PDA

Zobrazit normální verzi : Zmena



Jur0b
26-12-10, 18:48
Nevedel som presne ako riešiť ľudí, ktorí mi chcu srať do huby za to, že mám iný humor ako oni. A tak som sa rozhodol, že im to nejdem vraciať a

1. Svoje názory prejavovať na fóre nejdem, pretože som v 21. storočí, kde je to nemožné
2. Keď niekto niečo spraví, tak napíšem, že je to super alebo nenapíšem nič, pretože kritizovať není možné tuna.
3. Život si idem užívať iba humorom a štýlom väčšiny, pretože ak nie, som hodný urážania a keď sa bránim, tak to už je na perma.
4. Keď ma niekto bude urážať a bude to tak vyzerať, že on je ten dobrý, tak sa nechám, pretože nejde o to kto je dobry, ale ako kto správnejšie vyzerá podľa filmov, rozprávok a tak...
5. Sem-tam sa budem chovať ako robot bez pocitov a snažiť sa ostatných presvädčiť o tom, že si života neužívam a všetko robím na silu, aby som tu trochu zapadol.
6. Keď sa niekto nebude riadiť týmito pravidlami, tak začnem múdrovať niečo od veci, aj keď nebudem ani vedieť čo, aby som vyzeral ako správny robot.

To je asi všetko, sem-tam ešte niekomu napíšem dieťa, keď si spraví srandu, aby som vyzeral ako dospelák, ďakujem za pochopenie.

A za tie urážky sry, došli mi nervy :(

A ako dôkaz, že som sa zmenil: Rytmus je debil, lebo keď ho niekto uráža, není ticho a netvári sa inteligentne. :)

morbe
26-12-10, 19:04
http://www.therightperspective.org/wp-content/uploads/2009/11/STFU_and_GTFO.jpg

72 Virgins
26-12-10, 19:06
Tři dni nás tu budeš urážet a pak napíšeš "Sry?"

apach29
26-12-10, 19:07
No to je to o cem jsem tu jiz psal, vidite, ze se chce zmenit, jen aby vam to vyhovovalo a hned tu je nekdo, co do nej zacne rejt.

morbe
26-12-10, 19:14
No to je to o cem jsem tu jiz psal, vidite, ze se chce zmenit, jen aby vam to vyhovovalo a hned tu je nekdo, co do nej zacne rejt.

"jojo, chce se zmenit.." hlavne zaregistroval loglyho kotla na fóru, tak aby neprestal zase nejakou chvíli spammovat nesmysly
ále co ja to porad budu řešit, rikal jsem to, jaka to bude zase "komedie".. jeho velka zmena, takze tri dny psani zase o nem jaka je zmena, ze si dal pauzu mezi psanim kokotin, jakej je to chudacek.. a za mesic, zase se bude resit on, ale uz zase jak vsechny chce nasrat
ubohost.

Montty non skill
26-12-10, 19:18
No to je to o cem jsem tu jiz psal, vidite, ze se chce zmenit, jen aby vam to vyhovovalo a hned tu je nekdo, co do nej zacne rejt.

Přesně apach29! Já mu dal kázání o chování, slíbil, že se polepší. Uvidíme... Je potřeba mu jen zkusit věřit a né do něj hned rejt....

evoLvee
26-12-10, 19:26
Pekný prejav, gratulujem :)

morbe
26-12-10, 19:41
pekný prejav, gratulujem :)

:D:D
imbecilita 100%

Jur0b
26-12-10, 19:58
Fest dobrý pocit, keď tu admin začne niekoho urážať za to, že si spravil srandu a ja s tým nemusím nič spraviť, hehe :)

Charon35
26-12-10, 20:18
Toto si sľuboval aj na starom fóre. Vydržal si tuším dva dni. Som zvedavý do kedy ti to vydrží teraz. - a neberte to zase ako rýpanie, lebo to nie je rýpanie. thx

grEy
26-12-10, 20:28
1. Používání cheatů nebo reklama na cheaty - ban (pro ns 4 měsíce, pro steam perm, důvody jsou snad jasné) - porusil
2. Vulgární nicky a vyjadřování - kick/ban - porusil
3. Spam, reklama na jiné public servery - kick/ban - porusil
a ty chces unban? nesranduj
http://t0.gstatic.com/images?q=tbn:B5hkYiA8GUpbjM:http://blog.cheats24x7.com/wp-content/plugins/wp-o-matic/cache/06dd1_angry-gamer-cat-550x430.jpg&t=1

Jur0b
26-12-10, 20:44
Porušil som iba to v strede a unBAN nechcem. Fakt, veď ja už som robot, neviem čo je sranda, od teraz som furt vážny, aj keď netreba.

evoLvee
26-12-10, 20:56
:D:D
imbecilita 100%

máš niečo proti ? tak nekomentuj, adminko

72 Virgins
26-12-10, 21:29
1. Používání cheatů nebo reklama na cheaty - ban (pro ns 4 měsíce, pro steam perm, důvody jsou snad jasné) - porusil
2. Vulgární nicky a vyjadřování - kick/ban - porusil
3. Spam, reklama na jiné public servery - kick/ban - porusil
a ty chces unban? nesranduj


On opravdu o unban nežádá to už za Kotlovími zády zařídili sMoger a Apache

Syrius.
26-12-10, 21:33
Viem že Jur0b dokáže byť aj normálny. Jur0b vtedy som sa ťi ospravedlňoval čo si neprijal a urobil si si s toho srandu (aj keď som nič zlého neurobil, proste som chcel mať dobrý pocit, nerád sa hádam). Ale ja niesom hajzel Jur0b! Ja ti dám šancu. Verím že vieš byť aj normálny keď chceš.

Čo sa týka toho banu tiež sa my to nepáči Virgins. Nejde teraz o Jur0ba. Ide o princíp. Kotel niekoho zabanuje a iba tak mu dá niekto UNban čo môže iba kotel.
Aj kotel napísal v tom topicu o mne. "Tak polovica cheateru ma unban kvoli zlému nastaveniu ze známosti. To je fajn" To neni normálne že admin si odbanuje niekoho pretože sa sním baví. To neni admin.

72 Virgins
26-12-10, 21:39
Syrius, ale to bude jen dočasně.... Jurob to nevydrží, pár dní dobrota a pak se zas zblázní a budem všichni banda tučnejch kokotov.

Syrius.
26-12-10, 21:45
No uvidíme. Keď bude zase tak písať, tak môžme sa dohodnúť s Kotlom o bane na fórko. Pretože to čo sa tu predviedlo za posledné dni nebolo normálne. Už by sa stým malo nadobro skoncovať raz a navždy.

Jur0b
26-12-10, 21:47
Kto hovorí, že idem byť dobrý? Neurážať nestačí, musím sa riadiť týmito 7. pravidlami, pretože keď sa nimi neriadim a nikoho neurážam, tak ostatní urážajú mňa.

A to čo som tu predviedol za posledných 7 dní som chcel len vrátiť Charonovi za to, že ma začal bezdôvodne urážať. Ale už ma urážať nikto dúfam nebude, pretože sa idem pravidelne vtierať a robiť zo seba priemerného debila.

hopik
26-12-10, 22:04
co to tu vůbec řešíte? dejte mu podmínku, jinak ban na forum a je to ne?

Syrius.
26-12-10, 22:29
jj presne

apach29
26-12-10, 22:42
On opravdu o unban nežádá to už za Kotlovími zády zařídili sMoger a Apache

Pravda, pravda. Jak dlouho to chces jeste rozmazavat? Asi ti to lezi hodne v zaludku vid? No ale to se uz nestane, nastaveni amx je zmeneno a unban uz doopravdy muze dat jen Kotel.

72 Virgins
26-12-10, 23:47
To je mi líto. Nevěš hlavu

Charon35
27-12-10, 00:13
A to čo som tu predviedol za posledných 7 dní som chcel len vrátiť Charonovi za to, že ma začal bezdôvodne urážať. Ale už ma urážať nikto dúfam nebude, pretože sa idem pravidelne vtierať a robiť zo seba priemerného debila.

Nezačínaj zase a nevyhováraj sa na mňa!!! Čo mal tvoj včerajší "výlev na classicu" so mnou?! Čo majú tvoje Bany a nasledovné UB so mnou?! Čo majú tvoje hádky s inými Adminmi so mnou?! To si mi chcel "vrátiť", tak že sa budeš hádať s inými?! :DDDDDDDDD (neodpovedaj, básnická otázka) Tu nejde o mňa, ale o teba, tak to teraz nehádž na mňa a nevykrúcaj sa! - a ber to len ako radu, takže neodpovedaj na to a bude kľud. diki

Jur0b
27-12-10, 00:54
Odpoviem

To, že nevideli bezdôvodne urážky na mňa a tak sa pridali k Tebe ako k nevinnému.

evoLvee
27-12-10, 11:04
No uvidíme. Keď bude zase tak písať, tak môžme sa dohodnúť s Kotlom o bane na fórko. Pretože to čo sa tu predviedlo za posledné dni nebolo normálne. Už by sa stým malo nadobro skoncovať raz a navždy.

Amen !

Jur0b
27-12-10, 13:13
Syrius, správne! Už vyzeráš ako hlavný admin, skús ešte vážnejšie.

Syrius.
27-12-10, 20:49
Syrius, správne! Už vyzeráš ako hlavný admin, skús ešte vážnejšie.

Nejde vôbec o to. Ide o to proste že fórko je na návrhy, zmenu, prípadne sťažnosti na hráčov alebo adminov, na žiadosti o unban ale aj o volnej diskutácií. Nie aby sa tu večne riešila jedna kravina a spamovalo sa tu.

Jur0b
28-12-10, 01:34
Múdruj viac, viac, použí sem-tam odborné slovo a ľudia Ťa budú milovať.

Syrius.
28-12-10, 10:45
Múdruj viac, viac, použí sem-tam odborné slovo a ľudia Ťa budú milovať.

...

Larodar56
28-12-10, 18:33
http://www.therightperspective.org/wp-content/uploads/2009/11/STFU_and_GTFO.jpg
Nevyjádřil bych to lépe :D, ale přesto Jurobe, zkus vydržet měsíc bez gay a tučný. Pochybuju že by si to dokázal.

Jur0b
28-12-10, 19:40
Hah, ani neskusím, tučný.