PDA

Zobrazit normální verzi : FPS dropy a zamrzanie



Company
04-09-14, 17:49
Zdravim.

PROBLEM NO1:

Vsetko zacalo asi pred 2 tyzdnami. Vsetk fungovalo dovtedy fajn. Minimalizoval som CSko, pozrel nieco na webe/teamspeaku, znova som ho maximilizoval, trosku boli spadnute FPSka prebliklo to a znova 100fps a ziaden problem. ALE uz 2 tyzden ked minimalizujem CS a zas ho zapnem, FPS su dropnute ale ziadne prebliknutie nic ako predtym... skace mi to od 25 FPS po 60 fps ale ze strasne neda sa hrat nic, musim vypnut CS a zapnut znova.

PROBLEM NO2:

Zacalo to asi pred mesiacom ze hram hram na hociakom serveri a zrazu LAG nejde ani minimalizovat ani zapnut spravca uloh ALE ked som na teamspeaku pocujem ako sa rozpravaju ale mna pocut nieje. Niekedy sa to odlagne po 5-10minutach a v CS mi to napise: Timed out. V horsom pripade sa to neodlagne a hodi mu modru smrt....

Neviete preco? hladal som ale netusim ake mam davat klucove slova alebo nieco.. diky

The Keox
04-09-14, 20:23
Máš steamko nebo nonsteamko? zkus si to reinstalovat...jestli to nepůjde tak potom...tyvole jak se to jmenuje :D...neco v nastavení tpč ale už nevim kde možná někde na inťáku je v nastavení něco ale nejsem si jistej :P

Company
04-09-14, 21:23
steam steam... ok skusim diky