PDA

Zobrazit normální verzi : Hráč měsíce - soutěž k dispozici!!!



NarutoO
27-09-14, 21:22
Ahoj,

kdo z Vás se přihlásí, abych mu tu pakárnu předal? Nemám na to čas, nebaví mě to a nemá to cenu.

Účelem soutěže bylo vybírat lidi, oceňovat je na základě nějakých kritérií, která jsme si stanovili.

Někteří se ozývají, že to není fér, podle mě to nebylo fér, když každý každého ovlivňoval, "ať mu dá hlas".

Už je to přesně rok, co jsme tenhle experiment zavedli, podle mého názoru se ale zdaleka neosvědčil.

Ty lidi měli sloužit jako příklad ostatním hráčům a inspirovat je k aktivitě/ úrovni chování.

Nic takového žádná soutěž, ani nic jiného na fóru, zajistit nemůže. Jsou to hráč, potažmo admini, kteří dělají Kotelnu tím, čím je. A je na každém z nich, jak se ke komunitě postaví.

Nemám na to čas, a Zoyer mě pořád obtěžuje (což mu apriori nevyčítám), ale tak trochu je mi to nepříjemné.

Takže kdo si to veme na triko? Udělám a pošlu certifikáty do podpisu, popříkladě si to můžete přizpůsobit sobě.

Díky za nominace, byli jste fajn.

E:Kydy "že experiment se neosvědčil" a podobné naraážky naznačují můj vztah k soutěži jako takové. Nemá to nic společného s názorem ostatních porotců.

Byznis
27-09-14, 21:37
ja , pokial tu neskoncim co je asi par dni (a tu necakaj ze ta niekto doceni ... )

Zoyer
27-09-14, 21:42
já ti to píšu protože si myslím že by to mělo jít s datumem tedy aby ten vybraný hráč byl označen jako hráč/admin měsíce hned na začátku měsíce až do konce a né někdy v polovině do další poloviny a jelikož se to hlasování a vybírání začlo oddalovat, tak jsem tě začal ,,obtěžovat". Pokud na to fakt nemáš čas a nebaví tě to ( což se dalo očekávat ) tak se to může úplně zrušit. Nic se tím nepokazí. Bylo mi řečeno jedním člověkem ať si to vezmu, ale veřejně prohlašuji že to fakt nechci.

E: vy dva (tim druhym je myšlenej bager258 ktery už vymazal svůj post) jste fakt parádní adepti. to radši zrušit

Swagrid
27-09-14, 21:44
nemam ponětí, zda-li by někdo ocenil, kdybych to byl zrovna já, ale rád bych se o to přihlásil, kdybych si mohl vzít někoho s sebou..(?)

E:
Díky ti Zoyer za předsudky, ale známe se jen přes hru, dělat to CTRL+C CTRL+V, připsat vítěze, nebo si to přizpůsobit podle sebe a vytvořit porotu, nebo to debatovat se stávající porotou je poměrně easy. Vím, že to je těžší, než jak to píšu, ale věřím že zkušenosti jsem nějaký pochytil, když jsem adminoval a psal články na herním portálu a psal jsem do fóra oznámení, přesouval jsem topic's etc. Věřím si, že tohle bych zvládnul, ale s pomocí pár lidí co mám ve svém osobním seznamu ( :D ).

3k a Jerry
27-09-14, 22:30
:D to radši zrušte :D

NarutoO
27-09-14, 23:11
ja , pokial tu neskoncim co je asi par dni (a tu necakaj ze ta niekto doceni ... )

Na to to fakt nepíšu.. situace to vyžaduje. :) :)

Charon35
28-09-14, 19:58
ja , pokial tu neskoncim co je asi par dni (a tu necakaj ze ta niekto doceni ... )

Otazka je aj tá, aké ocenenie by sme za to čo tu "robíme" chceli...

Mne sa napr. táto vec páčila, aj keď som sa do nej nejak nezapájal, ale bolo to aspoň nejaké spestrenie, ktoré fungovalo. Nie ako ten "časopis" či čo to malo byť.

AlternativníPravda
28-09-14, 20:43
:D to radši zrušte :D

A jak budu získávat free VIP ?

NarutoO
29-09-14, 12:38
Ahoj, do PMky se mi ozval Fhacker. Vzhledem k jeho adminskym pravum a zkusenostem ze hry je jedinym prijtelnym kandidatem. Proto mu soutez predavam.

LOCK