. a ten z tim ak střílel až po wipu..
17:15-Mihl se tam... nevím co tam zase vidíš..
17:47-Ale to už není můj problém že nechápeš a nemáš čas na hraní..
21:38-22:57=Tomu řikáš rushování jo že stojím na místě a střlim.. a po druhé situaci vyčkám když hned neumřel.. ale to nemá cenu ty tam vidíš ale zvláštní věci to ti povím..
22:09- jo asi jiný styl hraní já děruju kdykoliv kdy mě napadne a nemusí tam nikdo být...
21:47-za to že ty nedokážeš určit pozici za to já nemohu musíš používat představivost a domyslet si s jaké pozice by bylo výhodné být a čekat s awp.. nevím asi při té hře vůbec nepřemýšlíš když jsi hrál..

Celkově abych schrnul proč tě tu přesvědčuji když ty si prostě máš zafixované že jsem cheatr a to i kdyby potrdilo deset adminů že clear tak ty pořád budeš povídat své....