PDA

Zobrazit normální verzi : [JB] KonDom (zákaz k CT) --> because



KonDom
30-08-14, 18:30
Vypis z konzole:




Detaily banu





Hráč
KonDom<3Propisku:*


Typ banu
IP adresa


SteamID
VALVE_0:0:2133004441


IP adresa
185.21.220.30


Udělen
30-08-2014 - 17:35


Délka BANu
10080 minut


Vyprší
06-09-2014 - 17:35 (0 měsíců 0 týdnů 6 dní 22 hodin 59 minut ještě zbývá )


Důvod
[zakaz k CT] Este mi vrav, ze ty si normalny, zabijas CT na zaciatku kola ale hlavne, ze normal


BAN dal Admin
<3 Anetka :) (because)


BAN dal Server
csko.cz | Jailbreak 5 (jb_temple_v3)




Poznamka:

Tento ban je naprosto nesmyslný , Zabil sem CT protože mi dal minule kolo FK. A dostanu ban ja ? Prosim o UB ,opravdu moc.

because
30-08-14, 19:17
Takže tuto sa rozpíšem a za svojím banom si stojím.

Jedného dňa som bol u CT, keď bol aj tuto tento hráč prítomný na serveri, a všimol som si, že si tam nadržujú to znamená že ho nezabíjali keď mal gunu alebo chodil do šachiet, do ktorým simon povedal, že majú kill keď tam pôjdu. Neriešil som to, keďže som mu dal kill ja a on tam začal spamovat FK, FK, FK.. Potom na ďalší deň bol u CT, jedno CT nemalo mikrák, nedávalo ani FK, proste tam iba stalo (neviem čo ho na tom mohlo baviť) a pánko ho začal každé kolo zabíjať. To už bol druhý čierny bodík. Keď bol u T neplnil príkazy simona, dostal kill a furt tam spamoval FK. Potom ďalší deň, bol zase u CT, simon oznámil móda (tento hráč evidentne nepočúva), po zapnutí móda bol pred celami a zabili ho, na ďalšie kolo začal minulého zabíjať minulého simona, čo už som neprehliadol a dal mu 3dňový zákaz k CT: http://csko.cz/bans/ban_details.php?bhid=97704 . V hre ma stále otravoval o UB a sľuboval, že už teamkilly dávať nebude. A dneska: Dojdem na server, neviem aká bola predtým situácia (podľa mojich zdrojov bola taká, že si mal gunu, CT ti ju hodilo, nezobralo ti ju tak ti CTčko dalo kill.) a tuto banovaný zabil CTčko, ktoré ho kolo predtým zabilo. Ešte dodal: Takto ťa budem zabíjať každé kolo.

Neviem či trpíš nejakou poruchou, že musíš zabíjať CTčka vždy keď sa ti niečo nezdá alebo čo každopádne je to v prvej vete, napíšem to aj do poslednej: Za týmto banom si stojím :)

Ďakujem za prečítanie.

KonDom
30-08-14, 19:35
Because ?? Ja mu chtel jen oplatit za to ze me bezduvodne zabil protoze tu ganu mii hodilo nejake T do ruky a pote me zabil. Jsou 2 dny dokonce prazdnin . Jestli uvidis jeste jednou neco u me porusit dej mi klidne trvaly ban k CT ale prosim ted mi ho smaz . Tu situaci ti potvrdi asi ř hracu co tam hralo mezi ne patri i Corty<3Petka. Prosím o UB uz to nikdy neudelam ale prosim o UB.P.S. Jeste jednou a budu mit trvaly .

because
30-08-14, 19:46
Raz si zaklamal, zaklames druhy, treti krat atd. Tak isto klames o bugoch na mape jail_minikule, stale ich robis tak ti neverim aj v tomto :) Pre mna vyriesena vec.

KonDom
30-08-14, 19:53
Pockat , pockat,pockat... Ja nikdy nebugoval na mape Minikule... because opravdu ti prisaham na svoji rodinu dostanu ban od jineho admina tz to uvidis a muzes mi dat klidne trvaly opravdu ale prosim prosim opravdu prosim o UB :/