PDA

Zobrazit normální verzi : Urážlivý nick



Krvava Vlozka
01-10-14, 16:23
Jeden hráč už to nevydržel a přejmenoval se na "Krvava Vlozka je mrdka"
Mám jeho SteamID a IP

VALVE_0:0:1568168620
77.48.233.144
CZ

Díky

E: nejde mi sem dát screenshot, nevím proč

mirous
01-10-14, 16:43
Upřímně, připadá mi trochu ironické aby někdo s nickem Krvavá vložka ,,prášil" hráče za urážlivý nick :D. Sorry, ale fakt nemám koule tohle banovat. A fakt tu nechci rozjíždět sto stránkový flame o vhodnosti Tvého nicku, vím, že asi má působit spíš originálně (vtipně), ale trošku se zamysli :). Mně osobně to připadá nechutný, vím, že zde nějakou dobu působíš, takže je mi to jedno. Ale jde mi vyloženě o ten paradox hlásit za urážlivý nick někoho jiného.

piratjo
01-10-14, 18:14
banned

Krvava Vlozka
01-10-14, 18:45
Upřímně, připadá mi trochu ironické aby někdo s nickem Krvavá vložka ,,prášil" hráče za urážlivý nick :D. Sorry, ale fakt nemám koule tohle banovat. A fakt tu nechci rozjíždět sto stránkový flame o vhodnosti Tvého nicku, vím, že asi má působit spíš originálně (vtipně), ale trošku se zamysli :). Mně osobně to připadá nechutný, vím, že zde nějakou dobu působíš, takže je mi to jedno. Ale jde mi vyloženě o ten paradox hlásit za urážlivý nick někoho jiného.

Chápu.


banned

Díky

Charon35
01-10-14, 21:03
Kebyže som baba a mám mesiačiky, tak by som nahlásil aj tvoj nick... heh

Krvava Vlozka
01-10-14, 21:56
Kebyže som baba a mám mesiačiky, tak by som nahlásil aj tvoj nick... heh

A co třeba admin s nickem "Mrtvé děti v živém plotě"? Třeba mi zemřelo dítě v živém plotě a úráží mě to.

matis
01-10-14, 22:00
moc to hrotite - lock