PDA

Zobrazit normální verzi : BB - potřebné úpravy pro zajištění plynulosti hry



Kazki
14-06-14, 21:41
skor by som tam uvital PTB, nie je nic lepsie ked hra 1v6.. tiez by sa tam hodil unstuck, hlavne pre zm, obcas sa to hodi.

SuperVafle
15-06-14, 11:57
Jojo.. Do menu dát možnost Odseknout.. Nebaví mě ztrácet 20bodů jen proto, že nějakej vůl dá blok na spawn.. :)

shootradar
16-06-14, 09:10
Jojo.. Do menu dát možnost Odseknout.. Nebaví mě ztrácet 20bodů jen proto, že nějakej vůl dá blok na spawn.. :)

Jo, to bugování respawn zombie je dost nepříjemné, ale aspoň se má co točit a za co dávat ban ;) :D

SuperVafle
16-06-14, 22:11
Radare tohle se až tak banovat nedá.. :) Většinou to je neúmyslné.. Například zabírání místa.. Omylem ti tam padne blok a nemáš jak to změnit.. Pak tu máš příklad, stavíš u spawnové zdi a musíš tam dát blok který zasahuje do spawnu, jinak si nahranej.. :) To se banovat opravdu nedá, jedině zavolat adminovi a ten blok posune aby nevadil.. :)

hofy
23-09-14, 17:12
Prioritně by se spíš měly vyřešit následující věci, které by opravdu pomohly k plynulé hratelnosti. Dost by to minimalizovalo problémy, které admin nemůže z fóra nebo hlášení vyřešit.

- zablokovat možnost "kill" do konzole během building time (případně vždy)
- přidání unstucku (automaticky nebo příkaz/do menu?)
- při startu kola vyrovnat teamy tak, že se by se přesouvalo vždy jen k CT (což hráče jedině potěší)


(příspěvky jsem rozdělil z threadu BB - ukazatel dmg pro VIP (http://csko.cz/forum/showthread.php?28764-BB-ukazatel-dmg-pro-VIP))

Martin17CZ
30-09-14, 17:46
Ahoj , vse jsou to super napady ...rozhodne pro .. ale ten kill jen za CT bych nechal ...hraci co si mysli ze me nastvou kdyz si napisou kill tak tam bych dokonce pridal aby se mu ubralo aspon 50 b ... neli vic .. !!! jinak ok . Doesy diky ze si si vzpomel :) .