PDA

Zobrazit normální verzi : [JB] KonDom<3Propisku:* (otravování hráčů) --> because



KonDom
05-09-14, 09:57
Vypis z konzole:




Detaily banu





Hráč
KonDom<3Propisku:*


Typ banu
IP adresa


SteamID
VALVE_0:0:2133004441


IP adresa
185.21.220.30


Udělen
05-09-2014 - 09:52


Délka BANu
4320 minut


Vyprší
08-09-2014 - 09:52 (0 měsíců 0 týdnů 2 dny 23 hodin 21 minut ještě zbývá )


Důvod
Neustale otravovanie ostatnych hracov, neustala retardovanost u T, a kludne si bez po UB


BAN dal Admin
Franta (because)


BAN dal Server
csko.cz | Jailbreak 2 (jb_snow)

because
05-09-14, 10:17
http://csko.cz/bans/ban_details.php?bid=120257

Prosím ta povedz mi čo si ty za človeka. U Tcok neustále keď ti povedia že máš ísť do boxu najviac zdrzujes ako sa dá, a keď už konečne CT ta zabije tak hned spamuješ FK? Si v zbrojke guna v ruke, zabije ta tak hneď spamuješ FK? Alebo sekáčikom ho tam naháňaš keď máš byť v boxe/na čiare, zabije ťa a zase FK? Neustále tam otravuješ niekoho, či už je to admin alebo hráč. Situácia z rána na mape flyhigh: Červený si až po uši, guna v ruke a do mikráku vyprávaš, že jedno CTčko nezabiješ a druhé áno. Samozrejme si sa k tomu nedostal lebo ťa zabili. Potom samozrejme ti CT len tak hodí gunu, aby si zabil toho druhého ale tomu som už zabránil: http://csko.cz/bans/ban_details.php?bid=120256 . A potom na snow/mountains (neviem ktorá z nich to bola) v zbrojke si gunou v ruke alebo furt tam otravuješ simona, ktorý to už nevydržal a dal ti kill za neplnenie príkazov a zase si spamuješ FK... Fakt nechápem ako môže byť takýto človek.

Samozrejme kto s ním hral tak ten pochopí (napr. Vikernes, Pat, atď) alebo spešlovia čo s ním hrali.

E: Pridávam tu jedno hlásenie:

09:30
JB4 (steam://connect/csko.cz:27079)
ReznikChanne
citrusak!jailbreak4!nadrzovani hraci:KonDom<3Propisku:*!



UB ti určite nedám.

KonDom
05-09-14, 15:40
Tak a už mi docházejí nervy s tebou kamaráde. Tak zaprvý ten simon (Yzo myslim).Řekl cituji "Máš 5 vteřin na to , aby si šel k zadní stěně,jestli to neuděláš do 5 vteřin máš kill,takže 5 4 a najednou kill" Tak jako co to je tohle ? Hele Because vím že nejsem nejlepší ale nemusíš to hnedka banovat tak mi máš napsat nepiš nebo ban nebo něco takového nebo dát ban na 3 hodiny A NE HNEDKA NA 3 DNY. Because ja prosím opravdu prosím dej mi UB. Já se bez CS nudim. Udelam cokoliv COKOLIV ale dej mi ten UB prosím Because.Opravdu prosím už budu hodnej Prosim.

kono159
05-09-14, 16:05
ban je na mieste

human
05-09-14, 16:05
Skus ho pekne poprosit, mozno ti ho potom da.