PDA

Zobrazit normální verzi : Stížnost na Jur0ba



Karl0s
25-12-10, 20:07
http://csko.cz/forum/showthread.php?318-K%F3der-na-DM-WH-awp-cross

co to je toto ? Kotle tohle už doprdele nemůžeš tolerovat ne?

Jur0b
25-12-10, 20:21
Do prdele

Charon35
25-12-10, 20:58
Pripájam sa. Toto je už fakt moc!!!!!! Nech si pindá na vlastnú rodinu, chudák degenerovaný.


Tech. lýceum, ale vpohode, debilko. Leziem tu na nervy každému, lebo som mal zo začiatku nejaké zmysluplné názory, za ktoré ma všetci súdili a urážali, tak som tu nervozitu musel dať zo seba von, decko jebnuté, aby Ti skapala mater aj s tvojou tupou rodinou bez mozgu, čo nevedia čo je život a tolerancia, začal si to ty a furt to pokračuješ, retard hlúpy, pozri si staré fórum a históriu, keď si nepamätáš pár mesiacov staré události. Prejavoval som normálne názory a vyjadroval som sa mojím štýlom, pričom som nikoho neurážal, ale závistlivý kokot Charon to nepochopil, lebo humor bol nad jeho chápanie, tak začal trapošiť a trapošiť, vadilo mu, že som admin a mám sa lepšie ako on, aj keď mi je iba 16, závideli mi všetci. Toto je o Tebe, debil hlúpy http://www.youtube.com/watch?v=amjuCOJFLXk nikomu som neubližoval tým, že som mal iný štýl ako vy a iné názory. Sedly je na trošku vyššej úrovni ako ty, ale aj on je debil.

Dúfam, že sa KOTEL už nad tým naozaj zamyslí. Keď sem hocikto príde, tak JUro robí hanbu celej KOTELNI, nielen sebe!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

znedlob
25-12-10, 21:28
OMG vam to jeste nedoslo co???...KOtel se foru vyhyba jenom kvuli tomu aby nemusel odpovidat na tyto stiznosti.....ani na ICQ neni...

morbe
25-12-10, 21:56
OMG vam to jeste nedoslo co???...KOtel se foru vyhyba jenom kvuli tomu aby nemusel odpovidat na tyto stiznosti.....ani na ICQ neni...

pokud vim, tak naposled psal, ze mu odesel HDD.. nejspis nema s cim se sem ted pojit 24/7

znedlob
25-12-10, 21:58
aha...tak o jsem nevedel....

evoLvee
25-12-10, 23:37
Šak už mu dajte pokoj chudákovi... napíše slovo koko*, a už zo seba robíte hrdinovže aký je nevychovaný ... asi mal chlapec tažké detstvo, a čo ? Tak si už konečne dajte pokoj, doriti !

Jur0b
25-12-10, 23:58
Som vysoký.

Charon35
26-12-10, 01:43
Pockam aj na vyjadrenie Kotla. S takymto jednanim som sa este nikde nestretol a to som na 4 forach (nielen CS). Aby si tu 16 ročný fagan pcoval do koho chce a ako sa mu chce, nadával na rodinu a písal "vtipné" kraviny hneď každému novému členovi?! Dostal BANy a potom len tak UB. To k tomuto sa Kotelna chcela dopracovat?!

EDIT k Jurovmu "spodnému komentu": Pozri si staré fórum a nevyhováraj sa tu. Nebudem sa tu 100 krát opakovať, len aby si sa tu ty ukázal v "lepšom" svetle. Ty "neviniatko".

Jur0b
26-12-10, 01:48
Začal si si to ty, nechápeš? Nevadí. Nemôžem Ti dať len tak päsťou do xichtu, keď neviem, kde bývaš, tak to nemám ako riešiť, svoju hrdosť mám tiež, tak sa vžite do mojej situácie. Nikomu nenadávam, len si užívam života a zrazu ma retardovaný človek začne urážať, ako by ste to riešili vy?

Larodar56
26-12-10, 06:47
Mě to je nějak jedno, asi sem si Juroba zvyknul ignorovat :D

Jur0b
26-12-10, 17:48
Hej? Super.