PDA

Zobrazit normální verzi : hax (SH - gather) --> Fhacker



heslo
05-10-14, 19:02
Vypis z konzole:


[AMXBANS] ================================================
[AMXBANS] Mas BAN pro tento server! (id 123332)
[AMXBANS] Mas PERMANENTNI ban!
[AMXBANS] Duvod banu: 'Speedhack (gather)'
[AMXBANS] Zabanovany nick(1): < hax >
[AMXBANS] Tvuj nick: hax
[AMXBANS] Zabanovane SteamID(1): STEAM_0:0:37340664
[AMXBANS] Tvoje SteamID: STEAM_0:0:37340664
[AMXBANS] Zabanovana IP adresa(1): 188.175.44.99
[AMXBANS] Tvoje IP adresa: 188.175.44.99
[AMXBANS] V banlistu na www.csko.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
[AMXBANS] Ban dal admin: < Fhacker >
[AMXBANS] Server: csko.cz | Soccer Jam
[AMXBANS] Pokud si myslite, ze jste ban dostal(a) nepravem, muzete pozadat o unban na foru csko.cz
[AMXBANS] Oznacte tento text mysi, pravym tlacitkem ho zkopirujte a pak vlozte na forum
[AMXBANS] ================================================





Poznamka:






Dostal jsem ban na vsechny servery za neco co se stalo na soukromem serveru pro ktery nikde nejsou uvedena pravidla. Navic slo o 4fun zalezitost na par vterin o ktere vsichni vedeli, bylo to jen pro zabavu, nikoho jsem diky tomu nezabil ani nijak neuskodil... takze prosim o unban.

because
05-10-14, 19:12
http://csko.cz/forum/showthread.php?32852-hax-Speedhack-gather
Az taka sranda to asi nebola kedže ta nahlásil.

heslo
05-10-14, 19:24
to hlaseni je osobni, jak muzes videt na demu tak jsem nikoho nezabil ani nikomu neuskodil a znovu rikam, ze slo o situaci na neverejnem - soukromem serveru pro ktery nikde nejsou uvedena pravidla, takze ban na verejne servery povazuji za neopravneny... zakladatel soukromeho serveru mi tam dal ban a tim to skoncilo, priste semnou nic hrat nebudou

Gregyy
05-10-14, 20:07
Ano, nikde nejsou pravdila, tak si zapnu SH, máš zajímavé přemýšlení.
Nevím, co si to vůbec zapínal, to je nějaká sranda, když si zapneš SH na rezervačce? když tě nahlásil, tak to asi sranda jak říkáš nebyla.
Zapneš si na rezervačce, tak proč ne i jinde?
Pro mě je to to samé, jako když by sis zapl WH na pubu a řekl, že si stím nikoho nezabil, že to bylo jen 4fun..

ParadoXX
05-10-14, 22:59
Je to tvoje blbost,že cheatuješ.Nemáš cheatovat vůbec.Nemá tě to hlavně ani napadnout.Ale když seš děcko,co přemejšlí prdelí,tak se pak nědiv,že máš ban.

Britny
06-10-14, 00:07
to hlaseni je osobni, jak muzes videt na demu tak jsem nikoho nezabil ani nikomu neuskodil a znovu rikam, ze slo o situaci na neverejnem - soukromem serveru pro ktery nikde nejsou uvedena pravidla, takze ban na verejne servery povazuji za neopravneny... zakladatel soukromeho serveru mi tam dal ban a tim to skoncilo, priste semnou nic hrat nebudou

Lenže rezervované servery csko.cz patří též pod kotelnu a kotel sám napsal, že se to má banovat a co řekne kotel je svaté, takže máš smolu :3

Fhacker
06-10-14, 16:14
UB ti nedám. Vôbec nemáš mať čo cheaty na steame, už to je prvá tvoja demencia. Druhá demencia je že pán Kubelas ti povie zapni tak ti zapneš? Kebyže ti povie vyskoč von oknom skočíš? Kubelas sa zase raz ukázala ako dement a ty s ním... Poslednú dobu keď niekto zapne na gatheri tak sa mu dá vždy ban, nepamätám si že niekto by nedostal trest. To je asi tak všetko odomňa, ak nejaký admin je za UB tak to napíšte. Nech sa to tu zbytočne dlho nerieší.

Fhacker
06-10-14, 19:41
Vidím že nad tvojou debilitou sa iba zasmiať môžem :D :D :D :D (http://csko.cz/bans/ban_details.php?bid=123567). Len tak ma napadlo že čo asi tak robíš keď máš ban, vravím si že si kuknem jeho IP a čo nevidím ešte si taký dement že napíšeš do chatlogu že obchádzaš ban! :D :D :D



Jailbreak
05-10-2014 12:23:30
VALVE_0:0:1886882367
188.175.44.99
hexik
sh na gatheru


Jailbreak
05-10-2014 12:23:10
VALVE_0:0:1886882367
188.175.44.99
hexik
mam ban


Jailbreak
05-10-2014 12:22:32
VALVE_0:0:1886882367
188.175.44.99
hexik
cs cookie vis kdo jsem



Tu si už dohral!!!

Zoyer
06-10-14, 20:05
ja jsem za ub.

na rezervackach neplati pravidla, ktere plati na normalnich serverech, jinak by jsme byli asi vsichni banned, takze tam asi musi platit pravidla jinci, ktere nejsou nikde napsane, takze asi zadne nejsou. to pro me jako admina znamena, ze nemuzu dat ban za neco, co neni zakazane. Takze pokud si to chcete banovat, tak si to banujte ale dejte atspon SEM (http://www.csko.cz/rezervace/) nejake pravidlo, kde je napano, ze se nesmi cheatovat na rezervackach a ze pokud ho nekdo nahlasi, tak muze dostat ban.

Vzdycky jsem rikal, ze na gathery volas/chodis s lidma ktere znas a pokud zavolas nebo jdes s nekym koho neznas, tak mas vzdy sanci to leavnout jenze kdyz to neleavnes, tak vlastne potvrzujes, ze si chces jakkoliv zahrat a to uz je potom tva demence, ze hrajes proti cheatrovi. Ja mam pravidlo. S totalne neznamym clovekem na gather nejdu a pokud proti tobe zapne kamos tak je to smutne no.

Nedokazu si toho cheatra chytit na serveru, tak si ho chytnu na gatheru.

hate me.

hofy
06-10-14, 20:11
ja jsem za ub.

na rezervackach neplati pravidla, ktere plati na normalnich serverech, jinak by jsme byli asi vsichni banned, takze tam asi musi platit pravidla jinci, ktere nejsou nikde napsane, takze asi zadne nejsou. to pro me jako admina znamena, ze nemuzu dat ban za neco, co neni zakazane. Takze pokud si to chcete banovat, tak si to banujte ale dejte atspon SEM (http://www.csko.cz/rezervace/) nejake pravidlo, kde je napano, ze se nesmi cheatovat na rezervackach a ze pokud ho nekdo nahlasi, tak muze dostat ban.

Vzdycky jsem rikal, ze na gathery volas/chodis s lidma ktere znas a pokud zavolas nebo jdes s nekym koho neznas, tak mas vzdy sanci to leavnout jenze kdyz to neleavnes, tak vlastne potvrzujes, ze si chces jakkoliv zahrat a to uz je potom tva demence, ze hrajes proti cheatrovi. Ja mam pravidlo. S totalne neznamym clovekem na gather nejdu a pokud proti tobe zapne kamos tak je to smutne no.

Nedokazu si toho cheatra chytit na serveru, tak si ho chytnu na gatheru.

hate me.
souhlas

human
06-10-14, 20:11
Tiez som za ub. Tu neislo o to, aby si nahonil na nich ego. Proste mu zajebalo v hlave, tak na konci zapol sh a myslel si, ze je vtipny alebo zaujimavy. To ho samozrejme neospravedlnuje ale je to rezervacka, a ze si tam niekto zavola takeho retarda, tak to je chyba len tych, co si ho tam zavolaju.

E: Zoyer ma predbehol.

because
06-10-14, 20:17
Rezervačka nepatrí pod kotelna servery? :think:
PS: http://csko.cz/forum/showthread.php?32860-Gather&p=307785#post307785
Za mňa ban určite nechať :) Ak to nevadí nikomu, že tam bežíš so speedhackom tak mi je to jedno, ale ak to vadí čo i len jednému hráčovi tak určite ban nechať.


E: Nečítal som zoyerov príspevok :)

fnyy
06-10-14, 20:27
blbost,hax jako hax,nemel to vubec co zapinat.Vsude se ma hrat FFP a to,ze zapne speedhack,byt jen na chvili FFP urco neni.O jakych pravidlech tu vlastne mluvime???Ze se nesmi cheatovat?to snad plati na vsech serverech ne...

Maaaaaaaaaaja
07-10-14, 15:06
Gather nebo pub, na tom snad nesejde ne ? Ba naopak, mě připadá ještě horší, když si někdo zapne cheat mezi kámoši na gatheru a že poslední měsíce takových jedinců je až moc.

Nevím jak vy, ale na rovinu říkám, že kdokoliv zapne na gatheru, kde budu hrát, tak ho čeká permanent ban za cheating. A abych řekl pravdu, tak gathery hrávám výhradně na rezervačkách kotelny a to právě z toho důvodu, že tam je HLTV.

dlxsf
08-10-14, 14:56
hm to abych to wh priste vypl :think:

heslo
08-10-14, 16:01
Ano, nikde nejsou pravdila, tak si zapnu SH, máš zajímavé přemýšlení.
Nevím, co si to vůbec zapínal, to je nějaká sranda, když si zapneš SH na rezervačce? když tě nahlásil, tak to asi sranda jak říkáš nebyla.
Zapneš si na rezervačce, tak proč ne i jinde?
Pro mě je to to samé, jako když by sis zapl WH na pubu a řekl, že si stím nikoho nezabil, že to bylo jen 4fun..

pises uplne to same co because pred tebou, tak to napisu znova - bylo to na par vterin 4fun, bylo to na SOUKROMEM ZAHESLOVANEM serveru kde si pravidla urcuje sam ten kdo ho rezervoval a podle toho muze dat ban na server.. hlaseni bylo asi osobni a navic Rail pak sam napsal LOCK a souhlasil s tim ze ban mit nebudu.. uvedom si rozdil mezi soukromym ZAHESLOVANYM serverem a verejnym serverem kde jsou jasne napsany pravidla a bany


Je to tvoje blbost,že cheatuješ.Nemáš cheatovat vůbec.Nemá tě to hlavně ani napadnout.Ale když seš děcko,co přemejšlí prdelí,tak se pak nědiv,že máš ban.

to zni jako kdybych zapnul wallhack nebo aimbot nebo neco podobneho a tajne s tim hral abych byl lepsi.. nic takoveho se nestalo, necheatoval jsem soustavne, na par vterin jsem zapnul speedhack - videl jsi vubec to video?


UB ti nedám. Vôbec nemáš mať čo cheaty na steame, už to je prvá tvoja demencia. Druhá demencia je že pán Kubelas ti povie zapni tak ti zapneš? Kebyže ti povie vyskoč von oknom skočíš? Kubelas sa zase raz ukázala ako dement a ty s ním... Poslednú dobu keď niekto zapne na gatheri tak sa mu dá vždy ban, nepamätám si že niekto by nedostal trest. To je asi tak všetko odomňa, ak nejaký admin je za UB tak to napíšte. Nech sa to tu zbytočne dlho nerieší.
termin demence neni na miste, asi neznas jeho vyznam.. riziko vac banu je ciste moje a nijak se netyka ani tebe ani portalu, takze to muzeme vypustit. potom nechapu proc resis kubelase, to se taky vubec netyka banu, takze prosim aby ses vyjadril k veci a ne k necemu, co s banem vubec nesouvisi, diky


Rezervačka nepatrí pod kotelna servery? :think:
PS: http://csko.cz/forum/showthread.php?32860-Gather&p=307785#post307785
Za mňa ban určite nechať :) Ak to nevadí nikomu, že tam bežíš so speedhackom tak mi je to jedno, ale ak to vadí čo i len jednému hráčovi tak určite ban nechať.


E: Nečítal som zoyerov príspevok :)

Rail chtel hlaseni zrusit proto pak napsal LOCK diky tomu co napsal piratjo, nevim proc mi pres to dal Fhacker ban ...
rozdil mezi rezervovanym serverem POD HESLEM a verjnym hernim serverem uz jsem napsal


Gather nebo pub, na tom snad nesejde ne ? Ba naopak, mě připadá ještě horší, když si někdo zapne cheat mezi kámoši na gatheru a že poslední měsíce takových jedinců je až moc.

Nevím jak vy, ale na rovinu říkám, že kdokoliv zapne na gatheru, kde budu hrát, tak ho čeká permanent ban za cheating. A abych řekl pravdu, tak gathery hrávám výhradně na rezervačkách kotelny a to právě z toho důvodu, že tam je HLTV.

to zni jako kdybych zapnul wallhack nebo aimbot a tajne s tim hral abych byl lepsi, videla jsi vubec zaznam? nebo jsi cetla jen ze jde o gather?

human
08-10-14, 16:09
Rail chtel hlaseni zrusit proto pak napsal LOCK diky tomu co napsal piratjo, nevim proc mi pres to dal Fhacker ban ...
rozdil mezi rezervovanym serverem POD HESLEM a verjnym hernim serverem uz jsem napsal


Preto, ze Kotel povedal, ze sa to ma banovat. Tym padom je toto asi vyriesene.

Fhacker
08-10-14, 17:01
pises uplne to same co because pred tebou, tak to napisu znova - bylo to na par vterin 4fun, bylo to na SOUKROMEM ZAHESLOVANEM serveru kde si pravidla urcuje sam ten kdo ho rezervoval a podle toho muze dat ban na server.. hlaseni bylo asi osobni a navic Rail pak sam napsal LOCK a souhlasil s tim ze ban mit nebudu.. uvedom si rozdil mezi soukromym ZAHESLOVANYM serverem a verejnym serverem kde jsou jasne napsany pravidla a bany

Toto si kde nabral?


termin demence neni na miste, asi neznas jeho vyznam.. riziko vac banu je ciste moje a nijak se netyka ani tebe ani portalu, takze to muzeme vypustit. potom nechapu proc resis kubelase, to se taky vubec netyka banu, takze prosim aby ses vyjadril k veci a ne k necemu, co s banem vubec nesouvisi, diky

Termín demencia je úplne na mieste, Kubelasa som iba spomenul lebo povedal ti že aby si zapol. Toto normálny hráč neurobí...



Rail chtel hlaseni zrusit proto pak napsal LOCK diky tomu co napsal piratjo, nevim proc mi pres to dal Fhacker ban ...
rozdil mezi rezervovanym serverem POD HESLEM a verjnym hernim serverem uz jsem napsal

Už som napísal UB ti nedám, ďalší príklad tvojej demencie je to že do chatu napíšeš že obchádzaš ban, preto máš ban aj na NS... Kotel napísal že by sa to malo banovať, takže tu už nie je čo riešiť. Čau a pa

Maaaaaaaaaaja
08-10-14, 17:23
Kdybys měl jak dokázat, že to nikomu nevadilo, tak bych byl pro unban klidně, ale vzhledem k tomu, že tě někdo nahlásil, tak asi těžko.

A ano, vím, že to je jen gather, ale je to server kotelny, takže pro mě server jako každý jiný. Ještě snad budu tolerovat a podporovat cheatery jen proto, že to je rezervačka ne ? .....

matis
12-10-14, 18:05
naco si stahujes take sracky do compu a este ich aj pouzivat....

cija vina? tvoja, tvoja - lock