PDA

Zobrazit normální verzi : [AIM] kexiicek (WH) --> Chemistry.



KexiiK?
31-08-14, 14:58
Vypis z konzole:



[AMXBANS] ================================================
[AMXBANS] Mas BAN pro tento server! (id 119723)
[AMXBANS] Mas PERMANENTNI ban!
[AMXBANS] Duvod banu: 'Wallhack'
[AMXBANS] Zabanovany nick(1): < kexiicek >
[AMXBANS] Tvuj nick: kexiicek
[AMXBANS] Zabanovane SteamID(1): STEAM_0:0:79457469
[AMXBANS] Tvoje SteamID: STEAM_0:0:79457469
[AMXBANS] Zabanovana IP adresa(1): 88.100.176.196
[AMXBANS] Tvoje IP adresa: 88.100.176.196
[AMXBANS] V banlistu na www.csko.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
[AMXBANS] Ban dal admin: < Chemistry. >
[AMXBANS] Server: csko.cz | OldSchool (de_dust)
[AMXBANS] Pokud si myslite, ze jste ban dostal(a) nepravem, muzete pozadat o unban na foru csko.cz
[AMXBANS] Oznacte tento text mysi, pravym tlacitkem ho zkopirujte a pak vlozte na forum
[AMXBANS] ================================================





Poznamka:






Zajimalo by me, jak ten admin prisel na to, ze mam WH, WH bych si nedovolil mit na NS, natoz, kdyz mam steam, hraju porad gathery, mixy a hraji esl a shifters ligu, vyhrali uz jsme par turnaju a nedostal jsem ban za WH, takze mi ukaz demo, kde je to videt, ze mam WH, protoze ja zadne nemam:) nejsem cheater, jen posloucham chuzi, coz asi kazdy dobry ligar dela:)taky deruju kempy, kde by mohli byt:) takze prosimte mi sem hod to demo, at se zasmeju, ze nemas zadnou paru o WH a myslis si, ze kdyz ho tam slysim jit a zacnu derovat a dam mu nahodnou hlavu pres zed, nebo normalne do tela, ze mam WH:) cekam na odpoved, diky. Toho admina bych vam radil odstranit, kdyz o poslouchani chuze a derovani nema paru ;)

Chemo
31-08-14, 21:15
Pozri, pomýliť sa môže každý, nepozerám na priestrely, ale na celkovú hru hráča, nepozerám ani na to, či ma niekto steam, alebo ns, hráč ako hráč. Demo ti sem samozrejme dávam, ale reči o odstránení adminov by si si naozaj mohol nechať niekde inde.

http://uloz.to/xUgDyPZv/kexiicek-zip
http://csko.cz/dema?UPD=ReHmXRaf <--- to isté demo, len uploadnuté na kotelni, rozbalené.

Dávam vám tu aj nejaké časy:
Niektoré pozrite prosím s wh (ja ho nemám), ale podľa mňa mieri správne:
7:35
12:43
13:07
13:23
13:56
---------------------
Časy:
11:40
14:47
17:17
18:40
20:40
21:45

Podľa mňa je tam tých časov oveľa viac.

KexiiK?
02-09-14, 21:35
Nechápu, jak se nemůžeš dívat na děrování a tak a dávat mi ban. Normálně prostřeluju bedny, zdi kempů, kde by mohli kempit, předse jenom mám zkušenosti v cs, hraju od malička, slyším kroky, slyším střílení poblíž, tak začnu děrovat, nevím kde jste vzali WH. Jako stěma praváma promiň, ale fakt toto není normální.

Maaaaaaaaaaja
04-09-14, 16:01
Nechápu, jak se nemůžeš dívat na děrování a tak a dávat mi ban. Normálně prostřeluju bedny, zdi kempů, kde by mohli kempit, předse jenom mám zkušenosti v cs, hraju od malička, slyším kroky, slyším střílení poblíž, tak začnu děrovat, nevím kde jste vzali WH. Jako stěma praváma promiň, ale fakt toto není normální.

Normální není to, co tu píšeš za sračky. Ty hraješ možná tak BOT ligu, ty ESL. Se radši za včasu vzpamatuj.

WH potvrzuju.

E: Pro některé adminy - berte to v dobrém - ale někteří z vás skoro do každého unbanu hned v prvním postu píšete, že kdyby náhodou byl omyl, dáte unban .... trošku sebevědomí, kluci, za svými bany si snad stojíte, když je dáváte, ne ;)

Chemo
04-09-14, 16:11
Normální není to, co tu píšeš za sračky. Ty hraješ možná tak BOT ligu, ty ESL. Se radši za včasu vzpamatuj.

WH potvrzuju.

E: Pro některé adminy - berte to v dobrém - ale někteří z vás skoro do každého unbanu hned v prvním postu píšete, že kdyby náhodou byl omyl, dáte unban .... trošku sebevědomí, kluci, za svými bany si snad stojíte, když je dáváte, ne ;)

Jasne, že si stojím, ale chcel som to napísať tak diplomaticky, aby to nebolo, že mam ego up up a ešte 3x up. Inak aj ja som to chcel spomenúť, že hra ala bot! Ved vidíte demo. ;)

Zoyer
04-09-14, 16:30
za me tam to wh je taky