PDA

Zobrazit normální verzi : Môže Admin blokovať?



snowrider
11-11-11, 21:03
Dobrý deň ja by som sa chcel opýtať či tkzv. Administrátor môže blokovať na servery KNIFE.
Administrátor by za to mal byť potrestaný?
Potrebujem to vedieť do budúcnosti aby tu prevládala rovnocennosť.
Ďakujem.

MARTiii
11-11-11, 21:11
Dobry den, admin muze vse.

snowrider
11-11-11, 21:15
Aha ďakujem :/.

yenkees
11-11-11, 21:21
Nevieš o tom že admini majú aj príkaz amx_cheat "wallhack/aimbot/speedhack1-9" ?

snowrider
11-11-11, 21:45
Yenkees: Neboj sa až tak hlúpy nie som.
Ty sa sem máš čo najviac vyjadrovať keďže išlo na KNIFE práve o teba, smola že som nenatočil demo, ty si bez akýchkoľvek problémov blokoval.

Edit: Preto som sa pýtal a ty si ma v klude vysmeješ, ty máš teda vychovanie!

yenkees
11-11-11, 22:08
Áno , niekto mi tam už napísal že som zlYYY admin ... Raz omylom niekoho bloknem a už sa rúti svet? Na block tieš najprv upozorňujem a banujem až na 2./3. x ... Ale ak to berieš takto , tak tu nikdy nebude prevládať "rovnocennosť" , stále budeme len arogantný ****** :]


EDIT: Myslím že si to nasmeroval zle... Malo to ísť na sťažnosť na adminov/hráčov či?

UFOusek
12-11-11, 14:41
nemalo to ist nikam, proste ma spravedlivy snowman dalsi 3 posty - win

snowrider
12-11-11, 14:44
Usousek: To si myslel v zlom?

Edit: Nerobím to preto aby som mal o 3 posty viacej, ale robím to preto aby to nezašlo tak ďaleko že postupne admini budú urážať... a nakoniec skončíme tam že admini budú používať cheaty.
Viem znie to trocha blbo ale čo nieje teraz môže byť neskôr.

Yenkees: Ja som nemal v pláne sa na teba ešte stažovať pretože si to urobil maximálne 3- krát len som chcel vedieť do budúcnosti.

UFOusek
12-11-11, 14:45
Usousek: To si myslel v zlom?

Fnowman: samozrejme, muzes si udelat dalsi carku, uz mas totiz 4 posty

B1RD
12-11-11, 14:58
HMMM tk proc davate perma bany za SH ,WH AB atd kdyz to pouzivaj admini prvni si to vse srovnejte v hlave nez budete mluvit :P

grEy
12-11-11, 15:00
Urcite, admini tu bezne cheatuju... prosim ta, nesir nezmysli. Ked admin cheatuje, tak dostane ban rovnako, ako kazdy iny hrac. Ked ta niekto zabije a je lepsi tak to neznamena, ze je hned cheater.

B1RD
12-11-11, 15:02
a jinak mas prawdu ze budete jako admini vzdy arogantni protoze sem mel kamose byl bezva pk byl admin a najdenou namyslenej ko*ot tvl a hlavne ze me dali ban za blokovani na knife pritom oni me blokovli ae to nema cenu davate bany jnom tem co nesjou kamosove a kamosu ban nedate nikdy chtelo by to normlaniho admina.

snowrider
12-11-11, 15:03
grEy: To patrilo mne?
Ja som sa pýtal iba na Blokovanie a nie na cheaty, viem že keď admin používa cheaty tak ho postihne trest ako normálného hráča to ,,skončíme tam že admini budú používať cheaty´´ som myslel ironicky.
Ďakujem a prajem pekný zvyšok dňa.

grEy
12-11-11, 15:04
To bolo smerovane B1RD-ovy. Pre admina platia pravidla rovnako ako pre ostatnych hracov...

snowrider
12-11-11, 15:07
Tak ďakujem, do budúcnosti sa mi oplatí natočiť demo alebo nie?

grEy
12-11-11, 15:10
Tuto otazku by si si mal asi polozit sam sebe. :lookaround:

snowrider
12-11-11, 15:13
Ja viem že by to bolo strácanie času točiť každého kto blokuje, mal by za to ban tak na 30 minút ale mne to problém nerobí, času mám dosť len či ma nebudú mať ostatný za s prepáčením ,,blbca´´ ked podám takúto stažnosť.

grEy
12-11-11, 15:20
Ked nahlasis porusenie pravidiel a niekto ta ma za blbca, tak je asi blbec on. Samozrejme za blokovanie by clovek dostal tak 30 minut, takze by to v podstate ani nepocitil, kdezto ty ano. Cas je vzacny a minat ho na natacanie hracov, ako blokuju je fakt strata casu. Pre teba a aj pre adminov - kedze musia demo zhliadnut a hraca zabanovat (pravdepodobne cez web).