PDA

Zobrazit normální verzi : Top nexim



Fighter
01-10-14, 20:02
Caute,nevim ci hrac Top Nexim mal velke lagy alebo velmi spatne nastavene cheaty.Jak som sel do spectu hned utiekol takze som to nevedel skontrolovat.Akurat som zistil z amx jeho udaje a ked viete kuknut hltv tak okolo 19:50-55 mohlo byt :censored:


[^T0p[$]!'] Nexim STEAM_0:0:843792 87.239.63.86 SK

nexim
01-10-14, 20:46
No nazdar kamarad :) mam tu už asi hodinu dost velku bourku takže blbne net a lagy mam :) když nerozeznaš lagy od cheatů tak prosimťe nešir tady o mě bludy jaky sem ja cheater :) možná te i do admin teamu vemou za tvoji pohotovou reakci ;)

a jestli chceš můžem si o tom promluvit na TS tam snad lagy nebudu mít :)

Fighter
01-10-14, 21:06
Ahoj ,,kamarat,,Aj u nas je burka ale take lagy nemam,do AT sa nechystam ani teraz ani potom,ja som napsal moj nazor a na zbytek su kompetentne osoby.Konkretne som netvrdil,ze mas cheaty.Nemam proti tobe nic a aj keby to byl admin tenhle thread by si tu nasel.Nevedel som rozoznat lebo jak som to vsimnul jak tam ,,akcelujes,, :D hned som sel do spectu a zhodou okolnosti si v momente leftnul.Jak vidis,tu sa nahlasuju i stiznosti nielen cheatery takze ked si na 70-80 ping tak lagoval jak keby si speedoval tak nieco je problem a aj ten max.pingu dal spatky na 100 lebo 150 ping je potom moc a budu tam samy lagery.Nechapem jak je nastavene ked ta to automaticky nevyhodilo :censored:


e: inac ked nemam pravdu dopredu sa ti omlouvam,naozaj to neber osobne

nexim
01-10-14, 21:17
Vpohodě.. budu to brát jako kompliment ;) :D

Fighter
01-10-14, 22:05
Ok,takze sa mi podarilo stahnout hltv,kuknul jsem,su to lagy :D
Ani nechapem naco si vlastne aj skusal,kazdy normalny hrac by sa odpojil aby nekazil hru ostatnym a ani pre teba to asi nebolo prijemne.Ping si mal 137-140 takze stale stojim za svojim nazorom,ze znizit zo 150 na 100 hranicu pingu a nebudu tam lagery speedovat ale letiet(ven)

Tebe sa omlouvam za pripadne potize ktere jsem ti sposobil a doufam,ze nikdy nebudes citerkom,nabuduce uz o tobe nechci psat nic,hlavne nie v Hlášení cheaterů, stížnosti :wink: