PDA

Zobrazit normální verzi : LutAn FyAh^ (nadávky) --> Virpo



lutan
03-09-14, 13:30
Vypis z konzole:


[AMXBANS] ================================================
[AMXBANS] Mas BAN pro tento server! (id 120084)
[AMXBANS] Mas 1 tyden, 6 dnu, 23 hodin, 48 minut a 34 vterin do vyprseni BANU
[AMXBANS] Duvod banu: 'Urazky na rodinu - opakovane'
[AMXBANS] Zabanovany nick(1): < LutAn FyAh^ >
[AMXBANS] Tvuj nick: LutAn FyAh^
[AMXBANS] Zabanovane SteamID(1): VALVE_0:0:622131088
[AMXBANS] Tvoje SteamID: VALVE_0:0:622131088
[AMXBANS] Zabanovana IP adresa(1): 78.98.216.106
[AMXBANS] Tvoje IP adresa: 78.98.216.106
[AMXBANS] V banlistu na www.csko.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
[AMXBANS] Ban dal admin: < virpo >
[AMXBANS] Server: csko.cz | Furien 4
[AMXBANS] Pokud si myslite, ze jste ban dostal(a) nepravem, muzete pozadat o unban na foru csko.cz
[AMXBANS] Oznacte tento text mysi, pravym tlacitkem ho zkopirujte a pak vlozte na forum
[AMXBANS] ==================================





Poznamka:






Chcem vediet preco mam ban a chcem vidiet screen shot lebo ja som nikomu nenadaval mne nadavali a mne daju ban ??? dost blbe tak si s tym porobte poriadky ... dakujem za odpoved !!!

Del!k98
03-09-14, 13:34
Chlapče, proč nam tu klameš .

Prej nenadávaš na rodinu ? - LutAn FyAh^ boze kktko je tvoj tato sprosty
boze ty decko hlupe otvaraj si svoju skysnutu papulu na svoju mater dobre ?

Ďalej sa mi už ani nechcelo v tvojom chatlogu hľadať.
+ Tvoja historia banov hovori za všetko - http://csko.cz/bans/ban_details.php?bhid=79134
http://csko.cz/bans/ban_details.php?bhid=79123 a tak dale.

lutan
03-09-14, 13:38
áno prepáč ale začo mám ban ked on na tom servery a ani som jemu nenadával ??? keby ja mám byť decko ako všetci ostatný tak tam nehrá nik ... mne ked nadávajú tak to pustím hlavou áno mal som ban za nadávanie to nepopieram ... a do toho kolko som mal ja banov teba nič dobre ? tebe ked niekto nadáva tak mu dáš ban ... a ja sa mám nechať urážať od sopliaka ???

Del!k98
03-09-14, 13:42
Ban byl dan spetne z webu. Admin tam nemusel byť.Když tebe nadavajú tak maš napisať do stížnosti nebo cez ! na serveru. To že ti nadavali ostatni, mal si si dať /mute a nerešiť to a nie pridať sa ku nim a tiež nadavať na rodinu. Normal hráč je uplne takej istej jako Admin.Nemaš nikomu nadavať ani hráčom ani Adminom.

lutan
03-09-14, 13:45
ale vravím ti dnes som len chlapcovy napísal nech nepíše je to urážka toto mi povedz je to urážka ???

kto to má vydržať nudiť sa 2 týždňe ...

Všetci admini čo to čítate všetci máte dosť rokov na to aby ste si nechali nadávať od 14-15 ročných sopliakov za to že ho pošlem " do piče" mám mať ban ??? podla mna je tosť blbé niesť následky za jeho demenciu

Eust.
03-09-14, 14:51
Zdá se mi to celkem dost, přičemž ho ještě provokovali, ale aby to bylo stejným metrem, tak sem musel na základě chatlogu dát tento ban. http://csko.cz/bans/ban_details.php?bid=120094


ten chlapec mi žral nervy dnes celý deň a Ignoroval som ho a bornko nadával aj karolina_kb ci ako sa volá ...

Ano, na základě nadávek, které směřovali na karolinu jsem dal ban.

lutan
03-09-14, 14:54
ten chlapec mi žral nervy dnes celý deň a Ignoroval som ho a bornko nadával aj karolina_kb ci ako sa volá ...

Zoyer
06-09-14, 16:32
ban oprávněný. Příště ignoruj a nadávej si jen tak před monitorem, ale nepiš to. lock