PDA

Zobrazit normální verzi : Nechápu...malý zisk bodů v hlstatsx



Bench
30-09-14, 17:44
Můžete mi prosím říct, proč mám pořád tak malý zisk bodů oproti ostatním? Hraju inferno only a mám pořád méně bodů, jak někdo, kdo má horší statistiky... I když nejsem žádná skilla, občas se mi daří a stejně získám třeba polovinu bodů, co někdo se stejnými statistikami. Mám rank 10 a nerad bych o něj tak lacině přišel. Nechápu to a už mě to dost štve... /rs nedávám, bombu nedropuju a stejně... :wall:

Klimax
30-09-14, 19:30
za plantnutie a defusnutie c4ky je +15 bodov...skus viac plantovat c4.. viac uz neviem :)

Charon35
30-09-14, 20:33
Prv to bolo tak, že ak si mal napríklad 20 000 bodov a zabil si niekoho s 1500 bodmi dostal si za to, strelím číslo vôbec neviem koľko to bolo, 5 bodov. Ale ak ťa zabil on, tak za teba dostal 25 bodov. Takže si sa možno dostal do takého štádia, že sa ti zdá, že sa tvoje body vôbec nehýbu. Teda ak sa to medzi časom nezmenilo a pochopil som to správne :D Takže ti nezostáva nič iné, len trénovať skilliť a killiť. :)

Ak si dobre spomínam, tak taký Eruner picco! pri resetu ranku sa dostal za týždeň, alebo dva, na top1 pričom zbytok trčal bodovo na bode mrazu, lebo jednoducho dosiahli "svoj limit skillu", resp. maximum.

Bench
30-09-14, 20:57
No, díky, ale mám zaplý ukazatel bodů, takže vidím kolik bodů dostávám, ale třeba když dám 1. Buldozera, nezdá se mi, že bych dostal víc bodů... Každopádně díky, nejspíš jsem vyšel z formy, protože už namám kvůli škole čas tak, jako o prázdninách.

Bager258
30-09-14, 21:01
Na dm ffa mam podobny problem.... mam 15 500 bodov cca, ale ked zabijem hraca s 2000 bodmi doatanem len 2 alebo 4 body, no oni odomna 7-10 bodov. Ale ked dam hraca ktory ma 20k alebo 40k bodov tak tiez dostanem len 2-4 body, niekedy 7 ale fakt malo, no ale za mapu ked je na servery 10 hracov, sihnem dat 300-500 bodov,ako nic. Je to o tom, kolko das ty killov a kolko dostanes killov a kolko ti oni zoberu bodov a ty ziskas. Ak dost plantujes bombu, mas skill, brain a vies sa orientova v hre a na mape,trosku strielat tak mas za mapu 100+ bodov.

Charon35
30-09-14, 22:18
No, díky, ale mám zaplý ukazatel bodů, takže vidím kolik bodů dostávám, ale třeba když dám 1. Buldozera, nezdá se mi, že bych dostal víc bodů... Každopádně díky, nejspíš jsem vyšel z formy, protože už namám kvůli škole čas tak, jako o prázdninách.

Lebo už medzi vami nie je taký veľký bodový rozdiel. Neviem ako to Kotel presne nastavil, to je skôr otázka na neho.

Zoyer
02-10-14, 13:18
zkus si pročíst tohle téma. tam je tolik návrhů jak by to mohlo fungovat a myslím tam je i to jak to funguje. http://csko.cz/forum/showthread.php?25957-Reset-ranku/page3&highlight=rank