PDA

Zobrazit normální verzi : [JB] *!ENDE!* (zákaz k CT) --> kono159



Michal
31-08-14, 10:57
Vypis z konzole:


[AMXBANS] ================================================
[AMXBANS] Mas BAN pro tento server! (id 119739)
[AMXBANS] Mas 6 dnu, 23 hodin, 56 minut a 54 vterin do vyprseni BANU
[AMXBANS] Duvod banu: 'demencia'
[AMXBANS] Zabanovany nick(1): < *!ENDE!* >
[AMXBANS] Tvuj nick: *!ENDE!*
[AMXBANS] Zabanovane SteamID(1): STEAM_0:1:45396698
[AMXBANS] Tvoje SteamID: STEAM_0:1:45396698
[AMXBANS] Zabanovana IP adresa(1): 213.181.130.241
[AMXBANS] Tvoje IP adresa: 213.181.130.241
[AMXBANS] V banlistu na www.csko.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
[AMXBANS] Ban dal admin: < kono159 >
[AMXBANS] Server: csko.cz | Jailbreak
[AMXBANS] Na Vasi ip adrese je vice banu (zrejme za cheaty). Pripojite se jen se steam cs.
[AMXBANS] ================================================
Kicked : Tady mas BAN. Zkontroluj konzoli proc !!!.






Poznamka:






Za co BAN ?

kono159
31-08-14, 10:59
http://csko.cz/forum/showthread.php?31712-Jb1-ende
nemam viac slov

Michal
31-08-14, 11:00
Pytam sa za co BAN ?

kono159
31-08-14, 11:01
[AMXBANS] Duvod banu: 'demencia'
kup si brile

Michal
31-08-14, 11:04
Nemአviac slov po prvé boly 4hodiny ráno padly tam asi 5FK ani to nie .... roby to tam každý večer Pretože večer tam každý robý blbosti za druhe bral by som to nenechám si od neho nadávať na rodinu jednu nadávku máš aj v deme že moja rodina je chudobna som zvedavý ked ti ja začnem nadávať na rodinu čo stým spravíš maly by ste sa už konečne uvedomiť a dávať riadne bany .... Koľko aj adminov si tu robý srandu a berú všetko v rámci srandy nie vždy sa musí najsť jeden ktorý to bere vážne a bolo by mi to jedno ja si na rodinu nadávať nenechám vidím že ty by si stým nič nerobyl ..... Presne tak daj ban mne serem na teba aj tvoju tupost bodaj by tebe tak na rodinu nadavaly .... a potom som zvedavy ci to ostane pri 5FK a za 5fk týždenný ban ?

because
31-08-14, 11:09
No comment, dal by som permu k CT a normálny týžden. AJ tak ťa to nesere ;)

kono159
31-08-14, 11:10
mne je jedno, ze bolI 4 hodiny, keby ste ho neprovokovali, nic by nepisal, ale vy ste si robili co chceli, byt tam admin, uz by ste mali bud ban o strvrtej, alebo by sa nic nedialo, ale na tom deme je pekne vidiet, ako ste do neho jebali, mali ste hrat normalne a nie robit picoviny
ked admini robia srandu v ramci srandy, co to ma kruci s tymto spolocne? vy ste nerobili srandu v ramci srandy
btw keby niekto zacne pisat sracky, tak dam kick, aby sa uvedomil, potom ban, ale ty sa urazis asi na kazdu picovinu

Michal
31-08-14, 11:13
Teraz som to kukal znovu dal som mu 1FK jedno nadrzovanie co som druhemu T hodil gun a neohlaseny mod o 4v noci ..... Tyzdeny ban naozaj ?

kono159
31-08-14, 11:14
Teraz som to kukal znovu dal som mu 1FK jedno nadrzovanie co som druhemu T hodil gun a neohlaseny mod o 4v noci ..... Tyzdeny ban naozaj ?

koho kurva zaujma, ze boli 4 hodiny?

Michal
31-08-14, 11:16
Ty si prijebany ? Ti zacnem nadavat na rodinu a jebnes mi 2krat taky dlhy ban Tvl AT plny blbcov DPice On vravel ze nahrava demo od zaciatku keby si videl od zaciatku co mi picoval na rodinu tak by to bolo ine jebem ti na jeden ban nejde mi o to dufam ze taketo bany od teba uvidim aspon kazdy 3den kazdy vecer tam byvaju ct bez mikraku a ripu a neviem co som zvedavi ako kontrolujes server a ano jebal soom donho nebude mi picovat na rodinu ....... SA uvedom dpice ..... BAn mne to hej chcel by som ta stretnut na JB a aby som ti picoval na rodinu ci by si stym nic nerobyl a mas to aj v tom demu ze mi nadava na rodinu a ides tu davat ban mne to hej

Vies ak si tam bol o 4 vies o tom ze tam ludia robia aj vecsie kraviny ako 1fk a to ze som hodil Tecku gunu aby zavilo druhe T nic viac som nespravil to neni naban na Tyzden si myslim ale mam to pici karma je kurva jemu sa o vratim jebem vam na jeden ban este ich bude vela len sa trosku nad sebou zamisly a keby si nebol admin a picujem ti na rodinu nech ti skape mamka a neviem co by som bol zvedavi co spravis jaj nevyjadrujem sa radšej ..... Uzavrem to jebem na to ahoj uzi si ze si dal niekomu ban .....

Uzamkni to alebo ako sa to roby jebem na to

kono159
31-08-14, 11:20
Ty si prijebany ? Ti zacnem nadavat na rodinu a jebnes mi 2krat taky dlhy ban Tvl AT plny blbcov DPice On vravel ze nahrava demo od zaciatku keby si videl od zaciatku co mi picoval na rodinu tak by to bolo ine jebem ti na jeden ban nejde mi o to dufam ze taketo bany od teba uvidim aspon kazdy 3den kazdy vecer tam byvaju ct bez mikraku a ripu a neviem co som zvedavi ako kontrolujes server a ano jebal soom donho nebude mi picovat na rodinu ....... SA uvedom dpice ..... BAn mne to hej chcel by som ta stretnut na JB a aby som ti picoval na rodinu ci by si stym nic nerobyl a mas to aj v tom demu ze mi nadava na rodinu a ides tu davat ban mne to hej

preco si nespravil screen, to mas asi tak nasrane v hlave alebo co?

Michal
31-08-14, 11:25
Jebem tak tazko na tvoj screen spravil som mu to co mne no ja mám ban lebo sú tu pani admini .... A vies o tom že na forku mas zakazane nadávať PÁN admin by to mal vedieť nie ?

A nasrane v hlave mas tak ty

because
31-08-14, 11:27
Jebem tak tazko na tvoj screen spravil som mu to co mne no ja mám ban lebo sú tu pani admini .... A vies o tom že na forku mas zakazane nadávať PÁN admin by to mal vedieť nie ?

On ta zacal zabijat ako CT, ked si bol T len preto aby mal tvoj kamarat PP? Kde je demo kde to urobil, alebo screeny kde ti nadaval???

Chlapce ty máš štastie, že sa toho ujal kono kedže ja by som ti dal permu k CT a este obom ban aj normal :)

kono159
31-08-14, 11:34
http://csko.cz/bans/ban_details.php?bhid=96343
no comment + tie dalsie bany, nechapem preco toto nebol normal ban

Michal
31-08-14, 11:37
Mozem to uzavret nejdem sa hadat a sorry dostal som nervi nadaval mi na rodinu a ja dostanem ban to je neuveritelne a je to uz jedno tyzden si tu nezahram nevadi :) uzavri to dik

Aky normal ban ? nechapem ....
Jak myslis tento co si mi dal ty hmmm tyzden si myslim ze je vla bohuzial ten screen nemam ale neviem co ti chyba ked aj v tom demu mas ako mi nadava na rodinu ale okey mam ban mam to prejde mozes uzavret temu zbytocne sa tu budeme hadat ked stym nic nespravim mna len zaujamlo zaco ban ked aj v tom deme je jasne vidiet ako mi nadava na rodinu trosku ubohost a idem sa pozret ci aj on ma ban dufam ze ano :) a dufam ze od teba :) za nadavky na rodinu .... :)

kono159
31-08-14, 11:44
za taku urazku rodiny by tak maximalne od KAZDEHO admina dostal max upozornenie... to nie je na ban ani z velmi daleka

Michal
31-08-14, 11:46
Aha a 1fk a jedno nadrziavanie je na BAN na týždeň áno ?

Gregyy
31-08-14, 11:49
Kdyby si přišel, omluvil se, možná by si dostal UB, nebo by ti to alespoň zkrátil, ale ti přijdeš jako EGO up online hero, co si myslí, že je víc, než kdokoliv a může vše.
Je úplně jedno, kolik bylo hodin, pravidla platí pořád..
Trošku se uvědom, polej se ledovou vodou a dej si týden pauzu.. prospěje ti..


E: Třeba, nebylo by to na škodu

kono159
31-08-14, 11:51
Trošku se uvědom, polej se ledovou vodou a dej si týden pauzu.. prospěje ti..

bukket chalange

Michal
31-08-14, 11:52
Ja si ju dam v pohode .... Len ta pauza je úplne za nič 1fk 1nadržiavanie ... a aj to dostal za nadavky na moju rodinu ma ich aj v tom demu a ano prisiel som e nepoprosil som slusne a cudujes sa mi on mi bude nadavat na rodinu a ja este dostanem BAN tak to hey ..... Ja skusim tiez nadávať nejakému adminovi na rodinu a dufam ze to bude zrovna kono a som zvedavy co bude robyt :)

Kono stale si neodpovedal 1fk 1Nadrziavanie Týždeň ?

kono159
31-08-14, 11:54
to nejak nebudem musiet riesit :D, ban, vyriesene, lock

Michal
31-08-14, 11:54
Stale si mi nevysvetlil za co konkretne je ten ban na tak dlho ??

kono159
31-08-14, 11:57
najskor pises 5 fk a teraz jeden? dafuq?

Michal
31-08-14, 12:02
Pisal som ze nevim kolko a tipol som ze som mu dal do 5fk ale kukal som to demo znova teraz 1fk :) za čo týždeň ?

1fk sa myslím netrestá teda ako kto no nech dajme tomu ze mi dáš zákaz k CT za ten 1fk a to isté aj za napoáhanie T nieje náhodou 3dni k CT ? :OOOO Nwm presne ako sa to tresta Na forku ked som kukal JB servery tak tam boly tresty len za doplnovanie pri mode a podobne :)

Už sa mi ktomu konkrétne vyjadri za čo som dostal Týždeň ban ? ? ? ?

vikernes
31-08-14, 14:20
Délku banu si každý admin určuje jak uzná za vhodné být to na mě tak za tvůj arogantní přístup dostaneš minimálně 4x tolik...
Protože ty mas ke všemu přístup úplně stejnej...no není to tak?

Michal
31-08-14, 18:38
Vikernes je ale tak nasralo ma to kedže mi nadával na rodinu a ja som dostal ban... Pravda nemal som sa správať arogantne sorry môžeš dať lock