PDA

Zobrazit normální verzi : zadost o admin prava na JB,knife a DTR



rehy
06-11-11, 14:31
Ahoj,timto bych chtel pozadat o admin prava na vasem servru...mam celkem velke zkusenosti s adminovanim...drive jsem byl adminem na TheHys...tento portal patri mezi nejlepsi servry cska 1,6....s gamesites atd se to proste rovnat neda

vek-14 let (skoro 15)

zkusenosti s amx-ano mam...vim vse co se tyka adminovani)jako napriklad amxmodmenu a dalsi jine prikazy

jak dlouho hraji cs 1,6-asi priblizne 2 roky..drive jsem hral s botama...to k tem 2 rokum ani nepocitam...jak dluho u vas?priblizne asi rok a pul..steam mam asi 8 mesicu mno..(+,-)

steam id-"rehy" 4925 STEAM_0:0:41226790

nick ve hre-*rehy*mucQ:D(+ dalsi jine variace...jmeno nejakeho klanu atd) ale momentalne mam nick *rehy*mucQ:D

PS:vim ze jsem mel dost banu i stiznosti na mou osobu..ale poucil jsem se...hlavne kdyz jsem dostal prava na servru TheHys..naucil jsem se ovladat..nebyt vulgarni a vse dulezite co k adminovani patri..prosim dejte mi 1 sanci...(zadam protoze ted vznikli 2 JB a tak ted myslim ze se par adminu hodi)na knife a dtr hraji asi jen mesic...takze nic moc ale snazim se:lookaround::cool:

UFOusek
06-11-11, 14:35
A snedl si zeleninu?

AnnoyingGreg
06-11-11, 14:36
mam celkem velke zkusenosti s urážením adminů, vyvoláváním konfliktů a celkově chci práva pro srandu alíkum:lookaround::cool:
<<- Takhle to mělo být správně. Na JB je dost adminů a možná by to chtělo i některého ubrat podle jejich chování..a na knife tvoje nervy nejsou.

NE

rehy
06-11-11, 14:36
coze?

Pikii :D
06-11-11, 14:37
Rehy ja som ťa videl len na JAILE na KNIFE ešte nie.A tvoje nervy no neviem možno si sa polepšil možno nie.

rehy
06-11-11, 14:37
jo ok gregu beru to...ale na JB myslim ze bych sanci dostat mohl kdyz jste ji dali nekomu jako je valdez...

rehy
06-11-11, 14:38
piki na knife taky chodim...a ja te tam videl ale mel jsem tam drive jiny nick

UFOusek
06-11-11, 14:39
A editovat taky umis, to je plus!

AnnoyingGreg
06-11-11, 14:39
jo ok gregu beru to...ale na JB myslim ze bych sanci dostat mohl kdyz jste ji dali nekomu jako je valdez...
Valdez je jeden z adminu, o kterym pořádně ani nevim. Je takovej nevýraznej a má trošku menší aktivitu. Ale problemy s nim zatim nejsou. Pokud vim, ani žádnej ban nedostal. Takže porovnat vaše banlisty by bylo šílenství.

Freiwyk
06-11-11, 14:40
na JB je nás dost a nevěřím, že ve 14 máš trpělivost na to, dělát admina na knife ..
btw, napočítal jsem ti 8 banů za vulgárnosti, urážky admin teamu a Fk na JB. S tímhle žádás o práva? seriously?

Edit: varování pro všechny další zájemce o práva : u koho uvidím, že se k němu ještě nedostalo tajemství tláčítka Edit, nebude už mít moc šancí na to, že by ode mě dostal Pro.

ZEUS
06-11-11, 14:43
Ne

rehy
06-11-11, 14:43
vsechny bany jsem dostal od lucci skoro...adminum kterym jsem nadaval jsem se omluvil coz je jen lucca...ale 2 mesice jsem kvuli lucce nehhral JB....pak jsem zjistil ze hraje na JB2 a tak hraju na 1....rekla mi ze jsem dement ja ji ze je krava a dostal jsem ban...neprijde mi to normalni...nejde o vek ale o zkusensti...tak na knife to od vas beru...ale na JB by jste mi snad sanci dat mohli ne?diky

Pikii :D
06-11-11, 14:44
Rehy ty sa nemôžeš porovnávať s Valdezom on tam má 4bany a ty 13 to ej velký rozdiel.

rehy
06-11-11, 14:46
to je sice pravda...ale vsechny bany jsem dostal kdyz jsem zacinal hrat(skoro vsechny) neumel jsem to a i jsem nadaval...na JB si myslim ze jsem lepsi nez valdez...kdyz pominem ty bany...myslim ze sanci bych dostat mohl

rehy
06-11-11, 14:48
za posledni 2-3 mesice jsem nedostal ani 1 ban myslim si ze to je dukaz ze jsem se zmenil

UFOusek
06-11-11, 14:49
...myslim ze sanci bych dostat mohl

nemohl, tak cau uz

rehy
06-11-11, 14:58
ufousek ty asi moc rad pises do zadosti co?nwm co jsi tak drzej...nejsi ani admin a tak nwm proc ty by jsi mi mel napsat NE cau...

UFOusek
06-11-11, 15:01
ufousek ty asi moc rad pises do zadosti co?nwm co jsi tak drzej...nejsi ani admin a tak nwm proc ty by jsi mi mel napsat NE cau...

Zrovna v psani do "zadosti o admyna" takovejch retardu jako ty me docela bavi.. Taky nevim, proc bych ti to mel psat, ale pisu ti to! NE cau

rehy
06-11-11, 15:11
jenze ty nemas co mi to psat...maximalne ne..ale ne cau posledni slovo maji admini ne ty

EoL
06-11-11, 15:19
Ja sem nedostal za rok ziadny ban ani za nadavanie nic a niesom admin.. takze ;)

rehy
06-11-11, 15:38
hezky ze se vyjadruji ti kteri me ani neznaji...takovy lidi nepochopim a nebudu vam nekam lezt jen ptz vy jste admini a ja ne jste lidi stejne jako ja...ale naopak vazim si za kazdy nazor...

mrkvicka
06-11-11, 15:56
s tymto ja nemôžem súhlasíť.. na jb si hovoril ze si sa vratil.. na jail a nehral si koli Lucci..

prečo.. chces byť admin ked.. ťa admini nemajú radi..

sorry ja davam nie

Karl0s
06-11-11, 16:29
http://s3.amazonaws.com/files.posterous.com/sandyhatzis/8Of4sPNvyM5a4FxJAynOQNVyAVz4h2MejzTr5uUBOQlFdZiIzD 9ixUaJw8gR/No.jpg?AWSAccessKeyId=AKIAJFZAE65UYRT34AOQ&Expires=1320590041&Signature=8xlD7Hm3gM%2B6ypk4PSh%2BUuq6zC0%3D

Pikii :D
06-11-11, 17:11
Rehy pišeš tu že už neisi taky nervák.A to už vidia tu ako sa spravaš

Valdez-9
06-11-11, 17:12
Si si to u mne posral rehy. Ten pravý sa ozýva že ja som horší než ty. Dakedy nevieš rozoznať čí si dal FK alebo nie. A keď si dal FK tak si to nevieš uznať aj keď ti každý hráč hovorí že si dal. No možno si sa už polepšil a nie si taký tvrdohlavý. A mňa tak ohovárať nebudeš. Za to čo si napísal tak veľké NIE. A ešte nejde o to že si dlho BAN nemal. Daktorí hráči ho nemali vôbec a sa tu vôbec nechvália.

Luccy
06-11-11, 17:25
Jsem Proti :)

Svacinar
06-11-11, 17:28
Rehy, tvoje šance na získání práv jsou asi tak vysoký, jako kdyby o práva požádal vranys. Za mě NE.

Ciper
06-11-11, 18:41
Rehoho sem viděl na serverech malo kdy, a je to slabý chce to více času a skušeností.

H M
06-11-11, 19:01
E: ne, si mentál

Ryukyza
06-11-11, 19:43
Rehoho sem viděl na serverech malo kdy, a je to slabý chce to více času a skušeností.

Wtf? U mad? Rehy hraje na JB vic nez ty lol, akorat je to retard.

Rosi! xP
06-11-11, 23:00
Na jb ne!! Neudrzis nervy a byvas i vulgarni, na dr a knife nehraju

snowrider
11-11-11, 18:54
Určite nie, ako si urážal ludí na KNIFE a hlavne Archera tak to bolo vážne ako z komédie a za dva dni si si dal ešte aj žiadosť.
Áno by som ti dal iba vtedy ak by si sa vrátil z pobytu z psychiatrie.
Nervy u teba nie sú žiadne konflikty máš neustále a tvôj slovník je neakceptovateľný.

NIE

Edit: Ty si asi ani svoju rodinu nevážiš podla toho že urážaš aj cudziu :-))

dtr
11-11-11, 20:37
ufousek ty asi moc rad pises do zadosti co?nwm co jsi tak drzej...nejsi ani admin a tak nwm proc ty by jsi mi mel napsat NE cau...

A když ti napíšu "NE cau" já, jakožto admin, tak už to konečně zabalíš ?!

mrkvicka
11-11-11, 21:38
safari :D:D:D zabil

*srsen*
24-11-11, 06:21
Z mého pohledu tě nikdo na Jb nemá rád,hráči si na tebe stěžujou dáváš prý Fk nadááš neumíš se chovat atd, nevím jak by si s nima vychazel kdyby si měl práva neskončili by moc dobře. PS: THE HYS je pěkně na hovno server grafika na nic jsou tam lagz atd uží si tam to adminování.

Svacinar
24-11-11, 09:19
Jirkalol fakt už s tím přestaň.
Verdikt je myslím jasnej. Poprosil bych o lock, aby sem už nikdo takovej nemohl psát