PDA

Zobrazit normální verzi : ktorá ?



DarwiN
17-09-14, 18:06
Katarina či Akali ?
ktorá a prečo ?

Bager258
17-09-14, 18:26
Podľa mňa Kata.

Osobne za ňu hrám a je dosť dobrá....
Má dobrý cooldown keď niekoho zabiješ tak hneď obnoví... Podľa mňa lepšie kombo Q+E+W+R....

:D Dal Ta Bhoper:D
17-09-14, 21:06
Ale ak enemy majú viac stunov príp. knockupov napr.Leona je Kata prakticky nepoužitelná.

DarwiN
17-09-14, 22:08
Mna sere najviac feedlestick a to jeho Q . Ale ona je skor na teamfajty .

zyx
17-09-14, 22:41
Líp se mi hraje na Katě - pro mne lepší mobilita. Pro začátečníky úplně easy. A dmg + passivka je super.
Akali zas přežije déle a mnohdy toho udělá víc.
Volil bych je podle teamu a koho mám na lane no :D

Company
18-09-14, 17:21
Ked som zacinal hrat LOL a bol som cerstva 30 a zacal som provisionalky hrat tak kata bolo peklo pre mna... nevedel som proti nej totalne hrat v kazdej hre co bola proti mne aj ked ju hral priemerny hrac tak lose. Ale teraz ked som silver III tak je Akali no... proti kati som sa naucil uz hrat aj vacsina hracov tam uz je useless ked ju nezahra dobre ale akali to taha stale. Stalo sa mi par hier ze akali nafeedila lebo to bol nejaky total noob ale aj ja co mid poriadne nehrajem som 1x hral akali a potahal bez problemov. Lenze kto ta v rankede pocuva ze si mam stale kupovat pink wardu? No nikto len ked ma niekto brain. Takze ak si silver + divizie odporucal by som akali, kata sice nieje tazka ale ked ju zahras zle si totalne useless. Minule sa mi stalo v rankede ze som mal v teame akali na mide, bola uz nejaka 25 minuta+ a nasa akali mala 1/7. Dostavala 3 item a uz to bolo, dovtedy nas cely cas tlacili, potom easy win. Takze ja by som rozhodne kupoval akali.

:D Dal Ta Bhoper:D
18-09-14, 22:35
Tiež som skôr za akali.hovorím ti to ako skúsený hrač ! :D

DarwiN
18-09-14, 22:35
Ako ja mám kupené obidve ale idem mi o to aký máte názor .

Ok dikec ;-)

Ridik :D
19-09-14, 00:09
unninstal :D

Kuzli
25-09-14, 22:26
Za katu mam už XxX Pentakillů. Je to lehký, když postavy znáš, a víš co mají za komba. Stačí trochu čekovat co se děje, čekovat stuny, silence atd. a pak skočit do fightu. Nejvíc mapa Hexakill, 2x Pentakill = 2x KS Hexakill. Akali nevim, eště sem jí nikdy nezkoušel, chtěl sem jenom zamachrovat :mml: