PDA

Zobrazit normální verzi : dóótaz



hyper(^.^)crash*
12-11-11, 21:11
Ahoj.Mam jeden dotaz.
Dneska jsem si nabil kredit za 400kč a myslel jsem že pošlu Smsku v hodnotě 269kč a dostanu steam.Ale tam neni možnost platby přes Smsku.
Nevíte prosim jak využít těch 400kč k zakoupení steamu?
Děkuju.

Ryukyza
12-11-11, 21:21
http://www.progamingshop.sk Ale myslim ze uz maji vyprodano v SMS.

hyper(^.^)crash*
12-11-11, 21:24
JJ Moc dík ;)
Edit:A ještě prosim to Counter Strike 1.6 Anthology CD-key = je to prostě Steam na csko 1.6 nebo je to jenom něco jako Cou...Strike Sourc

Aimb00st
12-11-11, 22:28
Anthology je tuším CS 1.6, CS CZ, CS CZ Deleted Scenes, Day of Defeat ?

Ridik :D
12-11-11, 22:28
anthologi obsahuje 3 hry counter strike 1.6 pak nejakej coopertiv a source myslim

hyper(^.^)crash*
12-11-11, 22:30
Aha.Díky.
Takže když to koupim pošlou mi Steam klíč?

Aimb00st
12-11-11, 22:30
Ridiku ty mě zabíjíš :D Proč furt píšeš někde ty gramatické chyby? Většinou I/Y?

Aimb00st
12-11-11, 22:31
Aha.Takže to není Steam? :laugh:
Je to steam ... Steam ej vlastně aplikace přes kterou ti fungují originálně zakoupené hry od valve, takže ti přijde CDKey, stáhneš Steam a můžeš pařit :)

hyper(^.^)crash*
12-11-11, 22:31
Díky moc za pomoc všem ;)

Aimb00st
12-11-11, 22:45
Tak u ofic. CD to tak bylo, ale pokud je to i u tohoto.. no nevím. :)

Edit: Tady je text od prodejce co to obsahuje:


Popis: Counter Strike 1.6 Anthology DVD


Counter Strike 1.6 Anthology obsahuje:
Counter Strike - multiplayer
Tour of Duty – taktická singleplayerová kampaň
Official CS bot
Deleted Scenes – bonusové singleplayerové misie.
Súčasťou je aj CDKEY do Steamu, ktorý je nutný pre hranie hry Counter-Strike 1.6 cez internet.

S touto hrou môžete hrať: Counter Strike: Condition Zero a CS 1.6

Najnovšia verzia populárnej hry Counter-Strike, ktorá okrem multiplayerovej verzie CS, prináša aj hru single player a oficiálnych botov.

Counter-Strike: Condition Zero je pokračovaním úspešnej on-line hry Counter-Strike, ktorú si kúpilo cez milión fanúšikov taktických akčných hier po celom svete. V hre je tento krát zastúpený nielen vylepšený multiplayer ale i singleplayer. Ako veliteľ elitnej protiteroristické jednotky máte k dispozícií rôzne manévre a bojové vedomosti aby ste dokončili všetky nové misie.

V multiplayeru spolu budú môcť hrať spoločne hráči Counter Strike Condition Zero i hráči štandardného Counter Striku.

singleplayer umožňuje hru i úplným nováčikom a hráčom, ktorý nemajú pripojenie k internetu
6 epizód s úžasným príbehom, 75 scenárov, napr. záchrana uväznených, sprievod VIP osoby, vyhľadávanie a zneškodňovanie bômb a pod.
nové misie a realistické prostredie (džungle, ľadové pláne, púšť, mestské ulice...)
veľký výber nových zbraní
vylepšený multiplayer, všetky levely sa dajú hrať ako v multiplayeri tak i v single
hra beží na engine Half-Life