PDA

Zobrazit normální verzi : o --> Cardoxon



mojnickjeO
18-09-14, 13:45
Vypis z konzole:


[AMXBANS] Mas BAN pro tento server! (id 121705)
[AMXBANS] Mas PERMANENTNI ban!
[AMXBANS] Duvod banu: 'Wallhack'
[AMXBANS] Zabanovany nick(1): < o >
[AMXBANS] Tvuj nick: o
[AMXBANS] Zabanovane SteamID(1): VALVE_0:0:939714119
[AMXBANS] Tvoje SteamID: VALVE_0:0:939714119
[AMXBANS] Zabanovana IP adresa(1): 95.103.47.98
[AMXBANS] Tvoje IP adresa: 95.103.47.98
[AMXBANS] V banlistu na www.csko.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
[AMXBANS] Ban dal admin: < Cardoxon >
[AMXBANS] Server: csko.cz |





Poznamka:






Dobry den,
velmi ma prekvapilo ked som sa napojil na server a objavil sa mi ban (admin mi udelil ban po mojom odpojeni zo servera).
So vsetkou slusnostou by som chcel poprosit o prehodnotenie mojho banu, ktory som dostal neopravnene. Chcel by som poziadat (a myslim, ze to nebude problem) o dodanie dema na ktorom udajne pouzivam wallhack.
Administratora sa nechcem nijako dotknut ani urazit jeho schopnost rozhodovat ale mylit sa je ludske.
Wallhack som nepouzival (hral som na ns, pretoze uz hram iba rekreacne) pocet hodin odohrania a nastavenia cfg suboru zodpovedaju hre ktoru som predviedol. Ak to admin vyhodnotil ako wallhack je mi to velmi luto. Preto ziadam aby sa na demo pozrelo viacero adminov (nie len jeden ci dvaja) ak je to teda mozne.
- sluchadla
- brain
- cfg
Nic nezakonne. Este raz pripominam, ze usudok admina respektujem (moju uctu aj napriek tejto chybe ma) ale spochybnujem.
Za skoru odpoved celemu adminteamu vopred dakujem.

Cardoxon
18-09-14, 13:53
Zdravím, nahlášen si byl zde http://csko.cz/forum/showthread.php?32335-Dm-cheatar-(podozrenie)&p=305081#post305081 , máš tam i demo.

mojnickjeO
18-09-14, 14:35
Pozrel som si demo (ďakujem, že ste mi ho poskytli). Mne osobne tam nepride nič divne (ale to je môj pohľad).
1.) pri vyskočení na strechu (tspawn) som mal telefonát na mobil takže strieľanie do steny (ktorým som nikoho nezabil a ani nehitol mi nepride ako cheat) dierujem tak aj uplne naslepo neskor na B plante (dierujem a nikto tam nie je)
2.) pozeranie na krabicu neznamena cheating ale pocuvanie respawnu nepriatela a reload zbrane
3.) 17:46 (aspon mne tak casomiera ukazuje) som presiel okolo tckara ktoreho som nevidel a otocil som sa chrbtom k nemu (ak by som mal wh pozrel by som sa tam) az ked si nahodil zbrane (a urobil hluk) tak som sa otocil a trafil ho.

Všetky ostatné fragy sú úplne normálne pri poriadnom sounde je každého jedného hráča počuť (dupot či respawn).
Za vaše prehodnotenie ďakujem.

piratjo
18-09-14, 15:18
Zdravim. Clear.

// hlaseny bol aj tu http://csko.cz/forum/showthread.php?32320-Podozrenie-na-WH-hr%C3%A1%C4%8D-o
clear

metriox
18-09-14, 18:35
Za mňa tiež clear. Tiež z toho prvého dema.

metriox
18-09-14, 18:46
Aj to druhé je clear. (nejde mi to editnúť...)

Cardoxon
18-09-14, 19:31
Podíval jsem se na demo znovu, můj fail, ban je zrušen. Omlouvám se za vzniklé potíže.