PDA

Zobrazit normální verzi : Jail Slovickarenie???



L0l4kxD
03-10-14, 18:47
Na zaciatok prosim ospravedlnte moj pravopis
Prosim vedenie co to kur***** je za slovickarenie alebo co ?? a nepochopenie hracov pravidlam plnit simon prikazi??
Na mape myslim Jail_crime bol prikaz od simona chojte na ciaru na mape sa nachadzaju 2 ked som siel k tej druhej dostanem kill za to ze som nesiel na ciaru pred celami A ct dodalo nemas slovickarit ??? co to kur**** je? a druha vec pokial Simon povie aby sme niekam isli ja tam pridem a odidem preco mi dal kill??? + 0 reakcia CT ked pisem ze bol FK poprosim o vysvetlenie pravidiel mne alebo inym hracom dakujem

Burton
03-10-14, 18:57
Slovičkarenie je keD je z kontextu jasne dané kam máš ísť a ty ideš inam - presne ako ten prípad s čiarou ( tak to aspoň vidím ja, ak sa mýlim ospravedlnte ma)
No a ta druha situacia - zas PRESNE ako si napísal, ked máš príkaz niekam ísť a odídeš - simon ťa má právo zabiť.
Myslím si že najideálnejšie by bolo keby si prečítaš pravidla či už tu, alebo ingame cez /menu

KeYo
03-10-14, 19:02
Na zaciatok prosim ospravedlnte moj pravopis
Prosim vedenie co to kur***** je za slovickarenie alebo co ?? a nepochopenie hracov pravidlam plnit simon prikazi??
Na mape myslim Jail_crime bol prikaz od simona chojte na ciaru na mape sa nachadzaju 2 ked som siel k tej druhej dostanem kill za to ze som nesiel na ciaru pred celami A ct dodalo nemas slovickarit ??? co to kur**** je? a druha vec pokial Simon povie aby sme niekam isli ja tam pridem a odidem preco mi dal kill??? + 0 reakcia CT ked pisem ze bol FK poprosim o vysvetlenie pravidiel mne alebo inym hracom dakujem

takze k tej prvej veci.. mas chodit tam kam ta simon posle a ak existuju 2 ciary tak k tej co je k tebe najblizsie.. ak to blizsie nespecifikuje.. a ta druha vec.. v pravidlach mas napiasne ze am ta simon posle odtial mas zakazane odchadzat.. tak si najprv precitaj pravidla nez zacnes hrat.. ako uz napisal Burton:)

Indian0
03-10-14, 19:33
Na zaciatok prosim ospravedlnte moj pravopis
Prosim vedenie co to kur***** je za slovickarenie alebo co ?? a nepochopenie hracov pravidlam plnit simon prikazi??
Na mape myslim Jail_crime bol prikaz od simona chojte na ciaru na mape sa nachadzaju 2 ked som siel k tej druhej dostanem kill za to ze som nesiel na ciaru pred celami A ct dodalo nemas slovickarit ??? co to kur**** je? a druha vec pokial Simon povie aby sme niekam isli ja tam pridem a odidem preco mi dal kill??? + 0 reakcia CT ked pisem ze bol FK poprosim o vysvetlenie pravidiel mne alebo inym hracom dakujem
Prv si naštudujem pravidlá, a potom začnem hrať. Nie nadávať po CT a spamovať FK. Prečítaj si pozorne pravidlá. Najľahšie ich nájdeš priamo v hre, stačí ak napíšeš: /menu.

L0l4kxD
03-10-14, 20:09
Ano je tam definovane to co pises Master Idiano ale v pravidlach je dane ze mame ist na miesta urcene simonom ale neni tam definovane nic take ze tam musim ostat a cakat na dalsie prikazi

L0l4kxD
03-10-14, 20:13
2. Povinností vězně je plnit simonovy příkazy, zákazy. toto je to pravidlo cislo 2 ale simon prikazal ist na ciaru a nepovedal ze tam mame ostat alebo robit kotrmelce

Grakon2702
03-10-14, 21:14
Ty jsi asi přišel z jiného jailu, že? Tady si zvykni na jednu věc a to na to, že tady lidi ještě používají zdravý rozum. Když Simon řekne, že máš někam jít, tak tam máš jít a zůstat tam a ne si hrát na usmrkaného malého blbečka a dělat jakože nevíš kam přesně jít, ikdyž je jasné, co tím Simon myslel.

Charon35
03-10-14, 21:42
Neurážajte ho.

Keď chcem aby si išiel pre vodku a priniesol mi ju, tak tiež ju nezobereš a nepôjdeš s ňou do kostola, že jo. Inak by bolo moc moc zle. :bruce_h4h:

FreeShotCZ
03-10-14, 22:28
Dobrý večer, nejprve k té čáře, pokud simon řekne "bežte na čáru před vašimi celami" tak půjdete na čáru kterou vidíte jako první.
A za druhé s tím odcházením, pokud vím tak kdyby jsi odešel o kousek tak se to toleruje, jinak pokuď vím tak je automaticky zakázáno odcházet od místa kam Vás poslal simon, př, jděte ke stěně, v případě že se sebereš a odejdeš jinam tak aď si tě fragne..

Tensa Zangetsu
04-10-14, 14:49
Nereste tu takove sracky. Jestli rekl bezte na caru, tak delej to co ostatni a jestli par individuji proste neposlechne, tak si roste pockaji na dalsi kolo i 20 minut, pokud je simon tucptak neboi ja.

Kuzli
06-10-14, 12:11
5x to tu vsichni napiste :D Kdyz uz sme u toho, docela mi zacalo vadit to, kdyz na mape snow, mountains atd., proste kde sou guny v celach, tak si je simon oznaci a aby ji vyhodili (presli pres zbran). To tam pak nemusi bejt ne? Tohle pravidlo o zjistovani zbrani bych uplne zrusil. To sami VD kdyz se pripoji. To pak na ty mape nemusi vubec bejt ne?! Chapete me jak to myslim -_-

Swagrid
06-10-14, 12:21
Chytrej vězeň si s tím poradí, hloupej vězeň pravděpodobně neumí střílet a dobrovolně odhodí tu gunu a sám jí ještě vystřílí. Nech to bejt, Kuzli :D

Killer Bee
06-10-14, 14:16
S tím VD bych souhlasil že bys měl VD dokud by nezůstal 1 hráč a to 1 VD by se takhle mohlo udělat :D

AndreSchurrle
06-10-14, 16:43
S tím VD bych souhlasil že bys měl VD dokud by nezůstal 1 hráč a to 1 VD by se takhle mohlo udělat :D

Len, či by to VD nebolo jak za trest v niektorých extrémne dlhých kolách na nudných mapách, kde nemáš čo robiť. A riešenie, že ak chceš, tak sa vráť no neviem. Ďalej kadejakí noobovia s menom "Player" by stratili asi poslednú šancu mať posledné prianie. Niekedy sa stane, že nejaký šmudlák ani nevie ako a má /pp, pri tomto návrhu by ešte stále mal pred sebou 1 "veľkú hrozbu". Ďalšia obava, o "opakovaní VD", t.j. mám /pp, vyberiem si rovno bez boja Volný deň na ďalšie kolo, kolo sa mi opäť podarí vyhrať a opäť Volný deň atp. Takže nemožnosť dať módy. Ďalej asi obrovský priestor pre vzbury (chcem vidieť CT čo ma bude 15 minút "bezchybne" strážiť). Možno som až príliš v extrémnych situáciach, ale neviem no.

Ku "preverovaniu guny" - Nedávno to jeden Simon vyriešil na istotu. Povedal nech vyhodia gun, lebo ich zabije oboch (ešte v celách), a zabil ich. Ja osobne proti preverovaniu v boxe (na čiare...) až tak nič nemám, pretože cestou s ňou môžem urobiť niekoľko vecí (slušne ju vyhodiť CT-čkam, urobiť vzburu, alebo ak som označený, tak ju hodiť inému väzňovi, alebo kidi si nepochopiteľne robia cvakátka). Chápem, že keď chce Simon urobiť "pekné kolo" s fúrou atrakcií, tak sa to asi až tak nedá s vedomým, že niekto ma gunu. Takže, v celách nie, v boxe ok.

Swagrid
06-10-14, 17:02
S tím VD bych souhlasil že bys měl VD dokud by nezůstal 1 hráč a to 1 VD by se takhle mohlo udělat :D

Skvělej nápad pokud chceš vidět v chatu ještě více "FKFKFK VDVDVD DAKUJEM!!" než si viděl doposud.



Ku "preverovaniu guny" - Nedávno to jeden Simon vyriešil na istotu. Povedal nech vyhodia gun, lebo ich zabije oboch (ešte v celách), a zabil ich..

Dobrý, ale to je FK, takže to moc nepořešil ..

Kuzli
06-10-14, 17:19
Len, či by to VD nebolo jak za trest v niektorých extrémne dlhých kolách na nudných mapách, kde nemáš čo robiť. A riešenie, že ak chceš, tak sa vráť no neviem. Ďalej kadejakí noobovia s menom "Player" by stratili asi poslednú šancu mať posledné prianie. Niekedy sa stane, že nejaký šmudlák ani nevie ako a má /pp, pri tomto návrhu by ešte stále mal pred sebou 1 "veľkú hrozbu". Ďalšia obava, o "opakovaní VD", t.j. mám /pp, vyberiem si rovno bez boja Volný deň na ďalšie kolo, kolo sa mi opäť podarí vyhrať a opäť Volný deň atp. Takže nemožnosť dať módy. Ďalej asi obrovský priestor pre vzbury (chcem vidieť CT čo ma bude 15 minút "bezchybne" strážiť). Možno som až príliš v extrémnych situáciach, ale neviem no.

Ku "preverovaniu guny" - Nedávno to jeden Simon vyriešil na istotu. Povedal nech vyhodia gun, lebo ich zabije oboch (ešte v celách), a zabil ich. Ja osobne proti preverovaniu v boxe (na čiare...) až tak nič nemám, pretože cestou s ňou môžem urobiť niekoľko vecí (slušne ju vyhodiť CT-čkam, urobiť vzburu, alebo ak som označený, tak ju hodiť inému väzňovi, alebo kidi si nepochopiteľne robia cvakátka). Chápem, že keď chce Simon urobiť "pekné kolo" s fúrou atrakcií, tak sa to asi až tak nedá s vedomým, že niekto ma gunu. Takže, v celách nie, v boxe ok.

Já si třeba počkám na dobrou příležitost ho sejmout, ne hned co du do boxu a míří na mě 5 CT, protože sem byl v cele s gunou.

A když dělá strašný halo, že má někdo zbraň, nakonec už zbraň neni a stejně sme do 4 v boxe, pak dá otázky, zůstanou dva a pak dá box.

Tensa Zangetsu
06-10-14, 18:16
Jako na snow se to jeste da, protoze tam se to sklo da prostrelit, ale na mountains je to priser. Nejhorsi jsou CTcka, ktera tu gunu vystrili, a pak nabidnou jako cvakatko. JE to sice osetrene v pravidlech, ale stale hodne lidi to dela a potom¨se divi, ze novy simon ho odstreli a ten stary zadoni at mu da VD. Spise by se melo absolutne zakazat brani zbrani urcena pro T vcetne odhazovani. I kdyz treba poprosim admina at ju grabne pryc, tak vypehnou 3 Tcka, ktera se pak divi, ze jsou mrtva a breci si o VD. Jestli tu resite co delat za T kdyz mate gunu a prikazou bvam ji vyhodit, tak se snazde odstrelit nejlepe simona drive, nez si vas vyvola na zkousku. Ja osobne tu zkousku nedelam, protoze verim ve schopna CTcka.

Grakon2702
06-10-14, 18:37
Braní zbraní je pouze na vlastní nebezpečí, ať už se jedná o cvakátko nebo nabitou zbraň. V tom momentě má CT právo vězně kdykoliv zabít. Pokud to simon zakáže, vše je v pohodě, při novém simonovi se však příkazy a zákazy ruší, takže opět tam nastane právo vězně držícího zbraň zabít. Jiná věc je to, že CT ví, že je to cvakátko a schválně ho za to zabije, tohle je frageřina a demence.

Co se týče kontroly guny, tak je to na simonovi jak to udělá. Základním úkolem simona je však zabránit vzpouře a zabavit vězně. Tudíž může si kontrolovat gunu jakýmkoliv způsobem (ale ne tak, že dá FK). Někteří si vězně označí a pak pošlou do boxu, někteří dají v boxu náhodu s nabídkou, že pokud gunu vyhodí, tak tu náhodu nedá (stejně ji většinou dá :D). Já to robím tak, že pošlu do boxu pouze vězně, co byli v dané cele, ostatní nechám ještě v celách. V boxu to zkontroluju a pak pouštím ostatní vězně.

Killer Bee
06-10-14, 18:44
A jinak přidal bych třeba někdo dá první reakce s výhodou na napsání slova čisla a ty budeš rozumět číslo tak udělat že při otázkách můžeš psát jestli rozumíš množné či jednotné číslo protože někdy vážně někteří nerozumí a napíšou v množném čísle atd. tak takhle bych to nějak udělal ...

Tensa Zangetsu
06-10-14, 18:52
A jinak přidal bych třeba někdo dá první reakce s výhodou na napsání slova čisla a ty budeš rozumět číslo tak udělat že při otázkách můžeš psát jestli rozumíš množné či jednotné číslo protože někdy vážně někteří nerozumí a napíšou v množném čísle atd. tak takhle bych to nějak udělal ...
Like.
To muzu púotvrdit. Kolikrat se stalo ze simon dal reakci na napsani neceho a pulka Tcen ani nevedela coma napsat. Simonovi musi byt 100% rozumet. Spise se tu i vice toleruji vadne mikraky. Napriklad, pokud nekomu laguje mikrak nebo je prolis potichu, tak ho nejdrive upozornit a potom vybanovat.l X krat jsem zazil decka co s vadnym (vetsinou lagujcim) mikrakem fragovalo jak o dusu a pritom jim nebylo rozumet.

Kuzli
06-10-14, 19:00
Braní zbraní je pouze na vlastní nebezpečí, ať už se jedná o cvakátko nebo nabitou zbraň. V tom momentě má CT právo vězně kdykoliv zabít. Pokud to simon zakáže, vše je v pohodě, při novém simonovi se však příkazy a zákazy ruší, takže opět tam nastane právo vězně držícího zbraň zabít. Jiná věc je to, že CT ví, že je to cvakátko a schválně ho za to zabije, tohle je frageřina a demence.

Co se týče kontroly guny, tak je to na simonovi jak to udělá. Základním úkolem simona je však zabránit vzpouře a zabavit vězně. Tudíž může si kontrolovat gunu jakýmkoliv způsobem (ale ne tak, že dá FK). Někteří si vězně označí a pak pošlou do boxu, někteří dají v boxu náhodu s nabídkou, že pokud gunu vyhodí, tak tu náhodu nedá (stejně ji většinou dá :D). Já to robím tak, že pošlu do boxu pouze vězně, co byli v dané cele, ostatní nechám ještě v celách. V boxu to zkontroluju a pak pouštím ostatní vězně.

Právě, že tohle kontrolování mi příde uplně na hlavu, na co pak v cele ta guna je, když o ní Ts hned příde kvůli tomu, že se simon bojí, že by ho sundali TMPčkem. Snad nejsi tak retardovanej simon, aby sis na to nedal pozor (hlavně když víš, že jí někdo má). To umí každej vlézt si na box a zabíjet vzpouřence co hodí HE. Když se de na atrakci, a někdo vytahne trubku, tak kill. Já sem prostě proti tomuhle zjišťování kdo má gun... :new_russian:

Kuzli
06-10-14, 19:02
Like.
To muzu púotvrdit. Kolikrat se stalo ze simon dal reakci na napsani neceho a pulka Tcen ani nevedela coma napsat. Simonovi musi byt 100% rozumet. Spise se tu i vice toleruji vadne mikraky. Napriklad, pokud nekomu laguje mikrak nebo je prolis potichu, tak ho nejdrive upozornit a potom vybanovat.l X krat jsem zazil decka co s vadnym (vetsinou lagujcim) mikrakem fragovalo jak o dusu a pritom jim nebylo rozumet.

Když je na serveru amdin/spešl, tak si s takovym mikrákem nestihne dát ani frag snad ne?

Tensa Zangetsu
06-10-14, 19:32
Když je na serveru amdin/spešl, tak si s takovym mikrákem nestihne dát ani frag snad ne?
By ses divil, jak jsou schopni se tam povracet. Vetsina dava jen presun, ale jak admin odejte, tak se k CT sackuji zas.

Grakon2702
06-10-14, 21:35
Právě, že tohle kontrolování mi příde uplně na hlavu, na co pak v cele ta guna je, když o ní Ts hned příde kvůli tomu, že se simon bojí, že by ho sundali TMPčkem. Snad nejsi tak retardovanej simon, aby sis na to nedal pozor (hlavně když víš, že jí někdo má). To umí každej vlézt si na box a zabíjet vzpouřence co hodí HE. Když se de na atrakci, a někdo vytahne trubku, tak kill. Já sem prostě proti tomuhle zjišťování kdo má gun... :new_russian:

Úkol CT je zabránit vzpouře a zabavit vězně. Úkol T je udělat vzpouru. Je to to samé jako na střílecích serverech, kdy CT mají deffovat plant či potom defusovat a T mají offovat a plantovat a pak deffovat tu bombu. Úkol je zkrátka vyhrát. Já mám na to svoje metody a zatím se mi ta metoda o kontrole guny osvědčila jako nejlepší. Jsem snad blázen, abych to tu nepraktikoval jen kvůli tomu, že to je možná nefér? Ok možná budu až se zruší sekáček s killem na 2 rány za jednu sekundu...

Charon35
06-10-14, 22:01
Bože môj vy z toho robíte G@S. Na jednej strane nechcete aby vám bolo všetko predpisované, na druhej chcete aby vám bol presne všetko predpísané a zakázané a povolené. To nemáte vlastný mozog, alebo sa ho bojíte zapnúť? Ok, tak každé kolo bude takto:

1. vsetky T pojdu do boxu
2. if T>then10 do "posledna reakcia"
3 repeat until t<10
4. "otaski"
5. ked budu 2 T dajte box
6. /pp a konec kola

Dá sa to do pravidiel a bude pokoj. Len sa potom nesťažujte, že sú nudné kolá.

Debilita fakt čo už riešite. Asi je to JB už tak super vyšperkované, že okrem úplnych hovadín tam proste nie je čo zlepšovať. To je vlastne dobre :D

Kuzli
07-10-14, 09:18
Mam mozog, vsak nekontrolujem vsetky co pridu k boxe, jerstli nemaju gunu. At si dela kazdy co chce, jen sem napisal nazor, ze mi to pride ako somarina a unskilled simon :P nehrot to tolik ;)

Grakon2702
07-10-14, 16:07
Simon, co si kontroluje guny je unskilled...? Větší sračku jsem ještě nečet.