PDA

Zobrazit normální verzi : Sniper



Kempa
21-09-14, 22:22
Nebylo by lepší dát místo AWP sniperovy Scouta ?

Bylo by to pro něj lepší při přestřelkách.
Protože, když jdou na mě 2 lidi.. a jsou někde u mě, není šance je sejmout :/
S Scoutem by byla nějaká šance ho dát nozoomem.

Scoutovy by se dal trošku větší % na dmg aby střelou bral aspon 150 dmg (s full int)

Rejko
21-09-14, 23:17
Počúvaj, aký matroš si bral?

Swagrid
21-09-14, 23:34
A titul troll měsíce vyhrává ..tudududum hráč Kempa za největší blbost tohoto měsíce(Zaří). Gratulujeme, poukázku v hodnotě 0kč dostáváte do PMky. Díky všem za účast!

shootradar
22-09-14, 10:14
A titul troll měsíce vyhrává ..tudududum hráč Kempa za největší blbost tohoto měsíce(Zaří). Gratulujeme, poukázku v hodnotě 0kč dostáváte do PMky. Díky všem za účast!

Kdybych to věděl, tak taky něco napíšu :D

Jinak Kempa, to si vymyslel pěknou ptákovinu ;)

Grakon2702
22-09-14, 18:00
Když za toho snipera neumíš, tak ho nehraj. Sniperův úkol je držet se dál od nepřátel a odstřelovat je. Ne to jako kár rushovat...

HANNy^
22-09-14, 19:49
sorry, ale blbý nápad:))

Leo
23-09-14, 09:03
Když už scout.. tak nový Class.. Class: Lamer , Guns: Scout , Skill: Autodestrukce .. způsobený dmg s itemem i bez itemu: 1dmg, Info: Autodestrukce působící jen na něj samého :D a hotovo

shootradar
23-09-14, 11:30
To je jako kdyby se rusherovy dala rychlopalná blokovnice stejné porovnání jako scout/awp

Busox4ever
23-09-14, 20:23
Ked už sme pri awp, zrušit ten item uplne, lebo snipra nehrá nikto a tá classa je zabudnutá + niečo so skautom vymyslieť by nebolo zlé :) :console:

Rejko
23-09-14, 21:15
Ked už sme pri awp, zrušit ten item uplne, lebo snipra nehrá nikto a tá classa je zabudnutá + niečo so skautom vymyslieť by nebolo zlé :) :console:

Musím ťa opraviť, ja ho hrávam =D a to AWP určite nechať, je to dobrý item

Leo
23-09-14, 21:26
Awp nechat.. Scout vůbec nepřidávat.. A class Sniper hraje dost lidí.. nevím co hulíš :D

J3ZUsSs*
23-09-14, 22:40
Zamieta sa.

Belinko12
25-09-14, 03:34
Grakon, dakujem, ze si ma oznacila za kára :-)

Grakon2702
25-09-14, 18:23
Grakon, dakujem, ze si ma oznacila za kára :-)

Nemáš zač.

slender
25-09-14, 19:09
Scount ne, nechat AWo.
Classa Lamer, ještě promyslet.
Item AWP sniper se už jednou odebral http://csko.cz/forum/showthread.php?27820-Itemy&highlight=item+sniper,
potěšilo to 3 lidi a 237 to nasralo... Já sám sem tehdy zařídil jeho opětovné vrácení, děkovat mi nemusíte :D (samozřejmě že já jsem dokázalo ho*no, Kotel byl tak laskav a opět po pár šťouchnutí ode mě a ostatních Awp vrátil). Takže zrušit AWPéčko je pořádně praštěný nápad :)

Busox4ever
25-09-14, 20:49
Scount ne, nechat AWo.
Classa Lamer, ještě promyslet.
Item AWP sniper se už jednou odebral http://csko.cz/forum/showthread.php?27820-Itemy&highlight=item+sniper,
potěšilo to 3 lidi a 237 to nasralo... Já sám sem tehdy zařídil jeho opětovné vrácení, děkovat mi nemusíte :D (samozřejmě že já jsem dokázalo ho*no, Kotel byl tak laskav a opět po pár šťouchnutí ode mě a ostatních Awp vrátil). Takže zrušit AWPéčko je pořádně praštěný nápad :)

Nie, nieje to praštený nápad, je to dobrý item pre hráčov, ktorý si nechaju awp, a idu si expiť commada, to commando je potom nezastavitelne, ked awpčkom ubere full hp, a to iste aj s knife + ešte fartka... V tom prípade by som zrušil awp pre commanda, jemu stačí jedna zbraň s ktorú dava na jednu ranu. A na notes sa nevyhováraj. Húlim asi kávu, to, že poviem, že classa je zabudnutá, neznamená, že ju nehrá nikto. Len som chcel podotknúť, že sa nehrá ani zďaleka v takom počte, ako fs alebo ostatné classy. :)

HANNy^
25-09-14, 21:27
Lock pls vyřešené...

slender
26-09-14, 17:42
Já bych item AWP zase vrátil... Pokud si někdo myslí že by ho nemělo mít commando, aby to nebyl jen "rychlejší" sniper. Navrhuji tedy, aby AWP nemohlo mít commando (třeba jako nemůže mít ranger boty), ale ostatní classy (krom snipa) ano...
Ono stejně má vetšinou na serveru 1/4 hráčů notes...


Na tomhle trvám...
Zbytek komentu není tak důležitý:

Když sem začal hrát COD byl jsem naprosto spokojen... Lvly mi šli celkem rychle, zahrál jsem si a vůbec jsem neměl problém že by nějaká classa nešla hrát... Pak ovšem začali lidi štourat: "ten má moc velkou výhodu a ten zas támhle to..." No hrůza! A tak si člověk musel zvykat že ze dne na den se rusher už sotva ploužil aj. Prosím vás... Nic už nevylepšujte nechte to tak jak to je. Lidi jsou spokojení, sem tam někdo něco poznamená ale to už tak musí být... Třeba bych tu udělal hlasování jestli AWP pryč nebo ne... A tak jistě i kdyby někdo chtěl item přidat... Hlasovat o tom jestli ano nebo ne. Server přeci tvoří hráči ať oni rozhodnou. Teď mi na serveru někteří řekli že jim AWPčko bude chybět... Já vím měli se podívat na forko, mě to taky nenapadlo ale stalo se...
PS: Obdivuji Kotla že se tak stará aby jsme byli spokojeni....

Koment převzat http://csko.cz/forum/showthread.php?27820-Itemy&highlight=item+sniper

EDIT: Ale tak jak je to teď je to z mého pohledu nejlepší...