PDA

Zobrazit normální verzi : MojeMafie



allwAyS
10-11-11, 21:35
Zdravím all,
Takže možná už název napovídá je to portál, kde je možnost si založit svoji mafia hru. A já toho právě využil a zatím se mi v tom daří, možná to někdo zná možná ne. Je to tzv. hra podobná Gladiatusu a dalších takových klikaček např. Katsuro, ale právě toto je hra podobná mafii. Tak já vám tu zanechávám odkaz, kdyby si tu někdo chtěl zahrát. http://www.mojemafie.cz/MafiaStyle. Pokud by jste nás chtěli podpořit dá se tám SMS poslat, nebo bankou poslat, a také i paysafecardem. Ne nedostáváme za ty vaše smsky peníze, ale dostáváme tzv. " Mafia Žetony ". Tyto žetony se využívají na vylepšení hry, je tam plno dodatku k teto hře, momentálně šetříme na dodatek že místo www.mojemafie.cz/MafiaStyle budeme mít www.mafiastyle.cz. Což je hodně dobré. Takže doufám že si to alespoň 5 lidi odsud zahraje. Pokud by jste někdo chtěli proměnit reklamy, nebo například mi udělat reklamu budu jenom rád. Nechám tu na sebe kontakty vpřípadě zájmu mi napište, budu jen rád a myslím si že celý team, v kterém jsem zatím sám ( Hledám někoho viz. dole v příspěvku ), protože Administrátor si vytvořil taky svoji mafii hru v které má omnohem menší návštěvnost.

Nábor Adminu, Moderátoru a Redaktoru.

Administrátor
Požadavky:
14+
Inteligenci.
Gramatika bezchybná ! ( Česi CZ a slováci SK !! )
Povinně mít Skype !
Hrát spravedlivě.
Pozvat alespoň 10 lidí.
Přečtené pravidla a Manuál.


Moderátor
Požadavky:
14+
Gramatika bezchybná ! ( Česi CZ a slováci SK !! )
Mít skype
Přečtené pravidla a Manuál. ( Ať muže radit. )
Pozvat alespoň 7 lidí.

Redaktor
Požadavky:

14+
Gramatika bezchybná ! ( Česi CZ a slováci SK !! )
Skype
Vědět o čem mají psát ( OZNÁMENÍ ATD... )
Mít už nějaké zkušenosti s slohami.
Pozvat alespoň 5 lidi.
Přečtené pravidla a Manuál.

VŠE DĚLÁTE ZADARMO !

Kontakt for ME:
Skype: petula12372
E-mail: s.mrkev@seznam.cz
Facebook: http://www.facebook.com/petr.k.sebesta

Děkuju za přečtení, a registrování se na hru.
© MafiaStyle

grEy
10-11-11, 21:38
Zdravim ta, ak ti mozem poradit, tak zbehniu na ggforum.cz a tam si mozes mozes urobit kludne reklamu. Je to sice rozbiehajuce sa forum, ale urcite ti pride par ludi aspon sa pozriet.

allwAyS
10-11-11, 21:40
Všude kde je možno a kde mi to povolí si tu reklamu udělám :) Díky za typy, určitě vyzkouším. ;) :)

grEy
10-11-11, 21:50
Tak teda som sa zo zvedavosti registroval a musim vam vycitat dve veci. Prvou je urcite zle rozmiestnenie toho menu po bokoch a celkovo sa mi to zda neprehladne. Proste ked chcem furt napr. kradnut auta, tak to musim vzdy rollnut dole. Zda sa mi to, ako keby ste chceli uplne vsetko umiestnit na tie bocne listy. Preco trebars nejsu po bokoch rozklikavacky. Kliknes na "podniky" a otvori sa ti kto co vlastni. Neviem, no... aaa druha vec co sa mi nepaci, ze strvtku veci mozu iba VIP. Chapem, ze tie peniaze potrebujete na rozvoj hry, ale vela ludi nema rado, ked si bez VIP ani (eh, prepac za vyraz) neprdu. Neber to ako kritiku, je to len moj nazor a ci uz si to zoberete (respektive zoberes) k srdcu je len na vas (na tebe)... inak, no, neviem, kedysi som hraval crims a pride mi to dost podobne.

allwAyS
10-11-11, 21:56
grEy, kdyby sis pořádně přečetl můj příspěvek, tak vyčteš že nebereme peníze ale Mafia Žetony, vsadím se že jsi to cele přeskočil. Dále s tím menu není náš problém, je to jejich šablona. Až lidi budou aktivně kupovat SMS můžu koupit ža MŽ domenu a šablonu v které bude vše přehledně. Jde tu jen o to že lidi nekupuji moc smsky, přitom je to tak levné. Dále s timi VIP. Ano zas v tom jedou SMSKY potřebujeme MŽ na povoleni aby lidi mohli i bez VIP.
A když to někomu tak hodně vadí, což si myslím že jsi první. Tak doporučuju koupit Kredity a za kredity VIP. To je asi vše co ti ktomu povím. :)

mrkvicka
10-11-11, 21:59
zdravim ak by si cchel urobit reklamu nieje problem staci sa ozvat :)

allwAyS
10-11-11, 22:01
mrkvicka, tak se mi ozvi na skype nebo na FB nebo prostě, je tam kontakt. Je to na tobě, každopádně budu vděčný za reklamu.

mrkvicka
10-11-11, 22:14
reklamu urobim v pohode zadarmo na fb vlastnim niekolko velkych skupin.. ktore maju cez cca 10 000 jedna skupina mam ich 6 su rozne takze.. asi tak

allwAyS
10-11-11, 22:15
Fajn tak přidej si mě na FB viz. nahoře :)

mrkvicka
10-11-11, 22:25
jo jo.. hned to bude

allwAyS
10-11-11, 22:53
Tak jak už čekám dlouho :D

grEy
10-11-11, 23:10
Asi som prvy, co dakazal povedat svoj nazor. Nebudem sa tvarit, ze nic, ked "hori". Mafia zetony su vlastne peniaze, ktore pouzivate na rozvoj tejto browserovky, alebo? Nepreskocil som nic a tusim si preskocil ty to, ze som napisal, ze je to moj nazor, ktory ma v podstate nulovu vahu. Ja vas nechcem kritizovat, len objektivne zhodnotit to, ako to vidim...

allwAyS
11-11-11, 08:31
Neříkám že nás chceš kritizovat, ale ty jsi to asi nepochopil nebo ja ?!
Mafa Žetony nejsou peníze .... Kdybychom to brali peníze tak vydělaváme peníze, ale my vyděláváme Mafia Žetony. Takže ani 1 korunu stoho nemáme.

Slunicko
18-11-12, 10:54
Spis by me zajimalo proc neni na vyber Cesko.. Ty jsi Cech a udelate hru pro 6 zemi jen pro tu svoji ne.. Myslim tu zac. zemi ja bych celkem rad hral za svou zemi a ne napr. za Kolumbii..