PDA

Zobrazit normální verzi : [AIM] faTTal* (WH) --> fnyy



faTTal*
14-09-14, 12:09
Vypis z konzole:



[AMXBANS] ================================================
[AMXBANS] Zabanovan adminem plzenpicoplzen
[AMXBANS] V banlistu na www.csko.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
[AMXBANS] Duvod: 'Wallhack'
[AMXBANS] Delka: 'permanentne'
[AMXBANS] Tvoje SteamID: 'STEAM_0:0:34102801'
[AMXBANS] Tvoje IP: '88.102.191.71'
[AMXBANS] Pokud si myslite, ze jste ban dostal(a) nepravem, napiste zadost o unban na foru www.csko.cz
[AMXBANS] ================================================
'BSE.Uncle#' byl PERMANENTNE zabanovan.
Duvod: 'Wallhack'
By admin plzenpicoplzen






Poznamka:






Zdravim, dnes jsem dostal ban. Takze timto bych vyzval admina plzenpicoplzen o demo. Predem dekuji... Budu se snazit v prubehu dne odepisovat, pokud bude zajem.. ;)

fnyy
14-09-14, 12:30
ahoj http://csko.cz/dema?UPD=ND0yja19
hltv kdyztak:http://csko.cz/dema?UPD=NFMUPoOA

btw kde si vzal ten steam???
E:no jenom,ze ten steam byl kdysi meho kamarada nez mu ho nekdo ukradl,docela dobra nahoda coo :)
nick mel LeFˇ

No dobra to je uz jedno asi,to se nevyresi,momentalne musis pockat na verdikt jinych adminu...

faTTal*
14-09-14, 12:39
Můj vlastní, co jsem vyhrál v turnaji.. Něco nesedí ?
... No neříkám, že to není možné, ale tohle si může vymyslet kdokoliv po letech ;). Pokud je to pravda, tak to nepadá do mojého zájmu.. "Káčko" kdysi dělal turnaj a tam je vyhraný tenhle steam... Co se s ním dělo předtím, to já nevím...

faTTal*
14-09-14, 13:05
Co se týče dema, tak nevím skus si nastavit optimální výšku soundu a bass, jak na sluchadlech, tak i na csku a prohlédni si to demo znova ;). To je vše co k tomu můžu prozatím napsat, ale počkáme si na názory těch vyšších a zkušenějších :)

fnyy
14-09-14, 13:18
koukam sbiras bany kde to jde za wh
si zadej sve id do googlu,to umis ne?

E:a obhajoba,ze hrajes po zvuku???zase lzes

faTTal*
14-09-14, 13:24
Nepovídej, tak mi je ukaž :)
Bohužel jo, ale vidím tam jen V-gaming ze dne 27.12.2012, který je už dávno vyřešený. Nic jiného mi na mé SID není známo ..
"Si děláš ze mě srandu ? -.- Když ty hraješ no-sound, tak zato já nemůžu. Teď si dle mého napsal totálni kravinu .."

Maly Buu
14-09-14, 14:26
Nazor vyssiho a zkusenejsiho - mam jen 173cm, nemam 200cm jak plzen, nejsem teda vyssi, na poslednim turnaji sem s nim hral v tymu a mam tu stejnou medaili, tak asi nejsem ani zkusenejsi, si profi skill hrac, hrajes se zvukem, tvoje hladiny zvuku jsou nastavene na optimalni level, coz ti dava vyhodu oproti ostatnim, co to nedokazou.... a ktomu mas WH ....

faTTal*
14-09-14, 14:41
Tohle snad nemůže napsat ani člověk, co to nemá v hlavě v pořádku -.-, když si na tolik zkušený jak tady zmiňuješ, tak bys nemohl napsat, že je toto demo průkazné s wh ...

Maly Buu
14-09-14, 14:45
nauc se hrat bez kodu, to je rada, vic pro tebe udelat nemohu

faTTal*
14-09-14, 14:52
Tady je asi zbytečné něco psát... Jedině předvést v reálu nebo tě vzít na nějakou lan akci, která by mohla být někdy v blízké době... Když si tady někdo stojí za nějakým názorem na 110%, tak je to potom těžké, obhajovat něco co nemám a nepoužívám... Tak ti to řeknu ..

Maly Buu
14-09-14, 15:00
TOTO sem uz cetl tisickrat ..... mam za sebou vic lanakci, nez ty dokazes spocitat .... my se nebavime o skillu, ty zadnej nemas, mas wh o tom se bavime, nic mi dokazovat nemusis

faTTal*
14-09-14, 15:11
Ještě to přečteš možná tisíckrát, ale je rozdíl jestli ti to napíše někdo kdo to wh skutečně má, nebo někdo kdo se obhajuje právem.. a o skillu tady nepadlo ani slovo, jen jsem chtěl vyzdvihnout danou situaci nebo danou cestu jak by se to "mohlo" popřípadě "dalo" řešit...

human
14-09-14, 23:28
Za mna tam wh je ale nic si mu nevycasoval, tak ze nema velmi co obhajovat.

fnyy
15-09-14, 10:09
Nehraje na zvuky, maximalne jeden jeho kill zahral na jeho dupnuti ci strelbu.... nevyjimaje posledni akci jak vi o hraci u ct, ale radsi tam nejde..je to jenom dalsi lhar, cheater a mozna i zlodej...

faTTal*
15-09-14, 15:55
Nechápu, jak tohle můžeš vůbec napsat "když nic o mě nevíš" ... Nejsem jeden z těch najivních idiotů, kteří dostanou ban a ještě si s chutí zapíšou, jak jsou neviní, ikdyž ví , že ten cheat mají... Nevím no, upřímnost tomuhle tématu asi jen škodí... Asi si stále budete stát za svým, takže já už tohle očividně řešit nebudu, protože jsem zjistil, že to tady sváma cenu nemá, dle mojí úvahy.. Asi potřebujete více studování nad cheaterem a normálním hráčem, který si jde zahrát pro zábavu s fajn lidma... Soudím, že tohle to bannem zůstane, takže můžete "LOCK", ale ve mě jste se "sakra" zmýlili. Tak čaute příště...

ZeMi7
15-09-14, 16:01
Když se chce obhájit, tak proč mu nějaké ty časy nevypíšete?


Neříkám, že je clear nebo ne. Ale on se chce očistit, tak proč mu nedát šanci.
Pak se uvidí, jestli si ty časy dokáže nějak smysluplně obhájit.

fnyy
15-09-14, 16:41
ja bych rekl,ze zrovna na tomto demu neni ani co casovat.Staci se jen podivat cele demo jak hraje ... Byl bych rad,kdyby se na to jeste nekdo koukl,ale ja si stojim za wallhackem.

E:kdyz tam ma enemy,ceka az mu prijdou,dalsi kolo,kdyz tam nejsou rushuje to (ano neslysel jsi zadne kroky),ale to ani predtim v tom kanalu a stejne si na enemy cekal a hned si vedel o tom druhem enemy.Pak akce na kocce,hned vis kde enemy stoji,ano mohl si dat predstrel,to udela kazdy lepsi hrac,ale na tri hrace hned strilet tam kde stoji???pak ta posledni akce zabijes snad vsechny az na toho co kempi na ct,kouknes se na nej,ale radsi to obejdes,nemohl si o nem vedet,navic tam byli podle radaru tvy,takze si to musel brt jako cisty misto a stejne si na nej predstrelis ...

faTTal*
15-09-14, 17:48
kanál - než jsem vešel do poslendí uličky střetu tak kroky slyšet šli a navíc tam jeden střelil broksnou... načíhnul jsem a nikdo tam nebyl, ale pak kdosi dupnul tak jsem to backnul a chvíli si počkal, ale první koho jsem zabil měl M4a1 tak jsem to vyhodnotil, že by mohli být spolu a pokračoval jsem v agresivitě a on tam byl. (předvídavost, všímavost, trpělivost) 3 faktory, které dokážou ovlivniť vaši hratelnost a jsou dle mého důležité nejen u CSka...,
kočka- rushovali jsme všichni za "nějaký párky?" určitě víte kdo to je ... ja se díval tam kde střílel na tom není žádná věda podpořit team
kemp ct - tak o tom jsem absolutně nevěděl, jen jsem se tam otočil kdyby tam někdo kempil. Bral jsem cestu po které si mohl dát clear teamu ze zadu a přitom si šel kratší cestou a měl si se kde covernout kdyby tam někdo kempil .. Co se týče toho co jsem zabil, jak jsem byl v tom průchodu, tak jde slyšet, že se rozběhl tak to byl celkem easy frag..

Myslím si, že tohle je celá věda téhle hry a tohodle tématu samozřejmě...

Giussepe
15-09-14, 22:01
Ta poslední akce na demu... Ty jsi o něm věděl. Až moc dobře. Jde tam vidět i preaim. Co jsem tak občas koukal na nějaký cheatmovie, tak některy wallhacky prostě ukážou hráče až od nějaké určité vzdálenosti, což mi přímo sedí na tuhle akci. Když si vyběhl na most tak se ti okamžitě neukázal, ale hned jak ti ho wh zobrazilo, tak si na něj zareagoval, ale byl ještě za zdí.
Celkově tvůj herní projev se mi nelíbí a jako jednu banovatelnou akci bych označil tu poslední. Bohužel, z jedné akce se ban dát nedá.

Můj verdikt tedy - podle mě zapnutý jsi, ale mně osobně by to na ban nestačilo. Ať na to mrkne někdo zkušenější.

Maly Buu
15-09-14, 22:05
ja mylsim, ze to na ban staci od prvni do posledni chvile

piratjo
15-09-14, 22:36
Zdravim. WH.

faTTal*
16-09-14, 15:36
Ta poslední akce na demu... Ty jsi o něm věděl. Až moc dobře. Jde tam vidět i preaim. Co jsem tak občas koukal na nějaký cheatmovie, tak některy wallhacky prostě ukážou hráče až od nějaké určité vzdálenosti, což mi přímo sedí na tuhle akci. Když si vyběhl na most tak se ti okamžitě neukázal, ale hned jak ti ho wh zobrazilo, tak si na něj zareagoval, ale byl ještě za zdí.
Celkově tvůj herní projev se mi nelíbí a jako jednu banovatelnou akci bych označil tu poslední. Bohužel, z jedné akce se ban dát nedá.

Můj verdikt tedy - podle mě zapnutý jsi, ale mně osobně by to na ban nestačilo. Ať na to mrkne někdo zkušenější.

Mě se zdá že, jsi nějaký moc chytrý. Nechápu jak tak naprosto přesně víš jestli jsem o něm věděl či ne. To mi nedává smysl... -.-, tomuhle se můžu jen "pousmát"... Jak jsem psal už před pár komenty, tohle asi nemá cenu řešit s někým kdo si za názorem stojí na 110% a prostě "ví" ikdyž "neví"...

fnyy
16-09-14, 16:28
OKEY a co mi reknes na tohle??? http://csko.cz/dema?UPD=OH5fmT0O
napojen od casu 07:35 cca,hlavne hru s wipem od druheho kola.

9:50 cele kolo si zapli... uz jak si kryl ty schody,bez zoomu aby si mel prehled,to same long nabehnes,pritom na radaruí nemas ani jednoho svyho,takze na longu mohl nekdo v klidu byt s enemy
11:25 sice prkonina,ale koukas se primo kde stoji jedinej enemy...pak nasledne das predstrel uplne jinam...(samozdrejme kde stoji enemy)
12:20 najednou kdyz ti bezi enemy,tak schody nazoomujes :)
12:50 predstrel
13:15 smoke,no problemo
14:30 cele kolo se smeju :)

dal ani nekoukam,si dalsi haxor a lhar co si tady dokazuje nevim co

Maaaaaaaaaaja
16-09-14, 17:45
Jsem si myslel, že on je pořád LeF, netušil jsem, že mu někdo zcizil steam. :D

Ale k demům - za mě WH na obou, na té d2 je od začátku btw.

faTTal*
16-09-14, 17:45
kdyby jsi tam měl admin wh či jak se to jmenuje, tak by ses na to díval jinak, ale co můžu napsat k časům:
9:50 právě protože, nebyl nikdo z mých na plantu A, tak proto jsem se tam šel podívat a napsat "A clear" a začalo se střílet na "CT spawnu a B"...
11:25 co k tomu můžu napsat tak pc volume "30", sluchadla max, Csko volume 0,3-0,4 a uslyšíš vše jak leží a běží...
12:50 nevím jeslti si neviděl, ale první trochu vylezl pak přišla střela
13:15 naházeli smoky a rushli to, já vystřelil na náhodu, když víš že určitě vyjdou a slyšíš rush... (to by udělal každý zkušenější hráč dle mého)
14:30 nevím co ti příjde k smíchu... narushovali to a já si počkal a ten poslední kill (kdyby si měl k dispozici "team chat" CT v tu dobu, tak bys pochopil -.-)

fnyy
17-09-14, 13:31
no jako promin,ale tomuhle rikas oduvodneni wh casu?Koukal jsi na stejne demo jako ja???Co ma spolecneho s tvoji hrou team chat?chapes,ze beru v potaz zvuky zbrani,dupani enemy?s tim wipem si jasnej,si jasnej i bez wipa.ja nevim vubec o co se tady jako pokousis,proc ze sebe delas vocase???

dlxsf
17-09-14, 15:43
ten vas tady pekne trolluje :D

faTTal*
17-09-14, 16:31
no jako promin,ale tomuhle rikas oduvodneni wh casu?Koukal jsi na stejne demo jako ja???Co ma spolecneho s tvoji hrou team chat?chapes,ze beru v potaz zvuky zbrani,dupani enemy?s tim wipem si jasnej,si jasnej i bez wipa.ja nevim vubec o co se tady jako pokousis,proc ze sebe delas vocase???

Chtěl si vědět co ti na to řeknu či v naším případe napíšu... Tak se taky stalo... Když jsem tak jasný, tak proč ještě vedeme diskuzi a proč tahle téma není už locknutá. Mě už tohle nebaví... ("Nechci ti do toho kecat, ale mohl by sis zpravit gramatiku pro příště")...

dlxsf
17-09-14, 16:50
... Nejsem jeden z těch najivních idiotů, kteří dostanou ban a ještě si s chutí zapíšou, jak jsou neviní...

I ty gramatiku :D :D

Maly Buu
17-09-14, 18:09
zavira se, ban opravneny, zadost se zamita.....