PDA

Zobrazit normální verzi : Admin Syrius - dítě co si tu hraje na velkého šéfa a bezdůvodně kickuje



Montty non skill
26-12-10, 01:10
Mám tady vzkaz pro hlavního admina.
Co to tu máte za pomocné adminy?? Byl jsem svědkem toho, jak několikrát kickoval slušného hráče místo toho, aby se staral o plynulost hry a např. popohnal kempery atd... viz demo classic-1012252024-de_inferno. Takhle se chová admin???!!! Takového admina bych okamžitě vyhodil!!!!
Pokud je tento člověk zaujatý vůci některým hráčům, nemá tu co dělat!!! Když jsem ho vyzval k vysvětlení po tom, co mu dal ban ( protože byl onen hráč naštvaný a nadával přitom slušně ) tak napsal, že urazil admina!! Taková hovadina!! Pak jsem ho upozornil, že ho kickoval jen tak, bez nadávek, tak to nejdříve popřel a pak, když jsem mu psal, že to rozmáznu, tak uznal že udělal chybu a ve finále mě i onoho hráče prosil, abychom to nechali tak. Ve finále mi vyhrožoval, že ještě dostanu ban. Tak tomu se už opravdu říká dmce.. Jen ukázka konce chatu ze hry:
22:43:18 <STEAM_0:0:35554150><78.98.170.186> *SPEC*Syrius. : Jurob a kasli na hento uz. Nechce sa my hadat
22:43:19 <STEAM_0:0:4423267><90.179.179.89> *DEAD*Montty non skill : jj
22:43:21 <STEAM_0:1:35971458><94.112.56.6> *DEAD*WIND : /me
22:43:26 <STEAM_0:1:17827190><91.148.11.162> *DEAD*Der -Giant- Jur0b : nechce sa my :D
22:43:27 <STEAM_0:0:21916313><78.108.152.138> *DEAD*BAgr :
22:43:27 <VALVE_0:0:519682787><78.108.147.254> *DEAD*Jay_MuLLo : monty malem si tou smitkou taky dostal :]
22:43:29 <STEAM_666:88:666><80.250.6.15> *DEAD*Hagen : zasrana mys
22:43:29 <STEAM_0:1:17827190><91.148.11.162> *DEAD*Der -Giant- Jur0b : fuha
22:43:30 <STEAM_ID_LAN><89.103.189.139> *DEAD*BenjaM1n : zdravim x]
22:43:31 <VALVE_0:0:1857970619><91.127.172.170> *DEAD*iNcomin | deagL_ : I
22:43:40 <VALVE_0:0:1305660996><78.102.159.74> *DEAD*Futy11 : aztec
22:43:47 <STEAM_0:0:35554150><78.98.170.186> *SPEC*Syrius. : Monty sorry tiez.
22:43:48 <STEAM_0:0:4423267><90.179.179.89> *DEAD*Montty non skill : syrius, mas bobky??? V poradku, pockej az pujdu za adminem!!
22:43:53 <STEAM_666:88:666><80.250.6.15> *DEAD*Hagen : zlobi me myska ":D
22:43:54 <STEAM_0:1:17827190><91.148.11.162> *DEAD*Der -Giant- Jur0b : sori ties
22:43:56 <STEAM_0:0:31160562><85.248.37.74> HaJzLiK : boha lowak
22:43:57 <VALVE_0:0:519682787><78.108.147.254> Jay_MuLLo : ha VOle muj clovek :D dalsi smitka powa :D :D
22:43:57 <VALVE_0:0:384162987><78.111.116.77> HC Plzen.FUNE(br)AK47 : omg
22:44:00 <STEAM_0:0:4423267><90.179.179.89> Montty non skill : sloz admina a necham to tak
22:44:02 <STEAM_0:0:35554150><78.98.170.186> *SPEC*Syrius. : ok
22:44:03 <STEAM_666:88:666><80.250.6.15> Hagen : zlobi me myyska :D
22:44:09 <STEAM_0:0:26608733><188.246.97.42> gjnk. : ^^
22:44:29 <STEAM_0:0:35554150><78.98.170.186> *SPEC*Syrius. : Monty chod za adminom :D myslis ze ti pomoze ? :D
22:44:34 <STEAM_0:0:35554150><78.98.170.186> *SPEC*Syrius. : este ti da ban :D
22:44:41 <STEAM_0:0:35554150><78.98.170.186> *SPEC*Syrius. :

Csko hraju už od verze tuším 1.1., hrával jsem na xxx servrech a kotelna se mi začínala líbit a chtěl jsem si zaplatit VIP, ale pokud tady budou takoví admini, tak asi raději budu hrávat jinde a ostatní na to časem přijdou taky. Je mi už něco málo nad 40 let a csko hrávám pro zábavu, ale člověk takového charakteru, který mi připadne jako dítě a hraje si tu na velké zvíře by dle mého neměl dělat admina to ani pomocného.
Pevně věřím, že hlavní admin dle důkazů pochopí a rozhodné správně.
Přeji všem krásné a pohodové vánoční svátky a hodně štěstí i ve hře do nového roku.:cool:

Jur0b
26-12-10, 01:20
Dôvod na kick mal ten, že som napísal, že je spectator a neskôr ma kickoval za to, že som písal, že ho nemám rád a nakoniec povedal, že ma kickoval morbE a nie on.

Montty non skill
26-12-10, 01:28
Díky za doplnění ;-)

morbe
26-12-10, 01:49
Hehe, tady jeden nastrčenej, radoby racionalne premyslejici

Jeden kick dostal opravdu odeme, kdyz je tak blbej, ze musi vsem vykecat, kdo pod fake nickama spectuje zawallhackovany NSmáčky.

Jur0b
26-12-10, 01:58
Jaj, takže to, že som podľa Teba blbý je dôvod na kick? Ok.

Montty non skill
26-12-10, 02:01
Počkej Morbe a ty zbývající kicky? Se mrkni na to demo, hned první kick na T, nepsal nic a měl ho tam. Ať Syrius odejde z adminování, se na to podívej. Nemá ani tolik slušnosti, aby mi po asi pěti výzvách odpověděl. Nejdřív machruje a pak najednou ať to neřešíme... Mě nejde jen o Juroba, ale o to chování!!

Montty non skill
26-12-10, 02:05
To aby se tu pak slušný hráč bál hrát, aby ho pak syrius nezačal kickovat a banovat!! Má tohle logiku? Ještě mi pak vyhrožuje, že když půjdu za hlavním adminem, tak ještě dostanu ban! Tohle je chování admina??????

morbe
26-12-10, 02:05
Jaj, takže to, že som podľa Teba blbý je dôvod na kick? Ok.

ne, to ze si hras na debila to je duvod na facku, né na kick
duvod na kick byl takovej, ze si z ty debility musel vykecat real nicky tech co maji prava a spectujou, aby hned si tam deti hraly na nic netušící

20:35:52 <STEAM_0:1:17827190><91.148.11.162> *DEAD*Der -Giant- Jur0b : player je admin syrius
20:35:56 <STEAM_0:1:17827190><91.148.11.162> *DEAD*Der -Giant- Jur0b : takze ak mate WH, vypnite
20:35:57 <STEAM_0:1:17827190><91.148.11.162> *DEAD*Der -Giant- Jur0b : spectuje vas

morbe
26-12-10, 02:09
To aby se tu pak slušný hráč bál hrát, aby ho pak syrius nezačal kickovat a banovat!! Má tohle logiku? Ještě mi pak vyhrožuje, že když půjdu za hlavním adminem, tak ještě dostanu ban! Tohle je chování admina??????

pokud by ses choval normalne, urcite by ti nedal jen tak kick.. kazdopadne tohle jde mimo mě

Montty non skill
26-12-10, 02:12
Prní kick byl bezdůvoný, teda co jsem viděl, ale co ten zbytek?
btw: To si neumí měnit nicky aby to jurob nepoznal?

Montty non skill
26-12-10, 02:14
Mimo jiné, když by mě admin jen tak kicknul, tak bych byl i já nasraný a nadával bych mu. Pokud vím, tak to byla jen narážka na jeho váhu, nebo tak něco...

morbe
26-12-10, 02:14
Prní kick byl bezdůvoný, teda co jsem viděl, ale co ten zbytek?
btw: To si neumí měnit nicky aby to jurob nepoznal?

bezduvodny urcite nebyl, toho se neboj, provokuje a pise nesmysly 24/7
nicky si muzem menit jak chcem, staci kouknout do steam okna nebo s rozlisenim 1024 na steam avatary


Mimo jiné, když by mě admin jen tak kicknul, tak bych byl i já nasraný a nadával bych mu. Pokud vím, tak to byla jen narážka na jeho váhu, nebo tak něco...

nejspis jeho super funny hlaska, si tučný.. to by zase nasralo me taky

Montty non skill
26-12-10, 02:17
Morbe.... Změnit se dá cokoliv.... A ten první byl jen tak!! Mrkni na demo... A Když už kicknul, on syrius neumí psát, aby mi odpověděl??? Projdi si chat, kolikrát jsem se ho ptal a vyzíval k odpovědi!!

Montty non skill
26-12-10, 02:18
A za tohle se kickuje??? Rofl!! Na mapách se kempí, nadává a někdo řekne o adminovi, že je tučný a má kick??? To si děláš pr...?!?

morbe
26-12-10, 02:19
Morbe.... Změnit se dá cokoliv....

??? nevis o cem mluvis.

A ten první byl jen tak!! Mrkni na demo... A Když už kicknul, on syrius neumí psát, aby mi odpověděl??? Projdi si chat, kolikrát jsem se ho ptal a vyzíval k odpovědi!! pokud byl opravdu jen tak, cemu neverim ani nahodou, tak si pockej na Kotla


A za tohle se kickuje??? Rofl!! Na mapách se kempí, nadává a někdo řekne o adminovi, že je tučný a má kick??? To si děláš pr...?!?

on mu to nenapsal jenom jednou, provokuje tu s tim kazdyho porad.. porad dokolecka... a urcite ne jenom to, ze je "tucny", ale pridal k tomu jeste neco funny.. vic toho psat nebudu
vi jak spravne provokovat a pak z toho vyklouznout jako chudacek

Montty non skill
26-12-10, 02:35
Morbe, ty jsi asi velký kamarád se syriusem, že? Ono se tu asi nesmí říkat nic, co by se jen zlehka dotklo adminů? Tak to pardon pánové, já netušil, že si tu hrajete na bohy. Takže Vás tu štve, že vás dokáže popíchnout v tom správném mítě, to bude ono. Je zajímavé, že mě třeba neprovokuje. Nebo Vás štve, že to dává a vy ne? To bych spíš viděl jako problém a když jsem viděl hrát syriusa, tak to pak chápu.... :D My do sebe a nejen s Jurobem rejem pořád, teda co se týká hry, ale je to jen legrace, kterou asi takový syrius nikdy nepochopí, protože mě asi před nedávnem napadl, že mám mluvit slušně a to jsme si dělali se Zwaniem legraci a nic sprostého a ani vulgárního jsme nepsali. No, kotel to rozhone, uvidíme, ale když vidím, jak tady kopete za syriusa, tak asi no chnace... Asi ta korupce není jen v politice....

morbe
26-12-10, 02:47
Morbe, ty jsi asi velký kamarád se syriusem
Ne, nemam rad kids, ale aspon se snazi chovat dospěle, coz je lepsi nez jur0bovo primitivni smysl pro humor


Ono se tu asi nesmí říkat nic, co by se jen zlehka dotklo adminů? Tak to pardon pánové, já netušil, že si tu hrajete na bohy. Takže Vás tu štve, že vás dokáže popíchnout v tom správném mítě, to bude ono. Je zajímavé, že mě třeba neprovokuje. Nebo Vás štve, že to dává a vy ne? To bych spíš viděl jako problém a když jsem viděl hrát syriusa, tak to pak chápu.... :D My do sebe a nejen s Jurobem rejem pořád, teda co se týká hry, ale je to jen legrace, kterou asi takový syrius nikdy nepochopí, protože mě asi před nedávnem napadl, že mám mluvit slušně a to jsme si dělali se Zwaniem legraci a nic sprostého a ani vulgárního jsme nepsali. No, kotel to rozhone, uvidíme, ale když vidím, jak tady kopete za syriusa, tak asi no chnace... Asi ta korupce není jen v politice....

Jenom za tu dobu co jsem na kotelně admin (pul roku asi), tu kazdyho provokuje s tema samyma nesmyslama bez rozumu, a to mi ver nebo ne, ale prestane to bavit..
Nic proti normalni srande.. ale tohle je spis vsechno na syriuse, ja tu akorat oduvodnuju muj kick nebo 2(?- kdo ví) co jsem mu dneska dal.. :D

72 Virgins
26-12-10, 02:52
Jako co Jurob vůbec dělal na serveru má perma za AB... takže kick nekick ten hráč měl bejt okamžitě zabanovanej.


Byl jsem svědkem toho, jak několikrát kickoval slušného hráče


To ani omylem neni slušnej hráč. Je to nejprostší člověk co se tu kdy pohyboval. Tak buď si kamaráde dost vymejšlíš, nebo si tu na jeho přání a celý tohle je habaďůra

Montty non skill
26-12-10, 03:42
Dle mého je jurob normální a slušný. Alespoň na mě. Já tady ale nehájím juroba, já tady píšu, jak se tu chová admin, který má jít příkladem!!!! Pokud se tu budou chovat admini jak hov... a budou tu jen machrovat a vyhrožovat, tak se nediv, že jsou pak normální hráči nas.... a rejou!
Btw: Juroba znám pár měsíců a na mě nikdy nebyl hrubý ani drzý. Naopak, když zjistil, kolik mi je, tak mi chtěl vykat. Syriusa jsem k tomu vyzval několikrát a ani jednou to neudělal!!!!!
Řešíte tu něco, co tu řešit nehodlám. Neumíte se postavit věci čelem?????? Já tu řeším chování admina!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Montty non skill
26-12-10, 03:44
Jako co Jurob vůbec dělal na serveru má perma za AB... takže kick nekick ten hráč měl bejt okamžitě zabanovanej.




To ani omylem neni slušnej hráč. Je to nejprostší člověk co se tu kdy pohyboval. Tak buď si kamaráde dost vymejšlíš, nebo si tu na jeho přání a celý tohle je habaďůra

Tak já si něco vymýšlím?? Tak víš co, než mě začneš napadat, že ti tu lžu, tak si projeď chat, pusť si dema a pak mluv!!!
Já tu psal stížnost na admina a ne na Juroba!!!!

apach29
26-12-10, 03:44
Dle mého je jurob normální a slušný. Alespoň na mě. Já tady ale nehájím juroba, já tady píšu, jak se tu chová admin, který má jít příkladem!!!! Pokud se tu budou chovat admini jak hov... a budou tu jen machrovat a vyhrožovat, tak se nediv, že jsou pak normální hráči nas.... a rejou!
Btw: Juroba znám pár měsíců a na mě nikdy nebyl hrubý ani drzý. Naopak, když zjistil, kolik mi je, tak mi chtěl vykat. Syriusa jsem k tomu vyzval několikrát a ani jednou to neudělal!!!!!
Řešíte tu něco, co tu řešit nehodlám. Neumíte se postavit věci čelem?????? Já tu řeším chování admina!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Vykat ti na serveru urcite nikdy nikdo nebude, s tim se musis smirit. Ani ja bych to po lidech nechtel :)

Montty non skill
26-12-10, 03:46
To je mi jasné ;-) To bylo ironicky ;-)

apach29
26-12-10, 03:49
To je mi jasné ;-) To bylo ironicky ;-)

Je mi jasny, ja jen jak jsem cetl log, tak jsi na tom trosku trval :D

Montty non skill
26-12-10, 03:53
po tom, jak na mé výzvy nereagoval, tak ano :D

apach29
26-12-10, 03:55
po tom, jak na mé výzvy nereagoval, tak ano :D

Provokace admina? To je na BAN na min tyden ty voe. Ja bejt tebou ta si davam bacha na to co pisu do chatu. Nekteri admini to mohou brat jako provokaci, nedej boze URAZKU admina :D

Montty non skill
26-12-10, 03:57
Já nikoho neurážel. Když mi admin neodpovídá na výzvy, tak to u mě není slušný člověk a je mi jedno, jestli je to admin nebo ne. Podle chování to ale určitě admin nebyl...

apach29
26-12-10, 04:04
To byl sarkazmus :D

72 Virgins
26-12-10, 05:11
Admini by se k cheaterům jako Jurob měli chovat slušně, sme rádi, že je na serveru máme

Larodar56
26-12-10, 07:00
Dle mého je jurob normální a slušný.

Ehm, Jur0b je slušný a normální? Si blb?
Jestli je podle tebe slušnost psát každému slova: tučný, gay, tak v tom případě blb si.
Se Syriusem nemám problém, špatný admin není, nejspíš měl dobrý důvod to udělat

Montty non skill
26-12-10, 11:21
Admini by se k cheaterům jako Jurob měli chovat slušně, sme rádi, že je na serveru máme

Pokud cheatoval, tak o tom nevím. Co tu řešíte juroba? Já řeším syriusa!

Syrius.
26-12-10, 11:25
OKej takže bolo to takto. Došiel som na server classic pretože sme mali hlásenie že je tam cheater. Došiel tam aj morbe a okrem toho tam bol aj Maly Buu.
Potom morbe dal tomu cheaterovi ban a ešte sme kontrolovaly server či tam náhodou niaky cheater neni.
Písali sme si v admin chate. A zničoho nič Jur0b začal sústavne provokovať. "Nemám rad Syriusa." Toto opakoval asi 4 krát. Potom tam niekto povedal na seba "ja som tučné prase" a Jur0b povedal aj Syrius. Takže ako urážka na admina že som tučné prasa som mu dal zas kick. Čo by podla mňa druhý admin mu už dal ban. Potom sme si zmenili mená a om nás začal prezradzovať že player je Syrius atď. Potom mu dal zas kick morbe. Určite som mu nedal kick neoprávnene. Sústavne provokoval.

Monty : Ja som nevideľ že by si my písal do chatu niaku žiadosť o vysvetlenie. Jednoducho si si to niak zle vysvetlil a myslel si si že Jurobovi sme dávali kicki iba tak. Začal si tam písať "už som písal hl.adminovi ako sa tu chovajú admini na serveri". A pri tom si ani nevedel o čo sa tam jedná a začal si sa o to starať pri čom to stebou nič nemalo. Nechápem o čom tu hovoríš že si si odomňa pýtal niekoľko krát vysvetlenie,keď som ti ho jasne vysvetlil a ty si my na to opovedal s arogantnímy odpoveďami to je všetko. Takže všetko čo sa tam stalo bolo oprávnene akurát si si zastával svojho kamaráta a zle si to pochopil čo sa tam vlatne stalo. Ešte som sa to snažil stebou vysvetliť ako to naozaj bolo a riešiť po dobrom a aby sa práve toto zbytočne nestalo. Ale ty si si ďalej mlel svoje.

Montty non skill
26-12-10, 11:25
Ehm, Jur0b je slušný a normální? Si blb?
Jestli je podle tebe slušnost psát každému slova: tučný, gay, tak v tom případě blb si.
Se Syriusem nemám problém, špatný admin není, nejspíš měl dobrý důvod to udělat

Jestli je jako tučný, nebo gay urážka, tak si asi ty.... Tady se rešení asi nedočkám.....

Syrius.
26-12-10, 11:32
Pokud cheatoval, tak o tom nevím. Co tu řešíte juroba? Já řeším syriusa!

Riešime tu Juroba preto lebo on za tým všetkým stojí. Lebo práve kvoli jeho dementnému chovaniu sme ho kickovali čo ty si ani nevedel. A rozvádzaš tu kraviny.

Montty non skill
26-12-10, 11:55
OKej takže bolo to takto. Došiel som na server classic pretože sme mali hlásenie že je tam cheater. Došiel tam aj morbe a okrem toho tam bol aj Maly Buu.
Potom morbe dal tomu cheaterovi ban a ešte sme kontrolovaly server či tam náhodou niaky cheater neni.
Písali sme si v admin chate. A zničoho nič Jur0b začal sústavne provokovať. "Nemám rad Syriusa." Toto opakoval asi 4 krát. Potom tam niekto povedal na seba "ja som tučné prase" a Jur0b povedal aj Syrius. Takže ako urážka na admina že som tučné prasa som mu dal zas kick. Čo by podla mňa druhý admin mu už dal ban. Potom sme si zmenili mená a om nás začal prezradzovať že player je Syrius atď. Potom mu dal zas kick morbe. Určite som mu nedal kick neoprávnene. Sústavne provokoval.

Monty : Ja som nevideľ že by si my písal do chatu niaku žiadosť o vysvetlenie. Jednoducho si si to niak zle vysvetlil a myslel si si že Jurobovi sme dávali kicki iba tak. Začal si tam písať "už som písal hl.adminovi ako sa tu chovajú admini na serveri". A pri tom si ani nevedel o čo sa tam jedná a začal si sa o to starať pri čom to stebou nič nemalo. Nechápem o čom tu hovoríš že si si odomňa pýtal niekoľko krát vysvetlenie,keď som ti ho jasne vysvetlil a ty si my na to opovedal s arogantnímy odpoveďami to je všetko. Takže všetko čo sa tam stalo bolo oprávnene akurát si si zastával svojho kamaráta a zle si to pochopil čo sa tam vlatne stalo. Ešte som sa to snažil stebou vysvetliť ako to naozaj bolo a riešiť po dobrom a aby sa práve toto zbytočne nestalo. Ale ty si si ďalej mlel svoje.

Syrius, takže, když tu chceš vyprávět pohádky, tak si je slaď, ať to má váhu! Mrkni se na demo, inferno-admin umlčel juroba, pak admin vykopl juroba...
K tomu, že ti psal že tě nemám rád se ani nedivím, ale to není urážka admina, ale pokud si to myslíš, tak jsi fakt dítě... To že jsi neviděl, nebo nechtěl vidět, že jsem tě vyzíval o vysvětlení.... to jsi fakt admin? Kdybych ti psal, že tam někdo chatuje, to by jsi taky neviděl????? Proto jsem tě vyzíval o vysvětlení. Pak jsi si o pár map později uvědomil, že jsem naštvaný a začal jsi, ať to jurob ani já neřešíme. Syrius, tak buď si za něčím stojím a vím, že mám pravdu, nebo se omlouvám a vím, že jsem udělal chybu. Neříkám nic, chybovat je lidské.... Ano odpovídal jsem ti arogantně, protože ty jsi se choval jako.... prostě raději no comment.
Před několika lety jsem dělal cheathuntra na pár servrech a měli jsme pravidla ve stylu, chovat se slušně, řídit hru a nezneužívat práv na vlastní potřebu. To že ti jurob napsal, ( což bylo až po myslím druhém kicku ) že tě nemá rád a po třetím, žejsi tučný,to dle mě není důvod na kick, nebo i ban. Pokud měl mít ban, jak tu psal morbe a byl ve hře, je druhá věc. Asi jedna ruka neví, co dělá pravá a ani ty jsi nevěděl, že má mít ban, takže proto jsi mu ho nedal a ani jsi ho proto nekickoval. Syrius, za tohle co jsi udělal ( zneužití práv pro vlastní pořebu ) by jsi měl odejít sám, teda pokud jsi normální a férový a navíc jsi mi hrozil banem, když totu rozmáznu. Tohle určitě není chování admina. Je na tobě a na kotlovi, jak se k tomu postavíte.
Pro ostatní, nebudu tu řešit narážky že jurob je cheater, že je vulgární atd... To si tu řešte sami, já tu hodlám řešit chování syriusa, coby admina.

Montty non skill
26-12-10, 11:57
Riešime tu Juroba preto lebo on za tým všetkým stojí. Lebo práve kvoli jeho dementnému chovaniu sme ho kickovali čo ty si ani nevedel. A rozvádzaš tu kraviny.

Néé, řešíme tu tebe!!

Syrius.
26-12-10, 12:12
Furt si melieš svoje. Opakujem ešte raz že tam boli 3 admini! Ja som mu nedal mute. Dal som mu 2x kick a nebolo to za to že my hovoril že ma nemá rád. Bolo to zato že my povedal že som tučné prasa, čo podla mňa neni normálne. 100 percent kick bol oprávnený. Je mi jedno či to bol Jurob alebo iný hrač proste my nejde o to. Ide my o to že my nadával a provokoval ma.
Nevidel som že by si ma žiadal o vysvetlenie. Keby že ano tak ti ho určite milo poviem ako to bolo. Niesom robot aby som videl 300 vecí naraz. Furt čo sa tam stalo tu niak prekomolíš a pri tom to tak vôbec nebolo. Chovám sa uplne normálne na všetkých hráčov a situácie riešim spravodlivo. Ale škodá rečí. Ospravedlňoval som sa ti preto lebo som nechcel aby tu vzniklo práve toto. Aj keď viem že som nič zlé neurobil. Iba sa my proste nechcelo vysvetlovať ti toto lebo viem proste že by si to nepochopil lebo si si aj tam mlel furt svoje. To je tak všetko prečo som sa ti chcel ospravedlniť.

A inak ja tu tie dôkazy určite doložim. Dám si tu prácu to vyhľadať pretože aby ma niekto obviňoval s toho čo som neurobil neni normálne.
Tie dôkazy sem hodím. Len teraz idem preč takže sa ponáhľam a nemám teraz na to čas. O takú hodinu sa vrátim a všetko sem dám.

morbe
26-12-10, 12:18
Trochu ulehčim.. mute dostal pokud vim odeme, za co uz fakt nepamatuju, ale jen tak pro nic za nic to nebylo.. nejspis nejaka funny narazka hnedka na syriuse
Potom co si tam Monty psal o vysvetleni byl Syrius afk, nebo podle me cetl chat na foru, co jste psali dal na fernu uz ale netušim vžmmm

72 Virgins
26-12-10, 12:22
Kluci je zbytečný to řešit... až se Kotel objeví udělá pořádek a Jurobovi žádnej admin na serveru "ubližovat" nebude, protože Kotel obnoví ban za AB a sMoger a Apache budou vysvětlovat proč nám cheater Jurob opět běhá po Kotelně. Vůbec sme se do týhle situace dostat nemuseli, kdyby si ti dva admini nedělali co chtějí. Morbe a Syrius maj mojí plnou podporu

Montty non skill
26-12-10, 12:23
Trochu ulehčim.. mute dostal pokud vim odeme, za co uz fakt nepamatuju, ale jen tak pro nic za nic to nebylo.. nejspis nejaka funny narazka hnedka na syriuse
Potom co si tam Monty psal o vysvetleni byl Syrius afk, nebo podle me cetl chat na foru, co jste psali dal na fernu uz ale netušim vžmmm

Dík Morbe. A ty jsi ho pak i kicknul? Protože tam od mute do kicku nebyla žádná jurobova hláška...

Montty non skill
26-12-10, 12:27
Kluci je zbytečný to řešit... až se Kotel objeví udělá pořádek a Jurobovi žádnej admin na serveru "ubližovat" nebude, protože Kotel obnoví ban za AB a sMoger a Apache budou vysvětlovat proč nám cheater Jurob opět běhá po Kotelně

To je to co jsem psal, že levá ruka neví, co dělá pravá. Pokud měl mít ban za ab, tak si ho asi zasloužil, ale já tu neřeším jeho haxy, ale chování syriusa. Když to nebude jurob, tak si příště syrius najde někoho jiného, koho bude jen tak kickovat, když mu někdo ublíží a napíše, že ho nemá rád, nedej bože mu napsat, že je tučný ;-)

morbe
26-12-10, 12:29
Dík Morbe. A ty jsi ho pak i kicknul? Protože tam od mute do kicku nebyla žádná jurobova hláška...

nepamatuju uz vubec.. mute vim, ze jsem mu dal na nuke po tom co jsem zabannoval jednoho ns.. potom byl cpl_mill, kde dostal odeme kick za to prozrazeni spectu, a jeste je dost mozny ze dostal odeme druhej kick nekdy mezi tim za buzeraci Syriuse, a pokud to nejni v chat logu, tak pres admin say "!".. a na dustu jsem ho po tech vsech kecech na Syriuse vybannoval.. i kdyz z 3denniho bannu byl pul hodinovej, diky ví se komu.. thats all

72 Virgins
26-12-10, 12:32
Jako tvoje předpoklady, že si Syrius najde někoho jiného na kickování jsou v této fázi pouze doměnky. Pokud tu budeme diskutovat s doměnkami tak se nikam nedostaneme

Syrius.
26-12-10, 12:36
Kluci je zbytečný to řešit... až se Kotel objeví udělá pořádek a Jurobovi žádnej admin na serveru "ubližovat" nebude, protože Kotel obnoví ban za AB a sMoger a Apache budou vysvětlovat proč nám cheater Jurob opět běhá po Kotelně. Vůbec sme se do týhle situace dostat nemuseli, kdyby si ti dva admini nedělali co chtějí. Morbe a Syrius maj mojí plnou podporu

Diki Virgins :)

Syrius.
26-12-10, 12:39
Nikdy by som si nedovolil kickovať niekoho iba tak bez realnej príčiny.

72 Virgins
26-12-10, 12:42
Já si myslim, že Montty je nějakej Jurobův kamarádíček a my sme zas jen obětmi jejich žertů

Syrius.
26-12-10, 12:42
To je to co jsem psal, že levá ruka neví, co dělá pravá. Pokud měl mít ban za ab, tak si ho asi zasloužil, ale já tu neřeším jeho haxy, ale chování syriusa. Když to nebude jurob, tak si příště syrius najde někoho jiného, koho bude jen tak kickovat, když mu někdo ublíží a napíše, že ho nemá rád, nedej bože mu napsat, že je tučný ;-)

Vidíš Monty a toto je príklad tiež toho že namáš pravdu. 3 krát som ti vysvetloval ako to bolo ale napriek tomu si melieš svoje a nevyjadríš sa na to čo som písal. že kvoli čomu som naozaj dal Jurobovi kick.

Montty non skill
26-12-10, 12:51
Já si myslim, že Montty je nějakej Jurobův kamarádíček a my sme zas jen obětmi jejich žertů

Virgins, nežertuju! Nejsem jeho kamarádíček, tady nejde o Juroba, ale o princip, tak už to pochopte. Morbe mu dal ban, po těch narážkách měl asi důvod, ale nikde jsem nezaznamenal, že by se Jurob navážel do Morbeho. Takže? Jak vidíš, neřeším, morbeho, ale Syriuse!! Virgins, ty jsi tam byl? Nebo jsi jen nějakej kamarádíček syriuse??

Montty non skill
26-12-10, 12:52
Vidíš Monty a toto je príklad tiež toho že namáš pravdu. 3 krát som ti vysvetloval ako to bolo ale napriek tomu si melieš svoje a nevyjadríš sa na to čo som písal. že kvoli čomu som naozaj dal Jurobovi kick.
Syrius, neřeším tu juroba, ale tebe! Umíš číst?

72 Virgins
26-12-10, 12:53
Jsem admin co si myslí, že se k cheaterům nemusíme chovat v rukavičkách... Každej kdo uživá cheaty je hovado a nemá na našem serveru co dělat. Pokud se někdo chová s cheaterovi s despektem vyčítat mu to nebudu. Jurob je cheater a člověk co tu posleních několik dní jen lidi uráží, jednat s ním jako se slušným hráčem je po tom co nám všechno řek nemyslitelné.

Montty non skill
26-12-10, 12:56
Vidíš Monty a toto je príklad tiež toho že namáš pravdu. 3 krát som ti vysvetloval ako to bolo ale napriek tomu si melieš svoje a nevyjadríš sa na to čo som písal. že kvoli čomu som naozaj dal Jurobovi kick.

3x? Ještě jsi mi nevysvětlil ten první kick v infu!! Morbe mu dal mute a ty podle všeho kick! To ještě neměl napsanou žádnou hlášku, tak mi tovysvětli!! A taky mi vysvětli, proč jsimi hrozil banem, když to tady budu řešit?

72 Virgins
26-12-10, 12:57
Tobě admin nemusí vysvětlovat nic. Svou stížnost si podal, admin se zodpovídá jen Kotlovi. Kotel jistě tvou stížnost bude řešit jako každou jinou

Montty non skill
26-12-10, 13:00
Jsem admin co si myslí, že se k cheaterům nemusíme chovat v rukavičkách... Každej kdo uživá cheaty je hovado a nemá na našem serveru co dělat. Pokud se někdo chová s cheaterovi s despektem vyčítat mu to nebudu. Jurob je cheater a člověk co tu posleních několik dní jen lidi uráží, jednat s ním jako se slušným hráčem je po tom co nám všechno řek nemyslitelné.

Virgins, chovat se k cheaterům uctivě je nesmysl, to tu ale netvrdím. Chatuješ? Ban týden, zopakuješ to? Ban měsíc, zkusíš to znova? Pernament, ale chování hráčů... chodím na kotelnu už nějaký pátek, ale kdyby jste měli kickovat a banovat za narážky, provokaci, nadávání, tak by tam asi zbyla jen hrstka slušných.... Se mrkni někdy do chatu....

Montty non skill
26-12-10, 13:05
Tobě admin nemusí vysvětlovat nic. Svou stížnost si podal, admin se zodpovídá jen Kotlovi. Kotel jistě tvou stížnost bude řešit jako každou jinou

Jak to že nemusí?? Já se jej slušně zeptal ( poprvé) za co to dostal, nebyl mi schopen odpovědět a není ani teď. Tak proč to tady řešíme??? Já ji podal, ale naváží se tu do mě všichni!! Tak to nechme na Kotlovi a neřešme to tady my. Není schopen mi vysvětlit, proč mi hrozil banem, když to tu budu řešit!!! To je taky bezchybné jednání admina????????????

Syrius.
26-12-10, 13:09
Provokácia, urážka = kick :

19:42:54 <STEAM_0:1:17827190><91.148.11.162> *DEAD*Der -Giant- Jur0b : Syrius, zomri

Sledovali sme cheatera tak sme si zmenili mena:

20:28:41 <STEAM_0:1:17827190><91.148.11.162> *DEAD*Der -Giant- Jur0b : ze domngO :D
20:28:43 <VALVE_0:0:1596009733><89.102.20.129> *DEAD*S@7A9 : jurob milacku tu pichacku nech doma
20:28:44 <STEAM_0:1:17827190><91.148.11.162> *DEAD*Der -Giant- Jur0b : aky fake trapko
20:28:51 <STEAM_0:1:17827190><91.148.11.162> *DEAD*Der -Giant- Jur0b : lol

Takto sa chovaju hráči ku adminom na classicu potom čo sme kickli Juroba za jeho reči:

21:32:46 <STEAM_666:88:666><88.146.218.4> *DEAD*SiLiP : admin je curak a smrdi mu koule

A hlavne kvoli tomuto som kickol Juroba zase:

21:37:10 <STEAM_0:0:25823291><90.181.100.159> SK|name : sem tucne prase :D
21:37:15 <STEAM_0:0:25823291><90.181.100.159> SK|name : dobrej kec D
21:37:16 <STEAM_0:1:17827190><91.148.11.162> Der -Giant- Jur0b : aj Syrius

Syrius.
26-12-10, 13:15
3x? Ještě jsi mi nevysvětlil ten první kick v infu!! Morbe mu dal mute a ty podle všeho kick! To ještě neměl napsanou žádnou hlášku, tak mi tovysvětli!! A taky mi vysvětli, proč jsimi hrozil banem, když to tady budu řešit?

Banom som ti nehrozil. Ty si furt hovoril že pojdeš za hl. adminom. Tak ja som ti povedal že keď za ním pojdeš, že ti dá ešte ban keď mu povieš čo sa stalo a ako si sa tu choval. Hovoril si veci ako "budeš mi vykať!!!" , bol si arogantný atď. Takže tak som to myslel.

Montty non skill
26-12-10, 13:15
Provokácia, urážka = kick :

19:42:54 <STEAM_0:1:17827190><91.148.11.162> *DEAD*Der -Giant- Jur0b : Syrius, zomri

Sledovali sme cheatera tak sme si zmenili mena:

20:28:41 <STEAM_0:1:17827190><91.148.11.162> *DEAD*Der -Giant- Jur0b : ze domngO :D
20:28:43 <VALVE_0:0:1596009733><89.102.20.129> *DEAD*S@7A9 : jurob milacku tu pichacku nech doma
20:28:44 <STEAM_0:1:17827190><91.148.11.162> *DEAD*Der -Giant- Jur0b : aky fake trapko
20:28:51 <STEAM_0:1:17827190><91.148.11.162> *DEAD*Der -Giant- Jur0b : lol

Takto sa chovaju hráči ku adminom na classicu potom čo sme kickli Juroba za jeho reči:

21:32:46 <STEAM_666:88:666><88.146.218.4> *DEAD*SiLiP : admin je curak a smrdi mu koule

A hlavne kvoli tomuto som kickol Juroba zase:

21:37:10 <STEAM_0:0:25823291><90.181.100.159> SK|name : sem tucne prase :D
21:37:15 <STEAM_0:0:25823291><90.181.100.159> SK|name : dobrej kec D
21:37:16 <STEAM_0:1:17827190><91.148.11.162> Der -Giant- Jur0b : aj Syrius

ROFL!!!!! Syrius, tonoucí se stébla chytá......
Vytahuješ to z kontextu..... Napsal ti "zomri" a ty mu dáš kick??????????? :D:D:D:D:D:D:D
Silip, doufám, že měl kick, tohle je urážka a s tím souhlasím, ale za zomri? Syrius.... už raději no comment...

Jur0b
26-12-10, 13:17
EDIT:

1. kick za ,,Syrius, zomri"
2. kick za vykecanie Syriusového real nicku
3. kick za ,,Memam rad Syriusa"
a BAN na 3 dni za ,,Aj Syrius"

Umlčanie neviem začo som dostal, ak je gay urážka, tak je urážka aj heterosexual.

Montty non skill
26-12-10, 13:18
Preto lebo si my hovoril veci ako "budeš mi vykať!!!" , bol si arogantný, nadával si my. Hovoril si že pojdeš za kotlom. Myslel som to tak že pojdeš za ním a porozprávaš mu čo sa udialo tak by ti dal ešte ban za to ako si sa choval. Banom som sa ti uričte nevyhrážal. Povedal som že ti dá ešte ban keď mu povieš ako si sa ku mne správal.

Byl jsem arogantní, aby jsi začal komunikovat!!! Ale nebyl jsem vulgární ani sprostý. Ty jsi mě pak zastrašoval, abych nešel za kotlem, to je správné označení!!

Montty non skill
26-12-10, 13:28
EDIT:

1. kick za ,,Syrius, zomri"
2. kick za vykecanie Syriusového real nicku
3. kick za ,,Memam rad Syriusa"
a BAN na 3 dni za ,,Aj Syrius"

Ještě tam bylo myslím 2x za tu hlášku že je někdo tučný a ty jsi přidal aj syrius....

Syrius.
26-12-10, 13:31
Opakujem. NEKICKOL SOM TA IBA JA!
Sorry ale ako keď my bude furt niekto písať Syrius smrdi, Nemam rad Syriusa, Syrius zomri , tak je to provokácia. Nepoviem ani slovo keby že to napíše iba raz Nemam rad Syriusa. On to napísal najmenej 5 krat. Po prvom napísani som to bral normalne. Proste iba povedal že ma nemá rad. Ale on to písal furt iba aby ma provokoval. Chápeš tu nejšlo o to už. Tam išlo o to že to furt písal a nenehal ma napokoj.
V vtedy som ti neodpisoval preto lebo som bol v specte a bol AFK. Pozeral som si záznamy s chatu a až teraz som zistil že si my písal a žiadal ma o vysvetlenie ktoré som ti aj neskôr povedal. Kebyže som vtedy prítomný, určite by som ti hneď povedal vysvetlenie o ktoré si ma žiadal.

Jur0b
26-12-10, 13:41
Keby si ma nekickoval Ty, tak nepíšeš toto:

20:30:31 <STEAM_0:0:35554150><78.98.170.186> (ADMINS) domingO* : toho kokota mam dost

len som bol nervózny za 1. kick a umlčanie, pričom som sa nikoho nesnažil uraziť.

Montty non skill
26-12-10, 13:44
Opakujem. NEKICKOL SOM TA IBA JA!
Sorry ale ako keď my bude furt niekto písať Syrius smrdi, Nemam rad Syriusa, Syrius zomri , tak je to provokácia. Nepoviem ani slovo keby že to napíše iba raz Nemam rad Syriusa. On to napísal najmenej 5 krat. Po prvom napísani som to bral normalne. Proste iba povedal že ma nemá rad. Ale on to písal furt iba aby ma provokoval. Chápeš tu nejšlo o to už. Tam išlo o to že to furt písal a nenehal ma napokoj.
V vtedy som ti neodpisoval preto lebo som bol v specte a bol AFK. Pozeral som si záznamy s chatu a až teraz som zistil že si my písal a žiadal ma o vysvetlenie ktoré som ti aj neskôr povedal. Kebyže som vtedy prítomný, určite by som ti hneď povedal vysvetlenie o ktoré si ma žiadal.

Byl vulgární třeba jako silip? Nějak jsem si nevšiml....
Kamarádi tě tu omlouvají, že jsi byl afk... dobre ti pomahají, ale o to tu nejde. Postav se tomu férově a přiznej, že tě to naštvalo a proto jsi ho kickoval a bude klid...
Morbe to přiznal, že se tě zastal a proto mu dal kick. To se neumíš zachovat jako on?

Syrius.
26-12-10, 13:46
Keby si ma nekickoval Ty, tak nepíšeš toto:

20:30:31 <STEAM_0:0:35554150><78.98.170.186> (ADMINS) domingO* : toho kokota mam dost

len som bol nervózny za 1. kick a umlčanie, pričom som sa nikoho nesnažil uraziť.


Lenže ty si si myslel že to mute a prvý kick som ti dal ja. A nevrávím že som ťa nekickoval. Kickol som ťa pretože si ma urážal a sústavne nás provokoval. A potom som napísal hento čo je hore pretože si my už fakt dosť liezol na nervy.

Montty non skill
26-12-10, 13:51
Lenže ty si si myslel že to mute a prvý kick som ti dal ja. A nevrávím že som ťa nekickoval. Kickol som ťa pretože si ma urážal a sústavne nás provokoval. A potom som napísal hento čo je hore pretože si my už fakt dosť liezol na nervy.

Takže přiznáváš, že tě naštvalo, jak na tebe narážel s tím, zomri, smrdíš atd.... a tobě došli nervy, tak jsi ho kickoval?

Syrius.
26-12-10, 13:52
Byl vulgární třeba jako silip? Nějak jsem si nevšiml....
Kamarádi tě tu omlouvají, že jsi byl afk... dobre ti pomahají, ale o to tu nejde. Postav se tomu férově a přiznej, že tě to naštvalo a proto jsi ho kickoval a bude klid...
Morbe to přiznal, že se tě zastal a proto mu dal kick. To se neumíš zachovat jako on?

Aj mu zato ďakujem že si ma zastal. Lenže ja sa nebudem priznávať za niečo čo som neurobil. Priznať sa možem že ma to naštvalo. Koho by to nenaštvalo?! Ale aj napriek tomu som konal s chladnou hlavou. Proste aj kebyže som ho kickol s naštvatia, neurobil som nič zlé chápeš? Lebo proste provokoval admina. Chceš povedať že keď druhý admini banuju niakeho hráča za urážky že im ide iba o princíp?! NIE! Ide tam tiež o to že ich to naštvalo a nemáju čo urážať admina.

morbe
26-12-10, 13:54
Myslim, ze je to zbytecny dal resit, pokud ma Kotel alespon hrsku rozumu (jakoze má), tak prvni co udela az prijde na forum a precte vsechny novy 13216ti strankovy thready, vybannuje za čistou demenci Jur0ba.
Takze resit tady nejaky kicky na 7 strankach uz, za to co predvadi, je smesny.. davno, daaaaaaaaaaaavno by mel mit permanent ban a ne kickovat a nechat se provokovat nesmyslama dokolecka.. jestli v necem nema kotelna konkurenci, tak v nechavanim točení dalšich a dalsich nesmyslu jur0ba.. vsude jinde by napsal jedinej takhle vylizanej post co tady a ma ip ban jak na foru tak na servery.. pane boze, jakou dobu se tu resi pouze tenhle malej chudak a nervuje se tu nad nim, komedie.

72 Virgins
26-12-10, 13:56
Montty nejsi schopen pochopit, že Jurob nám tu od tý doby co Kotel neni online jen nadává uráží nás, ke všemu je to cheater. Zachovat si chlatnou hlavu k němu je těžké i pro silné povahy. Kick co mu dal sírius je málo takovýhle lidi tu nemaj co dělat. Svou stížnost si podal, právo žádat po adminovi vysvětlení nemáš, když se tě přestupek přímo netýká. Můžeš si jen stěžovat, což jsi provedl a Kotel to určitě bude řešit.

Syrius.
26-12-10, 13:56
Myslim, ze je to zbytecny dal resit, pokud ma Kotel alespon hrsku rozumu (jakoze má), tak prvni co udela az prijde na forum a precte vsechny novy 13216ti strankovy thready, vybannuje za čistou demenci jur0ba..
takze resit tady nejaky kicky na 7 strankach uz, za to co predvadi, je smesny.. davno, daaaaaaaaaaaavno by mel mit pernament ban a ne kickovat a nechat se provokovat nesmyslama dokolecka.. jestli v necem nema kotelna konkurenci, tak v nechavanim točení dalšich a dalsich nesmyslu jur0ba.. vsude jinde by napsal jedinej takhle vylizanej post co tady a ma ip ban jak na foru tak na servery.. pane boze, jakou dobu se tu resi pouze tenhle malej chudak a nervuje se tu nad nim, komedie.

Presne morbe, presne.

Montty non skill
26-12-10, 13:59
Aj mu zato ďakujem že si ma zastal. Lenže ja sa nebudem priznávať za niečo čo som neurobil. Priznať sa možem že ma to naštvalo. Koho by to nenaštvalo?! Ale aj napriek tomu som konal s chladnou hlavou. Proste aj kebyže som ho kickol s naštvatia, neurobil som nič zlé chápeš? Lebo proste provokoval admina. Chceš povedať že keď druhý admini banuju niakeho hráča za urážky že im ide iba o princím. NIE! Ide tam tiež o tom že ich to naštvalo a nemáju čo urážať admina.

Ale on tě neuřážel, jen provokoval! S chladnou hlavou? Několikrát kick? Nevím, ale jak se pak mají chovat hráči, když je admin přítomen a např. kempí... To musí držet hubu a krok? Myslím, že nic tak hrozného neudělal. Pak, asi po druhém kicku by mě taky naštvalo, že mě někdo kickuje a ryl bych... A ty se divíš?? Ty jsi nedokázal udržet emoce na uzdě a i přes několikátý kick jsi mu to dělal dál... Já bych měl tvrdší slova než on, kdyby se ke mě admin choval takto a to i přes to, že bych nic sprostého nebo vulgárního neřekl....

morbe
26-12-10, 14:01
Ale on tě neuřážel, jen provokoval! S chladnou hlavou? Několikrát kick? Nevím, ale jak se pak mají chovat hráči, když je admin přítomen a např. kempí... To musí držet hubu a krok? Myslím, že nic tak hrozného neudělal. Pak, asi po druhém kicku by mě taky naštvalo, že mě někdo kickuje a ryl bych... A ty se divíš?? Ty jsi nedokázal udržet emoce na uzdě a i přes několikátý kick jsi mu to dělal dál... Já bych měl tvrdší slova než on, kdyby se ke mě admin choval takto a to i přes to, že bych nic sprostého nebo vulgárního neřekl....

Precti si Virginsovo post nad tebou a pokud nemas IQ stejne jako vek, tak pochopis, ze to bezduvodny kicky nebyly.

Montty non skill
26-12-10, 14:04
Myslim, ze je to zbytecny dal resit, pokud ma Kotel alespon hrsku rozumu (jakoze má), tak prvni co udela az prijde na forum a precte vsechny novy 13216ti strankovy thready, vybannuje za čistou demenci Jur0ba.
Takze resit tady nejaky kicky na 7 strankach uz, za to co predvadi, je smesny.. davno, daaaaaaaaaaaavno by mel mit permanent ban a ne kickovat a nechat se provokovat nesmyslama dokolecka.. jestli v necem nema kotelna konkurenci, tak v nechavanim točení dalšich a dalsich nesmyslu jur0ba.. vsude jinde by napsal jedinej takhle vylizanej post co tady a ma ip ban jak na foru tak na servery.. pane boze, jakou dobu se tu resi pouze tenhle malej chudak a nervuje se tu nad nim, komedie.

Souhlas morbe. Pokud ho měl mít a zasloužil si ho, tak ok. Já se ho nezastávám, jen mi jde o princip. Navíc si myslím, že poznámka, že je syrius tlustý, nebo zomri atd... není urážka... Ale pokud je někdo přecitlivělý, tak asi jo....

morbe
26-12-10, 14:06
Souhlas morbe. Pokud ho měl mít a zasloužil si ho, tak ok. Já se ho nezastávám, jen mi jde o princip. Navíc si myslím, že poznámka, že je syrius tlustý, nebo zomri atd... není urážka... Ale pokud je někdo přecitlivělý, tak asi jo....

Ale to je stale a stale dokola... To nebyla poznamka, to je jeho "styl humoru" s kterym kdyz tu spammuje v kazdym threadu, at se ho vubec netyka, tak te to nebavi stale cist, jeste kdyz si ho ani nevsimnes

Montty non skill
26-12-10, 14:06
Montty nejsi schopen pochopit, že Jurob nám tu od tý doby co Kotel neni online jen nadává uráží nás, ke všemu je to cheater. Zachovat si chlatnou hlavu k němu je těžké i pro silné povahy. Kick co mu dal sírius je málo takovýhle lidi tu nemaj co dělat. Svou stížnost si podal, právo žádat po adminovi vysvětlení nemáš, když se tě přestupek přímo netýká. Můžeš si jen stěžovat, což jsi provedl a Kotel to určitě bude řešit.

Jak jsem psal, pokud chatoval a má ban, asi si ho zaslouží. Jak jsem ale psal, já tu neřeším juroba, ale to, že někdo napíše zomri a má kick???? Trochu ubohé

Syrius.
26-12-10, 14:07
Precti si Virginsovo post nad tebou a pokud nemas IQ stejne jako vek, tak pochopis, ze to bezduvodny kicky nebyly.

Presne. Nevieš Monty o čo sa jedná a trepeš tu nezmyselné kraviny. My sme došli na classic zabanovať cheatera. A jurob nám začal ako prvý!!! písať kraviny. Či už do chatu alebo cez !
Až potom sme ho začali kickovať. Keď si stále nedal pokoj. Po prvom kicku ďalej provokoval tak sme ho kickli zase. A otom to bolo.

Montty non skill
26-12-10, 14:08
Ale to je stale a stale dokola... To nebyla poznamka, to je jeho "styl humoru" s kterym kdyz tu spammuje v kazdym threadu, at se ho vubec netyka, tak te to nebavi stale cist, jeste kdyz si ho ani nevsimnes

Vy to asi tak berete, já to až tak nesleduju. Tak mu za to dávejte ban na den, dva a ho to přejde...

Montty non skill
26-12-10, 14:11
Presne. Nevieš Monty o čo sa jedná a trepeš tu nezmyselné kraviny. My sme došli na classic zabanovať cheatera. A jurob nám začal ako prvý!!! písať kraviny. Či už do chatu alebo cez !
Až potom sme ho začali kickovať. Keď si stále nedal pokoj. Po prvom kicku ďalej provokoval tak sme ho kickli zase. A otom to bole.

Syrius, neurážej mě tu!!! Jak třepu kraviny???!!! Tomu řkáš přistupovat k problému jako admin??? Teď už to chápu....

Montty non skill
26-12-10, 14:12
Ale to je stale a stale dokola... To nebyla poznamka, to je jeho "styl humoru" s kterym kdyz tu spammuje v kazdym threadu, at se ho vubec netyka, tak te to nebavi stale cist, jeste kdyz si ho ani nevsimnes

Morbe, ty asi jediný se tu dokážeš vyjadřovat konstruktivně a rozumě. Syrius.... no comment....

Jur0b
26-12-10, 14:13
Kick za ,,Nemam rad Syriusa" není opravnený, ja ho rád nemusím mať a môžem to aj vyjadriť nech si to admin berie ako provokáciu alebo nie a admini by nemali nadávať hráčom, napísal si, že som kokot, to je v pohode, ale keď ja Tebe napíšem tučné prasa, tak za to je BAN na 3 dniw0w~. A tiež mi morbE nemusíš písať čurák, bol som admin a viem, že admini sa majú aj k hráčom chovať slušne.

Syrius.
26-12-10, 14:15
Jak jsem psal, pokud chatoval a má ban, asi si ho zaslouží. Jak jsem ale psal, já tu neřeším juroba, ale to, že někdo napíše zomri a má kick???? Trochu ubohé


Kick za ,,Nemam rad Syriusa" není opravnený, ja ho rád nemusím mať a môžem to aj vyjadriť

Stále dokolečka . :DD Bože môj. Jak môžeš pochopiť niečo zložitejšieho keď nepochopíš toto. Tak zopakujem ešte raz : Nedávali sme mu kick za to že my to napísal jeden krát ale zato že to písal 5 krát alebo aj viac. A tam už nešlo o to že my povedal napr. Syrius zomri. Tam išlo o to že to povedal najmenej 5 krát aby nas provokoval a vyrušoval nás pri spectovaní cheatera. Za tieto provokačné kraviny dostal Jurob kicki. Pochopil si? Keď ne stačí povedať. ;-)

morbe
26-12-10, 14:15
Kick za ,,Nemam rad Syriusa" není opravnený, ja ho rád nemusím mať a môžem to aj vyjadriť nech si to admin berie ako provokáciu alebo nie a admini by nemali nadávať hráčom, napísal si, že som kokot, to je v pohode, ale keď ja Tebe napíšem tučné prasa, tak za to je BAN na 3 dniw0w~. A tiež mi morbE nemusíš písať čurák, bol som admin a viem, že admini sa majú aj k hráčom chovať slušne.

Jo a zase mu to vysvetlujte od znova, protoze on to proste nepochopi. Zbytečnost..

Syrius.
26-12-10, 14:21
Kick za ,,Nemam rad Syriusa" není opravnený, ja ho rád nemusím mať a môžem to aj vyjadriť nech si to admin berie ako provokáciu alebo nie a admini by nemali nadávať hráčom, napísal si, že som kokot, to je v pohode, ale keď ja Tebe napíšem tučné prasa, tak za to je BAN na 3 dniw0w~. A tiež mi morbE nemusíš písať čurák, bol som admin a viem, že admini sa majú aj k hráčom chovať slušne.

Jur0b ale aspoň sme to písali do admin chatu kde to nikdo nevidí. Bola to komunikácia iba čiste medzi nami dvoma. To je dosť velký rozdiel.

morbe
26-12-10, 14:29
Jur0b ale aspoň sme to písali do admin chatu kde to nikdo nevidí. Bola to komunikácia iba čiste medzi nami dvoma. To je dosť velký rozdiel.

Sranda jak si ho krasne vystihl jednim slovem a on tebe nesmyslama na par radku :D

Syrius.
26-12-10, 14:31
:D

Charon35
26-12-10, 14:51
Myslim, ze je to zbytecny dal resit, pokud ma Kotel alespon hrsku rozumu (jakoze má), tak prvni co udela az prijde na forum a precte vsechny novy 13216ti strankovy thready, vybannuje za čistou demenci Jur0ba.
...vsude jinde by napsal jedinej takhle vylizanej post co tady a ma ip ban jak na foru tak na servery.. pane boze, jakou dobu se tu resi pouze tenhle malej chudak a nervuje se tu nad nim, komedie.
Presne!!!!!!!!!!! Toto nemá obdoby co sa tu stále riesi. Stáva sa z toho "JuroBov bordel" a nie Fórum Kotelni! To čo si ten zasran dovoľuje je fakt moc!!! A ešte sa bude robiť, že on je "chudáčik", len MY ho nechápeme!!!

MONTTY od Zotta, vitaj na "Fóre" :)
Ide o to, že Juro tu dávno ani nemal byť (dostal od Kotla perma BAN za AB, len nejaký jeho kamarát ho odbanoval, pričom UB môže len Kotel), čiže on tam ani nemal čo robiť. Len to že tam boli traja admini tam spravilo trochu chaos. Aj preto sa to tak blbo vysvetľuje, aj keď vysvetlenie si už dostal, tak k tomu sa nejdem ďalej rozpisovať.

Montty vieš, že s nikým tam nemáme problémy a nikomu nenadržujem, ale to čo robí Juro je moc aj na mňa a to vieš, že som celkom kludný. Mrnki len sem a pochopíš, aký "vtipný" je Juro:
http://csko.cz/forum/showthread.php?320-St%ED%9Enost-na-Jur0ba
http://csko.cz/forum/showthread.php?318-K%F3der-na-DM-WH-awp-cross
Pindať na rodinu, na všetkých okolo, naschvaľ tu vyvolávať konflikty a rýpať do každého nového člena čo sem dá len jednu poznámku toto NIE JE jednanie normálneho človeka a to musíš uznať MOnty. ;) Tu sa nejedná o jednorázovú záležitosť, toto sa tu riešilo už na starom fóre. A tieto dni (má prázdniny tak má veľa energie a času) sa to len vystupňovalo.

AHAAA. No super, aby sa JURO z toho vylízal, zmenil si všetky jeho "ftipné" hlášky?! (http://csko.cz/forum/showthread.php?318-K%F3der-na-DM-WH-awp-cross - Last edited by Jur0b; 13 Hours Ago at 00:13.??? ) Čo juro už ti to nepríde také "vtipné"?! Ešteže sú tam aspoň niektoré perličky v našich postoch!

Syrius.
26-12-10, 15:02
Presne Jurob tu kazí cele fórum. Niaky nováčik sem založí nový topic a hneď mu niaky Jur0b začne nadávať a vysvetluje si to týmto "Zato že mám iny názor ako ostatný...." Takto odplašuje nových členov fóra. ;-)

Jur0b
26-12-10, 15:35
Reakcia na Syriusové vysvetlenie, teraz nereagujem na Charonov spam - Je jedno, či som to napísal 40x alebo raz, ja si to môžem písať koľko chcem, pokiaľ s tým nefloodujem chat, ty si ma ale kickol, keď som to napísal 2. krát. To je ako by som písal nemám rád tvaroh a ty by si ma za to kickoval. Nečítal som celé fórum, lebo to na tomto nič nemení.

A teraz reakcia na SPAM a Off Topic: Charon ma začal urážať 1., keď sa mu nepáči niečí humor, tak nemusí začať hneď urážať. S nikým som problém nikdy pred tým nemal, ale príde Charon a začne mu vadiť, že počúvam rap, že sa vyjadrujem iným štýlom ako on, že mám iný humor ako on, že som štíhli a vysoký... schválne som nikomu neublížoval, ak si Charon ubližoval sám závisťou alebo neschopnosťou tolerovať ľudí iných ako on, není to môj problém. Charon, ak si myslíš, že ma môžeš urážať za to, že mi prídu vtipné iné veci a že sa inak vyjadrujem, tak sa mýliš a je mi jedno koľko máš rokov, urážať bez dôvodu som sa nikdy nenechal a je mi jedno, čo si o tom ostatní myslia a nikdy som na nikoho nebol zlý, keď ani on na mňa.

Charon35
26-12-10, 15:42
A teraz reakcia na SPAM a Off Topic: Charon ma začal urážať 1., keď sa mu nepáči niečí humor, tak nemusí začať urážať hneď. S nikým som problém nikdy pred tým nemal, ale príde Charon a začne mu vadiť, že počúvam rap, že sa vyjadrujem iným štýlom ako on, že mám iný humor ako on... schválne som nikomu neublížoval, ak si Charon ubližoval sám závisťou alebo neschopnosťou tolerovať ľudí iných ako on, není to môj problém. Charon, ak si myslíš, že ma môžeš urážať za to, že mi prídu vtipné iné veci a že sa inak vyjadrujem, tak sa mýliš a je mi jedno koľko máš rokov, urážať bez dôvodu som sa nikdy nenechal a je mi jedno, čo si o tom ostatní myslia.

Ty si mimo fakt. Mám ti už 4. krát písať ako sa to "začalo"?! S nikým si nikdy nemal problémy? Veď ty máš problémy stále s niekým! TU NEJDE LEN O MŇA, že by si mne osobne vadil, ale ty tu vadíš viacerím a nie tým čo poočúvaš!!!

Inak toto je presne to čo som písal, teraz sa sprav chudáčik, že my na teba útočíme a zhoď to celé na mňa aby to pekne vyzeralo pred Kotlom! Keď do toho niekto vydí, tak vie ako to celé je, tak sa tu nevyhováraj na mňa!!!

EDIT: Všimni si aj iné posty a neútoč teraz na mňa, že ja za všetko môžem a ja som to začal!

InVitro
26-12-10, 15:43
Já stojím za Syriusem . Jurob je nedodělanec, kterýho měl Kotel vybanovat už před rokem, místo práv mu měl dát BAN a byl by klid . Každá provokace nebo urážky má admin okamžitě banovat a nepárat se s nima . Takový imbecilové s inteligenci 90 a tady psát že má IQ 130 je egoistické a ubohé . A admin není povinen se ospravlďňovat ostatním hráčům za co komu a proč dal kick nebo ban . Admin musí mít respekt a když se z admina stane fackovací panák, tak se pak nediv, že na něho každý útočí, když nemají k němu žádnou úctu a myslí si že si může dovolovat a vyjít z toho bez trestu . Jenom 5 stránek se tu furt opakuje jak u blbečků doma . Člověk s inteligencí 90 prostě nepochopí jednu věc dvákrát jemu se to musí opakovat 100x aby mu to došlo . Na cs pro serverech by za větu typu "admin je tučný gay" by dostal ban na měsíc, za blokování, teamflashing, camping, zdržování by dostal ban na týden. To jenom tady se musí furt řešit takový blbosti .

Jur0b
26-12-10, 15:49
Ty si mimo fakt. Mám ti už 4. krát písať ako sa to "začalo"?! S nikým si nikdy nemal problémy? Veď ty máš problémy stále s niekým! TU NEJDE LEN O MŇA, že by si mne osobne vadil, ale ty tu vadíš viacerím a nie tým čo poočúvaš!!!

Inak toto je presne to čo som písal, teraz sa sprav chudáčik, že my na teba útočíme a zhoď to celé na mňa aby to pekne vyzeralo pred Kotlom! Keď do toho niekto vydí, tak vie ako to celé je, tak sa tu nevyhováraj na mňa!!!

Nechce sa mi tvoj ďalší post bez pointy čítať celý, tak zareagujem na ten začiatok, je mi jedno čo si tu kde písal, viem ako to bolo. A už sa k tomu nejdem vyjadrovať, není šanca aby ste pochopili, že štýl nemá nič spoločné s inteligenciou, môžno by som tu aj skopíroval niečo zo starého fóra, ako si to celé začal, ale nechce sa mi, hehe :D nejdem už písať, tak si tu múdruj ak chceš a píš aký som hlúpy.

Syrius.
26-12-10, 15:54
Presne Invitro. Na druhých serveroch by mu admini dali ban na mesiac aj za to keby že to napíše iba jeden krát že "Syrius, zomri!" a pod. veci. Kotel ma u úvode jasne napísané. "Urážky admin teamu nebudu tolerovány. Aká koľvek provokace muže byt tvrde trestána." A toto niektorý hráči nevedia sále pochopiť!

Montty non skill
26-12-10, 16:20
Kotel, prosímtě smaž to tady. thx.
Netušil jsem, že se tu stačí jen ostřejším slůvkem zavadit o ego admina a on hned kickuje. Jurob, ty se začni chovat trochu slušněji, protože jednou asi fakt narazíš
Syrius, dobře víme jak to bylo, jen to nechceš veřejně přiznat. Vím, co jsi mi psal do PM, takže..... Nenuť mě to sem dát, když se neumíš zachovat férově... Máš své svědomí.
Já tu končím, to fakt nemá cenu. Děkuji všem ostatním za posty a komenty.
Vyřídím si to s váma ve hře, až ode mě dostanete HS :D ( Nikdy nechatuju, nemám to za potřebí )
Doufám, že za pravdu a upřímnost nedostanu kick nebo ban...
Go Kotel, Go!!

72 Virgins
26-12-10, 16:55
Pro mě je podstatný, že Juroba na kotelně jeho majitel neche (Kotel) dal mu perma za cheaty, že s nim sýrius nejednal v rukavičkách a reagoval na jeho provokace kickem je naprosto oprávněné. Já ho potkat má okamžitě ban nemusel by říct ani slovo, kick je málo. Kotel ho tu nechce to je pro mě nejdůležitější.

morbe
26-12-10, 16:58
ále vzdyt jemu to zase projde, komedie tohle akorat

apach29
26-12-10, 17:05
Ja bych chtel videt to demo, na kterym ma juro AB. A k tomu kickovani za urazky a pak ban, nekdy je lepsi nereagovat, ono to toho cloveka prejde. Pokud ne tak ban. Ja tyto "urazky" na mne typu "apach je tucny" a "apach zomri" a "apach je gay" a "apach smrdi" atd.... neresim vubec, naopak se tomu v chatu jeste zasmeju a je klid. Ono to pak prestane bavit, kdyz se clovek na kteryho jsou tyto "urazky" vedeny nerozciluje. Ale na to prijdete az budete starsi. Vsichni, nebudu to konkretizovat.

72 Virgins
26-12-10, 17:09
Ja bych chtel videt to demo, na kterym ma juro AB
Já bych chtěl vědět kdo, ti dal právo ho odbanovat.

apach29
26-12-10, 17:16
Já bych chtěl vědět kdo, ti dal právo ho odbanovat.

To je ale odpoved na otazku. Muzes si na to zalozit novej topic, tam ti to zase vysvetlim, ale sem to netahej a pokud nemas co napsat, tak radeji nepis. Udelas lip.

Jur0b
26-12-10, 17:21
Že je tučné prasa som mu napísal po tom, čo ma kickoval za nič. Nechaj tak, nepochopíš. A že mám IQ 130 som nikde nepísal, u psychológa mi vyšlo 151, však keď sa ma pýtajú, tak napíšem... podľa čoho súdiš inteligenciu? Že si nenechám srať do huby od Charona? Môžno som to trochu prehnal, že som sa opovážil napísať, že ho nemám rád a že je tučné prasa po tom, čo mi dal kick za to, že som zo srandy napísal, že je FAKE trapko, ale to nemá nič spoločné s inteligenciou, proti nervozite sa ťažko bojuje. Neviem čo viac ešte vysvetliť, takže nejdem nič vysvetľovať a ďalej si idem robiť čo chcem, hihi.

InVitro
26-12-10, 18:02
u psychológa mi vyšlo 151

Haha, dovol abych se zasmál, ty a IQ 151 = Haha .To ten psycholog musel být pod vlivem omamných látek, proto ti tam zapoměl připsat desetinou čárku (15,1) . Člověk s IQ 151 se chová trochu jinak a já to můžu tvrdit, protože mám kamarády na úrovni a s inteligencí . A oni inteligetní humor umí, což tobě to nic neříká. Kdyby sis zkusil vedle nich sednout a poslouchat je, tak by sis vedle nich připadal jak tupec . Protože jestli u tebe inteligentní humor jsou slova typu "tučný gay, kokot, zomri, debil, atp.", tak to jseš hodně zaostalý neandrtálec, který neví co to je inteligentní humor . Možná před 1000 let by se ti tomuhle člověk typu "homo neandertalis" smál, ale dneska by takovýhle týpky jako ty, každej zrubal jen aby ti srazili hřebínek z hlavy .

72 Virgins
26-12-10, 18:13
Přesně tak

Jur0b
26-12-10, 18:21
Žiadný inteligentný humor neexistuje :D:D:D:D WUAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ,,Pred 1000 rokmi homo neandertalis", tak ty si dobrý! Výkonnosť mozgu toho nemá moc spoločné s humorom či to chápeš alebo nie! Tučný. Škoda, že tu není Kotel, už by trebalo lock.

Syrius.
26-12-10, 19:17
Kotel, prosímtě smaž to tady. thx.
Netušil jsem, že se tu stačí jen ostřejším slůvkem zavadit o ego admina a on hned kickuje. Jurob, ty se začni chovat trochu slušněji, protože jednou asi fakt narazíš
Syrius, dobře víme jak to bylo, jen to nechceš veřejně přiznat. Vím, co jsi mi psal do PM, takže..... Nenuť mě to sem dát, když se neumíš zachovat férově... Máš své svědomí.
Já tu končím, to fakt nemá cenu. Děkuji všem ostatním za posty a komenty.
Vyřídím si to s váma ve hře, až ode mě dostanete HS :D ( Nikdy nechatuju, nemám to za potřebí )
Doufám, že za pravdu a upřímnost nedostanu kick nebo ban...
Go Kotel, Go!!

To si snáď zo mňa robíš prdel?! :D Čo som ti take napísal cez PM. :DD Len to sem kludne hoď nech sa páči ja nemám čo skrývať. Viem to čo som tu povedal je čistá pravda. Ty vieš len všetko prekrútiť. Písal som ti presne toto: Že som spravil chybu ale iba v tom že som ti včera v game zle písal a ty si si to mohol zle pochopiť a kvoli tomu si teraz zbytočne založil tento topic. Písal som ešte to že som sa snažil riešiť všetko v dobrom a v záujmu vetšiny hráčov.
Nečakaj odomňa že sa ti tu ospravedlním pretože nieje začo. A Jur0b nerozprávaj že až po prvom kicku si bol taký. Určite by sme ti prvý kick nedali iba tak bezdôvodne. Provokoval si už odzačiatku.

Montty non skill
26-12-10, 19:23
Syrius, prosímtě, nebuď vulgární. Nic sem nedám, tak se uklidni.... Pokud ti to pomůže, dej mi příště kick a uleví se ti. Už to dál komentovat fakt nebudu....

InVitro
26-12-10, 19:51
LOCK this !

Kotel
26-12-10, 20:01
Tak pulka cheateru ma kvuli chybe v nastaveni unban ze znamosti. To je fajn.