PDA

Zobrazit normální verzi : Ziadam o preriesenie banu... (72 Virgins i ostatní)



mistake
09-11-11, 15:10
mozte mi prosimvas vysvetlit preco som dostal ban?

[AMXBANS] ================================================
[AMXBANS] Mas BAN pro tento server!
[AMXBANS] Mas 29 tydnu , 4 dnu , 12 hodin a 52 minut do vyprseni BANU
[AMXBANS] Duvod banu : 'opakovane obchazeni banu'
[AMXBANS] Zabanovany nick ( 1 ) : TeaM_VegaS^*MisTaKe* -ViP- ^.^
[AMXBANS] Tvuj nick : TeaM_VegaS^*MisTaKe* -ViP- ^.^
[AMXBANS] Zabanovane SteamID ( 1 ) : VALVE_0 : 0 : 1355173271
[AMXBANS] Tvoje SteamID : VALVE_0 : 0 : 1355173271
[AMXBANS] Zabanovana IP adresa ( 0 , 0 ) : 91.127.77.140
[AMXBANS] Tvoje IP adresa : 91.127.77.140
[AMXBANS] V banlistu na www.csko.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
[AMXBANS] Ban dal admin : Morous
[AMXBANS] Server : Kotelna - Zombie 2 | csko.cz ( zm_toronto_new )
[AMXBANS] Pokud si myslite , ze jste ban dostal ( a ) nepravem , muzete pozadat o unban na foru csko.cz
[AMXBANS] Oznacte tento text mysi a klavesami ctrl+c ho zkopirujte a pak s ctrl+v vlozte na forum
[AMXBANS] =================================

pravidla su:

Používání cheatů nebo reklama na cheaty - permanent ban (nemal som ziadne cheaty, ani na spreji nemam reklamu)
Radit polohu protihráčů z druhého týmu přes Teamspeak, Ventrilo, Skype apod. může být posouzeno jako wallhack (skype som pouzil, ale volal som s kamaratkou, ktora csko nehrala)
Vulgární nicky a vyjadřování - kick/ban (nemal som vulgarny nick a nevyjadroval som sa zle)
Spam, reklama na jiné public servery - kick/ban (nespamoval som a reklamu nikde nemam)
Kemping kdekoli bez strategického úmyslu(zdržování) - slap/slay/kick/ban (nekempil sem bez strategickeho umyslu... nezdrzoval som..)
Otravování hráčů - kick/ban ( tohle nemozem uvazit, neviem ako to beru ostatní...)
Neplnění úkolů mapy - slay/kick/ban (ukol mapy som plnil - aj ked neviem aky na zombie vlastne je :D)
Úmyslné zabíjení rukojmých - ban (rukojemníkov tam nemame )
Vydávání se za admina - ban (za admina som sa nevydaval)
Úmyslné blokování hráčů - slay/kick/ban (hracov som neblokoval)
Úmyslné oslepování týmu - slay/kick/ban (nemal som ich ako oslepit)
Skywallking - chození po obloze (ani nevim ako sa to robi :D)
Zdržování hry - kick/ban (snazil som sa nezdrzovat priebeh hry)
Kopírování nicku/klantagu - ban (nick mam rezervovany - som VIP :D a do klanu ma este pozval lukatu- nekopiraval som klantag)
Bunnyhop/LJ scripty - kick/ban (bunnyhop ani LJ scripty nemam ani ich nepotrebujem)

tak vysvetlite mi preco som dostal ban na 208 dni? ako som pisal do chatu nieco , a vy ste ma upozornili, tak prepacte... na chat sa nedivam az tak moc... mohol som to prehliadnut...

inak bych chtel poznat dovod mojho banu iny nez 'opakovane obchazeni banu' prosim vas... som si istý ze toto bol omyl... :) odpiste co najskor prosim vas :)

Admin 72 Virgins si myslel ze som lukatu tak ma neriesil... nechapem preco... este som mu pisal ze niesom lukatu, ale ignoroval ma...
(72 Virgins) ,, Víš lukatu ty máš vážnej problém a to jsou tvý kamarádi. Protože tě práskli a ty ses ještě přiznal :) ''
(ja) ,, niesom lukatu... a niesom ani jeho kamarat...nepraskol som ho,prezože ho ani nepoznam...''
(72 Virgins) ,,Zaplaťpánbůh za Dextera že nám tak pomohl a že ty ses přiznal'' - toto ani moc nechapem
(ja) ,,omg... lukatu dostal perma nechapem ta vobec... niesom lukatu ako inak ti to mam povedat? ja som mistake...
TeaM_VegaS^*MisTaKe* -ViP- ^.^ a chcem aby si preriešil moj ban! dostal som ho nepravom ... nepoznam okolnosti, pri ktorých som ho dostal, tak prosim ta vysvetli mi preco som ho dostal !''
(72 Virgins) ,,Promin lukatu unban nebude posral sis tomoc.''

neviem ci to pomoze... http://csko.cz/forum/private.php?do=showpm&pmid=9959

prosim prerieste moj ban... ten, kto mi ho dal, si myslel ze som lukatu... preco by som klamal? lukatu ma perma... ja to mam na 208 dni...

Dopredu dakujem.

S Pozdravom TeaM_VegaS^*MisTaKe* -ViP- ^.^

LUKATU8
09-11-11, 21:30
Mistake ja už to seru,virgins mi pořad dava bany neustale obchazeni banu naposledy za to že si myslel že sem Ty! což nebyla pravda psal jsem aji kotlovi až to pořeši že virgins dal tobe nepsravem BAN a kotel řekl že si vymyšlim tak už ot pak je težke když tu maji take vedeni a ješte take ADMINY sorry viegins ale toto si prehnal maš tu dukaz

Dexter.Morgan
09-11-11, 22:23
No vitej Mistake :D Konecne ses rozhodl,ze pozadas o unban co? :D Ti to trvalo teda...

Kotel
10-11-11, 11:06
Bydlite od sebe 500 kilometru, mate jine nicky, jine steamid, jine ip adresy, hrajete na jinych serverech -> lukatu = mistake, to je prece jasne. Me teda moc ne, takze se vydavas za Lukatu a nekdo te praskl, ze jsi chtel obejit jeho ban. Nebo to nechapu. Virgins to asi vysvetli lip.

mistake
10-11-11, 12:37
virgins je z toho :ohmy: ... nemozem byt lukatu nechapete to?

@traktor : je tam link... neviem ci funguje, ale je tam... http://csko.cz/forum/private.php?do=showpm&pmid=9959
Edit: a ak si myslis ze sam sebe odpisujem na spravy, tak taky blby niesom :) alebo co si chcel naznacit tym ze lukatu je clenom od vtedy co som zalozil ziadost?

nechcem to tu zaplnovat, ale aby ste mi verili...







muzes mi prosim te vysvetlit proc sem dostal ban?

[AMXBANS] ================================================
[AMXBANS] Mas BAN pro tento server!
[AMXBANS] Mas 29 tydnu , 4 dnu , 12 hodin a 52 minut do vyprseni BANU
[AMXBANS] Duvod banu : 'opakovane obchazeni banu'
[AMXBANS] Zabanovany nick ( 1 ) : TeaM_VegaS^*MisTaKe* -ViP- ^.^
[AMXBANS] Tvuj nick : TeaM_VegaS^*MisTaKe* -ViP- ^.^
[AMXBANS] Zabanovane SteamID ( 1 ) : VALVE_0 : 0 : 1355173271
[AMXBANS] Tvoje SteamID : VALVE_0 : 0 : 1355173271
[AMXBANS] Zabanovana IP adresa ( 0 , 0 ) : 91.127.77.140
[AMXBANS] Tvoje IP adresa : 91.127.77.140
[AMXBANS] V banlistu na www.csko.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
[AMXBANS] Ban dal admin : Morous
[AMXBANS] Server : Kotelna - Zombie 2 | csko.cz ( zm_toronto_new )
[AMXBANS] Pokud si myslite , ze jste ban dostal ( a ) nepravem , muzete pozadat o unban na foru csko.cz
[AMXBANS] Oznacte tento text mysi a klavesami ctrl+c ho zkopirujte a pak s ctrl+v vlozte na forum
[AMXBANS] =================================

pravidla su:

Používání cheatů nebo reklama na cheaty - permanent ban (nemel sem zadny cheaty, ani na spreji nemam reklamu)
Radit polohu protihráčů z druhého týmu přes Teamspeak, Ventrilo, Skype apod. může být posouzeno jako wallhack (skype sem pouzil, ale volal sem s kamaradkou, ktera csko nehrala)
Vulgární nicky a vyjadřování - kick/ban (nemel sem vulgarni nick a nevyjadroval sem se spatne)
Spam, reklama na jiné public servery - kick/ban (nespamoval jsem a reklamu nikde nemam)
Kemping kdekoli bez strategického úmyslu(zdržování) - slap/slay/kick/ban (nekempil sem bez strategickeho umyslu... nezdrzoval som..)
Otravování hráčů - kick/ban ( tohle nemuzu uvazit, nevim jak to berou ostatni...)
Neplnění úkolů mapy - slay/kick/ban (ukol mapy sem plnil - i kdyz nevim aky na zombie vlastne je :D)
Úmyslné zabíjení rukojmých - ban (rukojmi tam nemame)
Vydávání se za admina - ban (za admina sem se nevzdaval)
Úmyslné blokování hráčů - slay/kick/ban (hrace sem neblokoval)
Úmyslné oslepování týmu - slay/kick/ban (nemel sem je jak oslepit)
Skywallking - chození po obloze (ani nevim ja se to dela :D)
Zdržování hry - kick/ban (snazil sem se nezdrzovat prubeh hry)
Kopírování nicku/klantagu - ban (nick mam rezervovany - sem VIP :D a do klanu me jeste pozval lukatu- nekopiraval sem klantag)
Bunnyhop/LJ scripty - kick/ban (bunnyhop ani LJ scripty nemam ani je nepotrebuji)

tak vysvetlis mi proc sem postal ban na 208 dni? jestli si psal do chatu neco , abys me upozornil, tak promin... na chat se nedivam az tak moc... mohl sem to prehlidnout..

jinak bych chtel znat duvod meho banu jiny nez 'opakovane obchazeni banu' prosim te... jsem si jist ze tohle byl omyl... :) odpis co nejdrive prosim te :)

S Pozdravem TeaM_VegaS^*MisTaKe* -ViP- ^.^

Víš lukatu ty máš vážnej problém a to jsou tvý kamarádi. Protože tě práskli a ty ses ještě přiznal :)


Uplně trapně si hraješ na čecha :) přitom napíšeš pravidla su místo pravdila jsou :DDD ty si vopravdu mikromozek neuvěřitelnej. Navíc celou dobu na zm2 píšeš po slovensky :D

niesom lukatu... a niesom ani jeho kamarat...nepraskol som ho,prezože ho ani nepoznam...

Zaplaťpánbůh za Dextera že nám tak pomohl a že ty ses přiznal

omg... lukatu dostal perma nechapem ta vobec... niesom lukatu ako inak ti to mam povedat? ja som mistake...
TeaM_VegaS^*MisTaKe* -ViP- ^.^ a chcem aby si preriešil moj ban! dostal som ho nepravom ... nepoznam okolnosti, pri ktorých som ho dostal, tak prosim ta vysvetli mi preco som ho dostal !

Promin lukatu unban nebude posral sis tomoc.

mistake
10-11-11, 12:39
pisal som virginsovi, len on to nechapal... potom mi neprisiel aktivacny odkaz tak som napisal kotlovi a on mi aktivoval ucet ... potom som poziadal na fore o unban...

Kotel
10-11-11, 12:43
Soukromy zpravy nemuzou videt ostatni.

72 Virgins
10-11-11, 13:58
Jde o lukatu, byla to těžká detektivní práce, ale zdařila se naštěstí.

Největší problém tohoto člověka je jeho demence a to že banování přes web moc nefunguje, protože i když dostane ban třebas na nové valve ID tak se pak s jinou IP přihlásí.

Lukatu je Mistake jenže díky tomu že pořád mění přezdívky to vysvětlit někomu cizímu bude problém.

Tak za prvé Lukatu mě kontaktoval hned jak jsem Mistakeho zabanoval s tím, že Mistake dostal 208 dní ban a on trvalej za obcházení banu. Tak jsem mu vysvětlil, že on a mistake jsou jeden člověk.... No ten retard to chtěl zamaskovat tak mi napsal další soukromou zprávu jako Mistake a začal mluvit česky Jenže slovenská krev vyhrála a tak samozřejmě zapoměl, že jeden odstavec je česky a další slovensky.

Jinak přijít na mystake bylo snadný ze všech stran se na mě valili info, že Lukatu je mistake a on opravdu je. Za prvé se ten imbecil sám přiznal Dexterovi, za druhé to valve id a následně IP pod kterýma mě tu na foru kontaktoval jako Lukatu odpovídala. Takže stejné IP na foru a pod tím IP na Kotelně jako Mistake.

Lukatu naposledy unban nebude. Máš perma protože jsi idiot měl jsi týden, vydával jsi se za kotla, urážel jsi kotelnu, spamoval jsi forum, spamoval jsi co se dalo, obcházel jsi bany několikrát. Zaměstnáváš dva lidi se svejma spamama mě a Bonese už několik dní. Unban nepřichází v úvahu ani omylem nazdar.

72 Virgins
10-11-11, 14:18
Vlastně nechápu proč chceš unban sám jsi tu zakládal vlákna jak je kotelna na piču prostě tomu nerozumim když je tak na piču proč se pořád snažíš dostat zpátky po všech těch prohřešcích. Přitom ti stačilo za vydávání se za kotla a za vyhrožování banem jinému adminovi počkat týden, který by mimochodem ted končil a tys byl v pohodě.

mistake
10-11-11, 14:23
mas skype?... mohli by sme urobt s kukatom konfu a zavolat... schvalne ci budeme 1 clovek... :) ak ano tak mi daj ban natrvalo, pretoze NIESOM lukatu! nemam spolocne valve ani IP! me pozna nekolik lidi na cs! mozu mi to dosvedcit! pridam ta do konfy a uvidime ... :) beres?

72 Virgins
10-11-11, 14:28
No jsem rád, že už zase píšeš po slovensky ta faleš hrát čecha ti moc nešla co... jsou to podobný jazyky, ale uhlídat se dá velkou zátěž. Já nebudu celé odpoledne trávit tím, že budu dávat dohromady propletenec kterej jsme úspěšně s bonesem rozplejtali několik dní. Vše před každym banem bylo ověřeno přes něj, že ty a tvoje ip souhlasí. Bones by ti jinak nedával neustále bany tady na foru je opatrnej a pečlivej. Už mě zaměstnáváš týden a další odpoledne ti věnovat nebudu. Neměl jsi se přiznávat lidem ve tvym klanu že jsi lukatu protože bych si tě ani nevšiml, následná kontrola potvrdila, že jsi to opravdu ty.

Dokonce i v tomhle threadu si nedáváš bacha :)


, niesom lukatu... a niesom ani jeho kamarat...nepraskol som ho,prezože ho ani nepoznam...''

mas skype?... mohli by sme urobt s kukatom konfu a zavolat
Tak ty ho nepoznáš a chceš mě s nim spojit na Skypu :DDDDDDD :DDDDDDD

mistake
10-11-11, 14:35
napisal mi ked uvidel ze chcem unban!


mužeš mi dat nejaky kontakt,ICQ,SKYPE ,FB??Už tu asi nebudu moc zas psat virigns mi zas da ban na forum,tak mi to pošli
LUKATU

a ja mu napsal ze mu dam i FB i SKYPE! takze ovorim pravdu...

a das mi teda ten skype?

Edit: aby si si nemyslel, to posledne 'LUKATU' bolo nieco ako ked ja som sa ti pozdravil na konci svojho PM
Edit: od lukatua som este skype nedostal... ak si mu dal ban tak ani nedostanem... ale napisal mi


mužeš mi dat nejaky kontakt,ICQ,SKYPE ,FB??Už tu asi nebudu moc zas psat virigns mi zas da ban na forum,tak mi to pošli
LUKATU
!!! a dej mi ten skype! nechcem mat ban na 208 dni! lukatu ma perma... jemu je to nanic! tak prosím... daj mi tvoj skype...

Edit: a chcem vediet jeho IP! zalozil svoj ucet z takej istej ako mam ja? podla mna nie :)

72 Virgins
10-11-11, 14:38
Proč ty i já víme, že jsi Lukatu tak proč si budem povídat o čem? Musí se ti podařit obelhat Kotla jinou možnost nemáš protože unban ti mohu dát jen já nebo on. I když na Kotla by spíš platilo se přiznat a omluvit se už to jednou udělal u ANONymeho, kterej nás taky měsíce zaměstnával stejně jako ty.

mistake
10-11-11, 14:55
a dobre... ospravedlnujem sa ze niesom lukatu! keby ano svet by bol krajsi nie? ked mi odpise a prida si ma na skype alebo FB, prizvem ta do konfy a spolocne si zavolame... co ty na to?... ci zas vidis v niecom problem?

72 Virgins
10-11-11, 15:02
SPADLA KLEC

Ten tvůj LUKATU8, kterej má účet od včerejška má českou IP 46.174.56.28

18:27:35 <VALVE_0:0:1730675792><46.174.56.28> Lulek :P vole : aspon nekdo...jinak tu sou same decka jaks e tak divam

Takže jde o podvod tvůj českej kamarád si tu založil LUKATU8 účet a najednou ti začal psát slovensky?????

Kotel
10-11-11, 15:03
Zatim tu nikdo nemel tak promyslenou lez, aby dostal unban.
Dal me zarazi par veci z chatu:

22:59:13 <VALVE_0:0:1730675792><46.174.56.18> Neymar da Silva Jr. : vis kdo sem?:D
22:59:17 <VALVE_0:0:970645733><89.102.157.191> [CZST]*Paja^*V.I.P*^ : xD
22:59:18 <VALVE_0:0:1431414890><80.188.240.30> Dexter :P vole : luaktu?
22:59:21 <VALVE_0:0:1730675792><46.174.56.18> Neymar da Silva Jr. : ne :D
22:59:21 <VALVE_0:0:1431414890><80.188.240.30> Dexter :P vole : lulek? :D
22:59:24 <VALVE_0:0:1730675792><46.174.56.18> Neymar da Silva Jr. : jo :D
22:59:26 <VALVE_0:0:1431414890><80.188.240.30> Dexter :P vole : haha :D
22:59:33 <VALVE_0:0:1431414890><80.188.240.30> Dexter :P vole : ja vedel :D
22:59:38 <VALVE_0:0:1730675792><46.174.56.18> Neymar da Silva Jr. : :D
22:59:41 <VALVE_0:0:1431414890><80.188.240.30> Dexter :P vole : takovej lamak to se pozna :D
22:59:46 <VALVE_0:0:1730675792><46.174.56.18> Neymar da Silva Jr. : vsak jasne L:D



15:23:10 <VALVE_0:0:1730675792><46.174.56.18> Neymar da Silva Jr. : chyby vam tu lukatu>>:D
15:23:20 <VALVE_0:0:1974451517><90.181.186.83> (Terrorist) JoHny [Kvetina'VIP] {TRAVA} : hej EL
15:23:24 <VALVE_0:0:1974451517><90.181.186.83> (Terrorist) JoHny [Kvetina'VIP] {TRAVA} : kam pak pujdem
15:23:28 <VALVE_0:0:1730675792><46.174.56.18> Neymar da Silva Jr. : mistake chyby ti lukatu?:D
15:23:39 <VALVE_0:0:1355173271><91.127.77.140> TeaM_VegaS^*MisTaKe* -ViP- ^.^ : lukatu?
15:23:41 <VALVE_0:0:1355173271><91.127.77.140> TeaM_VegaS^*MisTaKe* -ViP- ^.^ : ani ne
15:23:46 <VALVE_0:0:1730675792><46.174.56.18> Neymar da Silva Jr. : sem ja ?:D sem u kmaose mam BAN >D


18:09:59 <VALVE_0:0:1730675792><46.174.56.18> Neymar da Silva Jr. : mistake ty si curaq


Hrac Neymar da Silva Jr je tedy Lukatu a pripojoval se ze stejnych ip jako ma v banlistu.

Dokonce nadaval sam sobe, abysme dalsi tyden uverili, ze to neni on!

72 Virgins
10-11-11, 15:06
Jo ted jsme s Bonesem dohledali i toho čecháčka co mu v tý mistifikaci pomáhá a se kterým si Mistake údajně včera povídal slovensky. Založil pro něj Účet LUKATU8 a poslal mu ty SZ samozřejmě slovensky i když Lulek je čech jak poleno.

Můžeš mi Mistake vysvětlit jak ti falešnej lukatu mohl poslat na sebe kontakt na Skype?

mistake
10-11-11, 15:18
falosny lukatu mne poslal na seba kontakt na skype? :D netusim :D apon uz sa vie ze niesom lukatu... KONECNE :D a este mi neprisla ziadost na skype... alebo co? :D nechapem moc :D

72 Virgins
10-11-11, 15:19
21:43:14 <VALVE_0:0:190341825><80.188.178.178> BuduLinek : anthony vega pribira jeste lukatu?
21:43:20 <VALVE_0:0:1838213583><193.110.186.125> TeaM_VegaS^^Anthony|Vega^ : ano
21:43:33 <VALVE_0:0:1838213583><193.110.186.125> TeaM_VegaS^^Anthony|Vega^ : teraz je sed mistake

Jasně jasně tak proč jsi dělal ze sebe čecha.... tak proč jsi si psal s falešnym LUKATU8 co vzniknul včera večer a co vůbec neni slovák, ale čech, kterej ti píše slovensky.

mistake
10-11-11, 15:20
pomahal som naberat ludi do klanu... vadi ti to?... ked uz ma lukatu ban...

ani som nevedel ze LUKATU8 je podvodnik... neviem ci je z ceska alebo slovenska... (a pisat po cesky som skusal aj na cs :D bolo to take divne ked vsetci pisali po cesky a nie slovensky - prepacte? ) :D

72 Virgins
10-11-11, 15:26
No podívej to že máš kamarády, co mi jednou posílaj zprávy a všichni tvrděj, že jsou Lukatu a jednou mi píšou slovensky a jednou česky není můj problém. Vždycky je to to samý a vždycky chtěj jen unban pro tebe.

mistake
10-11-11, 15:27
OMG kolko lukatov ti pise? :D:D:D

Edit: ja som si napisal o unban, pretoze som ho dostal nepravom(co si myslim ze sa aj potvrdilo) ALE nechapem ako ma moze zastavat lukatu (vlastne VIAC lukatov) bez toho, aby som ho poznal! este mi neprisiel ani jeho skype ani FB...

72 Virgins
10-11-11, 15:32
Proč se mě ptáš, přeci musíš mít přehled kdo ti pomáhá.

mistake
10-11-11, 15:33
ale ja vazne netusim :D mozno lukatu (ten ktory ma perma - mozno si mysli ze bude mat unban) a MOZNO dexter... inak neviem kto iny by mi pomahal...

Freiwyk
10-11-11, 15:36
nechci se do toho nějak vměšovat, ale zajímalo by mě, proč jsi originální žádost o unban napsal (aspoň se snažil napsat) česky a teď, když se tu rozpoutala hádka, je to celé slovensky? (myslím úplně první post --> všechny nezkopírované části jsou slovensky, ale když jsi někde v komentech poukazoval na vaši úvodní hádku s Virginsem, byla celá žádost česky)
Just wonderin' ..

72 Virgins
10-11-11, 15:40
No to je hlavní problém proč to všechno.
Proč si mistake hrál na čecha?
Proč si psal s fake uživatelem LUKATU8, kterej by měl bejt slovák, ale je čech slovensky? Proč by mu LUKATU8 vůbec psal?
Proč lidi z mistakeho klanu tvrděj, že je lukatu?

mistake
10-11-11, 15:47
bol som z cska tak naladeny (uz som si zvykal pisat po cesky)
nevedel som ze je falosny (ani odkial je)
klan neni moj a neviem preco si to myslia :(

72 Virgins
10-11-11, 15:53
Podívej se mistake tvůj nick přesně vystihuje problém a největší problém je tvoje neustálé lži.

Nejdřív napíšeš, že lukatu vůbec neznáš pak tady v tom vlákně napíšeš, že jsi pro něj nabíral členy do klanu

niesom lukatu... a niesom ani jeho kamarat...nepraskol som ho,prezože ho ani nepoznam...

pomahal som naberat ludi do klanu... vadi ti to?... ked uz ma lukatu ban...

Jak ti pak může někdo věřit?
Jednou si hraješ na čecha, když tě odhalím píšeš slovenky?
Obhajuješ se tu soukromou zprávou, která ti slouží jako důkaz od LUKATU8 což je fake uživatel.
Sámá klamstvá kamaráde.

Možná nejsi lukatu, ale zahalil jsi mě do tolika lží, že už prostě nevim jak to rozplést.

mistake
10-11-11, 15:58
Jak ti pak může někdo věřit?
Jednou si hraješ na čecha, když tě odhalím píšeš slovenky?

bol som z cska tak naladeny (uz som si zvykal pisat po cesky) tak prepac...

a nebol som v klane san... bol tam aj anthony vega... on prisiel s tym ze ideme naberat do klanu... a tak som si myslel ze co sa moze pokazit... ked ma lukatu ban tak v klane budeme a dvaja... tak sme zacali naberat... najprv som s tym nesuhlasil ale potom ma anthony presvedcil...

Edit: neklamem... pisem pravdu, aj ked sa to niekedy zda absurdne... :/

LUKA
10-11-11, 15:59
Dobre virgins zakladam si nove učty protože me pořad BANUJETE , a chci se ktomu taky vyjadřit jo přiznavam misake tu řikal že me nezna (zname se přes CSKO jenom)
Nevim jak byhcom mohli mit stejne IP ?? Myslim si že tohle je hodně nespravidelné,ale jedno si uvědom virgins MISTAKE NENI A NIKDY NEBYL A NIKDY NEBUDE LUKATU je v tom nevine na kotelne už nebudu hrat,mužu si za to sam a sam chci nest aji za to zodpovědnost jen nechci aby měl nekdo zbytečny BAN.
Lukatu

mistake
10-11-11, 16:03
tak lukatu sa priznal (aspon to tak vyzera) a ja som dostal ban nespravodlivo - tak ako pise...

LUKA
10-11-11, 16:05
Psal jsme to mnohokrat že MISTAKE stim nic nema společneho,jen tady par chytrych lidi si tu hraje na nějake detektivy.

72 Virgins
10-11-11, 16:07
LUKATU8 ip 46.174.56.28
LUKA ip 46.174.56.28
15:55:44 <VALVE_0:0:1730675792><46.174.56.28> Lulek :P vole : zdravim vas ...mozna j eto naposledy protoze virgin si mysle ze jsem lukatu....

Takže ne že já si myslim, že jsi lukatu ted jsi se tu sám přiznal že jsi lukatu

Děte do prdele s neustálejma fake přezdívkama
Dokud budete lhát a dělat nový a nový přezdívky nikdy se to prostě nerozplete.

mistake
10-11-11, 16:08
omg dalsi fake! ja z nich umrem! ... :(

LUKA
10-11-11, 16:09
Však asi jak mam dělat stejna přezdivky když ty učty mam zabanovane!!!
Nic nelžu jsem lukatu a řikam MISTAKE NIC STIM SPOLEčneho nema!

72 Virgins
10-11-11, 16:18
Mistake sry nemůžu věřit uživateli LUKA

Tady tvrdí, že je lukatu

Nic nelžu jsem lukatu a řikam MISTAKE NIC STIM SPOLEčneho nema!
LUKA ip 46.174.56.28 (včera pod přezdívkou LUKATU8 ip 46.174.56.28)

A na serveru, že není
15:55:44 <VALVE_0:0:1730675792><46.174.56.28> Lulek :P vole : zdravim vas ...mozna j eto naposledy protoze virgin si mysle ze jsem lukatu....

Takže co měl ti jen zajistit alibi?

mistake
10-11-11, 16:21
Lulek :P vole : zdravim vas ...mozna j eto naposledy protoze virgin si mysle ze jsem lukatu....
znamena ze je LUKA a LUKATU8 nie? ked sa to tyka jeho...

ale ako je mozne ze luka aj lulek pozoruju tento thread?

''There are currently 10 users browsing this thread. (7 members and 3 guests)
mistake 72 Virgins Freiwyk LUKA Lulek :P vole Valdez-9 ZEUS''

(idem do obchodu zatim cste)

LUKA
10-11-11, 16:21
HEJ KDYŽ už ani něvěřiš že som lukatu tak mi dej na tutu IP adresu unban prootže ma perma jenom lukatu a ja ne takže mi prosim dej tedy unabn na tuto adresu

Lulek :P vole
10-11-11, 16:24
hej co to tu melte ja nejsem lukatu akorat jednou u me hral...sakra vzpamatujte se...davate bezduvodne ban lidem kteri s tym nic nemaju spolecneho....trapas!

LUKA
10-11-11, 16:25
a ted si pozri virgins ze ma jinou IP adresu nez JA !

mistake
10-11-11, 16:25
omg toto je demence :D:D:D nemal som ziadat o unban :D sry virgiins :D

Kotel
10-11-11, 16:27
Evidentne nekdo chtel, abys mel ban, tak si vymyslel, ze jsi on.

LUKA
10-11-11, 16:28
virgins prosim UNBAN NA moji IP adressu

72 Virgins
10-11-11, 16:35
Tak je to fakt detektviní práce člověk musí projít stohy banů a tisíce položek v chatu.

Takže jsem dospěl k závěru, že Mistake není lukatu... bohužel mě tvoje neustálé lži pekelně oklamali. Kdybys přišel poprvé a nehrál sis na čecha a nelhal jsi o tom, že lukatu neznáš bylo by to snadné. Jenže ty jsi lhal a já ti ty lži dokázal a tím jsem získal falešný dojem, že jsi lukatu. Příště se nezaplétej do lží protože pak ti prostě nebudu věřit už nic. Samozřejmě nepomohlo to, že lidé z tvého klanu tvrdili, že jsi lukatu.

Ted k pravému lukatu
Lukatu, LUKA, LUKATU8 a Lulek + dalších x přezdívek.
Věřím tvému přiznání a proto ip adresa 46.174.56.28 jednak jsi občas jako lulek vystupoval, když jsi mi psal soukromé zprávy viz screen.
http://postimage.org/image/wujlhkt9j/full/
A dnes jsi se tu přiznal pod stejnou IP že jsi Lukatu
LUKA ip 46.174.56.28 (včera pod přezdívkou LUKATU8 ip 46.174.56.28)
15:55:44 <VALVE_0:0:1730675792><46.174.56.28> Lulek :P vole : zdravim vas ...mozna j eto naposledy protoze virgin si mysle ze jsem lukatu....
Takže dotyčná IP bude zabanovaná samozřejmě stejně tak valve id

LUKA
10-11-11, 16:38
no vidiš konečne virgins ti to došlo,musel jsem si založovat nove učty abych ti to moihl dokazat mistake je muj kamoš a chci aby hral a ne měl bAn (nevynny)

Lulek :P vole
10-11-11, 16:39
ale my s lukatuem mame akorat stejnou IP adresu....ja za to nemuzu...ja dostanu ban nepravem....

72 Virgins
10-11-11, 16:40
Nevinný není protože lhal. Navíc lhal i o tom, že tě nezná což ty ted vyvracíš.
Kdyby neustále nelhal a nezamotával se do vlastních lží bylo by to snadné.

LUKA
10-11-11, 16:41
hej virgins a nechceš mi dat taky unban ?:D nechceš udelat vyjimku jako s anonymem ?:D(vim že to asi nevyjde ale za zkoušku nic nedam)

72 Virgins
10-11-11, 16:42
Super kdybys nezakládal další a další přezdívky, kdybys počkal ten blbej jeden tejden měl jsi klid ted si zas založil další přezdívku lulek vole úžasný

Lulek :P vole
10-11-11, 16:44
Virgins no ale proc do toho zuatahujes me?? ja nelhal to lukatu

LUKA
10-11-11, 16:45
lulek nejsem ja je to muj kamoš s kterym mam stejnou IP bydlime ve stejne vesnici tak asi proto ... A vim vimvirgins že sem si mohl počkat tejden a ted bych hral ... ale udelal jsem to co jsem udelal kdyby se to dalo vratit zpatky tak bych se zachoval jinak .

72 Virgins
10-11-11, 16:47
Podle iP je lukatu a lulek jedna osoba, lulek se mi sám přiznal v PM že je lukatu už asi před týdnem jen díky tomu jsem poznal, že mistake mluví konečně pravdu.
http://postimage.org/image/wujlhkt9j/full/
Kdyby mistake nelhal už v první PM prostě bych mu věřil. To že zapíral, že lukatu nezná a to že lhal o dalších věcech prostě vytvořilo falešnou představu, že to je jen další pokus Lukatu o unban, nebo že to je další z jeho kamarádů co lže. Navíc to že lidi z mistakeho klanu tvrdili že to je lukatu samozřejmě můj dojem utvrdilo v jistotu.

Lulek :P vole
10-11-11, 16:47
no ja uz to neresim...ste trapni ja to uz seru...ale jesi dostanu ban tak bezduvodne...nazdar

72 Virgins
10-11-11, 16:48
Ty vole lulek tvrdíš že nejsi lukatu, že jen máte stejnou ip a pošleš mi tohle :D http://postimage.org/image/wujlhkt9j/full/

LUKA
10-11-11, 16:50
psal jsem z jeoh uctu protoze jsem ja ho mel zablkovany ...
a proč bych si daval jmeno lulek??když jsem lukatu

72 Virgins
10-11-11, 16:52
http://postimage.org/image/wujlhkt9j/full/
Pro dnešek končim
To že lulek prej sdílí stejnou IP s tebou už se netýká mistake takže je to na jiné vlákno.

LUKA
10-11-11, 16:55
tak virgins kdy to chceš řešit pojd to vyřešit ted

72 Virgins
10-11-11, 16:57
Založ si vlastní vlákno

Dexter.Morgan
10-11-11, 17:05
Chtel bych vam pomoct to vsechno vyjasnit :)

18:50:27 <VALVE_0:0:1245178278><178.40.30.92> -=*LuC(k)ErZ*=-(MarosQoO) : rtv
18:50:43 <VALVE_0:0:1245178278><178.40.30.92> -=*LuC(k)ErZ*=-(MarosQoO) : rtv
18:50:48 <VALVE_0:0:502606310><91.148.3.22> 72 Shipo : timeleft
18:51:34 <VALVE_0:0:1747303408><85.248.106.66> ( *ThC_KoKaiN* ) _ EL CHAPO : magor drevo
18:51:40 <VALVE_0:0:1009634439><85.237.226.44> .:THE MASAKER / MAGOr:. TOXICI : OK
18:51:42 <VALVE_0:0:1355173271><91.127.77.140> ^.^ *MisTaKe* -ViP- ^.^ : lukatu stale se hnevas? :D
18:51:48 <VALVE_0:0:1565857000><81.91.220.2> TeaM_VegaS^~!LuKaTu!~ : ne preco>?
18:51:51 <VALVE_0:0:1355173271><91.127.77.140> ^.^ *MisTaKe* -ViP- ^.^ : xD
18:52:35 <VALVE_0:0:721227243><89.103.199.28> *DEAD*chT.^ : /top15
18:52:35 <VALVE_0:0:1865762210><81.0.116.244> Medvedik : zm za sklem

----------------------------------------------------------------------------
jeste neco...
18:56:42 <VALVE_0:0:1747303408><85.248.106.66> ( *ThC_KoKaiN* ) _ EL CHAPO : ja drevo
18:56:43 <VALVE_0:0:1355173271><91.127.77.140> ^.^ *MisTaKe* -ViP- ^.^ : mas full?
18:56:46 <VALVE_0:0:1009634439><85.237.226.44> .:THE MASAKER / MAGOr:. TOXICI : a lahko
18:56:51 <VALVE_0:0:1565857000><81.91.220.2> TeaM_VegaS^~!LuKaTu!~ : dik si mel skocit do miny ":D
18:56:56 <VALVE_0:0:1355173271><91.127.77.140> ^.^ *MisTaKe* -ViP- ^.^ : :D
18:56:59 <VALVE_0:0:1355173271><91.127.77.140> ^.^ *MisTaKe* -ViP- ^.^ : sry ?D

Kdyz chcete vic tak to je na Zombie 2 ze dne 30.10.2011

72 Virgins
10-11-11, 17:09
Jo další důkaz že mistake lukatu fakt nezná

niesom lukatu... a niesom ani jeho kamarat...nepraskol som ho,prezože ho ani nepoznam...
Kdyby mistake od začátku hrál narovinu, že lukatu je jen kamarád dalo se to vysvětlit.
Kdyby si nehrál na čecha...
Rozhodl jsem se špatně přiznávám, ale byl jsem zabalenej do tolika lží od mistakeho, že jsem mu prostě tu pravdu, kterou občas napsal už nevěřil.

Kotel
10-11-11, 17:14
Lulek nemuze dostat unban, protoze se z nej pripojuje Lukatu a zrejme ten chtel zaridit Mistakovy ban.

Dexter.Morgan
10-11-11, 17:14
:D aha ono uz je to vyreseny?Ja blbec neprecetl tech vsech 5 stran :D muzete mi to smazat tamten post? :D jinak sorac ze tu spamuju,ale dalo mi to prace najit v tom chat loggu...Achjo

mistake
10-11-11, 20:02
dik vam vsem a hlavne usili Virginse :) dekuji za spolupracu Dexter, Kotel, Virgins nejakej ten lukatu :D a kazdy, kto pomohol objasnim moj neopravneny ban ... dik vsem :)