PDA

Zobrazit normální verzi : Jail Break



Dejf
08-11-11, 17:47
Prepáčte viem že sa sem free killy nedávajú ale toto nebol free kill ale celkovo demencia hráča až príliš veľká . Prepáčte mi na začiatku ten spam ale nikto ma nevnímal. Mňa na tom deme počuť nieje lebo som ho natáčal ja ale hovorím asi o tom že dal MULTI FK lebo zase dal nesplniteľný príkaz postaval si ľudí do radu a začal ich strielať. A ja som mu to pekne napísal a on tam do mňa začal skákať a podobné veci a začal tam nadávať nie len mne ale aj celému serveru . Neskôr mi celý server uznal pravdu a hráč sa vyhýbal banu . Ďakujem za prečítanie a poprípade aj potrestanie hráča.

Tu je DEMO: http://www.ulozto.cz/10928462/jbdmnce-dem

Ja som sa mu to v deme snažil normálne vysvetliť a on ma nenechal ani hovoriť nie to mu to ešte vysvetliť .

Ešte raz Dík.

mrkvicka
08-11-11, 17:50
ake ma meno ten hrac?

grEy
08-11-11, 18:02
Ban na 5 dni. Na deme som FK nevidel, takze za toho ho banovat nebudem, ale to s tymi Slovakmi prehnal.

DarkAspecT
08-11-11, 18:44
dejfiku utri si slzy i grey rekl ze to fk nebylo tkze se mamince nerozbrec s tema slovakama sem to rek v reflexu a rek sem to jen tobe dejf nikomu jinymu tkze si di utrit zadek nebo popros maminku

Ryukyza
08-11-11, 18:54
Nic proti tobe nemam, ale vzhledem co tu pises za sracky, tak si podle me uplny decko...

Dejf
08-11-11, 21:26
Ban na 5 dni. Na deme som FK nevidel, takze za toho ho banovat nebudem, ale to s tymi Slovakmi prehnal. Skiller skús si to prečítať ešte raz , ak ti nedopne skúsim ti vysvetliť čo grey napísal. NA TOM DEME som free kill nevidel . Skúsim ti to povedať takto ten tvoj hromadný FK padol asi pred 2oma hrami ako som to demo natáčal a máš jediné šťastie že som to nenatáčal od vtedy lebo by to bol veľký ban. A to akým povrchným správaním si mi písal že za CT som hral 2 krát v živote že nič neviem o JB a že sa mám ísť vyplakať ku maminke to si nechaj pre sebe nabudúce , lebo aj tak si sa nakoniec zhodil pred celým serverom keď mi na 1 min. pustil MIC a vysvetlil som o čo sa jednalo . Celý server mi dal za pravdu a to že si taký úbohý že sa radšej odpojíš to som si až nemyslel ale tak teraz už viem . Nabudúce si prečítaj pravidlá hlavne NESPLNITEĽNÝ PRÍKAZ a potom hraj za CT ;-).

DarkAspecT
09-11-11, 19:15
Ubohost... ze ti cely server dal za pravdu... max uwa coz je tvuj kamos(nadrzuje) a pak sem nikoho moc neslysel detail.... pravidla znam moc dobre to s tim dratenym boxem kdyz je to sklenenej se dela jakou dobu i s adminama tkze nevim co delas... a odpojil sem se kvuli lagum ne kvuli tomu ze bych se te bal(proc bych taky mel :))

Svacinar
09-11-11, 20:14
Pokud vim, FK se na foru neřeší. !!

Grey nedal ban za FK, ale za tohle (http://csko.cz/bans/ban_details.php?bid=14432). Nevim co se ti zas nelíbí.

Ryukyza
09-11-11, 20:23
Hh kdybys ty si sem napsal jakoukoliv vec ver mi, ze to nikdo resit nebude.

Dejf
09-11-11, 20:28
Ubohost... ze ti cely server dal za pravdu... max uwa coz je tvuj kamos(nadrzuje) a pak sem nikoho moc neslysel detail.... pravidla znam moc dobre to s tim dratenym boxem kdyz je to sklenenej se dela jakou dobu i s adminama tkze nevim co delas... a odpojil sem se kvuli lagum ne kvuli tomu ze bych se te bal(proc bych taky mel :)) Okrem toho že začal celý server písať a hovoriť že áno dejf má pravdu tak skoro nikto mi to nedal za pravdu no tak ich asi dosť nepoznáš na to aby si mohol hrávať za dozorcov . Áno odpojil si sa kvôli lágom ktoré si do vtedy nemal :-) ja len toľko.