PDA

Zobrazit normální verzi : Hráč měsíce - srpen/august: Nominace



NarutoO
01-09-14, 11:30
Je tady další kolo ankety.

Nominujte Hráče a admina měsíce za srpen/august.

Porotu tvoří: NarutoO, matis, dhaaqu a 3necky

Její členové se zavazují, že při hodnocení nebudou brát ohledy na osobní symapatie a jejich hodnocení bude vycházet z objektivních faktických dat a názoru dalších adminů.

V anketě můžete nominovat hráče v těchto dvou kategoriích:
- Hráč Měsíce
- Admin Měsíce


Spešl a CCH byl doposud zařazován jako hráč, protože vždy bylo více nominací na admina. Tato tendence přetrvává, takže zůstává i toto zařazení. Vytvářet další kategorii vzhledem k počtu spešlů nemá význam.


Cena pro hráče měsíce: Získá speciální černou barvu nicku na celý následující měsíc, VIP na dva měsíce a animovaný certifikát do podpisu.

Admin měsíce: Získá speciální barvu nicku na celý následující měsíc, VIP na dva měsíce a animovaný certifikát do podpisu.

Průběh ankety se bude skládat ze dvou veřejných částí. Je to toto vlákno nominace a bude následovat vlákno vyhlášení, kde podle svých možností napíšeme (porota) i krátce důvod, proč zrovna ten jeden dostal ocenění.


Pravidla nominací:

Člen fóra může v jednom měsíci nominovat jednoho admina a jednoho hráče. Není to jako v minulých kolech, kde byla možnost nominovat buď admina, nebo hráče. Ti, kdo chtějí editovat post, protože jim tato informace ušla, mohou. (Jinak jak je jednou v postu nominován hráč a admin, nemůžete editovat svojí nominaci.)
- který za tři uplynulé měsíce anketu nevyhrál (Listina adminů měsíce (http://csko.cz/forum/showthread.php?21572-Listina-admin%C5%AF-m%C4%9Bs%C3%ADce), Listina hráčů měsíce (http://csko.cz/forum/showthread.php?21571-Listina-hr%C3%A1%C4%8D%C5%AF-m%C4%9Bs%C3%ADce))
- kandidaturu může získat pouze hráč, který nemá ban na fóru, ani ve hře
- kandidátem nemůže být člen poroty, protože by se jednalo o střet zájmů
- kandidaturu hráč nabývá pasivně (tzn. ať už o to stojí, nebo ne), v případě nezájmu o titul napíše do vlákna nominací, že o titul nestojí a porota ho nebude hodnotit.
- pokud porota mezi nominovanými nenajde nikoho, kdo by podle jejích členů byl hoden titulu, může sama navrhnout a vybrat vlastního kandidáta.


Pravidla, průběh nominace:

- vlákno neslouží k projevování nebo demonstraci názoru na admin team, nebo ostatní hráče.
- příspěvky, které nebudou obsahovat nominaci, ale jiný obsah nebudou schvalovány, stejně tak nebudou schvalovány příspěvky nominací do neexistujích kategorií.
- hráč nesmí nominovat sám sebe
- jakékoliv nepopsané, ale odhalené podvody mohou být vyhodnoceny moderátorem jako hrubý přestupek proti obecným pravidlům fóra a důvodem k banu na fóru a může též dojít k okamžité diskvalifikaci už nominovaného hráče.
- ovlivňování poroty jakýmkoliv způsobem se nedoporučuje především nominovaným hráčům. Naopak pokud porota bude váhat, či se bude jednat o člověka z nějakého obskurního módu, žádáme adminy toto módu o spolupráci při konzultaci.


Pravidla a podmínky by měly zůstat takto. Pokud některým bodům nerozumíte, napište mi to do PM a pokud vyhodnotím, že je to z tohoto příspěvku nepochopitelné, upravím formální stránku pravidel. Pokud uznáme za vhodné je někdy změnit, učiníme tak vždy s vyhlašováním dalších nominací. Některé důležité body si vyhrazujeme měnit v průběhu.. tak prosíme o shovívavost. Pokud máte nějaké připomínky k průběhu ankety, toto fórum k tomu neslouží. Pište soukromou zprávu přímo mě.


Nominovat admina a hráče můžete do pátku 5. 9. do 18:00, vyhlášení bude 8. 9. během dne

ZeMi7
01-09-14, 11:50
- dOeS -

- aktivní jak na fórum tak ingame
- moderuje, řeší žádosti atd...
- pluginy na knife a DR serverech


EDIT:

Pro upřesnění. Neudělal pluginy, ale na serveru je nastavil. Jedná se o vyznačení zón atd, což se musí dělat na každé mapě zvlášť.

Tudíž výrazný vliv na kvalitu a hratelnost těchto serverů

Byznis
01-09-14, 12:03
nominujem Luccy - nemusim ani pisat ostatne preco , kazdy kto chodi na jb vie ze je to Lord. Poriadok :D

Swagrid
01-09-14, 12:20
Gregy
Nestraný, problémy řeší s humorem a na jailbreaku závislačí až do 3 ráno :D

NixOne
Aktivita
I přes to, že je smířen s tím, že práva nedostane kvůli pestré minulosti stále hlásí a hraje 24/7/365, za což má palec hore :D

Grakon2702
01-09-14, 12:22
Nominuji admina Smooka

1. Je to výbornej admin na jb.
2. Vždy, když je na serveru, tak je tam nejlepší atmosféra ze všech.

Podle mě to je pán admin, kterej by si zasloužil speciální označení :)

Tupelko
01-09-14, 13:36
Knox

-Hodny a ochotný MC Admin
-Vždy pomáhá
-Řeší věci okolo MC
-Je to ilumunimator

SGP_
01-09-14, 13:45
► Pat. <3 Kristinku :* ◄
- Když je na JB je s ním vždy sranda.
- Uzavírá sázky které vždycky prohraju.
- Napíšu, napojí, zabanuje.

E:// Ještě více palečků dolů, dostávám za to penízky, víc..

UNHCZ
01-09-14, 14:20
Nominuji admina : bEcousa
- chodí na hlášení
- pomůže
-aktivní jak na GO tak i na 1.6
- zvládá Aim i JB


Nominuji hráče : Swagrid
- v poho chlapík
- dá se s ním pokecat
- stará se o chod JB

Kebabko
01-09-14, 20:10
- dOeS -

- aktivní jak na fórum tak ingame
- moderuje, řeší žádosti atd...
- pluginy na knife a DR serverech


EDIT:

Pro upřesnění. Neudělal pluginy, ale na serveru je nastavil. Jedná se o vyznačení zón atd, což se musí dělat na každé mapě zvlášť.

Tudíž výrazný vliv na kvalitu a hratelnost těchto serverů

suhlas , +1

hofy
01-09-14, 20:25
Dík za nominaci, cením si toho. Aby ale nedošlo k nedorozumění, tak z mojí strany se jednalo v podstatě o pouhý návrh na úpravy, za vším ostatním stojí oli221 s Kotlem, kteří prakticky vše ochotně nakodovali. Rád bych tedy nominoval právě oliho, který za tím vším po technické stránce stojí. Obdivuju dlouhou trpělivost co se týče veškerých požadavků a všemožných úprav.

DarwiN
01-09-14, 20:41
Luccy
Uplne topková adminka .
Má respekt a protim je oblubená . Nedá so sebou vybabrať a ked chce tak je nausilovnejšia osoba .
A je dalšíích x dovodov ...

Kto je pozná aspon trošku tak mi dá zapravdu

Nixvan
01-09-14, 20:48
- dOeS -

- aktivní jak na fórum tak ingame
- moderuje, řeší žádosti atd...
- pluginy na knife a DR serverech


EDIT:

Pro upřesnění. Neudělal pluginy, ale na serveru je nastavil. Jedná se o vyznačení zón atd, což se musí dělat na každé mapě zvlášť.

Tudíž výrazný vliv na kvalitu a hratelnost těchto serverů


Souhlasím též, na každé hlášení došel, zabanoval a byl klid, prostě DOES!

Bager258
01-09-14, 21:57
Nominujem admina because.
-Ochotny
-Chodi na hlasenia, vzd vsetko bannuje.
-Aktivny, beha po hlaseniach.
-vpoho pokec...

weken
01-09-14, 22:07
Tatarka

-Ochotný
- Chodí na hlásania
- porozpráva sa so mnou
- všetko banuje

Fhacker
01-09-14, 22:17
Mr.N0b0dy
- nespočetne veľa nahlásených cheaterov
- aktivita in game
- už má aj rozum a je v pohode

‎Maaaaaaaaaaja
- rozumný
- na classicu je skoro nonstop a stráži ho
- podľa mnohých je žena takže to mu dáva veľké +

J3ZUsSs*
01-09-14, 22:53
Za prezidenta menujem Zemiaka t.j. ZeMi7 , už to niesu Jezus & 3 admini, ale Jezus a 4 admini. Snaží sa, lieta po serveroch ako "ejroplán", rozumný na to kolko má rokov (rozumnejší ako Volume a Kubelas), vždy má v ústach píšťalku.

3k a Jerry
02-09-14, 10:05
- dOeS -

- aktivní jak na fórum tak ingame
- moderuje, řeší žádosti atd...
- pluginy na knife a DR serverech


EDIT:

Pro upřesnění. Neudělal pluginy, ale na serveru je nastavil. Jedná se o vyznačení zón atd, což se musí dělat na každé mapě zvlášť.

Tudíž výrazný vliv na kvalitu a hratelnost těchto serverů

Jednoznačne DOES..
-Řeší drobné prohřešky, na které nikdo jinej nemá naladu
-Rozumí téměř všem módum
-Tím pádem rozumí hodně široké škále cheatu, od knife až po jump a všechno možný
-Věnuje se uprávě serveru
-Napsal pár navodu na detekci cheatu
-Pomáhá hromadě lidem na fóru
-Obrovská aktivita
- Začínal na knifu a dobře víte že knife admini jsou kolikrát hovada, ale tohle je pašík-
- Banlist mluví za vše (5000 banů) Kdo je víc ?
- Jeden z mála nestranejch a rozumnejch adminů
- Svojím vyjadřovaním dobře prezentuje AT
- Prostě nikdo si to momentálně nezaslouží víc jak on, měl by dostat nějakej metál, admin mesíce, by měl být jeho každomesiční obřad :--)

The Keox
02-09-14, 16:01
Nominuji ZeMi7 :*
-je zábavný
-chodí na hlášení když má tedy čas
-není takový tvrdohlavý banner spíše pohodový admin a dává mnoha lidem šanci :)
Je to bombový admin i na MC,zaslouží si to-For you ZeMi7 od Vojtííka :D aka keOX^

A asi nominaci na hráče je ...hm...Nixone jednoznačně..:)
-je to pohodový hráč,který se pardón NESERE s dementíkama
-umí si vyřešit spory mezi jinými hráči
-navíc je to skill který to má v hlavě v pořádku :)

Nixvan
02-09-14, 17:06
A asi nominaci na hráče je ...hm..."Nix0ne^" jednoznačně..:)
-je to pohodový hráč,který se pardón NESERE s dementíkama
-umí si vyřešit spory mezi jinými hráči
-navíc je to skill který to má v hlavě v pořádku :)
Jsem na to jméno háklivý, btw strašně děkuju za nominaci :3




NixOne
Aktivita
I přes to, že je smířen s tím, že práva nedostane kvůli pestré minulosti stále hlásí a hraje 24/7/365, za což má palec hore :D

Děkuji taky !!! Ty práva mě ani nějak nevzali, zkoušel sem to, nevyšlo, život jde dál, protože mi nedají práva mám přestat hrát na Kotelně? Nope!

godofloser
04-09-14, 15:26
Ja nominujem hráča menom Nix0ne^, pretože je aktívny a mám taký pocit, že skoro iba on nahlasuje bany na Hns serveroch.

ZeMi7
04-09-14, 17:18
mám taký pocit, že skoro iba on nahlasuje bany na Hns serveroch.

Ano máš pravdu --> Je to jen pocit.

NtO promiň za OT.

Nixvan
04-09-14, 17:48
Ano máš pravdu --> Je to jen pocit.

NtO promiň za OT.

Pff zemi ty si zlý, NtO promiň za odpověd na OT.

Mr.ADIO
04-09-14, 18:45
Nominuju bEcause.
- Když mu napíšu, aby přišel, tak vždy přijde a zabanuje.
- Je to týpek a je s ním sranda.

Toy
04-09-14, 19:54
Nominuji admina ‎Giussepe

- Za dob mýho adminování se mi s ním řešili dobře kodéři, když měl čas, vždycky koukl danýho kodera společně se mnou pokud jsem si nebyl jistej

- Na forku už smrdí dlouhou dobu

- Zbytečně na sebe nepoutá pozornost, takovej "neviditelnej" admin

- Když je problém tak se podle mě z 99,99 % zachová vždy objektivně, ať už je pravda na straně jeho "kamaráda" nebo nějáký no name plajera

- Zvládá věci řešit s velkým nadhledem a chladnou hlavou, za to má moje hlavní uznání

NarutoO
04-09-14, 20:47
Ano máš pravdu --> Je to jen pocit.

NtO promiň za OT.


Pff zemi ty si zlý, NtO promiň za odpověd na OT.

Oba dva dostanete za uši!

:P

Volume
04-09-14, 21:22
Za prezidenta menujem Zemiaka t.j. ZeMi7 , už to niesu Jezus & 3 admini, ale Jezus a 4 admini. Snaží sa, lieta po serveroch ako "ejroplán", rozumný na to kolko má rokov (rozumnejší ako Volume a Kubelas), vždy má v ústach píšťalku.

Nechceš si to radši vyřešit jen se mnou místo toho aby sis tu honil ego před celým fórkem?

Abych nebyl OT, nominuju Buřtíka (Burton)

- Pohodář
- Umí zabavit v rámci jb pravidel, o některých se to bohužel číct nedá.
- Mám k němu z celého jb největší respekt bo to neni vymletá hlava, čest vyjímkám.
- Dá se s nim v pohodě pokecat
- Kdykoliv mu napíšu ať de něco pobanovat tak hned přiletí
- Slušný
- Je u ct i když dostává nakládačky :D

Martin17CZ
05-09-14, 11:22
Oli221 ...

DelteN
05-09-14, 20:13
Nominujem admina Cardoxona :wub:


- Pohodár
- Dá sa s ním pokecať :drinks: o všetkom možnom
- Chodí dosť často na moje hlásenia

Cmuq

FizzyBubble
05-09-14, 20:45
Does
-Neodepisuje na moje zprávy na steamu.
-Nahání hodiny na CSku tím, že ho zapne a jde pryč.
-Prohlíží všechny témata, všimne si toho příspěvku a odepíše mi na steamu, kvůli té důležité věci.
-Doesi odepiš !!

E: Už jsem odepsal šašo :D btw: Byla to výhra

hofy
05-09-14, 21:13
Does
-Neodepisuje na moje zprávy na steamu.
-Nahání hodiny na CSku tím, že ho zapne a jde pryč.
-Prohlíží všechny témata, všimne si toho příspěvku a odepíše mi na steamu, kvůli té důležité věci.
-Doesi odepiš !!
Lol :D Sorry, musel jsem na hodinku odběhnout, ale teď pro změnu neodepisuješ ty a nahráváš hodiny na Dotě!

Jinak děkuji Jerrymu za moc pěknou nominaci, chtěl jsem reagovat už ten den, ale vůbec jsem nevěděl, co na to napsat, což se vlastně nezměnilo. :D Každopádně díky, potěšilo mě to.