PDA

Zobrazit normální verzi : unban ejjj



taaNz0
07-11-11, 18:07
Zdarec, dur0bk0, pošli sem demo dík.


[AMXBANS] ================================================
[AMXBANS] Mas BAN pro tento server!
[AMXBANS] Mas 29 tydnu , 5 dnu , 7 hodin , 58 minut a 23 vterin do vyprseni BANU
[AMXBANS] Duvod banu : ' LJ script '
[AMXBANS] Zabanovany nick ( 1 ) : kzswe# strafezor
[AMXBANS] Tvuj nick : kzswe# strafezor
[AMXBANS] Zabanovane SteamID ( 1 ) : STEAM_0 : 0 : 18482805
[AMXBANS] Tvoje SteamID : STEAM_0 : 0 : 18482805
[AMXBANS] Zabanovana IP adresa ( 1 , 0 ) : 193.165.147.173
[AMXBANS] Tvoje IP adresa : 193.165.147.173
[AMXBANS] V banlistu na www.csko.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
[AMXBANS] Ban dal admin : : P
[AMXBANS] Server : Kotelna - Hide N Seek | csko.cz ( hns_floppytown_pro )
[AMXBANS] Pokud si myslite , ze jste ban dostal ( a ) nepravem , muzete pozadat o unban na

taaNz0
07-11-11, 18:09
Toto demo, je točené na LANU(new game) Nemá to co dělat s kotelnou a serverech po netu, takže chci vidět demo, že jsem něco měl na kotelně. Díky, určitě nějaký budeš mít.

taaNz0
07-11-11, 18:13
Pošli mi demo, kde si mě natočil a VIDĚL, že na kotelně skáču se scriptama, jinak bez dema, chci unban.

Freiwyk
07-11-11, 18:23
Demo není třeba, /ljtop mluví za vše. Myslíš, že když si jen tak příjdeš na server, projednou bez scriptu a začneš valit do dUry, že se nic nestane? Myslím, že všichni HnS admins by na jeho místě udělali totéž. Už jsi podváděj na kzsk, tak proč né tady?
kthxbai :)

Edit: pokud tak zoufale toužíš po důkazu, klidně ti tu lj topku vyfotím a hodím sem, budeš rád?

Rixie
07-11-11, 18:23
Sorry taaNz0, ale pro mě si už jen podělanej haxor. Poslal si 256 LJ se scriptem na KZSK. Jako že trochu blbý joke. Když si to poslal tam, proč by si nehaxoval na kotelně? Ban máš právem, a měl by ti zůstat.

PS: Přestaň kopírovat cizí moviečka ... Ta "reklama" na kotelnu, to si docela posral. Nevím, jestli ty campathy, ale ten 3. campath, fragy + západ slunce jsem 100% někdě viděl. Co si pak o kotelně budou myslet? Že si tu stahujem cizí tvorbu a vydáváme ji za svoji?

taaNz0
07-11-11, 18:26
lj top, jsem to já, důkaz? Jsem haxor na kotelně, důkaz? Zatím tu vidím jen keci keci keci a hovno z toho.

Freiwyk
07-11-11, 18:28
myslíš, že když sem nastoupíš jako největší king a podáš zádost o unban se suveréním nástupem, že se všichni posereme? game-over, běž si scriptovat do new game.

taaNz0
07-11-11, 18:29
myslíš, že když sem nastoupíš jako největší king a podáš zádost o unban se suveréním nástupem, že se všichni posereme? game-over, běž si scriptovat do new game.

Napsal si svůj názor ok, cením si toho asi jako hovno na botě, řeším to s dur0u.

Freiwyk
07-11-11, 18:31
Napsal si svůj názor ok, cením si toho asi jako hovno na botě, řeším to s dur0u.

nesouhlasíš s banem na HnS. Já, jakožto admin na HnS a kámoš dUry, mám snad právo, říct ti za něj, že už tu nemáš co dělat.

taaNz0
07-11-11, 18:34
nesouhlasíš s banem na HnS. Já, jakožto admin na HnS a kámoš dUry, mám snad právo, říct ti za něj, že už tu nemáš co dělat.

Cvičená opice dur0ba? Oukej, chci DEMO kde jsem údajně scriptoval na KOTELNĚ. To je to jediný co požaduju, jeslti takový demo bude, tak se vám všem omluvím, a odejdu.

UFOusek
07-11-11, 18:34
hm!

Freiwyk
07-11-11, 18:37
Cvičená opice dur0ba? Oukej, chci DEMO kde jsem údajně scriptoval na KOTELNĚ. To je to jediný co požaduju, jeslti takový demo bude, tak se vám všem omluvím, a odejdu.

Dostal jsi demo, kde jsi scriptoval na kzsk, nestačí? Nepamatuju nikoho, kdo by měl takovou drzost! Už jen z principu bych potom s takovým člověkem zacházel jako s kusem hadru. Fakt si myslíš, že tu z tebe někdo bude mít respekt, když 3 adminům odpovíš stejnou kravinou?

taaNz0
07-11-11, 18:39
Dostal jsi demo, kde jsi scriptoval na kzsk, nestačí? Nepamatuju nikoho, kdo by měl takovou drzost!

Och, mám brečet, že jsem si něco takového dovolil? To je nějakej high giga kz portál, že tak o tom píšeš? A ne, nestačí, demo chci z Kotelny a ne z new game.

Flash
07-11-11, 18:42
Ohanite se tu reklamou na kotelnu ale to, ze dTr pred tejdnem zapnul online na gatheru a ban tady nedostal, ba co vic, dokonce ma porad modrej nick uz nikoho nezajima, ze ne?

Kazdopadne v zadnym pripade neberte muj post tak, ze se zastavam cheateru/scripteru a podobnych vocasu. Ja sam sem nazoru, ze takovy lidi by meli dostat okamzite a hlavne vsude permanent aby uz se to neopakovalo, jen me proste sere, ze nemerite stejnym metrem...
Kotel v tom topicu o dTrovi jasne napsal, ze to natoceny demo neni z Kotelny a naznacil, ze to nebude nijak resit, takze je to tim padem uplne to samy, jako taanzuv pripad, aspon pro me...

EDIT: Ok Freywiku, jestli mas dukaz, tak nvm...

Freiwyk
07-11-11, 18:45
nebudu kvůli tobě vyvolávat flame, ale jen pro představu, kzsk spadá obecně pod XJ, což je podle tebe ale asi taky jenom nejakej trapnej low portál, viď? --> ortel jsi slyšel od 3 adminů najednou, sbohem.

Edit: damnit, poslala se jenom část, zbytek cirka o 3 posty dále.

taaNz0
07-11-11, 18:46
nebudu kvůli tobě vyvolávat flame, ale jen pro představu, kzsk spadá obecně pod XJ, což je podle tebe ale asi taky jenom nejakej trapnej low portál, viď? --> ortel jsi slyšel od 3 adminů najednou, sbohem.

Sbohem říkej, až tu bude demo (samozřejmě z kotelny a ně nějaký shitnew game).

Kotel
07-11-11, 18:46
Ostatnim zrejme vadi, i kdyz cheatujes v new game. Alespon muzem zvednout latku a budem brat jakykoliv demo jako dukaz u vsech.

Freiwyk
07-11-11, 18:46
Och, mám brečet, že jsem si něco takového dovolil? To je nějakej high giga kz portál, že tak o tom píšeš? A ne, nestačí, demo chci z Kotelny a ne z new game.

nebudu kvůli tobě vyvolávat flame, ale jen pro představu, kzsk spadá obecně pod XJ, což je podle tebe ale asi taky jenom nejakej trapnej low portál, viď? --> ortel jsi slyšel od 3 adminů najednou, sbohem.

@Flashh : rozdíl je v tom, že pomocí /ljtop se Taanzův script na HnS poznat dá.

taaNz0
07-11-11, 18:47
nebudu kvůli tobě vyvolávat flame, ale jen pro představu, kzsk spadá obecně pod XJ, což je podle tebe ale asi taky jenom nejakej trapnej low portál, viď? --> ortel jsi slyšel od 3 adminů najednou, sbohem.

@Flashh : rozdíl je v tom, že pomocí /ljtop se Taanzův script na HnS poznat dá.

Posli mi z ty lj topky moje ip/steam id (nejde to, že...)

Freiwyk
07-11-11, 18:52
Posli mi z ty lj topky moje ip/steam id (nejde to, že...)

za každou cenu prostě musíš dokázat neschopnost ostatních, viď? Normálně do žádostí o unban ani nepíšu, ale tohle mě fakt dostalo .. není ti ani trochu hanba? Z té ljtopky, stačí ti důkaz nestranných hráčů? Podle tvé panovačnosti soudím, že ne .. nenamáhej se odepisovat, pro mě je tohle téma pasé.

taaNz0
07-11-11, 18:53
za každou cenu prostě musíš dokázat neschopnost ostatních, viď? Normálně do žádostí o unban ani nepíšu, ale tohle mě fakt dostalo .. není ti ani trochu hanba? Z té ljtopky, stačí ti důkaz nestranných hráčů? Podle tvé panovačnosti soudím, že ne .. nenamáhej se odepisovat, pro mě je tohle téma pasé.

Tak už jdi pryč, a tímhle se nezabejvej.

Rixie
07-11-11, 18:54
Zapni new game, nastav si legal settings na 100aa a pak tam natoč 259 staty, které si na kotelně ku podivu dával každou chvíli. Jen málo lidí na světě tohle umí, a pochybuju, že zrovna ty si jeden z nich. Demo pak pošleme eDarkovi, a uvidíme, jak moc si čistej. Neustále se tu jen oháníš tím, že chceš demo z kotelny, přitom sám moc dobře víš, že si haxor.

Edit: Jestli to co jsem ti tu teď napsal uděláš a eDark prohlásí, že si čistý. Pak tě tu všichni necháme být ...

taaNz0
07-11-11, 18:55
Zapni new game, nastav si legal settings na 100aa a pak tam natoč 259 staty, které si na kotelně ku podivu dával každou chvíli. Jen málo lidí na světě tohle umí, a pochybuju, že zrovna ty si jeden z nich. Demo pak pošleme eDarkovi, a uvidíme, jak moc si čistej. Neustále se tu jen oháníš tím, že chceš demo z kotelny, přitom sám moc dobře víš, že si haxor.

Chci demo z KOTELNY kde mám scripty, pak se můžeme bavit o dalších hovnech.

Edit: A jestli furt budete mlet o sračkách typu - Udělej to, máš script demo v new game, máš v lj topce script, jsi tam a tam, nikdo tě tu nechce, tak sem radějc ani nepište, chci jen 1 věc a to demo z kotelny, ale ne, VY furt melete hovna o tom, že čáp. Radějc sem už nepište.

Edit2: Mějte se tu pěkně, a přeji hodně banů bez dem, a hodně mocinQi rozdávání palečQů dOlŮ.

EoL
07-11-11, 20:27
moj nazor je taky ze je to scripter ktory si myslel ze obide adminov z KZSK a XJ.. som proti unbanu na kotelne, konkretne HNS... sorry taanzo ale dokial som nevidel to demo som si myslel ze si skilla .. .;)

Syrius.
08-11-11, 14:17
chci DEMO kde jsem údajně scriptoval na KOTELNĚ. To je to jediný co požaduju, jeslti takový demo bude, tak se vám všem omluvím, a odejdu.

Načo chceš demo keď si sa už aj tak priznal že si scriptoval na Kotelni? Z tvôjho písania ide jasne poznať že si to už na Kotelni minimálne jeden krát vyskúšal. Tebe ide len o demo aby si mohol dostať unban.

MARTiii
08-11-11, 14:24
chovas se tu jak dobytek tanzo, klid

BiA Fz
08-11-11, 14:43
Inteligenci a schopnosti si vynahrazuješ drzostí, namyšleností a cheatama. Normálně tuhle větu nepoužívám, tak si toho můžeš vážit, že ji jen pro tebe napíšu: Dej si facku, fracku.

taaNz0
08-11-11, 15:25
Inteligenci a schopnosti si vynahrazuješ drzostí, namyšleností a cheatama. Normálně tuhle větu nepoužívám, tak si toho můžeš vážit, že ji jen pro tebe napíšu: Dej si facku, fracku.

Dobře Brothers in Arms FantomaSSssSi ZeeLenYYY

vedouci venny
08-11-11, 15:31
Pokud nemáte důkazy z Kotelna serveru nechápu co tu řešíte to by měl dostat i dtr ban.. A spousta lidí kteří tu hrají a zapia při mixech cw.. Nevím každého boj ale tady vidím vlezdoprdelkování :)

vedouci venny
08-11-11, 16:51
Takže skákání a podobné sračky mají jiné pravidla? :O Tak to by chtělo doplnit do pravidel

vedouci venny
08-11-11, 17:02
Já se jen zeptal.. Každý má jiný názor na věci a já ti neberu jen tvůj tak mi to objasni..

BiA Fz
08-11-11, 17:03
Venny abys pochopil rozdíl v dimenzích- je to asi tak, jako by si zapnul wallhack v ESL nebo podobné lize a chlubil se tím, že si vyhrál; tak něco takovýho udělal Tanzoo v hopech ;)

vedouci venny
08-11-11, 17:05
Bia dobrá.. Takže kdyby příklad " :D:D:D:D" na ESL použil wallhack byl by mu dokázán a vy jako jeho kamíci by jste to zjistili dostal by tady taky ban?

vedouci venny
08-11-11, 17:07
Takže mám chápat to že když dostanu ban na jakékoliv lize tak dostanu automaticky ban i tady?


_____

Ne nebudeme to řešit bych dostal ještě sto palečků down a brečel bych :( Prostě máte svůj důkaz který tu není a to stačí přeci!

BiA Fz
08-11-11, 17:08
Ano v případě, že by svoje "skillerský demo" někde ukazoval jako ukázku svého skillu a chtěl tady dál hrát. Jenže to se nestane, takových * jako je Tanzoo je málo.


EDIT: Abych to ještě upřesnil, napadlo by tě zapnout si wallhack na ESL a pak si z tý hry udělat fragmovie? Necítil by ses blbě, kdyby se na to přišlo? Nestáhl by si ocas a nevycouval a nikdy se tu neukázal? A on si žádá prosím unban a naváží se tu do adminů, kterým nesahá ani po kotníky. To sem prostě nemohl nezareagovat na toto :D

taaNz0
08-11-11, 17:16
Stačí ? http://cloud.steampowered.com/ugc/648744446016192842/99C6D25FB91338FDE27F2EBCFACE8379EB6158CF/ tu máš jeden z dôkazov že zapol..

Hnedka ten den jsem asi všem adminům na hns psal, že to nejsem já, tak nevím čím se tu oháníš, důkaz nemáš, tak nevím co furt řešíš ty kryple.

taaNz0
08-11-11, 17:19
Prosím o lock, a následně zabanovat mě na forum tento účet a tdown na perma. Nebudu se bavit s kokotama, se kterýma se ani nedá domluvit, příjdu na server, a dura mě dá ban za to, že jsem natočil na lanu script demo a poslal na jejich kzskgayshit grupu (asi jsem jim tim mocinQi ublížil ohh). Se proberte, hlavně dura a freiwyk, blbci.

taaNz0
08-11-11, 17:47
Kripel

Gtfo, retard.

taaNz0
08-11-11, 17:48
inač toto je čo ? to ti server dal len tak že ? http://www.csko.cz/bans/ban_details.php?bhid=9125

Ano, to jsem psal kotlovi hned na zacatku prav jak se mi to stalo po 1.