PDA

Zobrazit normální verzi : He hns



The Keox
13-09-14, 16:02
Nevim jestli to tady uz je ale posledni Tcko dokonce i nejake Ctcko melo He granade s kterym zabilo na jedno to HE Tcko-Ctcko-->Ctcko-Tcko
Je to chyba nebo je to nejaky novy update u HNS?

Nixvan
13-09-14, 16:17
Bylo to podle mě na mapě HNS_play4fun, tam je takový skywalk, přes ten se dostaneš do jedný místnosti a tam dostaneš i HE granát.

The Keox
13-09-14, 17:27
Vzít nějakého admina a poupravit to..Protože toto už ma sere...Každé kolo tam někdo furt leze...A ja abych delal ze sebe spidermana..

GRANDMOTHER
13-09-14, 17:45
Vzít nějakého admina a poupravit to..Protože toto už ma sere...Každé kolo tam někdo furt leze...A ja abych delal ze sebe spidermana..

Hej, jenže hráči naší "milované" Kotelny , by byli nasraní, a přestali by chodit na hns.. já celkově už od začátku HnS serveru tu na kotelně bych tam nedával ty posratý mapy, už kvůli tomu aby se hráči něco málo naučili ... ne nějaký mapy kde su jen žebříky , a velkej surf .. a hovno z toho ...

Romisak
13-09-14, 18:35
Hej, jenže hráči naší "milované" Kotelny , by byli nasraní, a přestali by chodit na hns.. já celkově už od začátku HnS serveru tu na kotelně bych tam nedával ty posratý mapy, už kvůli tomu aby se hráči něco málo naučili ... ne nějaký mapy kde su jen žebříky , a velkej surf .. a hovno z toho ...

thumb up (y) ! :D a zablokovať skywalking na play4fun..

Hoppe
13-09-14, 21:05
musím súhlasiť s grandmother, play4fun je most useless mapa na serveru, tá mapa sa votuje len kvôli tej miestnosti s He a surfu...v podstate na tej mapa skáčete len z rebríka na rebrík =/

The Keox
13-09-14, 21:23
Play4fun je taky moje oblíbená mapa jenom prostě nevim nebaví me jak tam chodí každé kolo a nebo si tam někdo dělá free jumpy ... no co

Nixvan
14-09-14, 08:17
musím súhlasiť s grandmother, play4fun je most useless mapa na serveru, tá mapa sa votuje len kvôli tej miestnosti s He a surfu...v podstate na tej mapa skáčete len z rebríka na rebrík =/

Problém je s tím, že se votuje strašně často, ten skywalk bych zablokoval..

GRANDMOTHER
14-09-14, 12:44
Já bych zrušil půlku map na tomhle serveru ... př.: hns_greenroofs, hns_floppytowned, hns_ljtown_v2, hns_t6rva , hns_ultimate_remake_uctt2 , hns_ultimate_uctt, hns_qu1 , hnsbg_jumpers , hns_alwayz_in_mind, hnsbg_nightlife , hnscn_SinCity_b1, hnsbg_celtic , hnsbg_doa, hns_smalltown, hns_freak_town, hns_bronx,hns_aztec , hns_bounce

Mapy v podstatě k ničemu, nevotujou se, a nedá se na nich hrát .

The Keox
14-09-14, 17:05
hns_floopytowned ta jeste ujde jinak ja nevim na ty play4fun hraju rad tam sem poprve skocil 248 sice nahodou ale naucil sem se tam sgs atd...Ty mapy bych smazal protoze to jsou na pikacu mapy ale zrusil bych ten skywalk bug..

Romisak
15-09-14, 12:10
Já bych zrušil půlku map na tomhle serveru ... př.: hns_greenroofs, hns_floppytowned, hns_ljtown_v2, hns_t6rva , hns_ultimate_remake_uctt2 , hns_ultimate_uctt, hns_qu1 , hnsbg_jumpers , hns_alwayz_in_mind, hnsbg_nightlife , hnscn_SinCity_b1, hnsbg_celtic , hnsbg_doa, hns_smalltown, hns_freak_town, hns_bronx,hns_aztec , hns_bounce

Mapy v podstatě k ničemu, nevotujou se, a nedá se na nich hrát .

Aj ja by som bol najradšej zato, aby sa zrušili, len potom zas budú všetci plakať, že sa hrá 5máp dokola... btw tie mapy sú fakt nehratelné

GRANDMOTHER
15-09-14, 19:59
Aj ja by som bol najradšej zato, aby sa zrušili, len potom zas budú všetci plakať, že sa hrá 5máp dokola... btw tie mapy sú fakt nehratelné

Si zvyknou, a navíc, proč by brečeli? Když se tam hraje mapa typu "pár žebříků a rovná plošina" tak se půlka odpojí .. pak tam hraje pár hodin 5. hráčů .

Romisak
15-09-14, 20:13
Si zvyknou, a navíc, proč by brečeli? Když se tam hraje mapa typu "pár žebříků a rovná plošina" tak se půlka odpojí .. pak tam hraje pár hodin 5. hráčů .

Buď plačú alebo sa odpoja :D

Kotel
20-09-14, 21:00
To už se tu jednou řesilo, ale nevím, jak se vyřešilo.
Mapy smažu.

halelujah
21-09-14, 10:11
Ak si to hráči votujú , a je cez tú mapu plný server v čom je problém? Ak je často tak by sa mohlo spravit aby sa nemohli tie iste mapy dávať už po 3 či piatej mape ale povedzme 6 aby sa aj nejaké vystriedali.

ZeMi7
21-09-14, 11:51
Ona se v podstatě hraje na hns jen jedna mapa v různých úpravách. Samozřejmě, že i jiné, ale to co sem napsal platí tak o 80% času.

duro
04-10-14, 00:30
mapu by som urcite nemazal.. :] za mojich cias to bolo proste zakazane a hrac dostaval slap/kick/ban na 5minut :] proste zakaz a hotovo :] ta mapa je fajn. ludia ju maju radi. a do neba leze niekto raz za mapu. no ak si to vsimne nejake decko nastava problem :]