PDA

Zobrazit normální verzi : Unban



shrkn
11-11-11, 18:08
[AMXBANS] ================================================
[AMXBANS] Mas BAN pro tento server!
[AMXBANS] Mas PERMANENTNI ban!
[AMXBANS] Duvod banu : ' Wallhack '
[AMXBANS] Zabanovany nick ( 1 ) : SHRKNBIAAAAAAATCH!
[AMXBANS] Tvuj nick : SHRKNBIAAAAAAATCH!
[AMXBANS] Zabanovane SteamID ( 1 ) : STEAM_0 : 0 : 19460661
[AMXBANS] Tvoje SteamID : STEAM_0 : 0 : 19460661
[AMXBANS] Zabanovana IP adresa ( 1 , 0 ) : 88.103.160.77
[AMXBANS] Tvoje IP adresa : 88.103.160.77
[AMXBANS] V banlistu na www.csko.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
[AMXBANS] Ban dal admin : DObry den :D
[AMXBANS] Server : Kotelna - Classic | csko.cz

Dodej sem demo. Protože by mě zajímalo co ty vidíš , nebo (ne)slyšíš. :rolleyes:

BiA Fz
11-11-11, 18:12
Jo jo počkej chvilku, bylo vás tam nějak moc a ty ses nejvíc cukal :D za 10 minut sem dam demo

shrkn
11-11-11, 18:15
Ok , v pohodě :). Jak cukal prosimtě ? :D já mám tušení že sem dostal ban za wh :)

GoldaQ*
11-11-11, 18:34
Pockam si na demo pak se vyjadrim, nicmene jestli Ti pripada urazeni adminu jako normalni tak me teda rozhodne NE. Dost toho prehlednu, ale co ty predvadis... Vlastne to moje tuseni a WH. Rad se podivam na demo. Jen abych nezapomel s kym si byl na TSku?

shrkn
11-11-11, 18:38
Počkej počkej počkej. Jestli TOBĚ připadá jako urážení adminů to , že ti napíšu že si mi dal předstřel a ty napíšeš mlč. A pak mi napíšeš nezajímáš mě a já ti napíšu to samé(jo , vypiš mi sem chat) tak to potom jo. Na tsku sem nebyl s nikym. Pusť si to demo (se S O U N D E M). :)

shrkn
11-11-11, 18:40
Jo ty myslíš pKr :). Nebyli sme na TSku .Říkal mi že to psal :)). Věř si čemu chceš. Normální člověk se soundem by tohle zahrál taky, není tam nic zvláštního. A budu si zapínat na kotelně se steam id 19 ,viď ? :)

GoldaQ*
11-11-11, 18:45
17:40:06 <STEAM_0:0:19460661><88.103.160.77> *DEAD*SHRKNBIAAAAAAATCH! : a ty , ty neco pis o wh ty nulko posrana!
17:40:20 <STEAM_0:0:19460661><88.103.160.77> *DEAD*SHRKNBIAAAAAAATCH! : NULO
17:45:08 <STEAM_0:0:19460661><88.103.160.77> SHRKNBIAAAAAAATCH! : ty si jiny tusitel. S predstrelem v ducku si na me bez.
17:45:15 <STEAM_0:0:19460661><88.103.160.77> SHRKNBIAAAAAAATCH! : trapacQu
17:45:48 <STEAM_0:0:19460661><88.103.160.77> SHRKNBIAAAAAAATCH! : # 9 "'GdQ*" 2986 STEAM_0:0:23483241 0 44:18 17
17:45:50 <STEAM_0:0:19460661><88.103.160.77> SHRKNBIAAAAAAATCH! : i ty me
17:49:47 <STEAM_0:0:19460661><88.103.160.77> *DEAD*SHRKNBIAAAAAAATCH! : jooo zabil sem ***gqgqgqg''''''
17:55:05 <STEAM_0:0:19460661><88.103.160.77> *DEAD*SHRKNBIAAAAAAATCH! : :D
17:55:18 <STEAM_0:0:19460661><88.103.160.77> *DEAD*SHRKNBIAAAAAAATCH! : Me slysi ale tohohle ne
17:55:27 <STEAM_0:0:19460661><88.103.160.77> SHRKNBIAAAAAAATCH! : dej demo :]


...To ti vazne lezim tak moc v zaludku? ...

shrkn
11-11-11, 18:47
Jak už sem řekl ,si mi fuk , první dvě zprávy byli na hráče , kterýho zabanoval BiA na infernu. Podívej se tam znova. K tomu dalšímu , takovejhle ultra luck se jen tak nestává. Omlouvám se ti za to. A to další už snad nestojí za řeč. A to dej demo sem kopíruješ proč ? :)

BiA Fz
11-11-11, 18:49
http://csko.cz/dema/upload/dir/wha.dem
Tento příběh začíná na mapě ferno v čase na demu 23:39, kdy díky wh víš o cápkovi co kempí na balkonu, takže se (bez wh) nepochopitelně zastavíš a necháš nejprve proběhnout spoluhráče za ct, než najednou střílejícího T zpoza rohu bezchybně zazoomuješ. V době 24:33 můžeme několik sekund pozorovat předstřel (nebo spíš předzoom) a taky míření přes zeď. 25:17 Si prohlížíš chlapíky co pobíhají v baráku.

http://csko.cz/dema/upload/dir/whfduststeam.dem

2:04 - 2:11 koukání přes bednu, 2:25 kuk do okna, zrovna tam byl viď (při tý střelbě mi neříkej, že si ho slyšel...náhoda? ;) :P ..) 3:36 opět koukáme přes bednu. velmi poučný je také zpomaleně puštěná sekunda v čase 4:02. V čase 6:33 - 6:37, víš že na středu běží T, tak ses radši podíval dvakrát, jestli to nerushnul přímo a nemůže tě už sejmout do zad- skill. 6:47 si ho tam se vší samozřejmostí očekával. 9:17 ta střela (míření) deaglem to zabila podle mě. 9:28 - 9:29 je nejhezčí- v tom je krása wh, že nikdy nevíš, jestli stojí před stěnou nebo za stěnou, dokud se pořádně nekoukneš. 9:47 předčasné aimování

Na mě tohle bylo až moc (ne)náhod! :-/ Unban připadá v úvahu jedině, že všechny ty situace vysvětlíš a někdo z adminů ti to uvěří.. no, jsem zvědav

shrkn
11-11-11, 18:50
Zajimávé , a teď se na to kouknu já jo ? :) počkej.

GoldaQ*
11-11-11, 19:04
Moje vyjadreni uz padlo behem nataceni dema. Muj nazor je "ten kluk nic nema".

MARTiii
11-11-11, 19:04
STEAM_0:1:14509564

sem vetsi king nez ty

Kotel
11-11-11, 19:05
A ted jeste vypis casy, kdy ma mit wh. Ja tam vidim jenom kemp. Tebe takhle vycasuju taky.



Na mě tohle bylo až moc (ne)náhod! :-/
Jestli neni nahoda, ze mi nekdo projde kurzorem 100m prede mnou, kdyz vetsina map je v jedny urovni, tak pak musime prehodnotit vsechny dema a zabanovat dalsich 300 hracu.

susa-troubky
11-11-11, 19:06
STEAM_0:1:14509564

sem vetsi king nez ty

a co demo marti :-D ... sory BiA Fz ale ja bych taky řekl že na tom demu není nic vidět

BiA Fz
11-11-11, 19:17
Dal sem unban když to říkají všichni, hádat se nebudu. Počkám si alespoň na vysvětlení těch situací -.-

Kotel
11-11-11, 19:23
To je tezky. Tyhle situace nevypovidaji vubec o nicem. Kdyz slysel, ze odtamtud nekdo strili, tak ho sel zabit. Kdyz stal za bednou, tak nemel jinou moznost, nez koukat na ne, kdyz bedna je primo pred tunelem. Kdyby koukal jinam, tak se bude zbytecne otacet zpet.

shrkn
11-11-11, 19:42
23:39- Takže .. Vytahuju si banán. O ,,cápkovi na balkoně" nevím :P. To jak sem se zastavil je fakt divný , to jo. Možná sem odepisoval na steam,ale nejspíš si přenastavoval hlasitost , protože mi to hrozně řvalo. No zkrátka je tam jasně vidět že nehraju, ani největší debil by se nezastavil uprostřed banánu.(Všimni si že hned další kolo děruju balkon, protože tam jasně probíhali,a teď ne :) No CTčko proběhlo a teď předemnou padaj tuny a tuny kulek z balkonu, promiň , ale jiny místo tam fakt není. A koukni ten terrorista, který zabil CTčko vybíha ze středu a já si pre-zoomuju do špíny. Nejsem tak neomylnej :)

24:33- Jo , byl tam :) To musím uznat. Ale takhle to dělam vždycky, obzvlášt na banánu nebo na středu. Je to zvyk. (i ten pohled přes zeď tam byl ,máš pravdu) :) Ale koukni se na to 4x zpomaleně a teď zase ty , musíš uznat , že ten zoom byl namířen na peklo a dotyčné Tčko do něj v běhlo. A koukni se i dál, zase tam lezu nepochopitelně na balkon. A toho je po celem demu desítky. Kdybych věděl že tam nikdo není, tak se tam ani neobtěžuju.

25:17 - To sem nepochopil (vysvětli). Pokud se tim esp nepletu, hráči sou na falešné a já běhám po middu a du si začupnout k lampě. Tam mi běží hráč v pekle na kterýho nejspíš ,,koukám" :D a potom si ducknu za lampu , kouknu na banán , kouknu na peklo kouknu na midd a teď tam Tčko z pekla stříli do CTčka ve špíně, zoom , nevyšlo.
______________________________________
Dalši demíčko :P

2:04 - 2:11 - Tu bych ani ažtak neřekl koukáni přes bednu , ale spíš to že sem tam už předtím děroval, protože vím, že tam byli. Čupěl sem vedle abych nedostával děry, no přišel sem ke krabici čuměl do ni , jednou se pokusil o díru vyskočil , byli vidět hlavičky , znova sem to do ní napral( btw. V katech byla slyšet střelba a můj spoluhráč, tam taky pouštěl. Takže sem to prostě zkusil) no a pak sem vylezl a šel se přesvědčit , jestli tam teda sou i když sem to na 99% veděl, ale jinak se ti nedivím, tohle bych asi vypsal taky. Mě to ale příjde jako def. když znám svůj styl hry. :) A navíc ty díry do krabice jsou docela běžné, koukni se na něaké zápasy nebo tak, tam děruje každý, jak arckou,tak m4, tak dglem prostě čimkoliv co se dá.

2:25 - Slyšel , náhoda :P Dupl když kolečkoval nebo když spadl z bedny to nevím , ale zaposlouchej se a je tam krok slyšel zrovna v ten moment když ustane střelba. Když potom vycházím koukám na pravou stranu okna no a Tčko už stojí a stříli v okně na mého spoluhráče. Netrefil sem ho no :( (A není tam ani kuk přes zeď , jak si myslím že bych to udělal kdybych věděl že stojí na levo :) )

3:36 - Zase ta bedna, viď ? :P. No tady tam několikrát vykouknu - neúspěšně a přebíjim , ještě v době přebíjení doběhnu ke krabici , u které držím Ačko a vyletím na katy, je tam Tčko , o kterém nevím a cross mi letí zase na druhou stranu. Je to uplně to stejné jako s Dglem ale bez děrovaní, ale toto na vypsání asi není,ale každej sme něakej :P.

4:02 - Tam nevím , co vidíš , nebo neslyšíš. První Tčko mi dupe , tak si na něj počkám . Další střílí do krabice. Sem v ducku takže vylézám pomalu a crossem jedu po otevřeném prostoru až najedu na Tčko, které přebíjí. Každopádně byl slyšet, pust si to znovu. Tohle určitě není něaká wh situačka. Ale ok :)

6:33 - 6:37 - Střelba na middu. Dost hlasitá a dlouhá, tuším že tam padne i CTčko před B, nebo někde na middu, chtělo by to vidět s radarem nebo klasickým wh. Každopádně na middu střelba dost hlasitá (sound) a možná padlo i to ctčko , chtělo by to radar. Kouknu na to ještě s normálním whčkem a pak to editnu.
A to dívání jak říkaš. První wallook - běžím a koukám jestli už není někde u krabic nebo na middu - není jedu přes dveře , ale na něj nekoukám ani něak blízko něho. 2 Pohled .. Ten ti nevysvětlím.. to prostě .. každej to občas chtě ( v mém případě nechtě) udělá . Koukni někdy na svoje demo , stáva se. A 3 pohled, chci jít do zadu a nejde to - koukal sem co mě blokuje a samozřejmě spoluhráč , jak je to běžné.

6:47 - Tos asi nevěděl co máš vypsat ne ? :DD. Takže , klasický postavení na hlídaní kat. Ten dupal a střílel jako oživot a to víš sám moc dobře i ty. Tak sem si na něj vyběhnul a ten druhý vyběhl uplně out of my cross ^^ i když sem ho taky slyšel akorát sem nevěděl jaká strana :P

9:17 - A co je na tom ? Občas si tam prostě střelim a nedělám to jen já. Takhle se dávaj ty nejhezčí haluze víš ? Navíc střela šla mimo a ani sem se tam něak extra nekoukal jen sem tam prostě střelil, jako to dělám hodně často a já na tomto žádné wh nevidim.

9:28-9:29 Jo , du si čupnout ,, na nindžu " protože mám 60 nebo kolik hp a byl sem tam sám s tušením že jich je v těch katech víc. Potom sem si vylezl a koukal jestli mi neběží. Protože tam se málo kdo kouká. A já nevim jak ty, ale já sem s wh - klasickým , hrál několikrát a on je dost rozdíl jestli ten hráč za zdí nebo není a není na tom nic težkého. A navíc myslím že ta zeď na kterou koukám je zrovna neprůhledná :). No dál - vylézám , koukám do krabice - úrověn ramen , hlavy - a přetáhnu si cross o něco do leva a on tam je. Tady si myslel poznat zeď nebo ne ? . Tady kdyby byl tak ho poznám bezpečně i s wh , neboj se :). Nojo , ty náhodny wallooky. Říkám to nevysvetlíš,ale podívej se občas na hltv nebo tak. Tohle bys mohl vypisovat pořád...

9:47 - A tady sem si na něj prostě čekal , jasně mi proběhl a dupal na středu , zabil ctčko a dupal dál na levé straně u krabic, no já si taky dupl slyšel mě , počkal si. Dostal sem hlavu.

Nevim , takhle to vidím já z mého úhlu pohledu , všechno sem si prohlížel několikrát a cítim to tak jak sem to napsal. Sral sem se s tím docela dlouho. Tak se na to prosím podívej znova a přehodnoť - některý časy sou divný jo.. ale některý zase totální default... Koukni na to znovu a pak uvidíme, jinak sem zvědav co řeknou ostatní admini. Za celou tu dobu si na mě nikdo nestěžoval kvůli wh , jo vlastně jeden kterej dupal jako slon a dostal děru,ale ten měl wh sám a dostal banán :). No .. Ban bych si dal taky abych pravdu řekl :P. Ale po dalším kouknutí na to nevim nevim. Sem clear :P

shrkn
11-11-11, 19:43
Jinak GdQ, díky. Sorry a peace :). Kotle díky. Bia situace tu máš :) Noa MARTii , ty nemachruj :D

BiA Fz
11-11-11, 20:57
No, díky za vysvětlení, většina těch situací teď opravdu dává smysl x-/. Já sem teda ještě neviděl, aby během chvilky prakticky 2x , s tim deaglem a pak m4kou, někdo najel přes zed na panáčka, tam se zastavil, a zase jel zpátky, v případě s deaglem "hodil" crossem tak, že by mohla zasáhnout přesně zelenou čárku...to se stane počítám tak jednou za x času, za tu první akci bych tě taky zabil, takový štěstí že si tlumíš zvuk a díky tomu to neschytáš- neschytals to takhle za celou dobu co si hrál, jestli to wh nemáš, což tak vypadá, tak si stejně hroznej lucker...

Jinak jak si chtěl po mě tu 25:17, tak to bylo tak, že tam byli dva na falešný a oba se stahovali, ta situace vypadá tak, že jelikož si nemohl vědět zda se stahnou nebo projdou pod kinem na střed, tak ses mrknul a pak si hlídal jenom peklo no. Podle zvuků a situace tam podle mě klidně mohl ten druhej vyběhnout na střed a dát Tě z boku, tak se divim, že sis to nehlídal a prakticky se jen soustředil na peklo po tom co se tam objevil jeden z těch dvou.


Ban bych si dal taky abych pravdu řekl :P -> nice , díky, to sem rád :D

Takže sorry, omlouvam se no. Ale dneska tam byli na tom fernu hned dva ns cápci s wh a dopoledne dokonce jeden steamak co střílel do halušky, tak sem z toho byl asi tak rozjetej, že sem to viděl i u tebe. Asi sem už dneska přepracovanej x) dík žes to vzal v pohodě =)

shrkn
11-11-11, 21:13
Stane se :). Já děkuju za unban :D

BiA Fz
11-11-11, 22:06
Nemáš za co, stálo mě to práva :-) Člověk rozdá denně dva bany a dvakrát za měsíc se splete, jsou tu holt tvrdé podmínky.. tak se pozná kvalitní server a jak už to v životě bývá, kdo nic nedělá nezkazí, naopak přílišná snaha musí být po zásluze potrestána. čekal sem to.. i když sem dřív čekal aspoň zprávu do pošty "beru ti práva" ... trochu zklamání

Kotel
11-11-11, 22:17
Prava na classic bych u tebe povazoval spis za zkousku. Kdyz si nejsi jisty v takovych situacich, tak hadam, ze pulka banu byla nepravem.

BiA Fz
11-11-11, 22:47
Za měsíc a kousek co tu jsem sem dal 55 banů za cheaty, na to admin co má práva i na více serverů než jen na jeden potřebuje průměrně půl roku jak sem koukal. Bylo by divný, kdybych se ani jednou nespletl, ty dva unbany co jsem musel dát mi na to číslo připadají docela směšný, 98% úspěšnost v prvních týdnech adminství. Je to málo?
Můžu sem těch padesát dem nahrát a všechny odhady poslat k šípku, ale máš vyhrazené právo mi admina odebrat i bezdůvodně. Je mi jasný, že spíš budu chybět hráčům na classicu, kteří tam opravdu hrajou, než ti co čtou fórko a vidí jenom ty špatný čísla. Ale jak sem psal výš, se vším tímhle sem počítal a stejně sem nedělal mrtvýho brouka, když byl někdo podezřelej na serveru.

P.S. Nerad bych, aby má práce vešla v niveč, takže kdo si ještě dodá dodatečně žádost o unban, tomu dám demo, protože v těch 55i banech není ani jeden člověk, který by ban dostal neprávem.

shrkn
12-11-11, 07:29
Nojo.. je to holt těžký, třeba se ti příště zadaří někde jinde, nebo za něakou dobu znova tady. Jestli můžu poradit, nebuď tak zbrklej, tím nemyslím když tam líta cápek co se točí dokola a rozdává hlavy,ale zkušenost a wallhack se na tom serveru poznáva špatně. :).