PDA

Zobrazit normální verzi : Ooh Aah (AB) --> *Britny



golzzi
26-09-14, 11:33
Vypis z konzole:


[AMXBANS] Mas BAN pro tento server! (id 122518)
[AMXBANS] Mas PERMANENTNI ban!
[AMXBANS] Duvod banu: 'Aimbot'
[AMXBANS] Zabanovany nick(0): < Ooh Aah >
[AMXBANS] Tvuj nick: Croisant
[AMXBANS] Zabanovane SteamID(1): VALVE_0:0:971395478
[AMXBANS] Tvoje SteamID: VALVE_0:0:971395478
[AMXBANS] Zabanovana IP adresa(1): 178.143.82.116
[AMXBANS] Tvoje IP adresa: 178.143.82.116
[AMXBANS] V banlistu na www.csko.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
[AMXBANS] Ban dal admin: < *Britny >
[AMXBANS] Server: csko.cz | dust2 only 2 (de_dust2)
[AMXBANS] Na Vasi ip adrese je vice banu (zrejme za cheaty). Pripojite se jen s





Poznamka:






Dobry den...neviem podla coho vas admin Britny prisiel nato ze mam aimbot.Je to hlupost aby som ja nieco mal,toto uz je druhy rkat co ste mi dali ban ohladom toho ze udajne podla vas nieco mam.Zato ze som dal 3x HS uz hned musim mat perma ban? akoze nechapem vas pristup a to som si myslel ze na tomto servery su normalny adminovia,ale ako vidim tak jeden asi nieje.Ziadam vas o unban na nick Ooh Aah kedze nemate podla mna ziadne dokazi ze som mal AB a ked su tak mi ich ukazte mile rad sa na ne pozrem... Dovidenia

hofy
26-09-14, 11:38
Už tady máš jednu žádost o unban za WH, která se uzavřela jako neoprávněná. http://csko.cz/forum/showthread.php?32061 Tzn. neměl bys ani hrát, to jedině z originální hry.

Britny
26-09-14, 12:27
Aha, takže obcházíš pod jinou IP. Takže vlastně není už ani co řešit :happy:

Maaaaaaaaaaja
26-09-14, 12:42
VID má u obou banů stejné, změnil bych mu typ banu na SteamID, aby se zase nepojil s dalšími IP adresami.

golzzi
26-09-14, 12:45
Aha, takže obcházíš pod jinou IP. Takže vlastně není už ani co řešit :happy:
Ono je co riesit,a neviem pod akym inym IP o.O skor pod inym nickom a neviem co natom tak vadi.Ked rozhodnete pod vasou uvahou ze hmmm ma AB ked sa mi raz za cas podari dat HS :D tak to skor ja nemam co svami riesit.Neboli namna ziadne staznosti od hracou ze by som nieco mal.Ale dobre vy ste tu sefovia ja uz nemam svami co riesit je to vase rozhodnutie ale podla mna je neopravnene.Ale takymto pristupom stracate dobrych hracou co maju chut hrat,ja som tu chut u vas mal.

matis
26-09-14, 13:37
Ono je co riesit,a neviem pod akym inym IP o.O skor pod inym nickom a neviem co natom tak vadi.Ked rozhodnete pod vasou uvahou ze hmmm ma AB ked sa mi raz za cas podari dat HS :D tak to skor ja nemam co svami riesit.Neboli namna ziadne staznosti od hracou ze by som nieco mal.Ale dobre vy ste tu sefovia ja uz nemam svami co riesit je to vase rozhodnutie ale podla mna je neopravnene.Ale takymto pristupom stracate dobrych hracou co maju chut hrat,ja som tu chut u vas mal.

ked si mal, tak preco podvadzas? uz si tu mal WH a je tam aj jasny dokaz, tak co riesis?