PDA

Zobrazit normální verzi : [.:STONERS:.]_LaMaS_ --> Tutinko



falcao
22-09-14, 11:50
Vypis z konzole:



[AMXBANS] ================================================
[AMXBANS] Mas BAN pro tento server! (id 122125)
[AMXBANS] Mas PERMANENTNI ban!
[AMXBANS] Duvod banu: 'Wallhack'
[AMXBANS] Zabanovany nick(1): < [.:STONERS:.]_LaMaS_ >
[AMXBANS] Tvuj nick: [.:STONERS:.]_LaMaS_
[AMXBANS] Zabanovane SteamID(1): VALVE_0:0:821229759
[AMXBANS] Tvoje SteamID: VALVE_0:0:821229759
[AMXBANS] Zabanovana IP adresa(1): 188.167.87.190
[AMXBANS] Tvoje IP adresa: 188.167.87.190
[AMXBANS] V banlistu na www.csko.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
[AMXBANS] Ban dal admin: < Tutinko >
[AMXBANS] Server: csko.cz | dust2 only 2 (de_dust2)
[AMXBANS] Pokud si myslite, ze jste ban dostal(a) nepravem, muzete pozadat o unban na foru csko.cz
[AMXBANS] Oznacte tento text mysi, pravym tlacitkem ho zkopirujte a pak vlozte na forum
[AMXBANS] =================================





Poznamka:






Nechapem preco mam ban .. Chcel by som vidiet demo alebo sa porozpravat s adminom . Dakujem .

Tutinko
22-09-14, 12:08
Tak zlaty moj, prikladam ti demo. Si podla mna cisty prototyp cheatera, prva polovina dema je jasna na WH, ale co robis v tej druhej :D.. som sa az smial.


slubene demo: http://csko.cz/dema?UPD=QHpsHFzq


btw: kukal som si historiu banov v banliste a ten vas klan Stoners, to je "zaháčkovaný" klan alebo? :D

falcao
22-09-14, 12:25
No nejde mi to prehrať takže ...

Tutinko
22-09-14, 12:26
http://csko.cz/forum/showthread.php?27532-Ako-prehra%26%23357%3B-demo

toto ti pomoze v prehrani dema


a pockaj kym sa moji kolegovci vyjadria.

falcao
22-09-14, 12:39
aj tak mi to nejde .. asi som tupý alebo čo .. no som veľmi zvedavý čo povedia tvoji kolegovia ..

piratjo
22-09-14, 13:12
Zdravim. WH.

falcao
22-09-14, 13:13
to takže už som to zapal nejak a vysvetlím ti to hneď .. fakt to vyzeralo že sa kukám do stien .. ale mne to hrozne seká a preto niekedy proste toto robím že sa postavím v tom lagovaní radšej ku stene .. ja viem .. nemožeš mi veriť .. ale chcem aby si to bral do úvahy .. a mimochodom tie killi .. tak snáď počujem kroky nie ? a neviem .. vraj aj za to môžem dostať ban ale je mi to jedno .. ten hráč ktorého som zabil čo bol na A plante čo mal AWP tak vedel som že tam je pretože mi to povedal kamoš ktorého tam zabil .. dalej ten ktorého zabili na longu a ja som ho ptm zabil ( ten za krabicou) tak ten ktorého zabil bol tiež moj kamoš a povedal mi chod tam zabi ho ..

falcao
22-09-14, 13:55
no more a sice neviem za čo ale bol to moj prvy ban .. nedá sa ( sice neviem za čo ) ho znížíť ? 100 dní alebo ?

Tutinko
22-09-14, 13:58
trepes hluposti o zvukoch, hento nemalo nic so zvukmi. Mas cisty wallhack a ban sa rusi automaticky po roku. Tak bud si pockaj alebo si zaobstaraj originalnu hru na Steame a mozes hrat bez toho, aby si cakal rok.

falcao
22-09-14, 14:08
jak môžem trepať blbosti ? ty si moc veľký "pán" aby si to pochopil ..

J3ZUsSs*
22-09-14, 14:16
to takže už som to zapal nejak a vysvetlím ti to hneď .. fakt to vyzeralo že sa kukám do stien .. ale mne to hrozne seká a preto niekedy proste toto robím že sa postavím v tom lagovaní radšej ku stene .. ja viem .. nemožeš mi veriť .. ale chcem aby si to bral do úvahy .. a mimochodom tie killi .. tak snáď počujem kroky nie ? a neviem .. vraj aj za to môžem dostať ban ale je mi to jedno .. ten hráč ktorého som zabil čo bol na A plante čo mal AWP tak vedel som že tam je pretože mi to povedal kamoš ktorého tam zabil .. dalej ten ktorého zabili na longu a ja som ho ptm zabil ( ten za krabicou) tak ten ktorého zabil bol tiež moj kamoš a povedal mi chod tam zabi ho ..

Ako príbeh to je pekný. Wallhack potvrdzujem. Gj Tutiza.