PDA

Zobrazit normální verzi : nový server only dust2



mrkvicka
07-11-11, 17:10
zdravím kotle.. chcel by som sa ťa spýtať že či neurobíš server only dust2 ..

teraz takéto servery fičia a to by prilakalo vela hracov :)

aký mate názor?

UFOusek
07-11-11, 17:34
Pro, classic server, only d2, zadny blbosti, 16 (?) slotu, vip vyhody - slot

Kotel
07-11-11, 17:50
Pak te ta mapa omrzi a nebudes ji chtit hrat.

Charon35
07-11-11, 17:57
Už to, že je d2 na maxi je dosť. Vezmi si situáciu. Odídeš z only d2 serveru, že si ideš zahrať niečo iné, prídeš na class - hrá sa d2, prejdeš na maxi - hrá sa d2 (a to nie je nič zrietkavé). Do zblbnutia d2.

BTW chcel som dať návrh na odstránenie máp z maxi. Tých čo sú na classe. Ale rozmyslel som si to. A ty tu teraz strelíš only D2 server :D

ZEUS
07-11-11, 18:32
Myslím si, že to není dobrej nápad. Jinak co se týče Charonova návrhu, tak bych byl proti :D :) Protože je d2 ligová, tak tam musí zůstat :)
Dlé mého řebříčku je na D2 na 2 místě :-)

InVitro
07-11-11, 18:54
Pokud tě D2 Cháronko nebaví, tak jdi zagemblit na oldschool, tam totiž na D2 určitě nenarazíš. :-) Jinak taky jsem proti tomu aby se rušili jakýkoliv CW mapy ze serveru MAXI.

mrkvicka
07-11-11, 19:42
no mnoho ludi hraje dust2 kazdeho to neomrzy.. podla mna ja mam taky nazor.. 25 slot only dust2 by bol samozrejme plny.. ako skusobny server by ste mohli urobit teda..

skvor kazdemu ide o rank.. takze urcite by sa tam hralo

Charon35
07-11-11, 19:50
Ach jaj, vy slepúchy. :D Tak ešte raz a čítať pozorne. :)


BTW chcel som dať návrh na odstránenie máp z maxi. Tých čo sú na classe. Ale rozmyslel som si to. A ty tu teraz strelíš only D2 server :D

mrkvicka
07-11-11, 20:55
myslim ze na skusku nebude zly napad urobit.. only dust2 na takomto super portaly.. urcite by sa rozbehol a priniesol by viacej ludi

GoldaQ*
07-11-11, 21:11
Tak uplne bych nerekl, ze je o Onlyd2 servery jeste takovy zajem. Je to jak s krizkem po funuse. Tyhle servery portaly zacali delat pred 3 lety, mozna jeste drive a pokud o tom neco vis tak nektere z nich uz predelali na nejaky druh DM nebo neco podobneho, protoze ten zajem nebyl zcela takovy, jaky predpokladali. Jak uz tu kluci naznacili, kdyz jdes ze serveru na server tak si d2 behem 2 hodin das treba 3x a to mi prijde jako slusna porce.
ps: Pokud jde o me tak urcite NE, ale kdo vi, treba zrovna na kotelne by se to chytlo.

MARTiii
07-11-11, 21:18
urcite by se to chytlo

Ridik :D
07-11-11, 21:22
pokud by se na maxi hral assault lol tak bych tam urcite zavital :D

AlternativníPravda
07-11-11, 21:24
a co only Assault ? :D:D

ace
07-11-11, 21:30
jj only assault_lol...tam by som určite chodieval..

cFc|Lu!z
07-11-11, 22:36
only Assaul není tak špatnej nápad, jen bych se obával toho, co psal Kotel: Po čase omrzí.

mrkvicka
07-11-11, 22:50
kazdy ma svoj nazor.. bolo by lepsie vyskusat only dust2

Charon35
07-11-11, 23:04
Ok, tak only assalt spravte na 2 mesiace, mladý sa tam vyblbnú a aspoň sa nebude votovať na maxi. To berem :D

Inak ľudia pindali aj na class, že jaká blbosť opakovať pár máp dokola....a hele. Je skoro stále plný. Takže nvm no.
Ale svoj názor nemením, čiže aj tak by som už neriešil onlyD2. Je ešte stále dosť iných modov...

mrkvicka
07-11-11, 23:59
myslim ze dust2 by privolalo viacej hracov.. samozrejme ze aj cheaterov.. ale podla mojho nazoru mame perfektny admin team takze by nemal byt problem s only dust2...

InVitro
08-11-11, 16:28
Spíš by to chtělo rotaci těch starších map jako je třeba na klasiku rotace CW map, tak udělat něco takovýho akorát se staršíma mapama jako prodigy, airstrip, cbble, 747, atd. prostě defaultní mapy. Na oldschoolu jsou některý takový mapy, ale je udělanej, tak že třeba dust_castle, dust2_2009, apod. předělávky nejsou oldschoolovky. Toť můj názor na tohle.

mrkvicka
08-11-11, 17:49
myslim ze uz stare mapy.. moc ludi nehrava.. ale potesilo by ich klasicky.. only dust2...

skoro na kazdom portaly je... tak treba skusit :)

BiA Fz
08-11-11, 17:59
to spíš bych už udělal server kde se hrajou jen netradiční mapy. cs_school, de_kabul, de_inferno2 a tak dale a tak dale; kde by hra dostala nový rozměr, protože ty mapy by skoro nikdo (v těchto případech kromě mě :D ...) neznal a bylo by to dost hustý- teda za předpokladu, že by tam Playeři neběhali sem a tam; jinak k tématu taky sou možný variace serverů např dust2/inferno only ale podle mě sou toto pěkný nudy a spíš sletiště pro cheatery...

mrkvicka
08-11-11, 18:01
tak nech se udela rovno public.. :D publici najviac bezia teraz

AlternativníPravda
08-11-11, 19:56
Rovnou můžeme udělat only info, only d2, only nuke, only snow... můžeme kotelnu změnit na Only Only Map

snowrider
11-11-11, 20:57
Mapa de_dust2 je medzi hráčmi populárna a keď som si všimol tak väčšina Portálov ich má, je to najlepší spôsob ako sa na takej mape stať Profesinálným hráčom, taká mapa je aspoň ak ma zrak neklame tak najčastejšie na Warefte, Classicu, Deathmatch, War3Ultimate ...
Podľa mňa je to dobrý nápad.

Charon35
13-11-11, 23:08
Mapa de_dust2 je medzi hráčmi populárna a keď som si všimol tak väčšina Portálov ich má, je to najlepší spôsob ako sa na takej mape stať Profesinálným hráčom, taká mapa je aspoň ak ma zrak neklame tak najčastejšie na Warefte, Classicu, Deathmatch, War3Ultimate ...
Podľa mňa je to dobrý nápad.

Populárna? No neviem teda. Keď sa votne D2, niektorí pindajú, že zase D2, furt D2, kde sa pohneš D2, dokola to isté... To je ako s O2...všetci to chceli mať a teraz na to polovica z nich prdí...
Profi sa nestaneš tým, že budeš 20 hodín denne hrať jednu mapu dokola. Akurát sa ti znechutí a už ju inde nebudeš chceť ani vidieť, nie to ešte hrať. A práve to, že only D2 má veľa portálov, to už až také lákadlo nie je.

Môj pocit.

exciled
14-11-11, 16:49
ja bých dal only inferno...d2 je vsude...only inferno sem snad este nikdy nevidel...myslim ze toto by zabodovalo