PDA

Zobrazit normální verzi : Fl@$H pO!Nt*#| DumaccO.* --> *Britny



DumaCo
01-10-14, 20:23
Vypis z konzole:



[AMXBANS] Mas PERMANENTNI ban!
[AMXBANS] Duvod banu: 'Wallhack'
[AMXBANS] Zabanovany nick(1): < Fl@$H pO!Nt*#| DumaccO.* >
[AMXBANS] Tvuj nick: Fl@$H pO!Nt*#| DumaccO.*
[AMXBANS] Zabanovane SteamID(1): VALVE_0:0:1869722415
[AMXBANS] Tvoje SteamID: VALVE_0:0:1869722415
[AMXBANS] Zabanovana IP adresa(1): 195.28.75.114
[AMXBANS] Tvoje IP adresa: 195.28.75.114
[AMXBANS] V banlistu na www.csko.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
[AMXBANS] Ban dal admin: < *Britny >
[AMXBANS] Server: csko.cz | dust2 only 2





Poznamka:






Zdravim, takze chcel by som poziadat o unBAN. Hral som na servery Dust 2 only ked zrazu som dostal ban ani neviem preco. Dovod ze wallhack? Netusim odkial to vazeny pan admin nabral, hral som tam dlhsie a nikto nic nehovoril ani sa nestazoval. Viem co je WH a kedze som sam bol admin tak nemam za potreby drazdit druhych wh-ckom. Tymto by som chcel poziadat o unBan a vysvetlenie.
Hravam countera uz dost dlho a s narazkami ako "vypni wh" som sa uz stretol. Dufam ze sa to vyriesi. Dakujem za pochopenie a skoru odpoved. S pozdravom DumaCo.

Britny
01-10-14, 20:38
Nech sa páčí DEMO (http://csko.cz/dema?UPD=65jkNT47)

piratjo
01-10-14, 20:52
Zdravim. WH.

DumaCo
01-10-14, 21:12
Takže takto, zaujímalo by ma podľa čoho súdiš že mám WH. Na awp som dosť dobrý a ľudia ktorý so mnou hrajú vedia že to tak je. Demo som si pozrel a nevidím tam nič čo by naznačovalo jasné wh, možno zopár detailov ale wh rozhodne nemám. Je tam jedná scénka kde som strielal do steny hore nad krabicu, lenže ide o to že môj spoluhráč bol predo mnou a dostal ho skôr. Preto som vedel kde je a tuším že mu bolo vidieť aj hlaveň zbrane. Neviem ako mám dokázať že cheaty nepoužívam pretože ich nepotrebujem a ľudia ktorý ma poznajú to vedia. Tú mapu som hral asi milion krát, takže ju poznám až moc dobre, wh nepotrebujem. Žiadam o rozumné vyriešenie a vysvetlenie tejto situácie. Nechcem sa s Vami hádať ale csko si vždy rád zahrám a hrám ho spravodlivo. Ďakujem

DumaCo
02-10-14, 17:12
Zdravim. WH.

Odpovie mi tu niekto? Vďaka

Britny
03-10-14, 18:00
Já nemám víc co bych k tomu dodala, za mě máš WH. Počkej si, jestli se k tomu ještě někdo vyjádří.

kono159
03-10-14, 21:51
za mna je tam to wh

Maaaaaaaaaaja
05-10-14, 10:24
Nevím, co se nám tu snažíš nalhávat. Stačily mi 2 kola. Ty WH máš, takže nechme té pohádky ....