PDA

Zobrazit normální verzi : Kubelas a jeho internetová kariéra alfasamce.



Volume
31-08-14, 15:30
Slavný herec Kubelas opět vydal novej biják. Doporučuji shlédnout celé demo.
Házím to sem, protože mistr Kubelas je kapitola sama pro sebe a vyžaduje si speciální pozornost.


Kubelasův nářez CZ/SK(2014) - Komedie ke stáhnutí online zdarma. (http://csko.cz/dema?UPD=QXB2t0xR)

Kubelas
31-08-14, 15:35
Di si napsat status na FB radši.. Hodíš flash ještě tě vídím a budeš pořád psát, že si to nehodil.

Volume
31-08-14, 15:45
Dřív jsem si myslel, že jsi v pohodě, než si dostal spešla. Mýlil jsem se, dobře že ti ho vzali. :)

E: A nevytahuj na mě to, co sem udělal já. Já dost dobře vím co jsem udělal, a lituju toho. Tak to jako zbraň na mě nepoužívej :)

E2:
Volume má spešla?

Nemám ty jelito, měl jsem. Více info na tn.cézet

E3:
Nic dalšího špatného už jsem na demě neviděl, tak jsem to vypnul, ale byl tam ještě kus záznamu.

Na tom zbytku už asi nic neni.. ale neříkám že se nemůžete podívat :)

E4:
E 3: Ok, podle chatlogu tu druhou výhodu neměl on.

Měl, http://prntscr.com/4ibr4h

Kubelas
31-08-14, 15:50
Mě je náký spešl u prdele nepotřebuju ho.. Hlavně, že ty spešla pořád máš že?

SGP_
31-08-14, 16:29
Volume má spešla?

Grakon2702
31-08-14, 16:51
E: Ulehčím adminům práci, zde je výpis toho, co jsem na demě zahlíd.

Demo jsem koukal, no přestal jsem koukat u 41. minuty. V prvním kole na demě simon zakázal krást flashe a házet je. Asi tři lidi ty flashe házeli kolem volumeho, jenže kubelas zabil pouze jeho (ani to nehodil) se slovy, že to házel a že ho viděl. Další kolo byl Kubelas simon. Dal dvě výhody na napsání slova, které dvakrát zasebou vyhrál volume (u toho druhého si nejsem tak jist, zahlédl jsem tam volumeho odpověď na začátku a i CT tam potvrdilo, že to měl první on), ale Kubelas to ignoroval a při třetí reakci už normálně dával výhodu tomu, kdo ji vyhrál (nebyl to Volume). Potom dal posledni reakci na čup, ale nikoho nezabil a nebylo na demu vidět, jestli byl poslední. Pak, kdy měl volume a další lidi jít běhat race, si Kubelas vystřílel gunu a hodil ji jenom jemu. Pak ho zabila T. Od třetího kola se už jen hádali a navzájem na sebe házeli špínu. Nic dalšího špatného už jsem na demě neviděl, tak jsem to vypnul, ale byl tam ještě kus záznamu.

Edited

E 3: Ok, podle chatlogu tu druhou výhodu neměl on.

Kubelas
31-08-14, 17:03
Obě výhody měl-.-" V boxu u race jsem mu výhodu zrušil protože sem dal poslední reakci na čup a byl poslední. A tu druhou výhodu měl kde ?

Despe
31-08-14, 17:06
Volume má spešla?

Do každého postu hoď jednu sračku, na demo sem nekoukal, jaksi nemám jb mapky, ale pokud vím tohle není první stížnost na Kubelase, ani né 3dny zpět si na tebe stěžovali "ZDE (http://csko.cz/forum/showthread.php?31612-S%26%23357%3Ba%9Enos%26%23357%3B-na-Kubelasa-Jb1)", za mě už s tím to něco dělat, vím jb není můj rajón, ale co je moc to je moc ne?

KeYo
31-08-14, 17:17
Asi prvý zmysluplný thread od Volumeho...
K veci.. pozriem demo a dam vedet nazor na toto cele co sa tu deje prave:D

E: takze pozrel som si cele demo.. Kubelas dal VOlumemu FK.. VD mu nedal aj ked mu to pisali asi 4 ludia.. aj Volume.. hold Kubelas ma velke ego a nevie si uznat chybu a este je aj slep1.. Potom na zaciatku kola ked bol simon zabil Ctcko.. nevim z akeho dovodu.. ale mal na to uurcite velmi dobry dovod :)... dalej v boxe si rozdava vyhody... potom tam saskuje s dglom ze chce zabit 1 hraca potom zase ne.. a potom ho zabije.. dalsi mu zkazi pocty a da poslednu reackiu.. neviem ci pri tej psolednej reackii bol posledny volume.. ale ak hej mohol mu tu vyhodu ktoru mal predtym dat ze ho nezabije.. co aj spravil.. i ked neviem preco ked dostali ti ludia vyhody npovedal aku vyhodu maju.. a dalej.. Dufam ze pri hrani Jb volas s Annnie a radis jej ako volakedy Piskotke.. a ze aj ona ti radi kde su hladane T.. Vid ked si zabil Volumeho awpckom od zbrojky..

PS: Spesla ti zobrali za nadrziavanie, demenciu a nevim co este.. takze Volumemu nemas vobec co TY vycitat :) čau

E2:
Ok, podle chatlogu tu druhou výhodu neměl on.

Aj tu druhu vyhodu mal Volume.. staci si pri deme zapnut konzolu :)

Kebabko
31-08-14, 18:20
kubelas je prick od narodenia , no to sa uz neda zmenit , jedno zufale nevychovane decko ktore ma mat uz davno permu

Invisible
31-08-14, 18:24
Kebabko ty taky, jen děláš že jsi svatej.

KeYo
31-08-14, 18:26
Kebabko ty taky, jen děláš že jsi svatej.

Super ale teraz tu neriesime Kebaba ale tvojho KamiQa:) tak sa vyjadruj k tomu.. alebo nerob dalsi flame ;)


Kubelas je v pohodě chalán, ale poslední dobou začal hodně blbnout, jak psal Despe, posledně na něj je vela stížností. Doporučuji Kubelasi nechoď k CT, bude pokoj.. Volume a ty nedráždi..:D Docela by prospěla pauzička od Jailu..:D

Pozri demoa uvidis jak VOlume drazdil.. a pauza od Jb by prospela tomu alfasamcovi..
PS: VOlumeho ani Kubelasa nemam rad:) sudim podla dema.. keby niekto hovoril ze si obhajujem kamika..

UNHCZ
31-08-14, 18:30
Kubelas je v pohodě chalán, ale poslední dobou začal hodně blbnout, jak psal Despe, posledně na něj je vela stížností. Doporučuji Kubelasi nechoď k CT, bude pokoj.. Volume a ty nedráždi..:D Docela by prospěla pauzička od Jailu..:D

Kubelas
31-08-14, 21:03
Pro ty méně chápavé jako je Keyo. Neměl druhnou výhodu, protože už 1 měl. A jak mám udělat, že se nebude účastnin 2x 1 atrakce? Pak sem mu tu výhodu zrušil protože byl poslední na reakci. Už to chápeš?

KeYo
31-08-14, 21:05
Pro ty méně chápavé jako je Keyo. Neměl druhnou výhodu, protože už 1 měl. A jak mám udělat, že se nebude účastnin 2x 1 atrakce? Pak sem mu tu výhodu zrušil protože byl poslední na reakci. Už to chápeš?

Ja hovorim ze aj to druhe napisal prvy... vysvetloval som to grakonovi.. :) a ak by si to cital tak zistis ze tu vyhodu si mu dal ze si ho nezabil.. skus riesit ostatne veci.. ako zabitie CT.. nedanie VD.. a radenie cez TS dik:)

E: a ešte.. keď dávaš tie poondiate výhody mohol by si aspon povedat ze ty menom XY mas vyhodu ze sa neucastnis a ne ze si jak jebly ani nepovies meno hraca co ma vyhodu.. a ani aku.. ppotom su z toho len zmatky.. a vyjadri sa k tomu co som pisal hore :)

Grakon2702
31-08-14, 21:13
Hmm, tak to jsem zmatený. V chatlogu jsem nenašel, že by volume měl i druhou výhodu. No každopádně, pořád tam byl ten FK. A alespon jsi mohl něco říct, že mu to výhodu rušíš kvůli té reakci nebo něco takového. Jak já mám z dema čuchat, že jsi měl to a to v plánu, když ani nevidím, který prohrál tu poslední reakci? Ale už se do toho raději nebudu motat :).

Giussepe
31-08-14, 22:12
hh, thread, kde se ještě nevyjadřil ani jeden admin a už má dvě strany a volume dostává T-UPy. funny.

Kubelas
01-09-14, 08:44
Ctcko sem zabil protože dělal bordel ve zbrojce. Vd s mu nedal protože sem myslel že to hodil on. A nevěděl sem ze bude tak plakat.a řádění máš naky důkaz ze bych si s někým radil? Nemám k tomu důvod logicky když sem je nechal u kolotoče tak sem se dival kde by mohl být a byl u kz

J3ZUsSs*
01-09-14, 09:09
Ja by som to neriešil, Kubelas aj Volume sú idioti - odborne: starší názov pre osobu s hlbokou duševnou zaostalosťou Výsledkom bude pravdepodobne závažné obmedzenie samostatnosti, kontinencie a pohyblivosti.


×Zdroj: Wikipedia - (to hrubo vytlačené)× Pre blbcov ako sú oni dvaja, potiahnite od krížika až po krížik.

KeYo
01-09-14, 10:59
Ctcko sem zabil protože dělal bordel ve zbrojce. Vd s mu nedal protože sem myslel že to hodil on. A nevěděl sem ze bude tak plakat.a řádění máš naky důkaz ze bych si s někým radil? Nemám k tomu důvod logicky když sem je nechal u kolotoče tak sem se dival kde by mohl být a byl u kz

Jaky bordel?.. VD si mu nedal lebo mas moc velke ego priznat si chybu.. ked ti to pisu 5 ludia:).. logicky ked ty si stihol od KZ prejst k zbrojke nemohol to iste spravit aj on?:) predsa len v zbrojke su guny a doplnovadlo.. ale len ciste logicky.. a to radenie vyplyvalo z toho ze behala furt za nim:) tak to ta vyzeralo..

Volume
01-09-14, 12:01
Ja by som to neriešil, Kubelas aj Volume sú idioti - odborne: starší názov pre osobu s hlbokou duševnou zaostalosťou Výsledkom bude pravdepodobne závažné obmedzenie samostatnosti, kontinencie a pohyblivosti.


×Zdroj: Wikipedia - (to hrubo vytlačené)× Pre blbcov ako sú oni dvaja, potiahnite od krížika až po krížik.

Okej, tak já jsem idiot, když tu nahlašuju nějakýho troubu. Že já se vůbec o něco snažim. Až bude u ct nějakej ťunťa, no mic, mfk, mtk celou mapu tak já budu jenom nečinně přihlížet a nechám ho dál běhat vesele po serveru. Tu se člověk nikomu nezavděčí, ať dělá co dělá, pořád je idiot.

Swagrid
03-09-14, 15:48
Kdybych měl vyprávět, proč by měl Kubelas mít dávno permu, byla by z toho pohádka na dobrou noc, jelikož jak se zachoval ke mě, když sem si žádal o práva a pak se všem dotíral, ať si tě odblokuju na steamu..škoda slov. Toyka o tom ví svoje, tenkrát jsme tohle spolu probírali, jelikož jsme oba na jailu závislačili tak nějak stejně.. Volume je sice kár, ale v tomhle za ním stojím, jelikož obrázek o Kubelasovi tu má snad každej druhej hráč a neni zrovna barevnej..Kdybych to měl shrnout - Kubelas tu už měl hodně šancí, který posral a stejně je furt tak nějak bez trestu.

#Peace

because
03-09-14, 20:08
Takže troška ma zarazila jedna vec (možno ju zle chápem iba ja):

Keď som si ten jezusov príspevok čítal prišlo mi to ako keby volume a kubelas by nemali tuto nič nahlasovať. To znamená, že keď niečo nahlásia tak sa na to vysere a ide sa ďalej a je jedno či to bola sťažnosť oprávnená alebo nie. Ako by som to nazval: Podľa toho príspevku mi to prišlo ako keby prišli o právo hlásiť.
K tejto sťažnosti sa nevyjadril ešte ani jeden admin a vyzerá to tak, že Volume zabil 4 minúty svojho života písaním niečoho, čo absolútne nikoho nezaujíma. (Ja to kuknúť nemôžem, v demách nepočujem voice.)

PS: Prosím žiadne nadávky :) A sorry za OT

Burton
03-09-14, 21:17
Ja by som sa k tomu aj vyjadril, ale nechce sa mi sťahovať to demo, resp. tráviť 40 min jeho pozeraním. V poslednej dobe počujem na Kubelasa hate zo všetkých strán. Každopádne, to adresujem tebe Kubelas, mal by si sa uvedomiť, svojim hlúpim správaním si prišiel o spešla, narobil si si tu kopu "nepriateľov" a namiesto toho aby si sklopil čumák a začal sa správať ako normálny človek/hráč ty stále iba prilievaš do kotla.

E: aha tak ja som potom zle pochopil ten príspevok ( myslím že od Grakona).

KeYo
03-09-14, 21:27
Ja by som sa k tomu aj vyjadril, ale nechce sa mi sťahovať to demo, resp. tráviť 40 min jeho pozeraním. V poslednej dobe počujem na Kubelasa hate zo všetkých strán, mám pocit že sa z neho stáva Volume 2. :D Každopádne, to adresujem tebe Kubelas, mal by si sa uvedomiť, svojim hlúpim správaním si prišiel o spešla, narobil si si tu kopu "nepriateľov" a namiesto toho aby si sklopil čumák a začal sa správať ako normálny človek/hráč ty stále iba prilievaš do kotla.

+1.. btw to demo ma asi 10 minut.. to ze 40 minut.. to je 40 minuta mapy.. aspon myslim:D.. lebo som u toho urcite ensedel 40 minut:D

Pat_
04-09-14, 00:40
Poslednú dobu sa všetko točí okolo Kubelasa ^_^ Ale vždy obíde bez trestu..
(V)

Toy
04-09-14, 01:28
Poslednú dobu sa všetko točí okolo Kubelasa ^_^ Ale vždy obíde bez trestu..
(V)


No, ono je to těžký, je to tu od 31.8. a zatím si to hloupý demo nikdo z primárních JB adminů nekoukl, takhle to tu pak může ležet dalších xxx dnů bez toho, aniž by sem někdo něco smysluplnýho napsal. Bude tu tisíc postů, ale všechny o tom samým, jen o hejtu. Stačí aby to koukl jeden admin a máte po starostech a o jeden flejm pod kobercem navíc.

To, že je Kubelas jebnutý se ví, a myslím si, že nejsem jedinej, co si to moc dobře uvědomuje, k tomu dema nejsou potřeba :-D Tímhle však neutočím vůbec na tebe , Pate . . . Ale asi by to už někdo kouknout měl a napsat svůj nazor a popřípadě dát zákaz nebo ban nebo to skonči u mega strašidelného černého puntíku, na kterej se zapomene za týden, stejně jako na všechny ostatní, co tu kdy byly na forku zmíněný :-D demo jsem nekoukal a ani to v úmyslu nemám.

Takhle dáváte jen prostor nám, obyčejnejm hejtrům a flejmrům těm, co uměj jen pičovat :shifty:

E : +1

Pat_
04-09-14, 01:33
No, ono je to těžký, je to tu od 31.8. a zatím si to hloupý demo nikdo z primárních JB adminů nekoukl
No ja som bol teraz poslednú dobu dosť zaneprazdneny :/ Ale Dneska si na to demo nájdem čas a pozriem si ho dôkladne..

Swagrid
04-09-14, 15:51
to skonči u mega strašidelného černého puntíku, na kterej se zapomene za týden, stejně jako na všechny ostatní, co tu kdy byly na forku zmíněný :-D

Let's make a special thread for it!

Gregyy
04-09-14, 15:55
Moc nechápu, proč řešíte co a jak udělal Volume, na toho ta stížnost není..
Podíval jsem se na celé demo, FK+ nedání VD, ty výhody potom jsou celkově divné, proč mu odmítl dát nějakou výhodu, když měl dvě. Ikdyby jedna byla za poslední rekaci, proč se pak měl účastnit racu?..
To VDčko mít měl, psalo to ještě pár lidí mimo.. ale dejme tomu, že to byl omyl, ale ty výhody nechápu. Potom ještě nevím, proč mu hází zbraň, aby mu zrušil fety..
Ještě se na to někdo podívejte, viděl bych to na 3dny/tyden k CT ať se to lockne a není to zase desetistránkový h8.

Eust.
04-09-14, 16:56
Neřešte Volumeho, když se řeší Kubelas. Pokud vím, minulost je minulost a ta Volumeho je už celkem zdánlivá, takže nevím, proč se furt serete do minulosti někoho, kdo už takové věci dávno nedělá. Nejsem Volumeho největší fanda, ale nebudu se koukat na to, jak se furt obouváte do jeho dávné minulosti, že vás hanba nefackuje, takhle ze sebe dělat profíky s čistým štítem. Co se týče Kubelase...to se nedá už ani nijak okomentovat, kdysi jsme byli přátelé, ale ty srajdy, co teďka furt děla, to je hrůza. Nejvíc mě ale udivuje postoj adminů, kteří to směle tolerují a většinou nad tím mávnou rukou a žádnej adekvátní trest z toho není. Jsem rád, že nemám práva na jb a nemusím se o nic takového starat, ale nejradši bych mu jebl permu a poslal hrát kuličky s klukama ze školky(né, že bych nemohl, ale nebudu číst ty jeho cry story v žádosti o UB). Prosím místní zoufalce, aby na mě netahali moji minulost nebo něco podobného, nedělejte to, nemá to cenu, maximálně se nad tím zasměju a budu to směle ignorovat.

Pat_
04-09-14, 21:35
Tak som si pozrel to demo a vidím to takto. Kubelas si nedal povedať a nedovolil zo seba urobiť šaška tak mu to VD nedal. Aj, keď mu to písala polovica serveru. Tak ako spomenul Greggy nechápem prečo sa účastnil Racu, keď mal výhodu. Tú zbraň mu samozrejme nemal hadzať. Kedže je to výhoda dotýčneho, že si tie "Fety" kupil. Vidím to tak ako to je spomenuté vyššie Týždenny zákaz k CT. A ak by sa to potom opakovalo tak by sme mu ten ban dali už dlhšie..

S pozdravom Pat_

Charon35
04-09-14, 21:44
Okej, tak já jsem idiot, když tu nahlašuju nějakýho troubu. Že já se vůbec o něco snažim. Až bude u ct nějakej ťunťa, no mic, mfk, mtk celou mapu tak já budu jenom nečinně přihlížet a nechám ho dál běhat vesele po serveru. Tu se člověk nikomu nezavděčí, ať dělá co dělá, pořád je idiot.

Vitaj vo svete adminov, moderátorov, náborárov a Kotla.

Zbytok nekomentujem, je to zbytočné.

hofy
05-09-14, 10:40
Na základě vyjádření JB adminů jsem dal zákaz k CT na týden, abychom to tedy konečně nějak dořešili. Můžeme brát v potaz, že je započítána i stížnost http://csko.cz/forum/showthread.php?31612.

http://csko.cz/bans/ban_details.php?bid=120259