PDA

Zobrazit normální verzi : SH-Kopír nicku



weken
16-09-14, 18:36
haze STEAM_0:0:79238037 62.197.196.10

Fhacker
16-09-14, 21:32
nemáš niekde VID/SID pravého haze? Lebo niesom si istý či je to kopírovanie kľudne to môže byť pravý haze.

Byznis
17-09-14, 07:19
najlepsie by bolo , aspon ja to tak vidim - kopirovanie nickov banovat iba v nutnych pripadoch. Podla mna kto chce mat svoj nick si ho rezervuje kupenim aspon 1x vip a je po problemoch. Takto sa tazko dokazuje , a ani admin ani hrac nevie casto kto je pravy.

weken
17-09-14, 13:20
No mne to je jedno ale videl som že safe config hlásil tiež jedneho steamera s nickom haze. A niekde bol aj pravý a ten je tuším NS.

Fhacker
17-09-14, 15:28
najlepsie by bolo , aspon ja to tak vidim - kopirovanie nickov banovat iba v nutnych pripadoch. Podla mna kto chce mat svoj nick si ho rezervuje kupenim aspon 1x vip a je po problemoch. Takto sa tazko dokazuje , a ani admin ani hrac nevie casto kto je pravy.

Nie je to tak že na SH nešlo rezervovať nick? Či sa len mýlim alebo kotel to opravil už?

banned (http://csko.cz/bans/ban_details.php?bid=121634), dík. Tá história hovorí za všetko. A ešte k tomu kopíroval ďalšie meno.

Byznis
17-09-14, 16:43
no tusim to tak je ako hovoris , lebo ja som dal ban hracovi : marmelada a jeden steamer si jeho nick rezervoval a na dalsi den som aj tak videl 2 NS hrat stym nickom


Nie je to tak že na SH nešlo rezervovať nick? Či sa len mýlim alebo kotel to opravil už?

banned (http://csko.cz/bans/ban_details.php?bid=121634), dík. Tá história hovorí za všetko. A ešte k tomu kopíroval ďalšie meno.

Smith
17-09-14, 17:58
1. Ten nick hrám od lvl 1.. mám už lvl 31, 2. Ten nick mám rezervovaný a hrám na ňom len ja, nikto iný.. a za 3. k Tomu Coklovy, ten som odkúpil je mi jedno čo si myslíte.. Ale keď chcete niečo banovať len tak, nech sa páčí, teraz mám z cskom prestávku zaujímam sa momentálne o Dotu.. Takže mi je úplne jedno či dostanem ban na 3 dny, ale pravdaže keď si chcem zahrať tak mi to vadí.. Ten nick som odkúpil a bodka. Pre mna je hlavné že mám čisté svedomie, tak pouvažujte nad tým, čo banujete, a čo naopak necháte, tak.. a k haze som sa už vyjadril .. :) PS: Ten nick mi kopírovalo dosť ľudí, väčšina banned, keďže ich Safe, alebo ja nahlásil na foro..