PDA

Zobrazit normální verzi : DxpeCvrly (WH+AB) --> ZeMi7



DxpeCvrly
12-09-14, 16:24
Vypis z konzole:


[AMXBANS] ================================================
[AMXBANS] Zabanovan adminem ZeMi7
[AMXBANS] V banlistu na www.csko.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
[AMXBANS] Duvod: 'Wallhack Aimbot'
[AMXBANS] Delka: 'permanentne'
[AMXBANS] Tvoje SteamID: 'VALVE_0:0:1004093794'
[AMXBANS] Tvoje IP: '91.197.119.27'
[AMXBANS] Pokud si myslite, ze jste ban dostal(a) nepravem, napiste zadost o unban na foru www.csko.cz
[AMXBANS] ================================================
Kicked : Tady mas BAN. Zkontroluj konzoli





Poznamka:






Tento BAN jsem dostal naprosto neopravnene!!!! V zivote jsem v CSku nepouzil jediny cheat, protoze to naprosto kazi hru vsem a absolutne by me to nebavilo. Myslim si, ze i moje skore vzdy jednoznacne ukazuje, ze nepouzivam cheaty. Nemluve o tom, ze sam jsem jiz nahlasoval cheatery!
Prosim o prosetreni!
Jinak možná vím, kvůli jaké situaci mi byl ban udělen, ale bylo to naprosto čisté! .. Prostě jsem si všimnul hráčovo pohybu na kraji mé obrazovky, proto jsem se otočil a hned jsem střílel a jelikož jsem ho trefil a zabil ránou do nohy, tak si myslím, že moc života již neměl. Toť asi vše z mé strany.

Byznis
12-09-14, 18:26
Prostě jsem si všimnul hráčovo pohybu na kraji mé obrazovky, proto jsem se otočil a hned jsem střílel a jelikož jsem ho trefil a zabil ránou do nohy, tak si myslím, že moc života již neměl. kolko si toto skladal :D :D :D

ZeMi7
15-09-14, 08:54
Promiň, ale donedávna nebylo téma pojmenováno mým nickem, takže sem si žádosti nevšiml.


Dnes ti se uploadnu demo.



EDIT:

Banlist mi žádný ban neukazuje.
Zkus se napojit.


EDIT2:

Už vím, čím to bude.
Spectoval sem cheatera a chtěl sem ho zabanovat. Ale přišel PiratJO a cheatera zabanoval a kicknul. Bohužel sem si toho nevšiml a tlačítko, které mělo zabanovat cheatera zabanovalo tebe.

Ten ban jsem zrušil během 30 vteřin, takže můžeš celou dobu hrát.


Omlouvám se za nepříjemnosti.