PDA

Zobrazit normální verzi : Žádost o práva na serveru.



Rosi! xP
06-11-11, 19:26
Zdravím,
jmenuji se Jakub a mám 15 let. Chodím na gympl do 4. ročníku osmiletého gymplu. Už nějákou dobu uvažuju, že zažádám o práva, ale neměl jsem steam, tak jsem se snažil snažil nahrát nějáké hodiny. Žádám o práva na Jailbreak 1, 2 i přes to, kolik je tam adminů a hráčů přibývá, tak se najde občas i chvíle nebo doba ,kdy tam nikdo neni. Pokud by nebylo možno na vše, tak stačí část. Nejvíc zkušeností mám s JB, kde znám všechny pravidla.

Můj steam: STEAM_0:1:45024534

Ban jsem dostal 1, když jsem se neshodl s Ridikem, ale v zápětí jsme to vyřešili. Potom jsem dostal ban k ct za 2FK od Luccy v době, kdy jsem začínal.

S AMX prozatím zkušenosti nemám, protože jsem admin nebyl na žádném serveru, ale není problém na AMX zapracovat.

Admin chci být hlavně proto, aby CSko nebylo místo kde se naštvete a znechutíte, ale aby to byla zábava a radost. Na pár mých žádostí v ! už padl ban.

Na forum občas zajdu, ale moc nereaguju, spíš hráčům pomáhám ve hře, ale to se dá změnit ;).

Případné dotazy, pokud budu moct zodpovím.

Díky za názory.

Skype: Kia96.R

S pozdravem Rosi.

EDIT: Prava prozatim jen jb

bot
06-11-11, 19:36
Já nejsem PRO!! ZAMÍTA SE na Jailbreaku jsem tě neviděl déle než pár hodin simona si moc neovládal podle mě na jailbreak uspěchané počkej si ještě.Ostatní servery nevim kromě aimu tam vůbec nejsi já jsem tam hodně často a vůbec jsem tě tam neviděl.TAKŽE NE

Rosi! xP
06-11-11, 19:40
Tak v tomhle s Tebou nesouhlasím. Na AIM bývám, Tebe jsem tam ještě neviděl. A na JB jestli neovládám admina??? Snažím se co nejvíce zabavit hráče atrakcema a různymi hrami, jestli tohle je pomsta za všechny killy co jsem ti dal když jsem byl simon, tak to ti díky za podporu, ale já Ti nic neudělal.
Díky za názor prosím o další.

bot
06-11-11, 19:41
Vím,že jsem nováček a moc jsem nemám co psát to je záležitost adminu,ale k aimu tam o práva nežádej
á nejsem PRO

bot
06-11-11, 19:43
s killama to nemá co dělat vůbec

SLiM
06-11-11, 19:47
Já o tom sice nerozhoduji ale kdybych mohl tak ti dám Ano .)

E3 xD
06-11-11, 19:48
Bote, u mnoha hráčů na JB nejsi moc oblíbený, vůbec. Zatím je to názor jen jednoho. Podle mě Rosi ovládá JB poměrně dobře, líp než větší část lidí a neříkám to jen proto, že je to můj bratr. Za mě PRO.

mrkvicka
06-11-11, 20:01
prepáč ale ja tam hrajem 24/7 a 3 dni som ťa tam vôbec nevidel..

za mna máš nie


pretože.. za ct som ťa ani raz nevidel.. hrať.. myslim že sa máš ešte čo učiť

Rosi! xP
06-11-11, 20:07
prepáč ale ja tam hrajem 24/7 a 3 dni som ťa tam vôbec nevidel..

za mna máš nie


pretože.. za ct som ťa ani raz nevidel.. hrať.. myslim že sa máš ešte čo učiť

Taky je JB 1,2 :)

mrkvicka
06-11-11, 20:12
no :) tam som furt.. :) aj na 2

Charon35
06-11-11, 20:13
Dále žádám práva na classicu, AWP a aim, kde jsem několik hodin denně.

Sory, ale na classic by som ťa určite nedával.
http://csko.cz/stats/hlstats.php?mode=playerinfo&player=728795
Je tam teraz dosť adminov a neber to v zlom, ale určite lepší ako ty, čo sa týka hrania aj skúseností s amx.
K ostatným sa nevyjadrujem.

B1CkY
06-11-11, 20:38
Určite doporučuju Rosiho ako Admina, pretože : Jailbreak hrá super, ochotu k ľudom, vždy pomôže ak sa niekto niečo pýta, vie hrať dobre za CT, je múdry :D Vie sa dobre rozhodovať....


Za mňa Áno

Pikii :D
06-11-11, 20:42
PRO ale len na JB

KuBaKo
06-11-11, 20:47
JJ pro JailBreak Určite by mohol byt adminom Ano :D

AnnoyingGreg
06-11-11, 20:56
Proti. Nemá to žádnej vedlejší důvod než zkušenosti. Nejsi špatnej hráč, ale z fora tě neznám a ve hře taky moc výraznej nejsi. Podej to trošku pozdějš. :)

Karl0s
06-11-11, 21:18
Greg tu v podstatě vystih i můj názor

MARTiii
06-11-11, 21:44
na awp a aim potrebujes ten starej dobrej poctivej skill

Rosi! xP
06-11-11, 22:22
Okej, timto zadam prava jen na jb. Na forku moc aktivni nejsem, prozatim, uz ted se snazim psat do forka i pres mobil. presto si myslim, ze mam na to byt na jb admin, hraci me znaji, minimalne na zkousku, verim ze me podpori jeste i jiny admin ktery semnou souhlasi ze na to mam

Johny Pampeliska
07-11-11, 00:17
na aimu jsem tě viděl párkrát se motat....na awp vůbec...jakože ty servery procházim denně a koukám na hráče a tak , chce to určitě víc času ztrávenýho na serveru a zbytek jak psali kluci vejš no, takže tak nějak.....

Rosi! xP
07-11-11, 06:28
na aimu jsem tě viděl párkrát se motat....na awp vůbec...jakože ty servery procházim denně a koukám na hráče a tak , chce to určitě víc času ztrávenýho na serveru a zbytek jak psali kluci vejš no, takže tak nějak.....

O koment nad tvym to mas napsane

plAnt
07-11-11, 08:47
no :) tam som furt.. :) aj na 2

Ako zvládaš byť na oboch serveroch naraz?:)

Ryukyza
07-11-11, 11:50
Travi 24 hodin denne na Kompu ^^

Jinak Udivuju Dalsiho novacka, ktery si nepodal zadost o prava :O

mrkvicka
07-11-11, 14:15
ak nieje volne miesto u ct idem na 1 alebo 2 jailbreak.. stiham pozerat aj hracov..
kazdu mapu menim server.. a pozeram kto je tam :) mam na to ohlad...

ak by si chodil na jb tak si vsimnes..

BadCompany
07-11-11, 15:43
Ja som za je to dobry hrac a stale ak nieco neviem tak mi pomoze. Ja som za .

Shinigami
07-11-11, 16:58
Som proti. Nadržiavaš hráčovi E3. Neraz sa mi zdalo že mu nadržiavaš, teraz keď napísal že ste bratia tak o tom nepochybujem.

Rosi! xP
07-11-11, 17:13
Som proti. Nadržiavaš hráčovi E3. Neraz sa mi zdalo že mu nadržiavaš, teraz keď napísal že ste bratia tak o tom nepochybujem.

Není to pravda, ale tvůj názor. A můžuse zeptat na nick ve hře???

Luccy
07-11-11, 17:50
Ne, nemáš dost zkušeností.

Dejf
07-11-11, 18:32
Rosimu JB ide ale ako už hovorili ostatný keď nemáš tie skúsenosti asi nie a pridal by som aj to že niekedy nevieš udržať nervy na uzde.