PDA

Zobrazit normální verzi : Petice za vrácení práv BiOvi



BiA Fz
12-11-11, 12:04
Ahoj. Jsem tu zas, zelenyy Fantomas. ^^ Tady na fóru jste se mohli dočíst, jak jsem byl špatný admin, že jsem se na každý ban co jsem kdy dal radil, že polovina banů co jsem dal byla neprávem (což se samo o sobě dost dobře vylučuje, ale když už někdo pomlouvá, tak ať to stojí za to že jo :D ) Jediným pravdivým faktem je, že sem dával 2 unbany, protože jsem se 2x spletl :-) Takže vzhledem k tomu, že sem bez jakýchkoliv zkušeností s adminováním na velkém serveru začal být adminem před necelýma dvěma měsíci a tyhle dvě chyby mi srazily úspěšnost na 96,49% správnosti banů za cheating během prvních šesti týdnů, kdy jsem dostal práva, cítím, že všechna kritika na mě byla vskutku oprávněná.... jasně, určitě, nemám na to být admin- a proto tu jsem s touhle peticí. Protože to myslím vážně.

Pařani z Kotelny mi dali popud, abych si zažádal o vrácení práv tímto způsobem. Kotel se tu zatím o mě mohl dočíst jen to nejhorší, protože tady na fóru není sekce Chválení adminů, kam byste mohli psát jak jste s jakým adminem spokojeni. Jsou tu jen stížnosti a žádosti o unban, kam píšou naštvaní cheateři, proti mě zaujatí jedinci, kterým netrpím jejich arogantní chování na serveru a ve dvou případech oběti, kterým jsem opravdu neprávem dal ban a to mě mrzí nejvíc :( Budu rád když se i tito dva vyjádří!

Takže dost mého povídání, tady jde o server classic, takže prosím podepište tuto petici, napište třeba ke mě jednu nebo dvě věty a taky napište svojí přezdívku a rank z classicu, jelikož si několik hráčů kvůli mě založí zde účet, aby bylo poznat, že si to nepíšu sám :-) Děkuji všem co se vyjádří, protože to dělám kvůli Vám- abych s Váma mohl nadále pařit a nerušili nám hru nějaký cheatnoobové :-) Pěkný den Vám přeje BiA

shrkn
12-11-11, 12:12
Takže... Ano včera mi dal ban, ano neprávem ,ale všechno sme v klidu vyřešili jako lidi a sme v pohodě..po několika minutách sem dostal unban a můžu hrát vesele dál. Biu na serveru vidím hodně často a nemyslím si že by byl něak zaujatý nebo ovlivěný a vždycky je ochotnej pomoct hráčům na serveru a nijak se nad ně "nenadřazuje". Za tu dobu ( poměrně krátkou ) dal několik desítek banů a na to že je v adminováné nováček, si vede docela dobře ne ?. Každý z adminů se jednou nebo vícekrát spletl a classic je pro nováčka na adminovaní poměrně náročny a i tak si ostudu rozhodně neutrhl. Unbany dal, omluvil se a pokud je dotyčný zabanovaný nevinný , nebudu se chovat jako idiot a nechá to plavat. Podle mě je BiA dobrej admin a rozhodně by měl dostat šanci.

pokorka
12-11-11, 12:12
normal ?!,271 z 11339, ano

UFOusek
12-11-11, 12:15
Doufam, ze z tohohle udelas dojemnej serial na TV Nova


že jsem se na každý ban co jsem kdy dal radil

Na chatu (tady na foru, hardlol) si resil porad nejaky bany a to je jeste mozny, ze si neco resil pres steam, PM


chyby mi srazili úspěšnost na 96,49%

:D Ok, z matiky mas jednicku, jinak srazilY



jasně, určitě, nemám na to být admin- a proto tu jsem s touhle peticí. Protože to myslím vážně.

Tak nemas na to byt tu admin, ale proto ses tu s petici, kde chces prava zpet... haha

________________

pro kamarady fantOOOOOOOOOOOmaseeeeeeee zelenYYYYYYYYYYhooooo, na diss se rovnou vyserte.. ne

edit:

Hrac muzes bejt sebelepsi, jestli jako admin stojis za hovno, tak stojis jako admin za hovno a nic s tim neudelas.. Chvili premyslej nad svejma failama a predem, v mejch se nerejpej prosimte, ja tu prava nemel. jako nezelenyyyyyyyyyyyyyy a zlý ufousek ocekavam naloz od celyho classicu

***FENOMEN***
12-11-11, 12:26
zdravim,
Taky myslim že by moh dostat ještě šanci,je z adminů na classicu nejaktivnější(z toho pramení že dá občas ban špatně)myslim že i tohle by časem zlepšil ale prostě občas se ta chyba stane.
Snaží se novejm hráčům vysvětlit co a jak(což sem u žádnýho jinýho admina neviděl).
takže jsem PRO.
na classicu jsem hrál pod nickem maestro,DJ QAK ted hraju pod nickem ***FENOMEN***

susa-troubky
12-11-11, 12:48
Sice na classu už nehraju ale něco sem škrábnu... Podle mého není nikdo neomylný a tak se seknout muže každý. Pár failu nesvědčí o ničem. A to že si se radil muže být jen dobře ne, radši to prokonzultovat s více lidma než udělat blbé rozhodnutí sám. Co člověk to názor, každý to vidí jinak ať už to sou cheaty nebo kdo ví co. Já osobně jsem za ponechaní tvých práv admina.

hyper(^.^)crash*
12-11-11, 13:00
BiA Fz = prostě dobrej admin,každej někdy chybuje.Měj by ještě dostat šanci :D
BiA Fz je proste nenahraditelnej! :biggrin:

Ryukyza
12-11-11, 13:08
BiA Fz = prostě dobrej admin,každej někdy chybuje.Měj by ještě dostat šanci :D
BiA Fz je proste nenahraditelnej! :biggrin:

A ty jsi proste retard, ktery nevi co ma psat. Jsem zvedavej, kdy si zazadas o Prava.

PS: BiA neznam, takze k tutomu nemam nazor. Jestli dal 2 Bany nepravem a 1 to nevadilo a usmiril se s nim, tak sanci by mel dostat. Jestli je BiA novacek, tak by si tie prava jeste zaslouzit kazdej se splete.

hyper(^.^)crash*
12-11-11, 13:11
A ty jsi proste retard, ktery nevi co ma psat. Jsem zvedavej, kdy si zazadas o Prava.

PS: BiA neznam, takze k tutomu nemam nazor. Jestli dal 2 Bany nepravem a 1 to nevadilo a usmiril se s nim, tak sanci by mel dostat. Jestli je BiA novacek, tak by si tie prava jeste zaslouzit kazdej se splete.
Musíš se pořád do někoho navážet?Nic sem ti neudělal,tak o co ti de

Ryukyza
12-11-11, 13:15
Musíš se pořád do někoho navážet?Nic sem ti neudělal,tak o co ti de

Cum na ty sr*cky co pises mas 8 postu, 3 z Slovniho fotbalu a 5 uplne retardsky Commenty. nechci tu vyvolavat Flame, koncim.

hyper(^.^)crash*
12-11-11, 13:17
Cum na ty sr*cky co pises mas 8 postu, 3 z Slovniho fotbalu a 5 uplne retardsky Commenty. nechci tu vyvolavat Flame, koncim.
Jasný,takže každej nováček co sem píše je podle tebe hnedka retard?

BiA Fz
12-11-11, 14:31
Ta petice ukazuje rozdíl v názorech lidí, kteří mě znají tady z fórka, a těch, kteří mě znají ze hry. Čekám, až tu vystoupí někdo kdo pravidelně hraje na kotelně a začne tvrdit, že po serveru nechám běhat cheatery, že jsem nejistý a další kecy.
Nechápu jak někteří, z nichž mě většina ani jednou na classicu nepotkala, mě můžou takhle soudit. Přijdou sem desítky lidí ze hry, co vědí, že když sem na serveru, tak je klid, nejen od cheaterů, ale i od kemperů a sprosťáků a dají sem svuj podpis. Fakta jsou ty, že jsem se 2x spletl. Hoďte kamenem Vy z adminů, co jste ještě nedávali unban a co jste v prvním měsíci svýho adminování nepotřebovali s ničím poradit!

9fZY0kH
12-11-11, 20:09
Ja som s Biom nikdy žiadne problémy nemal, skôr naopak. Mýliť sa je ludské a hlavne keď niekto ešte nemá dostatok skúseností, tak sa nejaká tá chyba vyskytne, to je jasné. Ja som jedine za navrátenie práv Bio-vi

Charon35
12-11-11, 22:16
Neviem, či je to ešte aktuálna téma, keďže má stále modrý nick na fóre, ale:
1. Tí, ktorých sa to netýka, čiže tí, ktorí 95% hrajú na furiene a 5% na classe, by sem nemuseli hádam ani písať. thx
2. Na to, že v podstate začínal od nuly, je na tom ešte veľmi dobre. Už to tu niekto naznačil. BiA je tam dosť často a to je ten "problém". Admin, čo hráva hlavne na hns a prišiel by na class, by dopadol podľa mňa omnoho horšie a zabanoval by omnoho viac hráčov bez cheatov. Čiže by mal omnoho viac sťažností. Na to, koľko dní tam strávil BiA, je ešte dosť dobre natom. Seknúť sa môže každý. Aspoň si sa (hádam) poučil a získal nové skúsenosti. :)
3. Ako ti písal bones. Nerieš blbosti a rob si svoje ďalej.

BiA Fz
12-11-11, 22:20
Neviem, či je to ešte aktuálna téma, keďže má stále modrý nick na fóre, ale:
Je to aktuální, na fóru jsem sice modře jako admin, ale na serveru classic admin práva nemám- jen na HnS training a jump training, ale to je spíš tím, že je to nový server a dostali tam práva všichni admini nebo tím že tam potřeba admin vlastně není. Zkušenosti sbírám a myslím že to všichni a pořád, snažím se jich pobrat už od začátku co nejvíce, dvakrát to holt nevyšlo a do toho všechny ty nesmyslné pomluvy.. Děkuji všem co mě podporují! Nevím kolik bude potřeba hlasů, ale počítám, že ty negativní palce dolů už jsou z většiny pryč a teď už to půjde jen nahoru a došplháme se k číslu, které i těm zaujatým otevře oči. 8 hlasů za první den- díky všem! Dobrou noc =)

Kotel
12-11-11, 23:50
Ja myslel, ze jsi chtel prava primarne na hns. Classic byl jako bonus, ale tam jsou treba zkusenosti a opravdu ti zatim chybi.

BiA Fz
13-11-11, 13:02
Ja myslel, ze jsi chtel prava primarne na hns. Classic byl jako bonus, ale tam jsou treba zkusenosti a opravdu ti zatim chybi.
Ne, to ne; pokud jde o to, co BYCH chtěl, tak BYCH chtěl práva global, kromě socceru, furienu a zombie, který vůbec nehraju, všechny ostatní módy znám- výjimkou jsou právě skákací servery typu jump a HnS, plus taky jailbreak- na těchhle bych si sám zatím rozhodně netroufnul dát ban- to jsou servery, které sem začal hrát nedávno a teprve do toho pronikám.

Psal jsem Ti to i v PM, že 90% času trávím na classicu. Moje žádost o práva právě proto směřovala pouze tam, protože tam mě hráči znají a věřil sem, že mě podpoří a práva tam dostanu, což se taky stalo.
Jinak k těm mým chybám, opravdu jde pouze o ty dva unbany hráčů psytek a shrkn. Oba jsou to skileři a oběma sem dal ban neprávem. V prvním případě to byla špatná úvaha, kdy sem to celé založil na jediné akci, kdy se mi do dema neuložil zvuk kroku soupeře a psytek ho pak zaměřil přes zeď, takže mi to připadalo jako wh. V tomhle druhém případě se zase stalo tolik náhod, že sem tomu nevěřil a navíc sem předtím dopoledne banoval steamáka co střílel do halušky + dva další na nonsteamu, tak sem se nechal unést, jo, tady mi ta zkušenost chyběla a myslím, že sem jí právě získal.

Pokud mi vrátíš práva, tak je rád přijmu s podmínkou, že pokud se ještě jednou spletu a bude nutný unban, bez všech těchle scén co tu teď tropím se práv dobrovolně vzdám. Přiznám se že sem úchyl, kterýho baví běhat po serverech na každý zavolání a banovat cheatery skoro víc než samotná hra. A co. Ale i když mi je nevrátíš se svět nezboří, jen sem se cítil ukřivděnej, protože sem se fakt hodně snažil bejt dobrej admin a trochu sem to zvoral. Je mi jasný že druhá nebo říkejme tomu už třetí šance bude poslední, dej mi jí jen pokud to uznáš za vhodný. Díky Ti za čas a nepovolaným díky za to když se zdrží komentářů.

Kotel
13-11-11, 16:44
U ns hracu to tak neresim, ale kdyz nekdo driv zabanoval steam hrace za cheaty neopravene, tak prisel o prava hned. Kdyz tohle nebudu resit, prestanou tu hrat lepsi hraci. Muzes mit prava na vsech serverech, krome tech, kde se strili, nez naberes vic zkusenosti.

BiA Fz
13-11-11, 18:08
Chápu, že sem udělal kiks. Dneska odešli dva admini, tak snad budu moct co nejdřív zase doplnit mezery. Díky za šanci, cením si toho. Alespoň se mi uleví na DR když tam někdo mačká pasti, tak ho můžu rovnou kicknout nebo dát menší ban, tam ty práva určitě využiju. Btw chtěl bych tomu adminovi co přišel dnes na DR a změnil sice po hlasování, ale mapu uprostřed hry, vzkázat, že mohl alespoň nechat doběhnout kolo.

E3 xD
14-11-11, 21:46
Já s Biou nikdy neměl problémy a chci aby mel práva.

Montty non skill
17-11-11, 21:15
BiA je jen člověk a jak se říká, chybovat je lidké. Dle mého názoru je BiA skvělý admin a vynikající hráč. Řídím se heslem žádný učený z nebe nespadl a BiA taky ne. Je to inteligentní mladý a perspektivní hráč a admin. Jestli se spletl a dal ban steamovému hráči... stalo se a pokud se to vysvětlilo tak si myslím, že je vše ok. Upřímě Kotle, pokud by jsi měl odebírat práva za chyby, tak by tu asi za chvíli nebyl žádný solidní admin a vedla by to tu parta dětí, kteří by určitě neměli žádné zkušenosti.