PDA

Zobrazit normální verzi : Plant, Defuse = Item?



J3ZUsSs*
25-09-14, 11:59
Ahojte,

ked už vidíte názov tohoto threadu tak už viete asi o čo ide. Veľa hráčov neplní úlohu mapy a to je bud plant alebo defuse. Preto chcem aby hráč za plant/defuse bomby dostal item. Určite by sa o nejaké percentá hra zlepšila a plnili by sa úlohy mapy.

Takže píšte PRO alebo PROTI + vaše názory. Ďakujem.

yadort
25-09-14, 12:04
Pro

Elliot
25-09-14, 15:05
Rozhodně pro, ale nevěřim že by se nehádaly tipu: tys mi vzal bombu, a budou si nadavat. ale jinak dobrej napad :)

oli221
25-09-14, 15:15
pro

Kebabko
25-09-14, 15:28
skor nejake xp + pre jedinca za def/plant

HANNy^
25-09-14, 16:54
Spíše bych za to dal třeba 20 xp než item. Jinak pro

J3ZUsSs*
25-09-14, 16:59
Podľa mňa by tam bol lepší item, lebo ked tam príde nejaký nováčik tak nezabije nikoho, takto by mal skôr ten item.

SpLaXS
25-09-14, 17:04
No nevím byl bych raději pro exp, ale jako nápad není špatný no ale zase když bude mít např. 5 lidi z nepřátelského týmu notes nebo nějaký jinej item co jim bude vyhovovat tak se s tím můžu automaticky zahrabat...
Ale jsem Pro:)

Zoyer
25-09-14, 17:16
jeden z mála nápadu, které se mi líbí a divím se, že to vymyslel takove pako :D
pro

yadort
25-09-14, 17:43
jeden z mála nápadu, které se mi líbí a divím se, že to vymyslel takove pako :d
pro

:dddddd

Grakon2702
25-09-14, 18:22
A co když teraci budou mít item bomba, plantnou a CT nebude mít defuse? Ale jinak good nápad.

HANNy^
25-09-14, 21:26
okej mě to je jedno

shootradar
26-09-14, 09:00
A co když teraci budou mít item bomba, plantnou a CT nebude mít defuse? Ale jinak good nápad.

Tak se jim asi nedá žádnej item logické ;)

Jinak co se týče expů za plant/defuz totální blbost. Zdá se to jako dobrej nápad, ale vždy si představte tu situaci, kdy to bude opačně a lidi to zneužijí, protože se určitě objeví tlupy neandrtálců, kteří ve 2 se budou expit někdy ve večerních hodinách nebo při prádných serverech, kdy jeden plantne má dejme tomu 20 xp a druhý defuzne a má 70xp! a to je jen když není vip. Takhle to můžou dělat klidně 20x za kolo a naexpějí se do parády.

A co se týče itemu za plant/defuz, tak sice zajímavý nápad, a u T dostáváš zato, že tvá bomba zabije ct i itemy. Jen si dokážu představit situaci, jak furt někdo píše každé kolo u T, aby mu někdo dal bombu a otravovat tak tím hru.
Navíc stejně, polovina hráčů buď nebude vědět, že za to je item, nebo je jim to úplně jedno, když stejně běhají s itemama typu ninja náboje atd. a stejně je ani nepoužijí takže ... :D
Itemy by měli zůstat jen za zabíjení nepřátel a ne za to, že si sebereš bombu a doběhneš na plant či se popereš mezi ct o to, kdo defuzne a pak si budete další kolo nadávat kvůli tomu, kdo komu ukradl defuzování.

Leo
26-09-14, 09:51
Jsem PRO .. už se hodněkrát stalo: Na serveru 20 hráčů a já jediný plním úkol mapy.. a řvu tam po nich.. "PLANTUJTE!!" a oni nic.. většina hráčů hraje jen na killy místo toho aby platovali/defusovali..