PDA

Zobrazit normální verzi : Jb multi fk



Dejf
07-11-11, 20:38
Pekný podvečer prajem , dnes som hral na jailbreaku a po hodine Free killovania ma to prestalo baviť tak som natočil jedno demo iba na jednom kole a hneď ďalší multi FK .
Free kill spočíva v tom že simon dal nesplniteľný príkaz pri ktorom môžu hráči u T robiť čo chcú a on ich pozabíjal.
Prepáčte že som demo uploadol ale nechce sa mi s tým babrať má 5 mega tak si ho môžete stiahnúť :-).

http://www.ulozto.cz/10918390/jb123-dem

Ďakujem za prečítanie a poprípade za trest pre hráča. + pridávam IP hráča :"I'm Heppy" 684 VALVE_0:0:1027837438 15 12:15 14

EoL
07-11-11, 20:40
pravdepodobne sa FK na fore neriesi.. mal si skvor zavolat nejakeho admina a postnut mu demo

negative
07-11-11, 20:55
tak ako písal eol, na fore sa fk neriešia

Svacinar
07-11-11, 20:56
Ale tenhle nick mi uz nekdo hlásil, ze frajer rozdával MFK. Příště jak ho tam uvidíš, tak napis a pokud budu na serveru, tak se budu snažit přijít. Jinak ban mu samozřejmě muze dat kterejkoli jinej admin co jb zná, takže bacha na tenhle nick.

EDIT: Demo jsem neviděl (jsem na mobilu), ale pokud si je postavil do řady a rozdal jim hlavy nebo něco takovýho, tak je to na týdenní ban na servery, posud sam Jordane.

Damon
07-11-11, 20:59
Já bych mu dal teď ban ale pech je že tu nejde zákaz ale ten MKF byl fakt hrubej.

Edit :to demo jsem viděl

mrkvicka
07-11-11, 21:42
bol som pritom a hovori pravdu :)

Dejf
07-11-11, 22:31
Ako ja by som to možno ani neriešil ale keď dávali každé druhé kolo MULTI FK tak som už jeden natočil a dal to sem písal som aj adminom čo boli online ... Myslím že keby robím demá na všetko čo sa dnes stalo tak je tu aspoň 10 bannov ...

mrkvicka
07-11-11, 23:01
myslim ze dejf mas pravdu.. trebalo by to nejak riesit ja som dost dlho na jail.. dakedy tam niesu admini.. obcas su tam freekilleri a ludia bez mikraku.. bouzial riesit neviem ako sa to da.. myslim ze je dostatocna aktivita adminov ale.. treba trosku pridat samozrejme ze maju admini aj ine povinnosti

Dejf
07-11-11, 23:11
To je jasne každý ma osobný život ale ako som uz spomínal viac krát server JB je nehrateľný za neprítomnosti admina a táto situácia je dost často . Na JB su veľmi kvalitný admini , ale niekedy sa tie servery fakt stíhať neda :-/ bohužiaľ .

mrkvicka
07-11-11, 23:18
tak to chodi.. ako dost casto tam vydim adminov.. naprv safari.. ale ako hned ked odide admin po 10minutach to furt zacne

ako si spominal I'm Heppy ten dal myslim ze 7fk.. ziadny admin.. tam nebol.. ale dobre ze ci dodal to demo...

trebalo by to nejak riesit