PDA

Zobrazit normální verzi : <<U.M.D.D>> WallHackerCZ --> piratjo



WallHackerCZ
24-09-14, 13:49
Vypis z konzole:


[AMXBANS] ================================================
[AMXBANS] Mas BAN pro tento server! (id 122372)
[AMXBANS] Mas PERMANENTNI ban!
[AMXBANS] Duvod banu: 'wh'
[AMXBANS] Zabanovany nick(1): < WallHackerCZ >
[AMXBANS] Tvuj nick: WallHackerCZ
[AMXBANS] Zabanovane SteamID(1): VALVE_0:0:800341003
[AMXBANS] Tvoje SteamID: VALVE_0:0:800341003
[AMXBANS] Zabanovana IP adresa(1): 78.102.251.78
[AMXBANS] Tvoje IP adresa: 78.102.251.78
[AMXBANS] V banlistu na www.csko.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
[AMXBANS] Ban dal admin: < piratjo >
[AMXBANS] Server: csko.cz | Mega pub
[AMXBANS] Pokud si myslite, ze jste ban dostal(a) nepravem, muzete pozadat o unban na forum





Poznamka:


Dobrý den prosím adminy aby si tuto zprávu přečetly dostal sem ban na servri Cs 1.6 mega pub z duvodu walhecku ale problém je že hacky nepoužívám a to že všichni střílejí přez stěnu a zabijou každýho a já párkrát střelím a nic netrefím a zato sem dostal ban a nechápu to tak bych vás poprosil o unban zde jsou moje iniciály byl bych rád kdybych dostal ten unban abych zase mohl hrát děkuju.
nick <<U.M.D.D>> WallHackerCZ

piratjo
24-09-14, 14:05
Zdravim.
https://www.sendspace.com/file/23hvm9

WallHackerCZ
24-09-14, 14:32
Omlouvám se za tuto hru praskli mi nervy na ty další co mě zabíjely přes zeď nebo sprejovali a daly 5 headshotu . V této hře přiznávám měl jsem Wh. Chtěl bych poprosit o druhou šanci hrát na vašem skvělém serveru a slibuju že bych už Wh Nikdy nepoužil .

Zoyer
24-09-14, 15:57
v 1. příspěvku napíšeš, že cheaty nepožíváš a v druhém přiznáš, že jsi ho použil...

Poslední možnost je originální hra nebo počkat rok od udělení banu( to se automaticky dá unban ).

WallHackerCZ
24-09-14, 16:06
V první příspěvku je že cheaty nepoužívám . Bylo to jenom jednu hru a to zrovna byla tamta. Omlouvám se za porušení pravidel.

Maly Buu
24-09-14, 18:02
Moznosti znas, ub nebude