PDA

Zobrazit normální verzi : Majkulka (knifebot) --> Pikii :D



Majkulka
05-09-14, 17:22
Vypis z konzole:



[AMXBANS] ================================================
[AMXBANS] Zabanovan adminem Pikii :D
[AMXBANS] V banlistu na www.csko.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
[AMXBANS] Duvod: 'kb'
[AMXBANS] Delka: 'permanentne'
[AMXBANS] Tvoje SteamID: 'STEAM_0:0:45260242'
[AMXBANS] Tvoje IP: '88.102.191.71'
[AMXBANS] Pokud si myslite, ze jste ban dostal(a) nepravem, napiste zadost o unban na foru www.csko.cz
[AMXBANS] ================================================





Poznamka:






Zdravim, myslel sem ze mate lepsi adminy na serveru, kteri umeji rozeznat kb od srandy. A navic je tam aji anti-cheat, takze zadam o UB, dekuji. :) Btw. posledniho koho jsem zabil byl r1ver, aby si doopravdy vedel ze sem byl ve hre a sel na me z leveho boku. Uz sem si delal srandu aji driv, byl tam ale jinaci admin(Smith.) ,ten me taky spectoval akorat je zkusenejsi a pozna kb. Ještě dodám že sem zabil, takhle jednoho hráče, teď nevím jak se přesně jmenoval The walking dead tuším.. Taky sem byl jako že afk, postavil sem se schválně čelem k aceru.

Pikii :D
05-09-14, 17:49
Demo kuknem ešte raz a postnem do AF je pravda,že som už šiel banovať na istotu hlavne k vôli tej "srande" pri afk ktorá nebola raz ,ale pritom hráčovy TWD afk niekoľko kôl prvé k čelom k aceru kde si ho zabil/a a ptm dalšie 2/3 už k čelom k stene .. to natočené nemám lebo demo som stopol a ptm už len do točil tú "srandu" na konci s r1verom
A nauč ma prosím ovplyvniť spawn lebo pri hráčovy twd si sa ani nepohol a dalšie 2 kola tiež.

Majkulka
05-09-14, 18:00
Čekal sem na další kolo že mě to hodí čelem k aceru, ale kdybych se nepohnul tak mě to za 5 vteřin vyhodí ze serveru mi to psalo tak sem šel hrát, jinak kdybych se nějaké kolo respawnul čelem k aceru tak si hraju na afk dál. "Sranda byla kvůli tomu, že sem si myslel, že mě spectuješ proto sem hrál tak jak sem hrál.

Pikii :D
05-09-14, 18:49
Tak teda "premierový" UB prepáč, môžeš isť do hry.

PS: Gratulujem ti ,že sa ti podarilo ma "nachytať" ;( :bye: