PDA

Zobrazit normální verzi : Fun - spawn ochrana, nové mapy, náboje ve zbraních



Indian0
22-09-14, 22:17
Start kill na malých mapkách, spawn protekcia nie je na vsetkých mapách. Mapy fy_buzzkill, fy_buzzkill2005, fy_buzzkill2009 sa stále opakujú dookola. Navrhujem povolit opakovanie mapiek po 5 mapach (teraz je po troch) alebo odstranit jednu z nich (resp. dva). A navrhujem pridat tieto mapy: aim_ak-colt a aim_3xd. A este pri gune MX8 ktora je v guns by sa nemohol pocet nabojov znizit z 50 na 30? Na malych mapkach je to nesmierna nevyhoda uz ked ma 2x mensi recoil. :)

slender
27-09-14, 11:23
Ta spawn protekce by se měla přidat (např. na piramit, (sice je to pro mě nevýhoda, ale buďmě lidi)).
Mapy buzzkill bych nechal, sice je taky moc nemusím, ale aspoň mě to donutí jít dělat něco jiného... A to že se votují furt dokola znamená že se líbí...
Nějaké ty FY mapky by asi šli. No aim_ak-colt a jí podobné mi příjdou na Fun malé... Možná nějakou vetší.
MX8. K tomu nebudu nic říkat, to bych řezal do vlastního masa :). Stejně jako s spawn prot. na piramit.

Indian0
29-09-14, 08:50
Ta spawn protekce by se měla přidat (např. na piramit, (sice je to pro mě nevýhoda, ale buďmě lidi)).
Mapy buzzkill bych nechal, sice je taky moc nemusím, ale aspoň mě to donutí jít dělat něco jiného... A to že se votují furt dokola znamená že se líbí...
Nějaké ty FY mapky by asi šli. No aim_ak-colt a jí podobné mi příjdou na Fun malé... Možná nějakou vetší.
MX8. K tomu nebudu nic říkat, to bych řezal do vlastního masa :). Stejně jako s spawn prot. na piramit.

Ja hrám všetko ale na fune sa buzzkill točí stále. Musíš mať veľké šťastie aby po normalnej mape nesla hneď buzzkil. Preto som navrhol velke aim mapy.

Kotel
07-12-14, 21:24
Opakovani jsem upravil na vic map, dalsi veci udelam pozdeji.