PDA

Zobrazit normální verzi : /rank



Kuzli
29-09-14, 19:38
Přeji dobrý večer,
dostal jsem nápad, udělat na serverech /rank pro Teroristy. Jde mi o to, aby se hráči trochu víc zapojovali do vzpour, a nesnažili se to všechno uhrávat na PP. :think: Když o něco jde, tak se většina hráčů snaží vyhrát. :mml: Každý měsíc by se "vyhlásil" vítěz, a ten by dostal VIP na měsíc zdarma. :drool:

Už to domlouvám s Kotlem, takže to na 85% bude. Jen chci slyšet i vaše názory. :wink:

Grakon2702
29-09-14, 19:43
Nad něčím podobným jsem už uvažoval v tom smyslu, že by byl rank pro T normálně na fragy a rank pro CT z hlasování na konci kola, jaky to byl simon (dobrý, špatný), ale radšíi jsem od toho dal ruce pryč :D. S tím VIP nesouhlasím. Za klasický rank na střílecích serverech taky nedostáváš VIP.

Kuzli
29-09-14, 19:49
Nad něčím podobným jsem už uvažoval v tom smyslu, že by byl rank pro T normálně na fragy a rank pro CT z hlasování na konci kola, jaky to byl simon (dobrý, špatný), ale radšíi jsem od toho dal ruce pryč :D. S tím VIP nesouhlasím. Za klasický rank na střílecích serverech taky nedostáváš VIP.

Nevim to se mi moc nelíbí. Můžeš bejt simon jak chceš dobrej, ale každej dá hlas svému "kamarádovi", nebo bude vlzp*del adminovi/spešlovi.


Tohle taky neni střílecí server.

FreeShotCZ
29-09-14, 20:25
Zbytečně by se dělaly vzpory, když je dobrý simon, tak by se napojilo pár bláznů a dělali by jen vzpoury, aby si mohli zamachrovat v ranku...

Kuzli
29-09-14, 20:37
V JailBreaku jde hlavně o vzpoury. To je cíl modu. :wink:

E: A když je dobrý simon, dokáže vzpouřence snad uhlídat ne? Tak se pozná dobrej Simon :thumsup4:

KeYo
29-09-14, 20:57
preco z toho robite strielaci server a nejaky rank a neviem co? neni to len o vzburach.. :) ja som proti.. ked uz by som dal rank na PP.. kto ma najviac pp by bol prvy v ranku..

Charon35
29-09-14, 21:10
V JailBreaku jde hlavně o vzpoury. To je cíl modu. :wink:

E: A když je dobrý simon, dokáže vzpouřence snad uhlídat ne? Tak se pozná dobrej Simon :thumsup4:

Som myslel, že ciel JB je zabaviť hráčov, nie fragovať na rank.

A neviem ako by sa to poriešilo pri presune od CT k T, keď bude mať za CT 15 fragov. To by sa tiež muselo ošetriť.

Verdikt: rank by som na JB vôbec nedával. Pokazí to aj to málo čo tam funguje.

ZeMi7
29-09-14, 22:56
hovadina

Volume
29-09-14, 23:01
Nápad dobrej, to se cenní. :thumsup4: Ale jsem proti :

mrkvicka
30-09-14, 10:00
Přeji dobrý večer,
dostal jsem nápad, udělat na serverech /rank pro Teroristy. Jde mi o to, aby se hráči trochu víc zapojovali do vzpour, a nesnažili se to všechno uhrávat na PP. :think: Když o něco jde, tak se většina hráčů snaží vyhrát. :mml: Každý měsíc by se "vyhlásil" vítěz, a ten by dostal VIP na měsíc zdarma. :drool:

Už to domlouvám s Kotlem, takže to na 85% bude. Jen chci slyšet i vaše názory. :wink:

Kamoš toto tu nikdy nebude

kono159
30-09-14, 15:19
s virusom to pojde lahko :D , izi gg wp

Mr.ADIO
30-09-14, 16:34
Nechal bych to tak jak to je. Takže žádný rank.

UNHCZ
30-09-14, 16:52
Hej, pak by se člověk na to podíval a vyděl by tu spoustu času co na tom projebal..:D

Charon35
30-09-14, 16:56
Navyše by decká zapínali WH a Ab ešte aj na JB a to sa mi tam osobne teda fakt nechce riešiť :D

Eust.
30-09-14, 17:15
Hej, pak by se člověk na to podíval a vyděl by tu spoustu času co na tom projebal..:D

Proč musíš všude za každou cenu něco napsat.

Klimax
30-09-14, 20:04
Robite z toho strielaci server, proti..

Indian0
30-09-14, 21:59
Proč musíš všude za každou cenu něco napsat.

Keby sa vyjadril aspoň normálne, este jeden návrh co má hlavu a pätu so od Unihoca nikdy nevidel. NIKDY




A k tomu ranku JB 5 skusobny server ale osobne sa mi to nepaci, urobi sa z fun serveru server pre rankeri. Som proti, skôr nech sa robia JB turnaje a nech sa nedava rank do jailu.

UNHCZ
01-10-14, 07:11
Keby sa vyjadril aspoň normálne, este jeden návrh co má hlavu a pätu so od Unihoca nikdy nevidel. NIKDY


ok, k JB sekci se už vyjadřovat nebudu, sry za tu hrubku

Ikosan
01-10-14, 18:05
Kuzli nápad genialní ale ovšem zbytečný, Hráči chtějí krásne kolo a spoustu atrakcí a ve hře je jen velmi málo takových hráču kteří takové to kola dělají.
Tímhle bys akorád vyburcoval hráče co dělají masivní vzpoury ( a že jich je dost) aby dělali vzpoury celoplošně na všech jb.
Když už se najde zábavný simon tak je to zázrak a tímhle bys je akorad vypudil pryč :mml:

Gregyy
02-10-14, 15:50
Proti, podle mě nesmysl.
JB není jen o vzpourách, nevím co všechny baví na tom, že každé kolo má 10 vteřin a mapa končí 50:0 pro T, fajn, vzpoura musí být, ale proč pořád? a kdyby byl takový rank, tak by všichni chtěli mít co nejvíce killu, takže by nebylo ani jedno normální kolo a může být dobrý simon jak chceš, ale když se na tebe rozběhne 10 Tček, co má fety, tak ti to moc nepomůže.
Rank je hovadina

Mr.N0b0dy
02-10-14, 17:17
Rank na JB v takovém slova smyslu určitě ne, ale špatný nápad tady někdo neřekl. Myslím, že to byl Keyo a to rank na body z PP.. to by hráče motivovalo aspoň hrát bez vzpour, přece jen PP je jen pro toho, kdo se nejvíce snaží.

Tensa Zangetsu
04-10-14, 14:49
Rank na jailu = blbost.
Za me jasne NE

hofy
04-10-14, 15:19
Zajímavý by byl jednoduchý rank, resp. počítadlo vykonaných PP ze strany T. Myslím si, že by to ani neovlivnilo hru.

Charon35
04-10-14, 22:11
Zajímavý by byl jednoduchý rank, resp. počítadlo vykonaných PP ze strany T. Myslím si, že by to ani neovlivnilo hru.

To by bolo fajn, ale či by sa to dalo zrealizovať...

Grakon2702
05-10-14, 13:48
To by bolo fajn, ale či by sa to dalo zrealizovať...

Dalo. Záleží jak složité to bude, ale myslím, že moc ne.

Afr3ak
05-10-14, 15:16
Nevidím důvod přidělávat na JailBreak rank, je zařazen do sekce Fun, tudíž se tam má hrát pro zábavu, nikoliv na rank. Já osobně si radši zahraju kolo, kde se vzpoury nedělají, a myslím, že nebudu jediný.

S0b0ta
23-10-14, 08:17
Nevidím důvod přidělávat na JailBreak rank, je zařazen do sekce Fun, tudíž se tam má hrát pro zábavu, nikoliv na rank. Já osobně si radši zahraju kolo, kde se vzpoury nedělají, a myslím, že nebudu jediný.

Afr3aku, znám Tě už dlouho a myslím, že ty si takový ten typický vzpourový hráč :D .

Ale k tomu ranku, Kuzlátko, to je kravina :).

Britny
23-10-14, 12:47
Však to co napísal Does není špatný nápad, možná bych i dělala méně vzpour, jen abych měla víc pp a byla prvá :mml: a možná taky ne jen já :D

Tommy_Oxcore
11-01-15, 12:10
Mně by se to líbilo třeba takhle:

Přestřelka - CT za zabití T 3 body, T za zabití CT 10 bodů (přece jen to mají T při přestřelce těžší).
Sparta - CT kill T - 3 b, T kill CT - 10b (stejně jako u přestřelky).
Shark - tady bych to nechal 5 ku 5 bodům, obtížnost je zhruba tak stejná...
Gangster - za každého zabitého protihráče +- 5b. To by mohlo motivovat T, aby nekempili. :thumsup4:
PP - za každého zabitého protivníka během PP dejme tomu 10b.

Ostatní módy (schovka, HVD apod.) bych nechal nerankovaný a normální kola taky. Otázka je, jak by se to dalo pořešit... je to asi celkem těžko proveditelný nastavit to jen na určitý části hry... Body jsou samozřejmě napsaný orientačně, neříkám, že by to mělo být přesně takhle.

kono159
11-01-15, 16:53
Mně by se to líbilo třeba takhle:

Přestřelka - CT za zabití T 3 body, T za zabití CT 10 bodů (přece jen to mají T při přestřelce těžší).
Sparta - CT kill T - 3 b, T kill CT - 10b (stejně jako u přestřelky).
Shark - tady bych to nechal 5 ku 5 bodům, obtížnost je zhruba tak stejná...
Gangster - za každého zabitého protihráče +- 5b. To by mohlo motivovat T, aby nekempili. :thumsup4:
PP - za každého zabitého protivníka během PP dejme tomu 10b.

Ostatní módy (schovka, HVD apod.) bych nechal nerankovaný a normální kola taky. Otázka je, jak by se to dalo pořešit... je to asi celkem těžko proveditelný nastavit to jen na určitý části hry... Body jsou samozřejmě napsaný orientačně, neříkám, že by to mělo být přesně takhle.

ne, to by boli zas len mody a ani jeden tym by sa nevpratal do koze

Pat_
11-01-15, 17:36
Mne by sa to páčilo :3 :D Aspoň by sa všetci hrači zapojili do vzbury. A bol by rýchly koniec :D Aj, keď úplne stačíme 5ti :D

Tommy_Oxcore
11-01-15, 17:36
ne, to by boli zas len mody a ani jeden tym by sa nevpratal do koze

Od toho je pravidlo, že nemůžeš dávat módy po sobě. :)

3k a Jerry
11-01-15, 17:43
Já jsem proti, to by dobro nedělalo ..

Mr.ADIO
11-01-15, 18:18
Proti ranku.

KeYo
11-01-15, 20:08
Keď už rank tak rank pre Tčka.. a dal by som to na počet pp ak by sa dalo

MrJack
11-01-15, 22:21
No akože - rank je na JB taká vec. No - skrátka: K JB patria aj vzbury, aj atrakcie. O tých dvoch veciach to celé je. No zavedením ranku, či už za vzbury alebo PPčka sa táto pomyslená rovnováha medzi vzburami a atrakciami naru.ší Za 1.. Ak by sa zaviedol rank, hráči by boli ako akýsi notorický poľovník, poľujúci na rank. (znie to divne, no je to tak.) Za 2. Rank by bola ďalšia vec, ktorá by sa mohla riešiť kadejakými spôsobmi na fóre. ( Neviem atrakcie, zrušte rank, rank je na hovno, najlepší je furt jeden hráč... Proste budú sa tu okolo toho riešiť Kokotiny.) Ja nechcem aby sa definícia hráča zmenila na poľovníka a ani nechcem čítať chujiny na fóre. Ak by sa to však dalo spraviť, aby sa dalo predíjsť tým dvom veciam, tak to uvítam.

Swagrid
11-01-15, 23:27
No akože - rank je na JB taká vec. No - skrátka: K JB patria aj vzbury, aj atrakcie. O tých dvoch veciach to celé je. No zavedením ranku, či už za vzbury alebo PPčka sa táto pomyslená rovnováha medzi vzburami a atrakciami naru.ší Za 1.. Ak by sa zaviedol rank, hráči by boli ako akýsi notorický poľovník, poľujúci na rank. (znie to divne, no je to tak.) Za 2. Rank by bola ďalšia vec, ktorá by sa mohla riešiť kadejakými spôsobmi na fóre. ( Neviem atrakcie, zrušte rank, rank je na hovno, najlepší je furt jeden hráč... Proste budú sa tu okolo toho riešiť Kokotiny.) Ja nechcem aby sa definícia hráča zmenila na poľovníka a ani nechcem čítať chujiny na fóre. Ak by sa to však dalo spraviť, aby sa dalo predíjsť tým dvom veciam, tak to uvítam.

Fakt jsem se snažil porozumět každýmu tvýmu postu na fórku, ale tvůj styl psaní nechápu do teď :teehee:

Rank neeeeeeee (:

Nihilia
12-01-15, 07:56
Rank - kravina
VIP zdarma - kravina

Proč by na JB mělo byt za 1.místo v ranku VIP zdarma. Tím pádem by to chtěli všichni na všech serverech.
Celkem je serverů: 83 (VIP za 30kč) = 2490,-

Jestli to budeš Kuzli každý měsíc financovat, jsem PRO. Tohle snad nemůžeš chtít po Kotlovi.

Grakon2702
12-01-15, 16:08
Kdyby se nejednalo o kotelňácký jb, tak bych s tím rankem souhlasil, ale vzhledem k tomu, že je toto JB jinak filozoficky stavěné, tak ne.

MrJack
13-01-15, 17:11
Fakt jsem se snažil porozumět každýmu tvýmu postu na fórku, ale tvůj styl psaní nechápu do teď :teehee:

Rank neeeeeeee (:

Ok, možem to skrátiť :D
Nechcem aby sa JB zmenil na server, kde proste hráčov zaujíma len rank a potom z toho vyprcháva to čaro hry ( Dúfam že chápeš :D)
A nechcem, aby po pridaní ranku tu na fórku padali pičoviny kadejakého formátu.
A celkovo by som bol pre rank, kebyže sa nedieali potom tieto dve veci.
Ak stále nechápeš Swagrid, boh s tebou :DD

mirecc
17-01-15, 14:56
Určite proti ranku...

kono159
17-01-15, 20:13
za ten pp rank by som bol pro

3k a Jerry
17-01-15, 20:51
Když bude rank na PP, tak se každý bude chovat jako bukva a bude ješte mín vzpor než doteď ..
už tak mě stačí, když vezmu zbran a hodím ji do davu a někdo nedonošenej tu zbran odnese k CTčkum..

Grakon2702
17-01-15, 21:34
Když bude rank na PP, tak se každý bude chovat jako bukva a bude ješte mín vzpor než doteď ..
už tak mě stačí, když vezmu zbran a hodím ji do davu a někdo nedonošenej tu zbran odnese k CTčkum..

Spolupráce s nepřátelským týmem -> slay, kick (tak to, ještě tu dám i ten grab...)

Tommy_Oxcore
17-01-15, 21:37
Spolupráce s nepřátelským týmem -> slay, kick (tak to, ještě tu dám i ten grab...)

To si děláš prdel, že jo? To se řeší možná tak na classic serverech, kde se hraje na body, ale tohle je Jailbreak.

Grakon2702
17-01-15, 21:49
To si děláš prdel, že jo? To se řeší možná tak na classic serverech, kde se hraje na body, ale tohle je Jailbreak.

Nedělám si prdel. Úkolem vězňů je udělat vzpouru. Neřeknu, kdyby to udělal na Simonovu výzvu, ale jinak by to mělo být tak. To, že to tak není, už není můj problém a ani to řešit nebudu, jen jsem podal jedno ze starých a zapomenutých řešení...

mirecc
17-01-15, 22:40
To si děláš prdel, že jo? To se řeší možná tak na classic serverech, kde se hraje na body, ale tohle je Jailbreak.

Súhlas...

3k a Jerry
18-01-15, 18:49
Na dnešní poradě se zamítl jakejkoliv druh ranku na jailbreaku ..
Vyřešeno..