PDA

Zobrazit normální verzi : Žádost



Unregistered
26-12-10, 00:09
Žádám o unban.Admin Apache mi dal na "surfu" ban za camp a já si nejsem vědom že bych campil.(Normálně jsem tam nějak pobíhal.)
Mimochodem to je tento týden po druhý co mě zabanovali neprávem.Poprvý to bylo na 3 hodiny tak jsem ještě řek dobrá ale když je to na 1 den to je už moc.
A taky nevim proč mam ban na všech serverech Kotel.
děkuji

apach29
26-12-10, 00:18
Ani nevim, kterej jsi, ale jestli jsi "tak nejak" pobihal po plosine na surf_ninja, tak neplac. Psal jsem nekolikrat, ze za camp na plosinach a spawnu je ban. Nekteri to pochopi, jini ne a takto to dopada...

Unregistered
26-12-10, 00:32
Neodpověděl jsi mi na všechny otázky takže prosím odpověz.A ohledně toho , že si to psal ,to neni vůbec rozhodujíci ,protože polovina hráču nečte co tam kdo píše.
Stále žádám o unban na deathrunu a deatmatchu na surfu ho dej klidně na doživotí , ale fakt nechápu proč do toho taháš jiný servery když ani nevíš "kdo jsem" a tim pádem nevíš kde jinde a jak hraju.

morbe
26-12-10, 00:41
Ban dostanes automaticky na vsechny servery.

apach29
26-12-10, 00:43
No mne celkem ani moc nezajima kdo jsi a kde a jak hrajes. Psal jsem to vsem prez amx_csay, tak to vidi vsichni pred svojim crossem. Amx na bany je proste tak nastaveny, ze jak dostanes ban na jednom serveru, mas ban na vsech. Tak to proste je a ja s tim nic neudelam. Neporusuj pravidla a nebudes mit nikdy problem....

Unregistered
26-12-10, 01:01
V tomhle systému je taková chybyčka.Já totiž neporušuju pravidla a stejně mam problém.

apach29
26-12-10, 01:17
Kdyby jsi neporusoval pravidla, nemas ban

Unregistered
26-12-10, 01:34
To je jak mluvit do dubu.

apach29
26-12-10, 01:36
No tak pockej, mas to jen na den, to te nazabije :)

hopik
26-12-10, 01:41
apach, tk je za to jenom kickuj.. :) nastavte reconect na 1 min, jako je to na hns, a uvidíte jak si daj pozor.. dostat se bez vip na surf přes den je skoro nemožný.. :) dávej za každej přestupek kick, oni se minutu nebudou moc znova conectnout a do tý doby jim to někdo zabere :) aspoň nebudou stížnosti na foru a nebude se to muset řešit, navíc zažiješ srandu jak se budou vztekat..:D

Charon35
26-12-10, 01:46
apach, tk je za to jenom kickuj.. :) nastavte reconect na 1 min, jako je to na hns, a uvidíte jak si daj pozor.. dostat se bez vip na surf přes den je skoro nemožný.. :) dávej za každej přestupek kick, oni se minutu nebudou moc znova conectnout a do tý doby jim to někdo zabere :) aspoň nebudou stížnosti na foru a nebude se to muset řešit, navíc zažiješ srandu jak se budou vztekat..:D

Budú robiť stále to čo robili, lebo 80% kicknutým to nedojde. Budú sa iba čudovať, prečo ich to kicklo a sťažností bude možno ešte viac :D

apach29
26-12-10, 01:48
kick davam furt, nepomaha. pak bych nedelal nic jinyho, nez byl celou mapu ve spectu

hopik
26-12-10, 01:49
zakempí to na plošině, dostane ban, jde na forum, musí se to řešit, najde to jurob, začne se hádat a je to další topic o hovně?
když dostane 4x kick z důvodu zakázanýho kempu, tak na 90% nepůjde na forum, když zž půjde, tak máte výmluvu, že mohl dostat vyšší trest (ban), když na forum nepujde, tk se rozbrečí ve hře, ztrapní se, vy se zasmějete a je to.. :D

když to je inteligentní člověk, tak uzná svou chybu a je to jako by se nic nestalo :)

apach29
26-12-10, 03:25
To by musel Kotel nastavit po kicku reconnect po min minute. Navrhnu mu to a uvidime.

SLiM
26-12-10, 10:43
Pane bože...Ban na jeden den to ti přijde moc? Mužeš bejt rád že to nebylo třeba na tejden.

hopik
26-12-10, 15:52
metlos, zase to bylo za dementní pobíhání po plošině.. to je hodně slabej přestupek :)

Pt4444k
26-12-10, 20:54
já jednou dostal ban na tejden a myslel sem, že se ...... :-D