PDA

Zobrazit normální verzi : Counter Strike 1.6



mars369
08-09-14, 17:29
Ahoj prečo keď idem stiahnuť csko s csko.cz to nove tak mi to stiahne ale nedovoli mi to nainštalovat?

UNHCZ
08-09-14, 17:30
Musíš odinstalovat staré csko, hod si config do toho nového a všechno ti tam zůstane..

mars369
08-09-14, 17:32
No ale,ja som to skúšal ale nešlo to a potom som si dal to stare spet a na server som cakal 7 min abz sa mi rozčital

Ale môžem to skúsiť idem to skúsit čiže odinstalujem stare a nainstalujem stadeto dobre,a keď to nepojde tak čo

UNHCZ
08-09-14, 17:35
1) Zkus používat Edit..Hej..
2) kup si radší origo hru pude to líp, zkus napsat Kotlovi do pm a tam mu popiš problém

Kotel
09-09-14, 08:55
Nemusis nic odinstalovavat. Pokud ti nejde instalace, tak ti to musi napsat nejakou chybu.

mars369
09-09-14, 13:33
Jo napše mi to chybu ale teď nevím jakou

Kyblík Hnoje
09-09-14, 13:42
Nejde instalace nebo ti hra spadne/nelze ji spustit/nelze se připojit na servery? To je celkem rozdíl a řešení pak může být jiný. Pokud ti to vypisuje nějakou chybovou hlášku, tak ji sem opiš.
Můžeš zkusit čistou odinstalaci, tj. odinstalovat a pak se podívat, zda je složka s hrou určitě prázdná a mrknout rovněž do uživatel/appdata/Local/Virtual store/ zda tam nejsou nějaké zbytky (a ty smazat) a následně znovu nainstalovat. Pokud nejsi na PC admin, tak je možné, že nemůžeš programy instalovat (-> takže se obrať na toho, komu PC patří). Pokud jedeš na Windows XP, tak je ta cesta jiná (sry, věšteckou kouli jsem někam zabordelil).

Kotel
09-09-14, 14:12
Ta chyba je důvod, proč ti to nejde nainstalovat.

mars369
09-09-14, 17:23
Víte ja moc neumím ťažke veci kompikovane jak mi kyblik vysvetlil ale nevadi nechjte tak sem to odinštaloval a spet naspet sem si to dal na tych 72 to nove nechci nevadi ten mi nktery mapy nejdou ktore jem mel rád nevadí

Kyblík Hnoje
09-09-14, 20:19
Nerozumím :-)

EDIT: Znamená to toto?

Víte, Kyblík mi to vysvětlil příliš komplikovaně, ale to nevadí. Hru jsem odinstaloval a znovu nainstaloval. Obejdu se bez novinek, ale jsem trochu smutný, že mi některé mé oblíbené mapy nefungují.

Zkusím to maximálně zjednodušit:
1. Máš hru nainstalovanou?
ANO: Na ploše je ikona/hru lze spustit.
NE: Během instalace se objeví chybová hláška (-> opiš ji sem!).

2. Spustí se ti hra?
ANO: To je dobře.
NE: Spadne po startu (probliknutí)? Objeví se chybová hláška? (-> opiš ji sem!).

3. Lze se připojit na server?
ANO: To je dobře.
NE: Nelze se připojit na některý herní server? (-> napiš sem jeho název/adresu a zkus jiný) Nedaří se stáhnout mapu? Objeví se chybová hláška? (-> opiš ji sem!).

4. Lze hrát?
ANO: To je dobře. Co je tedy za problém?
NE: Zhroutí se hra? Zamrzne? Laguje?

Dále:
Jaký máš operační systém?
Kam hru instaluješ?

Poskytni nám, prosím, potřebné informace, ať ti můžeme pomoci :-)