PDA

Zobrazit normální verzi : Wallhack ? proč ban ?



Johny Pampeliska
26-12-10, 22:32
Tak si dneska jako každej den už 3 roky v kuse zapnu csko jako klasika Kotelna awp jak jinak a po hodinovým spectu dostanu od Syriuse BAN.....Kotliku tobě jsem psal na icq, ale může mi i on sám osobně říct, kde vzal že mám wall ? Snad si nemyslí že mi je 10 let a platim si celej rok vip jenom proto abych mohl hrát s wallem......na Kotelně mě znaj všichni a i admini za tu dobu mojeho působení tam, kroutim hlavou a pořád nechápu .....

Syrius.
26-12-10, 22:39
Najprv ako som tam došiel. Si si ich dával furt cez stenu. Lenže asi si videl že spectujeme teba pretože tam bol aj zrovna admin Abys a on to písal celé do spectu takže si to videl aj ty. Kotlovi som poslal demo takže uvidíme.

hopik
26-12-10, 22:43
syrius pošli to sem.. chci to vidět :) je to i snad součást adminství, poslat demo na požádání ne? :D

Johny Pampeliska
26-12-10, 22:58
to si děláš srandu určitě ..... ? Koukals někdy jak hrajou lidi co jezdí na profi zápasy ? Trénoval jsem a i hraju s klukama, kteří už teď nehrajou a už jen for fun od kterejch praktikuju tohle děrování a praktikuje ho tak několik hráču na kotelně, jak na aim,clasiku tak i awp . To by muselo dostat Ban nespočet hráčů..... Na kotelně hraju přes 3 roky a to jsem tam dá se říct nejdýl ze všech a po 3 letech si mě někdo všimne z ničeho nic, že mám wallhack ? Neni už tohle trochu divný ? Platim si VIP jen abych chodil na awp hrat s wallem z nudy po práci každej den ?

Kotel
26-12-10, 23:03
Na demu je videt jen normalni hra, nic extra.

Syrius.
26-12-10, 23:07
Nj môj fail že som ho nenatočil skorej.

Johny Pampeliska
26-12-10, 23:09
Kotlíku jak jsem Ti už psal. Seš poklad a mockrát Ti Děkuju.Nedokážu si představovat hrát jinde než na Kotelně, je to srdeční záležitost, ikdyž to zní divně a je to jen hra. Díky Ti. Honza

znedlob
26-12-10, 23:26
LOcked...nez sem vleze juro

hopik
26-12-10, 23:39
mělo se to locknout ještě dřív, než sem vleze někdo, kdo má zase kecy proti jurovy a akorát tim tu hádku vyvolává.. :)

znedlob
26-12-10, 23:41
Delete delete..muj prispevek...makam makam.....!!!!!

Kotel
27-12-10, 18:40
Za dalsi spam bude ban.