PDA

Zobrazit normální verzi : prosím o unban !!!



fireman
08-11-11, 21:31
prosím o unban !!! Voláme si tk s kámošem jen tak a řekli jsme že napíšu že jsem admin metriox prosím bylo to ze srandy !!! dejte mi pls unban pls moc !!!!!!!! NET Ports: server 27015, client 27005
Server IP address 10.0.0.8:27015
Connecting to csko.cz:27022...
Connection accepted by 212.80.69.60:27022
Alias name is invalid
Alias name is invalid
* Privilegia nastavena

BUILD 5369 SERVER (0 CRC)
Server # 72
{*eLiTnI4*}*$P!TF!R3 <3 se pripojil
Couldn't open file overviews/hns_floppytown_pro.txt. Using default values for overiew mode.
Couldn't open file overviews/hns_floppytown_pro.txt. Using default values for overiew mode.
[AMXBANS] ================================================
[AMXBANS] Mas BAN pro tento server!
[AMXBANS] Mas 6 dnu , 23 hodin , 56 minut a 31 vterin do vyprseni BANU
[AMXBANS] Duvod banu : ' Fakt si METRIOX? '
[AMXBANS] Zabanovany nick ( 1 ) : { *eLiTnI4* } *$P!TF!R3 <3
[AMXBANS] Tvuj nick : { *eLiTnI4* } *$P!TF!R3 <3
[AMXBANS] Zabanovane SteamID ( 1 ) : VALVE_0 : 0 : 147049338
[AMXBANS] Tvoje SteamID : VALVE_0 : 0 : 147049338
[AMXBANS] Zabanovana IP adresa ( 1 , 0 ) : 90.179.106.230
[AMXBANS] Tvoje IP adresa : 90.179.106.230
[AMXBANS] V banlistu na www.csko.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
[AMXBANS] Ban dal admin : lol
[AMXBANS] Server : Kotelna - Hide N Seek | csko.cz ( hns_floppytown_pro )
[AMXBANS] Pokud si myslite , ze jste ban dostal ( a ) nepravem , muzete pozadat o unban na foru csko.cz
[AMXBANS] Oznacte tento text mysi a klavesami ctrl+c ho zkopirujte a pak s ctrl+v vlozte na forum
[AMXBANS] ================================================
{*eLiTnI4*}*$P!TF!R3 <3 se pripojil k Teroristum
Kicked by Console: Tady mas BAN. Zkontroluj konzoli proc !!!.
Kicked : Tady mas BAN

Freiwyk
08-11-11, 21:48
někdo si teda asi ze řekl, že ti dá na týden ban. Ale neboj, bylo to jen ze srandy, aby nekazil partu ..

Satu
09-11-11, 10:58
Zdravím chtěl bych požádat o unban dostal sem ho prej za wh a aim což je blbost protože ani nevím kde se to dá stáhnout kotelnu sem si stáhl na doporučení invitra a určitě bych ho takhle nepodrazil . CS sem nehrál havec dlouho a jen proto aby si někdo uspokojil své touhy a dal ban tak hrát nemusím děkuji za pochopení .

Ještě jednou já sem nic neměl ........

BUBEN
09-11-11, 11:11
Satu založ si vlastní thread. Je důležité, aby jsi dodal výpis z konzole.

Satu
09-11-11, 11:15
vlastní thread co to je ?

Satu
09-11-11, 11:17
[AMXBANS] Duvod banu : ' Wallhack + Aimbot '
[AMXBANS] Zabanovany nick ( 0 ) : Dj Pady
[AMXBANS] Tvuj nick : Satu
[AMXBANS] Zabanovane SteamID ( 1 ) : VALVE_0 : 0 : 1135628348
[AMXBANS] Tvoje SteamID : VALVE_0 : 0 : 1135628348
[AMXBANS] Zabanovana IP adresa ( 0 , 0 ) : 88.100.94.214
[AMXBANS] Tvoje IP adresa : 77.48.160.4
[AMXBANS] V banlistu na www.csko.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
[AMXBANS] Ban dal admin : BiA Fz
[AMXBANS] Server : Kotelna - Classic | csko.cz ( de_inferno )
[AMXBANS] Pokud si myslite , ze jste ban dostal ( a ) nepravem , muzete pozadat o unban na fo

kashpi
09-11-11, 11:41
měl sis založit svoje nový vlákno a ne to psat sem, jinak to vypadá, že se ti vygenerovalo stejný steamid jako je zabanovaný za AB s WH, toto ti musí vyřešit Kotel

Satu
09-11-11, 12:09
nový vlákno WTF ???


cesky :]

Satu
09-11-11, 12:10
ja si chcu jen zahrat chalani ......a ne resit nejaky vlakna ci ci :DD

Satu
09-11-11, 12:11
ci co ?

Svacinar
09-11-11, 12:18
Nepis tolik postu pod sebe, spamujes. Najed si do sekce "zadosti o unban" a tam nahore budes mit "nové tema" nebo tak nejak. Tam se to bude resit dal. Dej tam jeste jednou výpis z konzole, ale asi mas vygenerovany to problemovy id.

BiA Fz
09-11-11, 12:40
Zbytečně tu žádnej novej thread nezakládej, stejně spoléháš jen na to, že už nemám demo, ale ono je tady http://csko.cz/dema/upload/dir/djpady.dem

Jestli sis stáhnul csko na doporučení invitra, čemuž nevěřím, ale kdyby to byla pravda, tak ho máš určitě z kotelny, takže pokud vím není ani možný, že bys to nebyl ty.
10:53 aimbot
12:43 wallhack
Musí a bude to stačit, viděl sem i akce předtím jak trhal hledáčkem a koukal přes stěnu, ale to sem ještě nenatáčel.

Satu
09-11-11, 13:19
sem to stahoval z kotelny protoze me to invitro rekl ze si to mam stahnout od tama a tebe trha mozek mozna proste sem to nemel se koukni jaky sem mel skore ? kdybych mel aim nebo vh tak bzch mel snad lepsi ne ty ......

Satu
09-11-11, 13:20
a proc bych to mel tak daleko od sebe 10:53 aimbot
12:43 wallhack


??????

Satu
09-11-11, 13:21
sem te zrovna sundal tak si delas dobre co >D

kashpi
09-11-11, 13:50
Zbytečně tu žádnej novej thread nezakládej, stejně spoléháš jen na to, že už nemám demo, ale ono je tady http://csko.cz/dema/upload/dir/djpady.dem

Jestli sis stáhnul csko na doporučení invitra, čemuž nevěřím, ale kdyby to byla pravda, tak ho máš určitě z kotelny, takže pokud vím není ani možný, že bys to nebyl ty.
10:53 aimbot
12:43 wallhack
Musí a bude to stačit, viděl sem i akce předtím jak trhal hledáčkem a koukal přes stěnu, ale to sem ještě nenatáčel.

Asi sis nevšiml jednoho detailu
[AMXBANS] Zabanovane SteamID ( 1 ) : VALVE_0 : 0 : 1135628348
[AMXBANS] Tvoje SteamID : VALVE_0 : 0 : 1135628348
[AMXBANS] Zabanovana IP adresa ( 0 , 0 ) : 88.100.94.214
[AMXBANS] Tvoje IP adresa : 77.48.160.4

Jinak podle IP ty města od sebe leží přes celou ČR

BiA Fz
09-11-11, 13:57
ty sis nevšiml, že napsal, že to byl on kdo mě sundal ^_^ tudíž je to jeho demo jak sám přiznal a je to ten cheater jak já říkám

ip nehraje roli, já už měl se svojí dynamikou ip z ČB, Pha, Ova, K.V. a dokonce jednou sem měl i slovenskou ip. jestli si tu nějaký cheateři zvykly haxovat a pak ukazovat z konzole jakou maj jinou ip, tak tomu udělám krátký proces (aspon u svých banů)

BiA Fz
09-11-11, 13:58
sem te zrovna sundal tak si delas dobre co >D

jo jo udělalo mi to dobře když sem zabanoval cheatera :-)

Satu
09-11-11, 14:29
ja hraju od mamičina přitele na notasu jenže tam má pomalej net tak sem si to přepojil na náš net a hral s notasu což sem tam psal taky ty inteligente

Satu
09-11-11, 14:30
a to že sem říkál že sem tě sundal sem myslel asi ne určitě tak se uklidni ty mozku

Satu
09-11-11, 14:31
čekám na tvé moudré rady ado

danaca
09-11-11, 14:34
ešte k tomu predoslemu banu, to som nebol ja a ten ban som taky nedal ja :) zrejme dura

InVitro
09-11-11, 14:34
Zklidni Maro nebo až se stavíš tak ti lisknu. To je problém toho že máš sdílený ID s cheaterem, to není o tom, že tobě někdo dal banned, ale o tom že máš sdílený ID s někým kdo dostal banned za cheaty a teď tu nastala shoda. IP adresy máte jiný, takže je jasný že to nejseš ty. Až sem přijde Kotel, tak to vyřeší a můžeme zagemblit.

kashpi
09-11-11, 14:34
Aha už to chápu :D Ta jedna IP je totiž od O2, proto píše, že tam je pomalej net...
@BiA sry, sem to blbě pochopil to co psal. Takže mu ban nech a už se s ním víc nebav, stejně tu jen spamuje

Satu
09-11-11, 14:40
bože můj invi od tebe to chápu


kashpi jak mu ho nech .............


snad když sem ban ja nedostal a máme jen shodné ip snějakým ocsem co cheatoval
tak mě ban necháte kde to žijete soudruzi

Svacinar
09-11-11, 15:34
Já ti dám soudruha, že ti bude blbě. Psal jsem ti, aby si si založil vlastní žádost, ale ty ne, musíš psát sem a ještě spamuješ a jsi drzej. TY něco chceš, TY tady chceš hrát, tak se taky TY uklidni a počkej až přijde Kotel.

Satu
09-11-11, 15:46
Svacinar

že ti bude blbě. Psal jsem ti, aby si si založil vlastní žádost-- sem tu poprvé nevím co po mě chceš

a jsi drzej--- ne to nejsem jen se braním nařčení a fora snad sou od toho aby se problém řešil jedinej kdo mě to normálně řekl byl invi takže jakej spam ? Ani nevím co ste po mě chtěli což sem vám taky napsal jaký vlákno atd.....

stačí mě to říct a né že sem drzej to že nechci utracet nebo jinak platit zahry protože to nepovažuju za normální a mám nonsteam neznaméná přeci že musím bejt cheater . Si chcu zahrát jednou za sto let .....

Svacinar
09-11-11, 15:55
Pokud se ti nechce dát 250 za hru kterou rád hraješ (o Vánocích jen 50), tak je to tvoje věc, neberu ti to.
Aby jsi se teda trochu zorientoval na foru, tak ti to lehce vysvětlím:
1. Když se dostaneš na tuhle stránku (http://csko.cz/forum/forum.php), tak tam uvidíš okno s chatem a pod tím okno s jednotlivejma sekcema, které se týkají serverů. Klikneš na sekci "Žádosti o unban" a vlevo nahoře uvidíš v modrém poli nápis "+ Vložit nové téma", na to klikneš a sepíšeš si vlastní žádost (výpis z konzole a nějaké info).
2. Spamuješ tu = píšeš tripple posty atd. Když něco napíšeš a za chvíli si vzpomeneš, že jsi k tomu chtěl ještě něco napsat, stačí u svého příspěvku kliknout na "Edit Post" a připíšeš to, co jsi chtěl dodat.
3. Vyjíždíš tu po adminech. Řekl jsem ti (a nejen já), že máš asi sdílené ID s cheaterem a ať si počkáš na vyjádření hlavního admina, tedy Kotla.

Vem si tohle k srdci a až příště přijdeš, snad už budeš vědět jak na to.

EDIT: Nebo jsem ti to mohl napsat jako UFO a ne se tady piplat s timhle. Doufám, že jsi si to aspoň přečetl a pochopil to.

UFOusek
09-11-11, 16:37
Tak dobry ty retarde, ty fakt musis bejt nevinnej, protoze ty ani nevis, jak bys to stahl.. Prestan psat 10 postu pod sebe, tohle neni xchat a jestli nevis, jak se zaklana novej thread, tak bez na google nebo si to bez hodit, protoze vysvetlovat ti to by byla ztrata casu. Do kazdyho postu napis aspon 1x slovo "mozek", at vime, co ti chybi a uz to neprehanej

Mckick
11-11-11, 22:43
Taky jsem dostal ban od greye ze srandy abych nekazyl partu

Ryukyza
11-11-11, 22:49
Taky jsem dostal ban od greye ze srandy abych nekazyl partu

Jezis delas si prdel?

MARTiii
11-11-11, 22:50
Taky jsem dostal ban od greye ze srandy abych nekazyl partu


rozpari si kusnu hakem!

Nixvan
12-11-11, 10:18
vlastní thread co to je ?


:D